Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 06/17/2019 in all areas

 1. 1 point
  Można wziąć 2x https://www.morele.net/pamiec-ballistix-ballistix-sport-lt-ddr4-8-gb-3200mhz-cl16-bls8g4d32aesbk-5675567/
 2. 1 point
  Na twoim miejscu jak już to zainwestował w Ram o większej częstotliwości. Mam bardzo dobre podzespoły a wymiana jednego pociągnie wymianę drugiego i tak dalej - mówię ci to z doświadzczenia.
 3. 1 point
  ADATA SX8200 Pro 512GB. Sekcja zasilania spokojnie wystarczy o ile nie planujesz mocnego podkręcania (co przy tym procku i tak raczej nie wchodzi w grę patrząc po testach). Ewentualnie dopłata do MSI X470 Gaming Plus jeśli chcesz coś z lepsza sekcja.
 4. 1 point
 5. 1 point
  Ryzen: https://www.x-kom.pl/lista/3v052emf8 Intel: https://www.x-kom.pl/lista/t86ckho8e Od cen odlicz tam te kody na gry, są gratis jak wrzucisz do swojego koszyka (przecenią się). Opcjonalnie dla obu procków warto dokupić lepszy cooler (szczególnie w przypadku Intela) - https://www.x-kom.pl/p/291318-chlodzenie-procesora-silentiumpc-fera-3-he1224-v2.html
 6. 1 point
  @Arlekin Radzę unikać ci takich ofert, podejrzewam, że oferta dotyczy gry, która ma blokadę regionalną w danym regionie, dlatego pewnie tam jest opis z kombinowaniem z VPN na inny kraj. Szansa, że dostaniesz bana na konto jest spora, bo możliwie, że klucz lub podarunek pochodzi z Rosji lub z innego kraju, gdzie ceny gier są zdecydowanie niższe. Bardzo często takie oferty wiążą się z tym, że produkty te zostały zakupione za pomocą kradzionych kart kredytowych. Jeśli już musisz kupić jakąś grę zajrzyj na gamivo, cdkeys lub ewentualnie rosyjski seriws yuplay, gdzie ich klucze nie mają blokady regionalnej. Tylko w tym yuplayu też trzeba uważać, bo na łowcach gier pisali, że zakup dużej ilości kluczy może zostać potraktowany, jako zakup hurtowy i mogą cię zbanować.
 7. 1 point
  FX 8300 ma podobne TDP do FX 6300 więc myślę, że jeszcze da radę. Grunt żeby nie brać tych modeli z TDP 125W bo tu już może być mniej ciekawie. Radiatory jak masz to naklej i najlepiej zorganizuj dobrą wentylację w obudowie, to nie powinno być tragedii. Phenomy bym raczej odpuścił, to już wiekowe procesory i podejrzewam, że jednak w nowszych grach FX-y będą górą.
 8. 1 point
  GF63 ma dość słaby układ chłodzenia, GL73 w sumie może być jeśli wolisz 17'3 ekran zamiast 15'6.
 9. 1 point
  W trayu ikona baterii i status ładowania lub bezczynności ładowania Dwie opcje włączyć lub wyłączyć. Brak interfejsu nie ma znaczenia. Usługa startuje automatycznie po uruchomieniu komputera. Po pierwszym włączeniu działa cały czas. Tylko zgodne urządzenia mają zapewnione zwiększenie natężenia (do 1,6A - smartfony) inne mają standardowe natężenie (0,5A). Program wykrywa automatycznie zgodne urządzenia. Posiada listę wykrywalnych urządzeń - lista może zostać uzupełniona ręcznie o inne urządzenia (w pliku .ini). Po zakończeniu odłączasz kabel od komputera nie od smartfona (zalecana kolejność). Działa to podobnie jak odłączenie ładowarki z gniazdka elektrycznego żeby nie uszkodzić urządzenia. Dla zachowania stabilności ładowania należy odłączyć inne urządzenia USB. Teoretyczne zalecenia producenta, praktycznie nikt do zaleceń się nie stosuje. Działanie programu polega na zarządzania portem i wysłaniu sygnału do zgodnego urządzenia z listy o wprowadzeniu trybu ładowania i dodatkowo zwiększenia natężenia USB. Wtedy nie można przesyłać danych na urządzenie. Trik polega że system nie łączy się z urządzeniem i działa jak podłączenie do ładowarki z tym że zapewnia natężenie do 1,6A, szybsze ładowanie lub w ogóle umożliwia ładowanie lepiej niż przez tradycyjne podłączenie pod USB z natężeniem 0,5A ale i tak ładuje wolniej niż podłączenie do ładowarki podpięta do gniazdka elektrycznego. Przez zwiększenie natężenia jednego portu USB może zmniejszyć jakość działania innych portów USB. Inne urządzenia mogą tracić na niedoborze w zależności ile tak naprawdę wykorzystują zapotrzebowanie inne porty USB. Jak wykorzystują poniżej maksymalnej wartości to nie ma problemu. Jak wykorzystują maksymalnie mogą funkcjonować nie poprawnie w zależności od urządzenia mogą być różne objawy np. zewnętrzny dysk HDD 2,5" podczas transferu danych zasilany z USB może wystąpić błąd zapisu przy przenoszeniu sporej ilości danych w czasie powyżej jednej godziny.
 10. 1 point
  WIem, że odgrzewam starego kotleta, ale może się to komuś przydać, gdyż przygotowałem spolszczenie Heroes III Complete. Informacje i download znajdują się tutaj
×
×
 • Create New...