Skocz do zawartości
Pzkw VIb

Zjazdy II

Polecane posty

Dobra, ja informacji nie dostalem, choc fakt faktem, ze technicznie sie jeszcze nie zadeklarowalem. No to sie deklaruje. :P

Poki co plany mam takie, coby od razu przyleciec do Wroclawia samolotem na czas zjazdu, ale jak sprawdzam na Wizzairze, jedyne dostepne loty sa 21 i 23 sierpnia (a, ze oba sa calkiem tanie, to mialem nadzieje wybrac sobie jedne z tych). Moja kwestia jest taka, iz jako, ze praktycznie nie mam sie gdzie zatrzymac we Wrocku, czy jest to mozliwe by po prostu wynajac dodatkowa noc w hotelu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Mecie - masz pan pełną skrzynkę, tudzież w inny sposób PW zablokowane. Miałem wcześniej napisać, ale mi z głowy wyleciało :P

Do wszystkich zainteresowanych - mamy jeszcze sporo miejsc w tym roku (!). Jeśli ktoś nie dostał zapro, a chciałby, niech się zgłasza (zachowuję sobie jednak prawo odmówienia znanym trollom, ludziom na skraju bana, ludziom z 5 postami na forum itp...)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Czarny Lord* wzywa, a jego wierny sługa powstaje z grobu i słucha uważnie... ;]

Innymi słowy - WRÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓCIŁEM!!! :D Prawda to - od razu spostrzegę, nim ktokolwiek mi to wytknie - że od czasu poprzedniego zjazdu na forum bywałem... cóż... w zasadzie nie bywałem wcale. Skryłem się w mrocznych otchłaniach pozaforumowych, że tak powiem dyplomatycznie. Jednakże - jak już się rzekło w pierwszym wersecie tegoż posta - jakże mógłbym nie stawić się na wezwanie...?

Idąc zaś dalej - co do wszech wątpliwości terminowych - ja nie mam żadnych. Jak zwykłem mówić - zjazd to dla mnie absolutny priorytet w corocznym kalendarzu i nie ma takiej rzeczy, która mogłaby jakkolwiek kolidować z tym wydarzeniem. Także - ni mniej ni więcej...

Zaopatrzeniowy Mistrz Zjazdowy się pojawi. Niewykluczone, że tym razem postaram się Was zadziwić pod względem owego zaopatrzenia jeszcze bardziej, niż ostatnio... ;]

PS: Ilu Nazguli na ten moment potwierdziło swą obecność? Nie wątpię bowiem, że więcej niż Dziewięciu... ;p

* - dla jasności: mówiąc "Czarny Lord" odnosiłem się nie tyle do konkretnej osoby, co do tajemnej samoświadomości naszego Zjazdu, która któregoś wieczora ozwała się w mojej głowie i rzekła "POWSTAŃ, VELDRASHU, NA ME WEZWANIE PRZYBĄDŹ!!!"... potem jak przez mgłę usłyszałem jakiś kobiecy głos, mówiący, że idę dziś do pracy, ale to musiały być urojenia i poszedłem spać dalej. :D Wracając do tego "Lorda" zaś - tak nadmieniłem na wszelki wypadek, żeby nikt nie zarzucał, że tak bezczelnie przypisuję kogoś do konkretnej rasy/grupy etnicznej tudzież określam jego genezę jako... spoza kontynentu europejskiego. Nic z tych rzeczy, zapewniam Was. trollface.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tajemnej samoświadomości naszego Zjazdu, która któregoś wieczora ozwała się w mojej głowie i rzekła "POWSTAŃ, VELDRASHU, NA ME WEZWANIE PRZYBĄDŹ!!!"... potem jak przez mgłę usłyszałem jakiś kobiecy głos, mówiący, że idę dziś do pracy, ale to musiały być urojenia i poszedłem spać dalej.
Zaraz, nie pomieszałeś czegoś? Nie było tak, że usłyszałeś jakiś kobiecy głos Czarnego Lorda wypowiadający "POWSTAŃ, VELDRASHU, NA ME WEZWANIE PRZYBĄDŹ!!!"?chytry.gif

W sierpniu premierę mają dwa filmy: Guardians of the Galaxy i Expendables 3. Nie sądzę, aby to był przypadek i proponuję, abyśmy skorzystali z nadarzającej się okazji. Jacyś chętni? ;)

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sierpniu premierę mają dwa filmy: Guardians of the Galaxy i Expendables 3. Nie sądzę, aby to był przypadek i proponuję, abyśmy skorzystali z nadarzającej się okazji. Jacyś chętni? wink_prosty.gif

Hmm... Pewnie ktoś się znajdzie, na przykład WSZYSCY. :D

To ja bym chciał.

Ty się już teraz zacznij uczyć z dziedzin innych niż matma i informatyka, bo w tym roku musimy wygrać w pytania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszły mnie tez słuchy, że Murezor cały poprzedni rok spędził na podlasiu, ucząc się od żyjących w puszczy mnichów refleksu, żeby w końcu pokonać kogokolwiek w Jungle Speed.

Ponoć są wśród nas tacy, co cały rok ćwiczą ręce, żeby tylko być dobrym w Jungle Speeda...

Sierpień mam jeszcze nie do końca zaplanowany pod względem zawodowym, ale na zjazd wpadnę na pewno, chociażby na weekend.

  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Mecie - masz pan pełną skrzynkę, tudzież w inny sposób PW zablokowane. Miałem wcześniej napisać, ale mi z głowy wyleciało tongue_prosty.gif

Do wszystkich zainteresowanych - mamy jeszcze sporo miejsc w tym roku (!). Jeśli ktoś nie dostał zapro, a chciałby, niech się zgłasza (zachowuję sobie jednak prawo odmówienia znanym trollom, ludziom na skraju bana, ludziom z 5 postami na forum itp...)

-Jezu... <picard_facepalm> rzeczywiście. sprawdzałem tylko powiadomienia i ciągle zero. x( odsyfiłem trochę skrzyneczkę, nie wiem czy wiadomości przyjdą automatycznie, czy też trzeba je wysyłać jeszcze raz!

i właśnie - w pewnej pilniejszej niż zjazd sprawie :P napisałem dziś privy do imćiów Paula i Tetrisa. prosiłbym o możliwie szybką weryfikację.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tajemnej samoświadomości naszego Zjazdu, która któregoś wieczora ozwała się w mojej głowie i rzekła "POWSTAŃ, VELDRASHU, NA ME WEZWANIE PRZYBĄDŹ!!!"... potem jak przez mgłę usłyszałem jakiś kobiecy głos, mówiący, że idę dziś do pracy, ale to musiały być urojenia i poszedłem spać dalej.
Zaraz, nie pomieszałeś czegoś? Nie było tak, że usłyszałeś jakiś kobiecy głos Czarnego Lorda wypowiadający "POWSTAŃ, VELDRASHU, NA ME WEZWANIE PRZYBĄDŹ!!!"?chytry.gif

W sierpniu premierę mają dwa filmy: Guardians of the Galaxy i Expendables 3. Nie sądzę, aby to był przypadek i proponuję, abyśmy skorzystali z nadarzającej się okazji. Jacyś chętni? wink_prosty.gif

No dobra. Nie wyszło dorabianie historyjki. Jak zwykle. Masz mnie i już więcej kłamać nie będę, że było inaczej. ;)

Chociaż... w sumie... byłoby chyba lepiej, żeby do Wilka nie doszły słuchy, że słyszę Twoje głosy w mojej głowie. Nie chciałbym, żeby się na mnie gniewał, a to przecież jego jest ręka, która kruszy mury... :P

Ale, ale - co do tych chętnych, to myślę, że nie ma co się martwić, jak już wspomniał T3tris. Wszyscyśmy fani kinematografii na swój sposób, jak unaocznił miniony zjazd. :D

To ja bym chciał.

Ty się już teraz zacznij uczyć z dziedzin innych niż matma i informatyka, bo w tym roku musimy wygrać w pytania.

Wygrać w pytania!? Żartujecie? Skoncentrujcie się lepiej na rozwijaniu zdolności aktorskich - nie wyobrażam sobie, żeby w tym roku obeszło się bez tego typu... <przypomina sobie coś> ... gier ...

@_@ ----> t3tris

Po chwili namysłu i refleksji nad wspomnieniami muszę przyznać, że wszystkim nam na dobre wyjdzie, jeśli NIKT z nas nie będzie już pogłębiał zdolności aktorskich. To by się mogło skończyć czymś złym i niewłaściwym. ; ]

Doszły mnie tez słuchy, że Murezor cały poprzedni rok spędził na podlasiu, ucząc się od żyjących w puszczy mnichów refleksu, żeby w końcu pokonać kogokolwiek w Jungle Speed.

Ponoć są wśród nas tacy, co cały rok ćwiczą ręce, żeby tylko być dobrym w Jungle Speeda...

Sierpień mam jeszcze nie do końca zaplanowany pod względem zawodowym, ale na zjazd wpadnę na pewno, chociażby na weekend.

Murezor pobiera nauki u DRUIDÓW (jakich mnichów, t3t...? na podlasiu nie ma mnichów przecież...), inni cały rok ćwiczą ręce (nie wątpię, że na różnorakie sposoby)...

...a tymczasem najlepsze w tym były "diabliki" RoZy'ego. Jakieś wnioski może? trollface.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po chwili namysłu i refleksji nad wspomnieniami muszę przyznać, że wszystkim nam na dobre wyjdzie, jeśli NIKT z nas nie będzie już pogłębiał zdolności aktorskich. To by się mogło skończyć czymś złym i niewłaściwym. ; ]

Codziennie składam Baalowi jedno koźlątko w intencji tego, by film nigdy nie ujrzał światła dziennego. :P

A do tych, którzy może i by chcieli pojechać, ale się boją - nie ma strachu, rok temu byłem pierwszy raz i ubawiłem się po pachy, polecam serdecznie.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Codziennie składam Baalowi jedno koźlątko w intencji tego, by film nigdy nie ujrzał światła dziennego. tongue_prosty.gif

A do tych, którzy może i by chcieli pojechać, ale się boją - nie ma strachu, rok temu byłem pierwszy raz i ubawiłem się po pachy, polecam serdecznie.

Dla swojego dobra, to Ty powinieneś codziennie składać w ofierze całe stado, a nie jedno koźlątko. :D

A na potwierdzenie dalszych słów imć T3trisa powiem nawet, że wszyscy inni w jego towarzystwie ubawili się nawet jeszcze bardziej. trollface.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokonałem małego rekonesansu Cynamona. otóż Pani Monika być może będzie z nami w sierpniu, chociaż deklaruje, że ma zamiar w tym terminie wyjechać. natomiast o poziom lokalu dbają obecnie jacyś weseli Anglicy, którzy między innymi wyrzucali swoje buty przez okno po to, żeby wrzucać je z dołu z powrotem. i śpią na wycieraczkach innych gości. znaczy się, że są gotowi na nasze przybycie. 8) z ciekawostek technicznych - nie można już pisać markerami po lodówkach, łazienki są w coraz bardziej opłakanym stanie, a w pokoju, w którym było gorąco i pusto, pojawił się stół do darmowych piłkarzyków!

słyszałem też, że niejaki Harblu wpadł właściwie kilka chwil przede mną na przeszpiegi. to prawda, że napastujesz Panią Monikę w godzinach pracy?!

  • Upvote 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...