Skocz do zawartości
Pzkw VIb

Zjazdy II

Polecane posty

Porę dnia poznaję po zawartości talerza. Jak jajka to poranek, jak schabik to popołudnie, jak kanapki to wieczór. Gorzej w piątki, wtedy nie ma mięsa i ciężko wyczuć popołudnie. No i jak mama pracuje, to cały system się wali...

Możesz się podzielić linkiem do zdjęć na PW? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że z duuuużym poślizgiem, ale jeszcze dodam coś od siebie:

CI, co mają być pozdrowieni, to są pozdrowieni (Ze szczególnym uwzględnieniem rozmów o fajkach, ekipie od kosza kosza, tytoniu, zupie z małpy, wypadu na hamburgery, odgadywanie postaci w ostatnim dniu, o tym czemu 7egła to stara....ehkem)

I jeszcze jedno: Gofer - jesteś lepszą Pink niż oryginał ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po relacjach widzę, że zjazd był udany, uczestnicy ustatysfakcjonowani smile_prosty.gif To teraz moja kolej wywiązać się z obietnicy.

W załączniku Pod tym linkiem: https://www.dropbox....d 2013 copy.pdf

macie parę propozycji nadruków, a tutaj parę słów objaśnienia.

Nieco inaczej, niż w wypadku poprzednich nadruków, postawiłem na 2 elementy - zasadnicze 'logo' zjazdu, plus nadruk upamiętniający ulubione zjazdowe teksty. Cytat każdy może podać jaki chce - lista jest ograniczona waszą pamięcią wink_prosty.gif

W wersji najbardziej 'wypaśnej' - 2 duże nadruki - sugeruję cytat z przodu, logo z tyłu. (cena ok. 50 pln)

W grę wchodzą też wersje 'pośrednie' - 1 duży, 1 mały nadruk - duży nadruk z tyłu, mniejszy na piersi, duży nadruk z przodu (drugi mniejszy na karczku lub rękawku). Który mały, który duży - wolna wola; (cena ok. 40 pln)

wersja podstawowa - jeden duży nadruk (z przodu); (cena ok. 35 pln)

wersja dla skąpych skromnych: jeden mały nadruk (na piersi) (cena ok. 30pln)

Koszulki proponuję czarne (pod nadruk biały) i szary melanż (nadruk czarny lub biały). Upperdeck lub Fruit of the Loom, gramatura 170.

Na życzenie przygotuję makietę dowolnego zestawienia nadruków.

Myślę, że istotne jest ustalenie jednego wzoru samego logo (możliwe są rzecz jasna poprawki) i ew. schematu rozmieszczenia dla poszczególnych wersji cenowych. Tę kwestię i zbieranie zamówień chciałbym zamknąć w ciągu tygodnia (do 20.09).

Edytowano przez k0nrad
  • Upvote 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby pisałem wcześniej, przed samym zjazdem, że byłbym chętny na koszulkę, ale... sytuacja uległa zmianie. Tak właściwie to zawartość mojego portfela zrobiła się bardziej pusta. Innymi słowy nie mam kasy. Żadnej na zbyciu w tym momencie. Sorry, takie życie :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello ludziki. Mamy grudzień, więc czas zacząć planować. Ale co planować Wujku P_aulu? Ano, doroczny, sylwester u P_aula. Kto jest zaproszony? Ludzie których znam :P Tj. zjazdowicze, szczególnie z Wawy (ale jak wam się chce pomykać z drugiego końca Polski, będę tym szczęśliwszy mogąc was gościć ;) ) Co będzie w planie? Dobre żarcie, nerdzenie, kubusie w wielu smakach, może też planszówki czy inne rozrywki typowo sesjowe (improwizowana sesja apo world/companions/monster hearts? :D). Pisać do mnie kanałami prywatnymi (gg/skajp/PW) chęć przybycia. Można wpaść dzień wcześniej jak komuś wygodniej. Mogę zagwarantować kilka łóżek (także podwójne ;) ), mega wygodne fotele (lepsze niż łóżka :D), w razie dużej liczby chętnych do spania także jakieś materace dymane itp.

Aha, co do żarcia, mam trzy pomysły:

- japan style - sushi; owoce morza, ryby i warzywa w tempurze; jakieś danie główne (np. kurczak teriyaki albo japońskie curry) - na tą opcję ja głosuję :D

- china style - wielka micha ryżu + różne mięsa w sosach (np. kurczak w pięciu smakach, chop suey...)

- mexican fiesta - nachos, burito, chilli con carne, tacos, enchilada... wszystko na OSTRO (bo inaczej się meksykańskiego nie robi :D)

Przy zgłoszeniach przybycia dopisujcie co wam pasuje. Ostatecznie i tak zrobię po swojemu, ale może wezmę pod uwagę wasze zdanie :P

  • Upvote 6
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, znajomi mojej dziewczyny już ją przekonali do przyjścia do siebie i nie mam wyboru. Mimo że mówiłem jej, że na pewno kolega będzie robił Sylwestra w spokojnej, nerdowskiej i klimatycznej atmosferze i nie ma co iść do jej (bądźmy szczerzy) dość patologicznych znajomych, ale nie udało się jej przekonać :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, znajomi mojej dziewczyny już ją przekonali do przyjścia do siebie i nie mam wyboru. Mimo że mówiłem jej, że na pewno kolega będzie robił Sylwestra w spokojnej, nerdowskiej i klimatycznej atmosferze i nie ma co iść do jej (bądźmy szczerzy) dość patologicznych znajomych, ale nie udało się jej przekonać sad_prosty.gif

Godzisz się na to?

Przy zgłoszeniach przybycia dopisujcie co wam pasuje. Ostatecznie i tak zrobię po swojemu, ale może wezmę pod uwagę wasze zdanie tongue_prosty.gif

Jedyną słuszną potrawą są czipsy.

Co do zjazdu w Sylwestra, to ja jestem za. Do tego czasu powinienem już wyglądać jak człowiek, a nie gnijące zombie, które powoli zaczyna się rozpadać. Nie wiem czy jest sens brać planszówki, bo to przecież tylko jeden wieczór i na pewno ludzie będą bardziej skłonni wymieniać się ploteczkami/rozmawiać niż grać i ja się im nie dziwię, a w takiej sytuacji nie ma co taszczyć nieporęcznych pudeł z prowincji do stolicy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bycie zmuszonym - nie ma na to innego słowa - do pójścia do, jak sam powiedziałeś "dość patologicznych" znajomych tylko dlatego, że dziewczyna tego chce... Cóż, postaraj się przeżyć. Na coś takiego nie ma dobrego epitafium, a ja nie chcę czytać znajomych nicków na nagrobkach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...