Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 30.04.2017 in all areas

 1. 13 points
  Ostatni raz już, bo i tak pozostały 3 dni do końca. Zbiórka osiągnęła 204%, nadal ciężko mi uwierzyć. Jest to bardzo mała suma w porównaniu z tym, co dzieje się na zachodnim kickstarterze, ale i tak nie mogę uwierzyć, że pojawiła się setka (przeszło!) ludzi, którzy zaufali mi i chcą kupić mój produkt, od jednej osoby bez wydawnictwa ani żadnej innej firmy. Tak jak znajomy mi napisał, chciałem tylko wydać swoją autorkę kilku osobom, a skończyło się na 5 tysiącach i całej linii wydawniczej. https://wspieram.to/agonia
 2. 12 points
  Przyszedł Abyss do wielkiego bossa elitarnego klubu forume, Dona Felessana i mówi: - Chcę do elitarnego klubu forume. A Felessan mu na to: - Nie ma żadnego elitarnego klubu forume! To poszedł Abyss do doradcy Dona, Deviusa i mówi: - Chcę do elitarnego klubu forume. A ten mu na to: - Nie ma żadnego elitarnego klubu forume! Wtedy poszedł Abyss do kapitana mafii, Stillborna i mówi: - Chcę do elitarnego klubu forume. A Stillborn na to: - Nie ma żadnego elitarnego klubu forume! Wkurzył się Abyss i wrócił na forume. Otoczyły go randomy i pytają: - Jak tam było? Wstąpiłaś do elitarnego klubu forume? Wzięli cię? Na wszystkie pytania Abyss odpowiadał: - Nie ma żadnego elitarnego klubu forume! I wtedy randomy zrozumiały. I zaczęły się go bać.
 3. 11 points
 4. 10 points
 5. 10 points
  Tesu, Abyss, Nevya, zrobię wam na złość. Jako jeden z najstarszych userów na forum i discordzie, zarówno stażem forumowym jak i wiekiem oficjalnie uznaję was za sól tej ziemi, elitę elit i ekstraordynarnych adoratorów. Tym samym macie prawo i obowiązek dołączyć do discorda. Klikać linka i nie smucić. A swoją drogą to najzabawniejsze w całej sytuacji jest to że ten straszny discord naprawdę powstał (jeszcze w czasach skajpa) jako chat głosowy do grania w lola i diablo. Ludzie dołączyli bo, o zgrozo, wspólnie spędzali czas przy grach sieciowych. Nigdy nie planowaliśmy wielkiego przenoszenia fa na discord z pominięciem elementu niechcianego. Zresztą nie ma czegoś takiego jak element niechciany, różne były krzywe akcje ale nigdy nikogo nie wykopaliśmy, jak ktoś chce link to dostaje bez żadnej dyskusji czy oceny kandydata. Ale jeśli naprawdę wam towarzystwo nie pasuje, co jest zrozumiałe bo nie ma obowiązku lubić każdego forumowicza, to weźcie sobie załóżcie własny serwer i zapraszajcie tam kogo chcecie. Nie mówię tego nawet w formie heheszków że niby będziecie bardziej elitarni. Jeśli lubicie ze sobą gadać to discord jest dużo wygodniejszy niż forum, nie musicie koniecznie zaraz być na serwerze politbiura.
 6. 9 points
  Jutro mam "rozmowę kwalifikacyjną". Trzymajcie kciuki.
 7. 9 points
  https://streamable.com/rgf3k Te nowa GTA wygląda super!
 8. 9 points
  Nazwy kombosów w polskiej wersji Injustice 2.
 9. 9 points
 10. 9 points
  @b3rt Nie obchodzą mnie wasze miałkie dyskusje o kulturze pracy korposzczurów, bo ja mam swoją firmę i właśnie popijam sobie Jacka z lodem, grając w dwarf fortress. xD
 11. 9 points
 12. 8 points
  Mialem dzis telefoniczne spotkanie z szefem z USA. Rozmowe zaczal ze zdenerwowanym glosem. Od razu wiedzialem, ze moje modlitwy sie spelnily. Od jutra zaczynam trwajace miesiac tzw. konsultacje z dzialem HR i jesli nie zdecyduje sie aplikowac na inna pozycje w firmie w tym czasie, to pozniej kolejny miesiac bede sobie siedzial w domu na tzw. garden leave, w pelni platnym. A po nim przytule odprawe i bede juz oficjalnie na bezrobociu. Szczesciam tak bardzo, ze brak mi slow, tym bardziej ze garden leave przypada na lipiec, a zanim zabiore sie za szukanie nowej pracy, to minie sierpien. Milo bardzo.
 13. 8 points
  Zastanawia mnie czy wy na bieżąco monitorujecie to co się dzieje na FA bo tylko zaczyna się jakaś nagonka na discord/irc i momentalnie zlatują się wszyscy, nawet forumowicze których od miesięcy nie było widać.
 14. 8 points
 15. 8 points
  Osiągnąłem już ten poziom w życiu, w którym zastanawiam się o co chodzi w memie, który pojawił się na moim Facebooku, a dopiero po chwili zauważam, że to tylko zdjęcie gówniaka jakiejś mojej znajomej.
 16. 8 points
  czasem mi autokorekta nie ogarnia, oc incoming
 17. 8 points
 18. 8 points
 19. 7 points
 20. 7 points
  Da się zrobić. No cześć.
 21. 7 points
 22. 7 points
 23. 7 points
  Niby krincz, ale bawi mnie podobieństwo do reklam z powiększaniem penisów.
 24. 7 points
  https://img-9gag-fun.9cache.com/photo/anb3P0B_460sv.mp4
 25. 7 points
  Bardzo podoba mi się szereg twoich implikacji. Pierwsza - że nigdy nie miałem styczności z czymś choć nie masz o mnie zielonego pojęcia. Przy tobie mogę być nawet Snoop Doggiem. Druga - że wszyscy na forum mają powyżej 18 lat. Trzecia - że regulaminu nie należy przestrzegać i dokładnie tak jak napisałem ci w notce do posta, gdybyś nie wspominał o narkotykach bym przymknął oko na tekst o browarach, ale nie ma absolutnie znaczenia czy według ciebie chce bawić się w policjanta. Regulamin jest także w tym dziale na forum, ordnung muss sein. Także zaprzestań dyskusji, żebym nie musiał bawić się w policjanta, bo póki co wygląda to jak chwalenie się tym że załatwiłeś sobie gieta od Siwego i myślisz że komuś zaimponujesz.
 26. 7 points
  typowe bezprawne działania moderacji
 27. 7 points
  To się akurat idealnie wpisuje w specyfikę całego forum i działu
 28. 7 points
  pociąłem się kartonem od pizzy
 29. 7 points
  Ta dyskusja powyżej jest mocno krinczowa.
 30. 7 points
  Idź na juwenalia? Znaczy jak w sumie nie masz z kim iść to będzie jeszcze większe cierpienie, a to całe "wyjdź na zewnątrz i poznaj ludzi" nie działa w ogóle jeśli już jakichś ludzi nie znasz. Potwierdzone info.
 31. 7 points
 32. 7 points
  Stachu a Ty już skończyłeś drugą technikum?
 33. 7 points
 34. 7 points
 35. 7 points
 36. 7 points
 37. 7 points
  http://i.imgur.com/papq1Ru.mp4
 38. 7 points
 39. 6 points
  Polecam nie przejmować się życiem sławnych ludzi oraz w jaki sposób trzepią kasę. Owszem, sam nie lubię wyciskania pieniędzy, ale tylko w przypadku, kiedy dotyczy mnie to osobiście: na przykład płatne DLC, mikropłatności, prowizje bankowe, nieuczciwe działania niektórych polskich wydawnictw (vide dzielenie jednej książki na dwa tomy) itp. itd., lecz naprawdę nie rozumiem bólu [beeep] o żonę piłkarza. Po co ma robić na kasie w biedrze, skoro ma sławnego męża i może to wykorzystać? Otóż to. To źle? Mam. Czyim multikontem jesteś?
 40. 6 points
  Ja bym tego elitarnym discordowym klubikiem nie nazwal. Raczej kolkiem wzajemnej adoracji. Moglibyscie je tylko trzymac dla siebie, bo choc na forum wonieje stechlizna, to z zacytowanej wyzej rozmowy zajezdza intensywnym smrodem.
 41. 6 points
  Przykro mi to mówić, ale młodzież na czasie używa już raczej snapchata i instagrama niż twittera.
 42. 6 points
 43. 6 points
  a co sie wtedy dzialo?
 44. 6 points
  Wybacz Tesu, ale dać tyle pieniędzy za grę w alfie to kompletny absurd i jeśli to rypnie, to w pełni na to zasłużyłeś. Chciałbym żeby te wszystkie Scam Citizeny stały się nielegalne, bo sukcesy samych zbiórek raczej pokazują że nie trzeba nawet wydać produktu żeby zarobić. Wszyscy wiemy jakie są ich szanse na sprostanie obietnicom.
 45. 6 points
 46. 6 points
 47. 6 points
  Szanuję za celebrowanie 4 maja.
 48. 6 points
 49. 6 points
 50. 6 points
  Statystyki za kwiecień 2017 Liczba postów Liczba tematów Liczba odpowiedzianych tematów Liczba zdobytych plusów Liczba rozdanych plusów Czyje tematy zebrały najwięcej odpowiedzi W czyich tematach rozdano najwięcej plusów Średnio plusów na post Statystyki tematów: Liczba odpowiedzi (tematy napisane w kwietniu) Liczba odpowiedzi (tematy napisane od początku) Liczba plusów (tematy napisane w kwietniu) Liczba plusów (tematy napisane od początku) Najwyżej plusowane posty: Wykres dzień po dniu Średnia liczba postów/plusów na przestrzeni ostatnich miesięcy: