Skocz do zawartości
Pzkw VIb

Zjazdy II

Polecane posty

@behemort Zaczęła się przebudowa trasy Poznań-Wrocław i do tego modernizacja wrocławskiego węzła kolejowego od strony Poznania, więc przypuszczam, że stąd ten czas przejazdu. Niewykluczone, że ja będę zmierzał od siebie w stronę hostelu w okolicach 16:30, więc być może po drodze zahaczę o dworzec.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Tak na dobrą sprawę, to w dniu wysyłania zaproszeń mogliście już sobie zaklepać bilety, mielibyście je już od 1 zł wink_prosty.gif Na sylwestra jechałam do Warszawy polskim busem i bardzo sobie chwalę - wyszło taniej niż pociągiem (o jakieś 20 zł od osoby), 2 godziny krócej, działało tam wifi i oferowali catering wliczony w cenę biletu. Do tego tylko jakieś 10% autobusu było zapełnione, więc jechało się jeszcze lepiej

Minus jest taki, że korytarzyki są dość wąskie, tak samo jak fotele. No i zatrzymuje się w Łodzi. Chyba, że odbieracie po drodze kogoś z Łodzi, to wtedy możecie się nacieszyć szczelnymi szybami nieprzepuszczającymi "powietrza" i zamknąć oczy, żeby sobie podarować widok miasta biggrin_prosty.gif

Edytowano przez niziołka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może polskibus? Ponoć warunki lepsze niż w wiecznie wesołym tlk.

Hooah.

Raz, że taniej, dwa, że szybicej, trzy że bardziej komfortowo. Cztery że jeździ na czas i nie ma prawie postojów między Wawą a Wrocławiem (zatrzymuje się tylko w Łodzi). I dają soczki i bułeczki czasem. <3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, zainteresowanie zjazdem z roku na rok słabnie. Stwierdzam po ruchu w tym temacie.

Stare pokolenie* dorasta i przygniata ich ciężar codzienności, a młodzi musieliby wstać od komputerów, co nie jest takie proste :P

*Tak, wiem, stary się odezwał ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Yoshim ruszymy z Torunia o 11:35, w Poznaniu o 13:33, a na miejscu będzimy o 16:39 (zbaranieli z tym, jedzie się 5 godzin zamiast 3,5 godziny, a na dodatek patrząc na trasę, nie widać, by cokolwiek się zmieniło - zmniejszyli prędkość o 1/3?). Jako że to dość późno, to nie musicie na nas czekać, bo drogę chyba pamiętam tongue_prosty.gif

Pozwolę się wprosić na ten pociąg biggrin_prosty.gif

Ktoś jeszcze jedzie z Poznania/przez Poznań?

I jakaś miła dusza może jeszcze raz wysłać wiadomość zjazdową?

W szale opróżniania skrzynki poszło wszystko razem z tym biggrin_prosty.gif

Już dostałem od niemiłej duszy :D

Edytowano przez JamesVoo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Feo - weź pan wywal wiadomości, bo pełna skrzynka. Niemniej to nie tajemnica, że opłata za całość to 40x4+10 = 170 zł, a za każdą noc jest nieco drożej, 45 zł za noc + 10 zł dodatku specjalnej troski. Na tą chwilę ta suma może się okazać niewystarczająca na cały hostel, niektórzy już dorzucili więcej do wora, ostatecznie rozliczę to już na miejscu, lub jak będę wiedział ile osób jedzie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku, ze względu na mocno taką sobie sytuację finansową, rozliczę się dopiero na miejscu. Mam nadzieję, że ze względu na 10- letnie doświadczenie w demolowan... w uczestnictwie w zlotach zostanie mi to wybaczone tongue_prosty.gif

Edytowano przez A.L.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nawet w takiej dziurze jak Wrocław znajdzie się sklep sportowy, gdzie można kupić dobrą piłkę trollface.gif . Może na popularność tego sportu nie wskazuje forma lokalnej drużyny sportowej, ale chyba zwykła szarą futbolówkę w sklepie się dorwie tongue_prosty.gif .

Edytowano przez mateusz(stefan)
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...