behemort

Hall of FAme
 • Zawartość

  4458
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  3

2 obserwujących

O behemort

 • Tytuł
  Isaac
 • Urodziny 19.11.1991

Sposób kontaktu

 • Strona WWW
  http://

Informacje profilowe

 • Płeć
  mężczyzna
 • Skąd
  Toruń
 • Zainteresowania
  Gry komputerowe, prawo, polityka i różnorakie pierdółki.

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Serie Gothic, ME, BG, IWD, PT, Disciples, EU
 • Ulubiony gatunek gier
  Strategie
 • Konfiguracja komputera
  i5-4570 3.2 GHz
  8 GB RAM
  2 TB HD
  GF GTX 1060 (3GB)
 • Wyróżnienia Smugglerkowe
  [2016] Najzabawniejszy forumowicz
  [2011] Diamentowy Interlokutor

Ostatnie wizyty

35646 wyświetleń profilu
 1. Bo nie mam za co i nie mam w zasadzie gdzie (tzn. mam jakąś rodzinę w Brzydgoszczu i chyba gdzieś w Borach Tucholskich oraz w Mazowszu (wieś, nie województwo) czy Czernikowie (tu spoko, ale pracy jeszcze mniej)) i nie mam w zasadzie za co. Chętnie bym wybył, ale bym musiał mieć jakiekolwiek zaplecze. No i mnie stąd nie wypuszczą, ci ludzie są bezwzględni.
 2. Toruń to mieszanina Złomowa z Fallouta, Harranu z Dying Light oraz Nieumarłegogrodu z Dark Souls i jestem tutaj śmiertelnie poważny, więc w sumie trafiliście obaj. Prócz tego jest gospodarczą, społeczną, humanitarną i demograficzną katastrofą i wolałbym mieszkać w 2/3 powyższych niż tu.
 3. Ależ w Poznaniu bardzo spoko jest z pracą, tak jak napisał piewca Ministerstwa Obfitości Za to w Toruniu jest jak ja piszę. Nawet oficjalne statystyki się kupy nie trzymają i wzajemnie sobie zaprzeczają (marszałkowskie vs z urzędu pracy vs rządowe vs samorządowe), co już udowadniałem na wspólnym kanale dyskusyjnym. Między bajki można włożyć zatrudnianie od ręki w czym innym niż butik z ciuchami (Nur für Damen) czy przy barze, a normą są rozmowy kwalifikacyjne w postaci namawiania do naciągania starców, podawania się za konkurencję czy chociażby wycwanienia tego, że sam masz mieć narzędzia do pracy (wypożyczenie mundurów dla ochrony pomijam, od ręki jestem w stanie to udowodnić) - "w sumie musi pan tylko przynieść swoje krzesło i swojego laptopa by prezentować naszą ofertę" czy "proszę wyposażyć się w zestaw promocyjny/prezentacyjny i zapraszamy do naszego oddziału (czytaj wysepki na środku chodnika w galerii)". Chociaż ostatnio się otworzyły dwie "firmy" produkujące części samochodowe rzut beretem od Torunia. Pozdrawiam, "atrakcyjne warunki finansowe" to minimum i premia, której nie da się wyrobić, a cały zysk i tak idzie do lokalnego "molocha". Bogaci się bogacą, biedni niezbyt. Jak chcesz powyżej minimum to albo słuchawka i wciskanie kitu, pakietów, 5 lat bębnienia w banku, sprzedaż organów, taksa lub informatyk (po co jednak jako taki miałbyś zostawać w Toruniu, jeśli tu jeszcze nie uwiłeś gniazdka - nie wiem). O dziwo jakoś w kwestii wynagrodzeń nie łżą - kiedyś już linkowałem, Toruń jest na szarym końcu, ze średnią oscylującą wokół 2,3-2,4k. Ale ogólnie jest lepiej niż parę lat temu - już kory z drzew nie zjadają, nie biją się o niedopałki i czasem widać jakieś dzikie zwierzęta - zające, jeże. Za to całe miasto tonie w śmieciach - każdy wychrzania śmieci na ulice - folię z papierosów, pustą butelkę, opakowanie po czymkolwiek - świst i na ziemię, bo do kosza za daleko - wszędzie porozbijane szkło, plastik, folia.
 4. Kochin Kolego, proszę, to nie ma nic wspólnego z wiarą - jest potwierdzone obserwacją, doświadczeniami niezależnych ośrodków naszych krajów i całych naszych rodzin 3 pokolenia w obie strony.
 5. Do 2:59. Nie trawię
 6. Faktycznie, tylko sobie to: i to: "wyobraziłem". PS: "to co piszesz to wymyślone, stereotypowe, nie istnieje naprawdę" nie jest argumentem. Spadam żyć w zmyślonym świecie pełnym chochołów, gdzie niemal musi przeliczać każdą złotówkę, niedługo mi się halucynogenne substancje skończą, to zacznę zauważać to rosnące bogactwo Kowalskich i Nowaków, nara. Tak srogo kisnę, jak ktoś bierze cokolwiek tu na serio, zwłaszcza moje marudzenie XD
 7. Problem jest urojony, ponieważ jest urojony, a problemy nie istnieją, ponieważ są zmyślone, a poza tym to stereotypy i wymyślają, obalenia nie podam, bo to urojone jest. Wybitna logika, Russellu.
 8. Prawdziwe historie z marszu, potwierdzone statystyką, relacje gotowe do przedstawienia ktokolwiek się spyta i zapewni anonimowość, z oczywistych względów niepodane nazwy firm, szczegóły od ręki do dowiedzenia się także u wydawcy (Dziennik Nowości), prócz tego pensje będące w stagnacji od półtorej dekady dla dziesiątek tysięcy ludzi tylko w moim powiecie, ale, oczywiście, Sermaciej wie lepiej Lepiej wszystko nazwać zmyślonymi na poczekaniu i urojonymi problemami, w najbliższym otoczeniu żyje się dobrze, wskaźniki, bezrobocie nie istnieje, więc wszędzie jest zarąbiście, Ministerstwo Obfitości dobre++ XD Pozostawię jednak udowodnienie twierdzeń je głoszącemu, więc proszę bardzo.
 9. Link. >durr, wszyscy mają pracę, wszyscy mają wszystko, wszyscy godziwie zarabiają, wzrost gospodarczy, 2k na rękę to nawet nieroby dostają, ElDonaldo, nic tylko brać, Polska silna, wysoka stopa życiowa, prawa pracownicze, trzeba tylko chcieć i nie być nierobem XD XD DX Przypomniał mi się anglojęzyczny dowcip o tym, dlaczego koleś jest smutny, bo dostał od znajomych lesbijek zegarek
 10. A nie posypywanie rozjechanego skunksa solą? Pozdro dla kumatych. Najwyraźniej nie jadłeś kieczupu włocławskiego
 11. Sroga riposta, D’Artagnianie/Touché.
 12. Krótsze życie. Późniejsza emerytura - więcej niż połowa z nas jej nie dożyje albo co najwyżej 2 lata na niej. Większe wymogi. Nie możesz znaleźć pracy, bo szukają: kelnerKI, sprzedawcZYNI, opiekunKI, barmanKI, chrzanić, przeciw samcom to nie seksizm XD Oczekiwanie utrzymania gospodarstwa domowego. Bycie wyzywanym od oblechów, obrzydliwców, świń, śmierdzieli i ścierw. Albo od zboczeńców za problem ze wzrokiem (serio, nie skumałem jeszcze z jakiego to "rozumowania" wynika). Wracasz z pracy po 10 godzinach zachrzaniania, masz ochotę walnąć się na łóżko na godzinę i dostajesz bluzgami w ryj, że jesteś pieprzonym nierobem. Więcej zabójczych choróbsk. Złamiesz rękę, rozwalisz se nos, musi po ciebie przyjechać karetka -> "przesadzasz/męskie przeziębienie i umiera XD". Myszy cię zjedzą, jak nie chcesz robić za muła do noszenia wszystkiego. Szansa na normalne życie i rodzinę oscylująca wokół 3/4 promila. Faktycznie lepsza. Spróbuj estońskiego. Sos jest jednym z kluczowych elementów pizzy. Bez tego nie jest pizzą. Zazwyczaj jest to pomidorowy. Czyli nie jadłeś parówek sojowych? Wypełnienie PITa jest dziecinnie proste, nawet nie potrzeba kalkulatora, nawet jeśli skończyłeś z matematyką podstawami arytmetyki w gimbazie. XD O kurde, stary, wyjdź ty do jakichś "nielicencjonowanych ochroniarzy" i dowiedz się, w jaki sposób obeszło się minimalną stawkę godzinową. Najczęściej trafisz na aneksy do umów o odpłatnym udostępnianiu: munduru, kamer, komputera, monitora, wody, łazienki, odznaki, obuwia, pomieszczeń. Jak zarabiasz 5zł/h na rękę to jesteś w "normalnym miejscu", na jakie wychodzi ta dziura w Ziemi. Przyjedź do mnie, pójdziemy do mojego zakładu, na froncie możesz się zapytać, ja już skorzystałem.
 13. Z pozdrowieniami dla wszystkich: >w Polsce bogato, zielono, wszyscy mają wszystko (a mimo to wszyscy kradną); >behe, przesadzasz; >bezrobocie najniższe w pizdu, wszyscy mają pracę i wszystkich na wszystko do życia + zbytki mają; >behe, marudo; >jest praca, wystarczy chcieć; >behe, poniżej dwóch na rękę to nieroby i debile tylko; >minimalna wystarcza na normalne życie; Jakby przepytali nas w zakładzie, to by z tych 2,6k zostało 2,1k brutto. Zapraszam do Torunia, spróbujcie przeżyć. XD XD DX Przynajmniej nie mieszkam w Białymstoku albo Kielcach. Albo Korei Północnej. @edit 14.02.2017 Dzisiejsza rozmowa kwalifikacyjna w windykacji (oficjalnej, nie drechy z pałami): 1. Własne auto. 2. Własny mundur. 3. Własna działalność gospodarcza! 4. Własne biuro. 5. Praca na pół etatu, ale ma się mieć 40h/tygodniowo. 6. Minimum + bonusy po pół roku. 7. Wymagane wyższe i 2 lata doświadczenia w windykacji. 8. Kary umowne za najdrobniejsze przewinienie 1000-10000 zł. NIC TYLKO KURNA BRAĆ!!1
 14. Tamto z "Bitte" to jak w Toruniu z "Jo". Da się tym wyrazić wszystko.