Skocz do zawartości
Pzkw VIb

Zjazdy II

Polecane posty

Powiem tak, Methu - nie wierzę, że Pani Monika nie dotrzyma nam towarzystwa. To jest po prostu... no bo przecież niby jaką może mieć lepszą alternatywę, niż nasza kompania!? biggrin_prosty.gif Pomijając już jednak kwestię Pani Moniki... Radośni Brytyjczycy, co wyrzucają obuwie przez okna i wrzucają z powrotem oraz śpią na wycieraczkach...? Hmm... rzekłbym:

BRATNIE DUSZE! biggrin_prosty.gif

W ramach zaś dalszego krótkiego komentarza:

1. Nie można mazać po lodówkach? Spoko... przywiozę farbę olejną.

2. Łazienki w coraz gorszym stanie? Nie ma problemu - odmaluję po raz wtóry...

3. Stół do darmowych piłkarzyków w sali z malowidłem naściennym? YAY! Wychodzi na to, że jak spoceni i zdyszani "piłkarze" naparujo i nadmuchajo, to będzie tam jeszcze wyższe stężenie CO2. Inna sprawa, że... wygląda na to, iż Społeczny Fundusz Zjazdowy, zatwierdzony w tym roku, opłaci nie tylko dorożkarzy Lorda H. trollface.gif

Tak najbardziej mnie jednak zastanawia zupełnie co innego... na przeszpiegi, to okey, ale akurat Ty? Czyżbyś się ze stolycy wyprowadził? wink_prosty.gif

EDIT: Podsumowując tak nieco rewelacje od Metha, dodam jeszcze, że chyba nikt z nas się nie przejmie specjalnie jakimiś tam zmianami warunków. Ważne, że to nadal Cinnamon z Panią Moniką. Wszak były w zeszłym roku smuty, że być może go zlikwidują... a jednak jest i czeka na naszą wizytę... ;]

Edytowano przez Veldrash
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do likwidowania, to Piast chwilowo zlikwidowany, Avant Garde zlikwidowany permanentnie, ciągnie się za nami jakiś ślad... hehe. ale Cynamon póki co jeszcze istnieje.

A co do mnie, to po prostu zacząłem pracować dłużej niż tylko w momencie zadłużenia graniczącego z ogłoszeniem bankructwa, w związku z czym moja podróżnicza dusza wreszcie może się nieco realizować. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Piast chwilowo zlikwidowany (...)
Nie ma co się przesadnie martwić ;) Wygląda na to, że mają generalny remont i aktualnie jest to jedna z najładniejszych kamienic na całej długiej ulicy Piłsudskiego ;)

Jeśli chodzi o planszówki, to na Dniach Fantastyki, na których byliśmy z Nightwolfem, P_aulem i Dracią, udało nam się znaleźć kilka nowych, wartych przetestowania na zjeździe. Zobaczymy, co z tego wyjdzie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE BĘDZIE MAŃKA!?

Hmm... smutłem tak bardzo. Naprawdę. No ale, że jak to mówią, show must go on...

...to jak mniemam Hrabula z Feanorem staną na głowie, by wypełnić pustkę po Tobie. ;]

Jeśli chodzi o planszówki, to na Dniach Fantastyki, na których byliśmy z Nightwolfem, P_aulem i Dracią, udało nam się znaleźć kilka nowych, wartych przetestowania na zjeździe. Zobaczymy, co z tego wyjdzie smile_prosty.gif

Coś więcej na ten temat? Znaczy... i tak nigdy nie udało mi się spróbować wszystkiego, co w niebywałej obfitości proponowaliście w materii wszelkich gier razem z Wilkiem, ale nie przestanę próbować. Ergo - jestem zainteresowany. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Manieq, to kto mi teraz podpisze komiks CS z trudem wywalczony w jakimś tam konkursie na ww. dniach fantastyki? I wzięty tylko dlatego, że w tym przedziale cenowym nic ciekawszego nie było w sklepiku konwentowym? Srogo się zawiodłem.

Veldraszałkę - Mamy coś w twoim stylu, nazywa się "Tak, mroczny władco" i polega na podlizywaniu się. I tłumaczeniu z niepowodzeń. I udawaniu marnego goblina. Jak nie wygrasz to się zdziwię. Tomek ostatecznie nie skusił się na Kragmortha (Kragmorthę?) z tej samej serii, która to gra również wciela nas w uniżonego goblina, ale tym razem zmusza do takich rzeczy jak stanie przez całą grę, trzymanie karty między łokciami tak, żeby nigdy nie spadła, czy... trzymanie brody na stole, stojąc na jednej nodze. Yep, wytrzymałem może z minutę. Poza tym zdobyliśmy tony swagu w stylu Small World (gra idealna na forume, jak tylko uda mi się zagrać ze dwie partyjki na żywo żeby wyczuć do końca zasady na pewno rozkręcę sesję) czy nowej edycji Zombiaków.

I jeszcze PS. do pana Veldrasha -

12 lipca. Grill. Forumowy. U mnie.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 lipca. Grill. Forumowy. U mnie.

Tak się zastanawiam co do tego, bo z jednej strony ja też chętnie bym wpadł, ale z drugiej wiem, że chcesz mnie zamordować, bo znowu nie pojawię się na zjeździe. :P Nie miałbyś nic przeciwko? Naturalnie zrozumiem, jeśli odmówisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę grać na niczyich emocjach, bo chociaż nie robię tego ze złośliwości, to jednak rozumiem, że czyjaś cierpliwość wobec mnie może po prostu się skończyć. tongue_prosty.gif Ale prawda, mogłem o to spytać na PW. Z drugiej strony odpisałeś na mój post, więc trochę już na to za późno. wink_prosty.gif

Edytowano przez Knight Martius
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś więcej na ten temat? Znaczy... i tak nigdy nie udało mi się spróbować wszystkiego, co w niebywałej obfitości proponowaliście w materii wszelkich gier razem z Wilkiem, ale nie przestanę próbować. Ergo - jestem zainteresowany. smile_prosty.gif
I widzisz, P_aul, dlatego to zawsze ja będę mieć tytuł Najwyższego Mrocznego Władcy Wszechrzeczy. Planem było, żeby najpierw zachęcić zjazdowiczów do zapisywania się w ciemno na "nową, świetną planszówkę" i dopiero w trakcie zjazdu postawić ich przed faktem dokonanym - z pieśnią na ustach zapisali się na grę w planszówkę polegającą na samoupokorzeniu. Ale nie, ty zamiast ich bardziej kusić wszystko wyjaśniłeś. YOU HAD ONE JOB!
Ja w tym roku odpadam. Spełniam swój wielki sen o bogactwie "na zmywaku" w Anglii. Umyję kilka talerzy za wasze zdrowie.
Szkoda. A kiedy i dokąd? Bo na razie planujemy wspólny wyjazd do Londynu. Jeśli ty nie możesz przyjechać na zjazd, zjazd może... wink_prosty.gif Edytowano przez niziołka
  • Upvote 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nzk - oj, bo po prostu nie powinienem pisać postów rano...

MArtynka - goddammit, jedź wreszcie na zjazd. Mało ludzi jest w tym roku. Ale na grilla możecie wpaść z SeRkiem, tylko ostrzegam, że nie mam już miejsc leżących, gdybyście planowali spać :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Yoshim ruszymy z Torunia o 11:35, w Poznaniu o 13:33, a na miejscu będzimy o 16:39 (zbaranieli z tym, jedzie się 5 godzin zamiast 3,5 godziny, a na dodatek patrząc na trasę, nie widać, by cokolwiek się zmieniło - zmniejszyli prędkość o 1/3?). Jako że to dość późno, to nie musicie na nas czekać, bo drogę chyba pamiętam tongue_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...