Jump to content

P_aul

Hall of FAme
 • Posts

  4,990
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

P_aul last won the day on May 27 2019

P_aul had the most liked content!

Reputation

426 Znakomita

About P_aul

 • Rank
  Time Lord
  Ent
 • Birthday 01/15/1989

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  Array
 • Wyróżnienia Smugglerkowe
  Array

Sposób kontaktu

 • Discord
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array
 • Zainteresowania
  Array

Recent Profile Visitors

25,082 profile views
 1. P_aul

  Zjazdy II

  Naprawdę mnie korci, żeby napisać że analfabeci nie dostaną zaproszenia... Prosiłem w poście żeby zainteresowani pisali na adres mailowy bo nie jestem w stanie ogarniać wszystkich drÓg komunikacyjnych (forum, facebook, discord, telefon) * - RoZy A ostrzeżenia za błędy ortograficzne czemu nie wystawiłeś? - yojc
 2. P_aul

  Zjazdy II

  Drodzy Forumowicze! Oficjalnie mogę już zaprosić Was na Zjazd 2019 (*). Udało mi się załatwić hostel, nie do końca taki jaki chciałem, ale jak się nie ma co się lubi... Do rzeczy jednak: Co? - Zjazd 2019 to spotkanie forumowiczów (obecnych i byłych) w jednym miejscu i w jednym czasie w celu poznania się na żywo, wspólnej zabawy itd itp. Gdzie? - Wrocław. Kiedy? - 23-25 sierpnia 2019 (istnieje możliwość wydłużenia wyjazdu na 22-25 sierpnia) Za ile? - 50 PLN za dobę, płatne z góry lub na miejscu. W tej kwocie znajduje się wyłącznie koszt noclegu, każdy jest odpowiedzialny za własny transport, wyżywienie i inne koszty doraźne (ale jestem gotów pomóc w organizacji grup jadących z tego samego regionu Polski ) Ok, jestem zainteresowany! - ponieważ z różnymi ludźmi kontaktuję się najróżniejszymi drogami (Facebook, Discord, FA, mail itd itp) założyłem specjalnego maila do kontaktu z organizatorami Zjazdu - zjazdCDA2019@gmail.com. Wszystkich zainteresowanych proszę o maila na ten adres, w odpowiedzi podam szczegóły zakwaterowania oraz odpowiem na wszystkie pytania. Proszę też w mailu o informację czy wolicie weekend czy "długi weekend" (tj od 22 czy od 23 sierpnia) na ile pewni jesteście przyjazdu (mogę trzymać kilka miejsc dla osób, które jeszcze nie wiedzą, ale pewniaki będą miały pierwszeństwo), czy jesteście gotowi przelać znacząco wcześniej pieniądze (gwarancja miejsca, a ja będę miał na zaliczkę) oraz uprzedzić mnie jeśli macie specjalne potrzeby czy wymagania (np. pokój mniejszy niż 5 os. ale ostrzegam, że BYĆ MOŻE będą one nieco droższe niż podana wyżej kwota.) Proszę o jak najszybsze deklaracje od osób zainteresowanych, abym mógł spokojnie sfinalizować rezerwację w hostelu. Nie gwarantuję miejsc dla zgłoszeń po 10 czerwca. Do Zobaczenia we Wrocku! *UWAGA. Impreza jest zamknięta, tylko dla osób dorosłych (lub dojrzałych i posiadających pozwolenie od rodziców) i w formie "znajomi dla znajomych". Organizacja jest oddolna, przez forumowiczów i dla forumowiczów, redakcja czasopisma CD-Action nie bierze żadnego udziału w organizacji ani odpowiedzialności za Zjazd. W związku z tym organizatorzy zastrzegają sobie prawo do selekcji uczestników według poziomu ostrzeżeń na forum, opinii moderacji oraz własnego widzimisię. Liczba miejsc jest ograniczona. Organizatorzy zrzekają się jakiejkolwiek odpowiedzialności za uczestników (finansowej, prawnej, moralnej) i zapewniają jedynie koordynację spotkania oraz nocleg. Zjazd nie jest imprezą zorganizowaną ani masową w sensie prawnym.
 3. P_aul

  Zjazdy II

  @QbuśJasne, mam dwa dyżury do odwalenia, reszta czasu dla siebie. Ośmioosobowa grupa forumowiczów będzie już w czwartek wieczorem w poznaniu.
 4. P_aul

  Zjazdy II

  Będę oficjalnym MG na Pyrkonie, więc siłą rzeczy jadę Nie ja jeden zresztą bo sporo (byłych) forumewiczów planuje wpaść.
 5. P_aul

  Zjazdy II

  Mały update żeby doprecyzować kilka spraw i rozwiać wątpliwości: Co do terminów to klaruje się powoli obraz "albo tuż przed lipcem" albo "jakoś w sierpniu" bo sam lipiec wielu osobom najwyraźniej średnio pasuje. Sam początek sierpnia to Pol&Rock i Nowe Horyzonty jednocześnie, więc to odpada... Co do miejsca to aktualnie najmocniej rozważane są trzy opcje: Wrocław za: tradycja redakcja zoo (:D) i inne fajne miejscówki do zwiedzania niezłe ceny sporo forumowiczów z południa Polski, dla których znacznie ułatwi to dojazd (*macha do Niziołki*) ogólnie niezła komunikacja z różnych części Polski przeciw: odległość, zwłaszcza dla osób z północy i wschodu dużo imprez, wokół których trzeba meandrować, żeby nie wpakować się w tłumy i zapchane hostele Łódź za: dobre ceny bardzo centralna Polska, wszyscy mają mniej więcej tak samo daleko stosunkowo łatwy dojazd (z większości miejsc najwyżej jedna przesiadka) dużo forumowiczów w okolicy przeciw: poza "jedną ładną ulicą" to miasto nie jest za piękne... a i ta ulica to nic specjalnego ... więc nie za bardzo do pozwiedzania Warszawa za: Bardzo łatwy dojazd z każdego miejsca w Polsce sporo forumowiczów w okolicy jestem na miejscu, co może ułatwić załatwianie noclegu dużo miejscówek do zwiedzania (choć Wrocek ogólnie ładniejszy) przeciw: CENY ceny z kosmosu wysokie ceny
 6. P_aul

  Zjazdy II

  Czołem! ...Ciekawe ile osób zobaczy tą wiadomość... No, ale może dotrze do ludzi z którymi nie mam kontaktu innymi drogami. Jak się domyślacie wszedłem na forum i to do tego wątku w konkretnym celu - by raz jeszcze wskrzesić tradycję Zjazdów FA. Zainteresowanie jest, nawet spore, wśród starych (i bardzo starych) użytkowników. Nic natomiast jeszcze nie jest ustalone, więc to dobra okazja by dorzucić swoje trzy grosze do dyskusji. Dla tych, którzy nie wiedzą OCB ze Zjazdami - Banda introwertycznych geeków i fanów czasopisma zarazem spotyka się w jednym hotelu na kilka dni i spędza wspólnie czas. To okazja by poznać na żywo znienawidzonego moderatora albo ulubionego użytkownika. Ważny szczegół, impreza jest "zamknięta" i tylko dla osób zaproszonych. Jak ktoś ma mało postów albo długą historię ostrzeżeń to zwyczajnie nie zaufam mu na tyle żeby wysłać zaproszenie. Teraz kilka ważnych informacji: Kiedy? "Gdzieś w wakacje", w tej chwili nie ma ustalonego konkretnego terminu, ale będę się starał uniknąć zarówno brudsto... znaczy poland rock festival jak i imprez w wybranym mieście. Czas trwania to cztery dni, czyli zapewne przedłużony weekend (np. czwartek-niedziela) Gdzie? Tradycyjnie spotykaliśmy się we Wrocławiu z przyczyn oczywistych - możliwość zwalenia się na głowę redaktorom Niemniej wstępne badanie zainteresowania wykazało, że nie ma wielkiej woli by tą tradycję kontynuować i alternatywą jest spotkanie gdzieś bardziej w centralnej części Polski, żeby wszyscy mieli tak samo daleko. Kim ty właściwie jesteś i czemu mamy ci zaufać? Użytkownikiem forum od tak dawna, że już nie pamiętam kiedy się rejestrowałem, moderatorem przez dobre 10 lat i przede wszystkim czterokrotnym organizatorem tego typu imprezy. Jakieś konkrety? Ze swojej strony oferuję załatwienie kwestii noclegu (z tak dużą zniżką grupową jaką uda mi się wynegocjować) i dopilnowanie finansów imprezy. Poza noclegiem i ogarnięciem grupy nie oferuję nic konkretnego, dojazdy, wyżywienie i rozrywki należy zapewnić sobie we własnym zakresie. Jeśli jesteście zainteresowani, macie jakieś propozycje, chcecie dowiedzieć się czegoś więcej, piszcie tu albo na priva, postaram się przez najbliższy miesiąc monitorować zarówno ten wątek jak i swoją skrzynkę W tej chwili bardziej staram się zbadać zainteresowanie poza "starą gwardią" bo we własnym towarzystwie kisimy się od lat i fajnie byłoby zrobić zjazd w nieco szerszym gronie.
 7. Artius, nieoceniona praca każdego dnia.
 8. Specjalnie się zalogowałem raz od święta by zagłosować na jedną z osób które utrzymują dział Sesja przy życiu, oczywiście @CostamSobiePlote95
 9. P_aul

  Krinczfred

  Nie mam nic do dodania, ale też tu jestem.
 10. P_aul

  Zjazdy II

  Jeśli będę w stanie, to ci powiem przed końcem maja. W tej chwili nie wiem nic
 11. P_aul

  Zjazdy II

  @JamesVoo coś tam ze skrzynki powywalałem... Ponadto na tą chwilę mogę powiedzieć z 90% pewności, że z Dracią nie damy rady. A gdyby się to zmieniło (bo mamy aktualnie cholernie neipewną sytuację) to będziemy w razie czego organizowali spanie na własny koszt.
 12. P_aul

  Zjazdy II

  Zgadzam się z b3rtem, co więcej coś czuję, że w czasie Polconu już wszystkie hostele zajęte Mogę na wszelki spytać o oba terminy (podany w zaproszeniu i Polconowy), ale byłbym za pozostaniem przy tym pomyśle.
 13. P_aul

  Zjazdy II

  Ja to w ogóle nie wiem po co te zaproszenia. Każdy forumowicz, który chce, powinien móc przyjechać. Co to za problem zorganizować zjazd na 200 osób. Wystarczy tylko minimum zdolności organizacyjnych.
 14. P_aul

  Zjazdy II

  Po pierwsze, o ile kasa się zgodzi i dostaniemy oboje urlopy to postaramy się z Dracią być. Po drugie James, zaraz ci wyślę PW
 15. Brakuje kluczowej kombinacji: Czarna karta: "Nowy temat na /lj/: Fred w którym _" Biała karta: "napluli mi w twarz"
×
×
 • Create New...