Skocz do zawartości
Pzkw VIb

Zjazdy II

Polecane posty

Nie wiem czy jest sens brać planszówki, bo to przecież tylko jeden wieczór i na pewno ludzie będą bardziej skłonni wymieniać się ploteczkami/rozmawiać niż grać i ja się im nie dziwię, a w takiej sytuacji nie ma co taszczyć nieporęcznych pudeł z prowincji do stolicy.

Planszówek ci u nas dostatek ;].

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niziołko - tak po prawdzie to w samego sylwestra pewnie nikomu nie bedzie się chciało grać. Następnego dnia pewnie większość będzie wyjeżdżać (bo ogólnie ludzie z dalekich stron przybywają dzień wcześniej). Ergo nie wiem czy jest sens ciągnąć pudło pół Polski żeby sobie postało :D

Niemniej, jest opcja dla przyjezdnych do zostania do drugiego (albo i dłużej :P). Ja tam prewencyjnie już wziąłem urlop dookoła kluczowej daty. Miejsc leżących dla przyjezdnych naliczyłem 9, bez dodatkowych materacy dymanych (a i te się znajdą "jakbyco") - 2x podwójne łóżko (dla par albo dobrych kumpli :D), 1x łóżko pojedyncze, 2x fotele rozkładane, 1/2x kanapa (można leżeć "normalnie", albo też rozłożyć ją na ODDZIELNE, w miarę wygodne leżyska). Biorąc pod uwagę, że w tym roku ludzi spoza Wawy może być więcej niż "miejscowych" to ta informacja może być cenna :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie z P_aula to kawał chama jest. Raz ponoć nie wpuścił do mieszkania gościa tylko dlatego, że tamten miał na sobie kurtkę z imitacji sztucznej skóry. Ale możesz być ponad to. Po prostu zorganizuj własny zjazd. Zarzuć tu swoim adresem a pewnie chętni się znajdą. Ba, możliwe, że sam się do Ciebie zwalę z rodziną. Tylko ja, żona, dzieci, kot, koza (jeszcze nie mam, ale na wyjazd kupię) i ociemniała babka. I spróbuj mnie nie przyjąć. Ociemniałą babkę na mrozie zostawisz?

  • Upvote 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko pytałem skoro i tak mam blisko do Warszawy. Nie chcę do nikogo wbijać na siłę bo to też nie jest dobre. Może kiedyś zorganizuję jakiś zjazd, ale nie u mnie na chacie tylko na neutralnym gruncie.

A poza tym zostawianie ociemniałych babek na mrozie uchodzi u mnie za doskonałą zabawę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to to Santus... od czasu do czasu "grupa warszawska" robi spotkania na neutralnym gruncie - zoo, planszówki, wypad na miasto. Jak masz ochotę się spotkać i poznać z ludźmi to zaproponuj coś konkretnego i pewnie chętni się znajdą.

I nie, nie patrzę na ciebie jak moderator. Patrzę na ciebie jak człowiek, który ma zaprosić do własnej chałupy bandę poznaną w Internecie. Wszystkich innych miałem już okazję poznać i mniej lub bardziej pozytywnie ocenić, o tobie mogę powiedzieć tyle, że zasługujesz na swoją pozycję w rankedach i masz 6 ostrzeżeń. Trochę mało danych żeby zaufać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o tobie mogę powiedzieć tyle, że zasługujesz na swoją pozycję w rankedach i masz 6 ostrzeżeń. Trochę mało danych żeby zaufać...

Nieprawda. Możesz jeszcze wiedzieć, że lubię kolekcjonować noże, maczety i inne takie oraz potrafię się tm posługiwać (o tym też w stosownym pisałem w stosownym miejscu). To jest coś wzbudzającego zaufanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak są jeszcze miejsca, to z chęcią wpadnę.

P_aul, znów będziesz miał okazje przyprowadzić do centrum całą ekipę imprezowiczów do mojego miejsca pracy, wejść do środka i pokazać na mnie palcem "A TU PRACUJE OSIOŁ!" Bo akurat 31 grudnia robię do 15:00. Ale już nie na kasie, hłe hłe.

A co do jedzenia, to żarło z Chińskiej Republiki Ludowej wydaje się obiecujące, ale meksykańskim też nie pogardzę.

Swoją drogą, dziś śnił mi się zjazd forumowy 2014 we Wrocławiu. Sen był naprawdę w dechę, bo P_aul w nim znalazł nam mega super bezpieczny hostel, który stał w centrum miasta i zwał się "LEGIA WARSZAWA". Wszyscy stali przed budynkiem i nie byli pewni czy organizator wybrał słuszne lokum. Jeszcze zastanawialiśmy się jakim cudem budynek nie ma wybitych okien.

W każdym razie, odezwę się jeszcze do Was po prywatnej linii, bo znów zapomniałem adresu.

  • Upvote 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, awansowali cię na managera czystości powierzchni płaskich? :D Nie wiem czy będziemy sobie robili wycieczkę do centrum w tym roku, bo może się skończyć na naparzaniu cały dzień w planszówki :P A co do snu i hotelu... postaram się, ale nie wiem co powie Cinnamon na zmianę nazwy :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...