Jump to content

t3tris

Hall of FAme
 • Posts

  3,311
 • Joined

 • Days Won

  15

t3tris last won the day on June 3 2014

t3tris had the most liked content!

Reputation

1,705 Znakomita

1 Follower

About t3tris

 • Rank
  Jerzy Piłsudski
  Ent
 • Birthday 06/26/1990

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Array
 • Ulubiony gatunek gier
  Array
 • Konfiguracja komputera
  Array
 • Wyróżnienia Smugglerkowe
  Array

Sposób kontaktu

 • Discord
  Array
 • Facebook
  Array
 • Strona WWW
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array
 • Zainteresowania
  Array

Recent Profile Visitors

51,765 profile views
 1. t3tris

  Zjazdy II

  Gra jest niebezpieczna, można stracić zdrowie, przytomność lub nawet spodnie. Ja trzymam kciuki głównie za przyszłoroczny konkurs "jaka to melodia", zrobimy Wam wszystkim razem z Feanorem z dolnych części pleców jesień średniowiecza.
 2. t3tris

  Zjazdy II

  Zjazd jak zawsze na propsie, cześć i chałwa Jamesowi za ogarnięcie tego. Brak jednego i drugiego staremu dziadowi z hostelu (nie mylić z Doinem) oraz jego obsłudze mającej fizia na puncie niezamkniętych drzwi. Trzymam kciuki, że widzimy się za rok, z fartem mordeczki. PS Kto nie był w Hydropolis to niech sobie pójdzie przy najbliższej okazji, serio. 11/10, would visit again. PPS Ucałowania od mamy Metha. Also - wysłałem przez PW fotki "nieosiowe" - jeżeli ktokolwiek nie dostał proszę o info.
 3. t3tris

  Temat growy

  Nie zniechęcaj się, FNV to czyste złoto. Oslo - co w ogóle ma znaczyć " owbojskie klimaty nigdy mnie nie interesowały"? Masz Ty rozum i godność człowieka?
 4. t3tris

  Zjazdy II

  @JamesVoo - Żejms, moja Ty miłości, świetle moich oczu, ozdobo mych poranków, panie naczelniku dyrektorze tego obwoźnego cyrku osobliwości zwanego oficjalem, powiedz Ty mi: czy info ze strony Mleczarni, że dorzucają pościel i ręcznik to wyłącznie wabik na klientów, względnie coś, co odrzuciłeś celem zbicia kosztów, czy też jest to szczera prawda i nie muszę brać ani psiwora ani ręcznika? Byłoby mi niezmiernie przykro, jakbym musiał się potem wycierać w t-shirt.
 5. t3tris

  Zjazdy II

  @Sevard - ma. Jest wstrząsająco przystojny. Opti ;*
 6. t3tris

  Zjazdy II

  Opti ma wiele wad, ale nie ma refleksu 2-latka, który cechował najlepszego z medyków wśród forumowiczów i najlepszego forumowicza wśród medyków.
 7. t3tris

  Zjazdy II

  @Feło - mnie też licz! @orgieł - bierz i dildo i gry. Co prawda Murezor nas w tym roku wystawił, ale z pewnością ktoś w jego zastępstwie będzie przegrywał wszystkie partie w dildo. A w GoTa to ja obowiązkowo zagram (tylko nie z Hrabulą i jego zrypanymi końmi). Also - potrzeba kogoś, kto weźmie piłkę do kosza, bo hello, jak już Meth przyjeżdża, to wypadałoby zagrać @Nicek - można na Ciebie liczyć z piłeczką? PS też już się nie mogę doczekać, brak oficjala rok temu to było skandal, w tym roku zamierzam się bawić zbiorczo za 2 lata - byle tym razem bez wizyt w szpitalu
 8. t3tris

  Zjazdy II

  Ło matko, ja dopiero teraz ogarnąłem, że ta Mleczarnia to jest rzut beretem od Cynamonu Przeczuwam wycieczkę do Pani Moniki.
 9. t3tris

  Zjazdy II

  Cardi zapomniał dodać, że dotrzemy O ILE przeżyjemy podróż. Ja profilaktycznie złożyłem już bogom jagnię w ofierze całopalnej za temperatury nieprzekraczające 25 stopni oraz napisałem anonim do dyrekcji Bolskiego Pusa, że jak mi połamią kolana, to ja im połamię części ciała, które trudno złamać, bo rzekomo nie mają kości. Drobniaki na pokera zbieram od 2 miesięcy, więc Hrabula może wyjechać bogatszy niż przyjedzie (as usual).
 10. t3cie, t3cie, Ty kotlecie

 11. I ze specjalną dedykacją dla Nargoga:
 12. Pozdrawiam Cię kumplu

 13. t3tris

  Temat growy

  Ja się nieco odbiłem od oprawy graficznej jedynki, ale dwójka to poziom odrobinę tylko niższy niż Half-Life 1, więc polecam, zapraszam, jak dla mnie mocne top 10 gier w które grałem. Jak remaster 1 poprawi grafę, to się skuszę.
 14. Za oknem taka pogoda, że aż się przyjemnie siedzi w pratzy B)
 15. @47 - co też Waść wygadujesz? Egzorcyzmy trzymają poziom, refren chwytliwy niczym w "czarnej mszy".
×
×
 • Create New...