Skocz do zawartości
Pzkw VIb

Zjazdy II

Polecane posty

Dwie godziny temu wróciliśmy z SR-em cali i zdrowi. smile_prosty.gif Ogólnie chcę podziękować wszystkim, którzy byli na Sylwestrze, za mile spędzony czas, zwłaszcza że po raz pierwszy świętowałem nadejście nowego roku z Wami. Przepraszam, że nie pożegnaliśmy się ze wszystkimi, ale rozumiecie - komunikacja. wink_prosty.gif Mam tylko nadzieję, że prędzej czy później znowu się spotkamy, z tej lub innej okazji (i niekoniecznie mam na myśli zjazd trollface.gif).

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie ogłaszam iż sylwester u P_aula zakończył się. Sukcesem. Strat odnotowano w ilościach śladowych. Zysków odnotowano pełen barek. Kubusiów. Ponadto po stronie plusów dodatnich zapisano ludzi. Tych co zaplusowali. Tych co zaminusowali stwierdzono w ilości 0. Neutralnych nie stwierdzono. Bilans wyszedł na OMG ALE BYŁO... FAJNIE! SUPER NAWET. Dzięki wielkie wszystkim za przybycie, uświetnienie, pomoc i w ogóle. Wyróżnienia szczególne należą się:

- Goferowi i Fandzie bo... powiem tak. W zupełnie normalnych ludzkich ciałach kryją się ludzie, których wielkość opisuje się miarami kosmicznymi. Srsly, już wam dziękowałem na żywo za wszystko, ale nie mogłem się powstrzymać żeby nie podziękować jeszcze raz.

- Nizołka and Nightwolf bo nie dość że taki kawał im się chciało jechać to służbą zmywakową udowodnili, że poprzedniej "parze" rozmiarami wcale nie ustępują ;) No i fajnie było wreszcie spędzić sylwka z siostrą ^^

- Katajcowi, że się odważyła (:P) i sztefenowi za nawigacje i wsparcie =)

- Sevardowi bo Wormsy

- Behe za pomoc z tostami

- Shadowowi za wypełnianie obowiązków poszukiwacza zaginionej arki, odźwiernego i obsługę stolika z napojami i ogólnie za bycie dobrym Toudim (:P!)

- Serkowi, Martowi, Holy'emu i Face'owi wybacza się zniknięcie w środku nocy jak inni odsypiali

- Osiołowi się wybacza bycie Osiołem

- Shakerowi się nie wybacza

Oraz:

- Twórcom Kill la Kill

- Twórcom Hatsune Miku (muahahaha)

- Politbiurze, które się momentami przewijało

- Felessanowi, którego nie było, ale się stęskniliśmy i skutecznie zastąpiliśmy

Ogłoszenie Parafialne

Znaleziono skarpetkę, brązową, sztuk jeden. Właściciel proszony o kontakt.

  • Upvote 8
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczęśliwie, po kolejnym dniu z życia Filiasa Fogga (tramwaj->autobus->pociąg - na szczęście w najlepszym możliwym towarzystwie :*) dotarłam do domu.

Na sylwestrze ubawiłam się świetnie, P_aul okazał się świetnym gospodarzem domu (co nie dał nudzić się nikomu), wszyscy inni również byli naprawdę super - więc jeszcze trudniej będzie mi się doczekać kolejnego zjazdu. W tak krótkim czasie (1.5 doby) działo się tyle świetnych rzeczy, tak wiele fantastycznych rozmów i żartów, że aż nie wiadomo, od czego zacząć wspominki - Szadoua w roli Batmana, Alice vs Predator (Behe he he biggrin_prosty.gif ) czy też prostej przyjemności, jaką daje poranna kawa pita z bratem wink_prosty.gif

- Nizołka and Nightwolf bo nie dość że taki kawał im się chciało jechać to służbą zmywakową udowodnili, że poprzedniej "parze" rozmiarami wcale nie ustępują
Literatura (krytyka czystego rozumu) dała nam dobry
smile_prosty.gif Edytowano przez niziołka
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za fajną zabawę.

Jeśli o skarpetkę chodzi, to hm, nie mogę tego wykluczyć, że była moja. Jak wrócę do domu, to sprawdzę.

[edit]

Właśnie, jeśli o Wormsy chodzi, to następnym razem będzie trzeba zacząć to wcześniej, żeby móc wymordować wszystkich różnych takich. ;P

Edytowano przez Sevard
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje wszystkim wielce sympatycznym ludkom, a zwłaszcza P_aulowi i Draci za zorganizowanie zarąbistego sylwestra w zacnej oprawie - m.in. wielki przedwieczny, którego ciosy spływały po mnie jak woda po kaczce, białogłowa biegająca z połową nożyczek, Sir Lock, Old MacDonald had a farm, indyjski terminator biggrin_prosty.gif Chociaż to i tak nie umywa się do tego, że mogłem się z wami wszystkimi spotkać smile_prosty.gif

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Serkowi, Martowi, Holy'emu i Face'owi wybacza się zniknięcie w środku nocy jak inni odsypiali

To już ranek, drogi panie, po ósmej żesmy wyszli! Nie chcąc robić zbędnego zamieszania i przeszkadzać w odsypianiu postanowiliśmy ulotnić się bezszelestnie.

Od siebie mogę powiedzieć, że był to zdecydowanie najlepszy Sylwester u P_aula na jakim byłem, a to chyba już trzecia edycja, w której brałem udział. Świetnie, że pojawiło się tak wiele osób. Przez to każdy miał okazję cały czas z kimś gadać. Pomysł z karaoke był znamienity. Przed następnym razem można to jeszcze rozwinąć, np. przygotowując listę utworów. Dumka na dwa serca wymiotła wink_prosty.gif

@down

Masz rację, braciszku. Następnym razem będzie trzeba ich wszystkich porządnie wybudzić!

Edytowano przez FaceDancer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już ranek, drogi panie, po ósmej żesmy wyszli! Nie chcąc robić zbędnego zamieszania i przeszkadzać w odsypianiu postanowiliśmy ulotnić się bezszelestnie.

Tak myślałem, że wychodzić bez pożegnania to ciężki grzech. Następnym razem będzie trzeba się porządnie ze wszystkimi pożegnać!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając wasze wspomnienia, bardzo żałuję, że nie mogłem dotrzeć. Niestety zanim P_aul ogłosił Sylwestra u siebie, moja dziewczyna już zapowiedziała nas u swoich znajomych. Chciałem wpaść do was chociaż na chwilę, ale tego dnia zmarła bliska mi osoba i odeszła mi ochota na świętowanie - z Sylwestra wróciliśmy niedługo po północy, w dodatku przyjevhałem autem, więc nie było żadnego szaleństwa...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tylko, grubo po czasie, mogę tylko dodać, że faktycznie imo był to najlepszy i najbardziej liczny Sylwester u P_aula do tej pory i pozostaje mi tylko liczyć, że tendencja wzrostowa zostanie zachowana w przyszłych latach... :D Jak zawsze fajnie było zobaczyć już dobrze znajome twarze jak i poznać przynajmniej jedną nową, wkręcić się w nerdowsko-geekowskie rozmowy o wszystkim i jeszcze czymś, bawić się w Batmana, który miał przed sobą stół wypełniony gadżetami, grać w Wormsy, cisnąc kalambury itp. itd. Było świetnie a kto nie był a mógł niech żałuje ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy marzec. Ktoś coś działa? smile_prosty.gif

Z newsów:

- Pani Monika, mimo pogróżek dotyczących jej wyjazdu, dalej pracuje w Cynamonie,

- Pani Kasia pozdrawia z krainy kangurów,

- Hrabulę nadal stać wink_prosty.gif

Edytowano przez A.L.
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spamuje na fb sweetfociami jak najęta ;) Tego roku Monika śpi z Hrabulem - będziemy mieli spokój :). JEDNA PROZIBA <ta je> aby ZLOT nie był w czasie BRUTAL ASSAULT <bo na nim będę> :3 dankie za uwagę :> (pozdrawiam żółwia Stefana i wagę)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łaaaa...patrząc na zdjęcie z Cynamona podrzucone tu dawno temu, wychodzi, że wizyta na jednym zjeździe zdemaskowałaby mnie z mojej nerdowskiej strony na uczelni za sprawą koleżanki z roku i specjalizacji icon_eek.gif Strach po Wrocku chodzić :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani Kasia zawiodła mnie okrutnie - zamiast do Brazylii pojechała na kangury. Jestem zbulwersowany.

Pewnie chodzi i się dziwi, że w Brazylii są kangury. Chociaż ona może nawet na to się nie dziwi... Tak czy siak w cynamonie nie arbajtuje, więc t3tris będziesz musiał ją zabrać jako +1.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą nie mam pojęcia, kto będzie zjazd organizował, o ile w ogóle ktoś planuje się tego podjąć. ;]

Paul odpuszcza?

Dogadajcie się jakoś między sobą (specjalny wątek na moderatorskim?). Ze względu na moją całkowitą nieobecność na forum <dużo smutku :( >, nie ma tu nic do powiedzenia, bo nawet nie wiedziałbym kogo zaprosić...

Mogę, w ramach wiosennego spaceru, przejść się do Cynamonu :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie Feo, nikt raczej nie podejmie tego tragicznego w skutkach mogącego obfitować w interesujące efekty... błędu działania tongue_prosty.gif Sprawa organizacji została raczej rozwiązana, więc w przeciągu nadchodzących tygodni powinni pojawić się informacje na temat zjazdu.

Nie regulujcie odbiorników ^_^

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, wiedziałem, że o czymś zapomniałem... confused_prosty.gif

Tak czy inaczej pierwotnym terminem - po ustaleniu z Ghostem, kiedy w redakcji byłoby luźniej - był 15-19 sierpnia, ale pojawiły się głosy skłaniające do rozpatrzenia alternatywnej propozycji. Niemniej aby jednak była pewna sprawiedliwość ludowa to chciałem rzucić publiczną informacją i zobaczyć jaki będzie publiczny odzew, bo zawsze szkoda jeżeli regularny uczestnik zjazdu nagle nie może się na nim pojawić, bo coś akurat koliduje, ale z drugiej trochę głupio jeżeli ~10 osób wymuszałoby dostosowanie się ~30-40 do ich upodobań. Mam nadzieję, że rozumiecie o co mi chodzi. Tak czy inaczej poniżej przedstawiam wszystkie opcje jakie są obecnie na papierze przy czym zauważycie, że niemalże wszystkie są do dalszego sprecyzowania wink_prosty.gif

a) wspomniany wcześniej 15-19 sierpnia - plus jest taki, że nie koliduje z festiwalami, o których wiemy

b) początek sierpnia - co koliduje z Woodstockiem

c) koniec sierpnia - nie wiem czy z czymkolwiek koliduje

d) gdzieś w lipcu

I przy okazji...

@A.L.

Miałeś może okazję przejść się do Cynamona i wybadać sytuację na miejscu? Wiem, że może to być trochę dziwne pytanie zważywszy na to, że formalnie terminu ustalonego jeszcze nie ma, ale cóż poradzić :P

Czekam na odzew ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...