Skocz do zawartości
Pzkw VIb

Zjazdy II

Polecane posty

Swoje przygotowania na zjazd uważam za zakończone - spakowany jestem, bilet został zakupiony, prowiant upolowany, więc... można powiedzieć, że moje ciało (i dusza w sumie też) jest gotowe na kolejny zjazd :D

BTW. jak grupa warszawska wyjedzie to ktoś z tejże mógłby wysłać mi cynk jak wygląda sprawa z miejscem w przedziale... albo coś. Może być nawet przed siódmą rano, będę miał pewność, że nie zaśpię na pociąg ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby to kogoś interesowało to mój przyjazd do Wrocławia przewidziany jest dziś na 16:10. Patrząc na mapę do hostelu powinienem trafić ok 16:30. Mam nadzieje, że i tej porze zastanę tam jakąś żywa osobę wink_prosty.gif

Ja około 16-tej (planowo 16:04) odbieram z dworca behemorta, Jamesa i shakera, więc jak coś, to możemy poczekać. Tylko daj mi jakoś znać na pw, czy coś jak Cię zidentyfikować. wink_prosty.gif

@up Poszło PW.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.Nie ze swojego konta się nie liczy ;)

Tym razem nie stało się nawet nic nieprzyjemnego, szok. Dzięki za wyprawę na ścianę (t3tris, Haken i Murezor- udało mi się jednak zapamiętać;) ), partyjkę Mafii, kilkadziesiąt partii pokera, karteczki i absolutny hit tego zlotu- kalambury. Cieszy powrót po latach Micza i Reapera.

Krótko: bardzo dobry zlot. Dzięki i do zobaczenia w przyszłym roku! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie było. W tym roku udało mi się ułożyć w czasie zlotu całe swoje życie.

Mimo to jeśli kogoś swoim zachowaniem uraziłem lub obraziłem, to chciałem gorąco zapewnić, że było to celowe. Idę zaraz spać z miłą świadomością, że większość z was gniecie się w tej chwili w pociągach (szkoda, że nie ma masakrycznych upałów).

[*] Wrocław.

Edytowano przez Lord Hrabula
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...