Jump to content

Arnie

Hall of FAme
 • Content Count

  4,397
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

38 Neutralna

About Arnie

 • Rank
  Moderator emeritus

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array

Recent Profile Visitors

22,552 profile views
 1. Arnie

  Zjazdy II

  Dziękuję za cynk o tym temacie - do dzisiaj wspominam zjazdy :D Natomiast na jesieni będę zdawał ostateczny egzamin, do którego przygotowuję się od kilku lat, i nie wiem, na ile będę mógł sobie pozwolić choćby i na kilkudniowy wyjazd. Gdyby natomiast zjazd zorganizowano w centralnie położonej Warszawie, to oczywiście będę chociaż na chwilę ;) Wstępnie się nie deklaruję, ale będę śledził wasze rozmowy.
 2. Arnie

  Zjazdy II

  Spodziewałem się tej sugestii - nie, nikt nie jest w ciąży Zaraz minie 5 lat, jak jesteśmy razem, i tak w końcu nagle z dnia na dzień uznaliśmy, że wypadałoby się wreszcie ogarnąć. [edit] I gdzie jest moja miniaturka?! Nie ma człowieka parę miesięcy na forum i już mu obrazek zabrali
 3. Arnie

  Zjazdy II

  Wpadłem w wir przygotowań do ślubu, którego nie było w planach w czasie deklarowania wyjazdu na zjazd Czasu zostało mało, rzeczy do ogarnięcia dużo, także jest ryzyko, że się na zjeździe nie pojawię. Jeszcze dam znać, ale bawcie się dobrze - ja skontaktuję się z Jamesem, jakby były jakieś dodatkowe koszty związane ze zjazdem, to oczywiście zapłacę całą swoją część, bo już tylko parę dni zostało.
 4. Arnie

  Zjazdy II

  Nie dostałem nic na PW w sprawie nr konta do wpłaty zaliczki...? Będę od piątku do niedzieli.
 5. Arnie

  Zjazdy II

  @Osioł dzięki za cynk, bo tym nie zajrzał Wstępnie jestem chętny, bo nie mam wtedy zjazdu, a że 15 to wolne, to na pt, sb, ndz i pn powinienem móc przyjechać (ew. bez piątku). Muszę to skonsultować z narzeczoną, ale tak na 80% będę mógł przyjechać.
 6. Arnie

  Zjazdy II

  Wszedłem na forum specjalnie, żeby zobaczyć co ze zjazdem. Uradowany w skrzynce znalazłem zaproszenie i nawet odpisałem, że przyjadę, ale dla pewności zajrzałem do tego wątku i widzę, że zjazd odwołany... Szkoda, chociaż rozumiem przyczynę - forum jest coraz mniej popularne wśród ludzi, którzy na ten zjazd przyjeżdżali, jesteśmy starzy i w ogóle. Niemniej szacunek dla organizatorów, że w ogóle podjęli się próby zebrania nas wszystkich do kupy.
 7. Nikt się tutaj nie ekscytuje sceną CS: GO? Albo to ja szukam w złym miejscu forum W każdym razie zakończony przed chwilą mecz NIP vs VP był znakomity. Oczywiście szkoda, że VP przegrali, ale oglądałem z przyjemnością.
 8. Po przeczytaniu tych wszystkich historii dam sobie na razie spokój z WoD i kupię dopiero, jak się wszystko trochę uspokoi. W sam raz, żeby w tym czasie skończyć pisać magisterkę
 9. Starzeję się. Kiedyś stałem po dodatki do WoWa w kolejce w środku nocy, a teraz przegapiłem, że wyszedł WoD. Ale poczekam, aż opadnie kurz i wracam do gry!
 10. Zainstalowano u mnie w domu internet z UPC i dostałem modem kablowy Ubee EVW3226. Używam go do wifi dla laptopów i smartphone'ów, natomiast mój komputer podłączony jest bezpośrednio kablem sieciowym. Nie mam zaufania do domyślnych ustawień, więc chciałem w nich pogrzebać i zagwarantować sobie maksimum bezpieczeństwa. Niestety konfiguracja tego modemu jest nieintuicyjna i skomplikowana, przez co nazwy opcji nic mi nie mówią. Ustawiłem udostępnianie internetu tylko wybranym numerom MAC, jednak zastanawiam się, co jeszcze można zrobić. Macie jakieś propozycje?
 11. Wszystko śmiga, więc jest ok. Tylko teraz pytanie, co będzie, jak potem tego save'a odpalę znowu z modami
 12. Że znikną to wiem, chodziło mi o jakieś błędy w samej grze i jej działaniu.
 13. Będę Was szukał Od godziny mam już w nowym mieszkaniu stałe łącze, także wracam na forum
 14. Tak w ogólę to ogłaszam konkurs na nową rangę dla mnie, bo Moderator - Terminator jest już nieaktualna
×
×
 • Create New...