Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Prywatne pytania do moderatorów

Polecane posty

Eh, a interpretuj sobie moje avki jak chcesz. Nie piszę przecież, że lubię tylko Nightcrawlera. Jest na pierwszym miejscu, ale Thing i Beast depczą mu po piętach.

Poza tym avatar był częścią większej akcji, w której brali udział także inni moderatorzy. Którzy? Nie powiem ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyście mogli to jakim superbohaterem/superłotrem i z jakiego uniwersum (Marvel/DC) Chcielibyście być i dlaczego? Ew. Jaką supermoc (latanie, niewidzialność itp.) chcielibyście posiadać i czemu akurat taką?
Hehe, normalnie wybiera się jako bohatera, którym najbardziej by się chciało być tego samego, którego się najbardziej lubi. A, że brzmiałoby to conajmniej dziwnie, gdybym chciała być 'Mrocznym Obrońcą'(Dark Defender), to chyba jednak zostanę przy Valhallenie, też z Dextera mającego Laboratorium :P

A jeśli to już ma być napewno Marvel, to niech będzie Warren Worthington III, Nightrcawler albo Shadowcat :P (macha Gosi). Marvelowskiego Punishera też lubię, ale powody takie jak wyżej - lubię postać, ale nie chciałabym nim być :P

Gdybym miał się zniżać do poziomu superbohatera to zapewne Supermanem, jako że ma on moce niemal równe moim.
Wcześniej podejrzewałam, teraz już wiem. Moja Patelnia +2 jest inkrustowana kryptonitem :cool:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy często macie myśl taką: "[ciach] it, mam tego dość, to całe forumowanie to czysty, nierealistyczny bezsens, po kiego się w to bawię? Wypinam się na to i idę się socjalizować, goodbye internets!" ?

Jakich dżołków nie znosicie, czy też rodzaju humoru? Zamęczanie cytatami z Monty Pythona/Kabaretu Moralnego Niepokoju, reklamy Turbodupomena, "CYCKI", wstawianie meme co drugie zdanie, etc.?

Skrypt nie wycina, ale regulamin dość jasno określa sprawy bluzgów.

[wies.niak]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RamzesXIII

W sumie dobre pytanie. Ja tak mam dość często. Zwłaszcza kiedy przychodzę wykończony z pracy, a tu 2 bądź 3 strony newsów do sprawdzenia. Najważniejsze jednak to mieć dystans do tej roboty: forum nie jest priorytetem, jak mam akurat wolny czas, to robię swoje, nie zaniedbuje swojego życia prywatnego z powodu moderowania. Co nie zmienia faktu że dość często mam ochotę rzucić tym wszystkim w diabły (ale z reguły szybko mi przechodzi) :smile:

Co do humoru: nienawidzę prymitywnych i prostackich żartów. Takich opartych na seksie (aczkolwiek tutaj zdarzają się perełki :wink:) bezsensownej przemocy, masie przekleństw itd. Wpienia mnie również kiedy ktoś żartuje np. z cudzych wad czy ułomności. Rzeczy, które są od nikogo niezależne, i nie ma w nich nic śmiesznego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RamzesXIII

Ja mam takie myśli, gdy po raz kolejny widzę w sprzęcie w tematach zakupowych jak ktoś poleca zestaw, czy upgrade, który nie ma żadnego sensu, lub zasilacz, który mógłby służyć jako środek pirotechniczny. Poza tym moderuję w działach, które lubię i raczej ludzie tam są zdyscyplinowani.

A jeśli chodzi o dżołki, to włącz telewizor, wybierz losową, z założenia śmieszną reklamę i powiem Ci tyle - najprawdopodobniej jej nie znoszę. Poza tym nie lubię oklepanych żartów i większości amerykańskich komedii w stylu American Pie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ochotę rzucić wszystko w diabły, kiedy w dziale sprzętowym ktoś przychodzi po pomoc i znikąd bierze się kilku specjalistów, którzy polecają zabiegi, które komputer tylko dobiją. O poleceniu zakupu podzespołów zupełnie nieopłacalnych nie wspomnę. Nie lubię też ludzi, którzy przychodzą pm pomoc i każdą radę rozbijają argumentem 'a muj sonsiad ma kąpa i muwi, rze wy mogę hcecie oszukadź'. Poza tym wymiękałem, jak po kilkudniowej nieobecności miałem do sprawdzenia kilka stron tematów.

Co do żartów, to wszystkie inspirowane reklamami, kabaretami itp. Najbardziej denerwuje brak oryginalności.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki dział z tych, których nie dostaliście pod "skrzydła" byście jeszcze chcieli mieć?

Ukryty dział XXX, do którego dostęp mają tylko admini :laugh:

Czy często macie myśl taką: "[ciach] it, mam tego dość, to całe forumowanie to czysty, nierealistyczny bezsens, po kiego się w to bawię? Wypinam się na to i idę się socjalizować, goodbye internets!" ?

"Egh" - to bym rzekł jedynie, ludzie bywają okropni, samolubni i niesprawiedliwi. Zainteresowani wiedzą co mam na myśli. :icon_rolleyes: Pewnego dnia wrzuciłem na luz i człek się trzyma nie dając się zwariować. Z samym moderowaniem nigdy natomiast większego problemu nie miałem - nadal mi to sprawia przyjemność. Wszędzie się modkowie pokrywają, więc staramy się dzielić obowiązkami.

Jakich dżołków nie znosicie, czy też rodzaju humoru? Zamęczanie cytatami z Monty Pythona/Kabaretu Moralnego Niepokoju, reklamy Turbodupomena, "CYCKI", wstawianie meme co drugie zdanie, etc.?

Dobre CYCKI nie są złe, klasyki nienadużywane dają radę, meme przynoszone falami newbiesów są raczej żenujące niż nielubiane. Jeśli miałbym coś skrytykować to postawiłbym na prostactwo i chamstwo - na forum niektórzy userzy są święcie przekonani, że gdy zapyskują nauczycielce, rodzicielowi czy innemu użytkownikowi to zyskają publiczny poklask. Takich ludzi w 99% przypadków unikam, także na codzień.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki dział z tych, których nie dostaliście pod "skrzydła" byście jeszcze chcieli mieć?

A nawet rozmyślałem nad tym dzisiaj. Jest jeden dział, ale nie mam dostatecznych zasobów czasowych, żeby się nim zaopiekować.

mam tego dość, to całe forumowanie to czysty, nierealistyczny bezsens, po kiego się w to bawię?

Dopóki forum nie pożera mojego całego wolnego czasu i nie robię kompletnie nic innego, to nie zadaję sobie tego pytania. Podczas mojej obecności na tym forum staram się pilnować pod tym względem i nie przypominam sobie sytuacji, żeby do tego doszło. Choć czasem zwątpienie w trakcie obcowania z niektórymi indywiduami następuje i zadaję sobie pytanie, co jeszcze może tutaj przyleźć.

Jakich dżołków nie znosicie, czy też rodzaju humoru?

Generalnie "wszystko z umiarem", choć bardziej przemawia do mnie humor absurdalny niż bluzgi i slapstick. Ale nawet te ostatnie, stosowane rozsądnie, są w stanie mnie rozbawić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupota odpowiedzią na wszystkie pytania... Nie lubię głupiego (lecz w sensie prymitywnego) dowcipu, a ludzka głupota czasem mnie osłabia forumowo. Rzucić forum nigdy nie miałem ochoty - bardziej niebezpieczna jest apatia i znudzenie, a te kiedyś wystepowały.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie podać, ile z tego utworu będziecie w stanie znieść? Jest prawie tak groźny dla zdrowia, jak '
' z Latającego Cyrku M. P. Wytrzymałem do " ?Because I LOVE HER!? " w 12 rozdziale. Dalsza lektura mogła wywołać trwały uraz przepony.

Zapodaj *działającym* linkiem to może się pofatyguję by odpowiedzieć...

Co do humoru i czego *nie lubię* - hmm... Tego się nie da prosto w wyjaśnić - generalnie ogranych do bólu i powtarzalnych, wysilonych żartów. Stargetowanych na amerykańskich nastolatków - też raczej nie, choć to również zależy. Nie ma departamentu humoru, czy jakichś świętości, z których zasadniczo nie mógłbym się zaśmiać, jeśli żart byłby naprawdę zabawny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie do moderatorów którzy są jednocześnie Mistrzami Gry. Niektórzy (np. Rankin) nie mają w swoim posiadaniu działu Sesja RPG, a są MistrzamiGry. Nie mogą np. edytować postów niesfornych graczy, ani ich kasować! jak więc to wygląda? Udaje się wszystko, czy panuje samowolka? Gadałem o tym z Rankinem na gg, ale nie dokończyłem tematu.

:3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więcej jest sesji prowadzonych przez zwykłych użytkowników niż moderatorów. Dlatego moderatorzy nie przypisani do sesji są traktowani na tych samych zasadach co ci użytkownicy - jak się coś dzieje jest n+1 sposobów na dotarcie do mnie, niziołki albo Turka i załatwienie sprawy. A do Sesji i tak jest więcej moderatorów przypisanych niż rzeczywiście potrzebujemy, to chyba najlepiej zabezpieczony dział na forum :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...