Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Prywatne pytania do moderatorów

Polecane posty

Mam kilka pytań do Pzkw VIb:

Dlaczego "Przedszkolanka"? Czy jest w tym jakiś podtekst, głębsza treść?

Kilka razy wspominałeś, że masz kota. Jako, że ja również jestem szczęśliwym posiadaczem tego nad wyraz inteligentnego stworzenia, chciałbym się zapytać, czy Ty również masz problem ze wszędobylskimi kocimi kudłami? Głównie gustuję w czarnych ubraniach, mój kot ma jasne umaszczenie czyt. białe kłaki. Nie ma dnia, bez używania tego charakterystycznego "lepkiego wałka" do zbierania sierści z ubrań...Czy Ty również masz tego typu atrakcje? Aha, masz kocura czy kotkę? Jak się nazywa?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ferrou

1/ Oczywiście, że ma głębszy sens. Jako dziecko chodziłem i śpiewałem ?Jestem sobie przedszkolanka, mam sukienkę po kolanka...? Poza tym czasami mam wrażenie, że zaglądają tutaj przedszkolaki i niektórych trzeba postawić w kącie (?Jasiu, nie dostaniesz dzisiaj kompotu?).

2/Mam kotkę, jej zdjęcie możesz zobaczyć w moim profilu, jest ustawione jako zdjęcie osobiste. Ma 15 lat i wabi się Fela (bynajmniej nie jest to od imienia Felicja, po prostu kot nazywa się Kot, tylko bardziej uczenie). Do kłaków zdążyłem się już przyzwyczaić, chociaż można znaleźć je wszędzie. Więcej sierści leci z psa (bo mam w domu też wyrób psopodobny). Natomiast gorszą rzeczą są zdrapane meble. Bydlak upatrzył sobie fotele do drapania i nie ma zmiłuj. Te, które mamy są w opłakanym stanie, ale nowych nie ma sensu kupować. Jak mówi żona ? kupimy jak kot zdechnie. Chociaż wnioskując z wrednego wyrazu mordy zwierzaka, ma on zamiar nas przeżyć. W końcu rekord życia kota to 37 lat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pffff... To Cię administracja oszukuje, lordzie. Maybachy dawali dwa lata temu, pewnie dostałeś jakieś niedobitki. Teraz dawali [beeep], to dopiero jest maszyna :)

Tak, moderowanie sprawia sporo satysfakcji, chociaż często jest silnie irytujące, gdy ktoś nie zna regulaminu i usilnie popełnia w kółko te same gafy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również robię to dla satysfakcji. Będę miał satysfakcję, gdy wreszcie zakończę budowę mojej bazy księżycowej i będę mógł wymazywać z mapy miasta za pomocą superlasera. Co mi przypomina, że pewne osoby zalegają nieco z opłatami i nie mam na myśli redakcji, która zawsze jest punktualna...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie: czy na forum moderujecie z czystej satysfakcji, czy też dostajecie wynagrodzenie? :) Choć pewnie to pierwsze...

Fajnie jest mieć aktywny wpływ na kształt forum. Wywalania różnego rodzaju "elementu", pomaganie forumowiczom w organizacji rozrywki (Sesja), kombinowanie nad urozmaiceniem forumowego życia. Poza wywalaniem "elementu" sprawia to pewną satysfakcję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największą zaletą moderowania jest właśnie wpływ na kształt forum, a dokładniej na działy którymi się opiekuje. Jest to robota trochę żmudna, czasami męcząca (zwłaszcza jak powtarza się coś 1000 razy, a forumowicze i tak robią po swojemu. I najczęściej wbrew regulaminowi), ale w sumie daje sporą satysfakcję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie zacni moderatorzy :wink: Święta za pasem. Jaki macie do nich stosunek? Emocjonalny, cz tylko kupić prezenty i mieć z głowy ?

I jeszcze jedno. Gracie w MW2? Co sądzicie o tej grze? Bo usłyszałem już tyle opinii, że jestem troszkę skołowany. Wasze opinie pomogą zdecydować, czy ją kupię :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie emocjonalny. Nawet gdy w moim życiu bardzo źle się działo, to jednak Boże Narodzenie w jakiś tajemniczy sposób stanowiło wtedy oazę spokoju i za to mam wielki sentyment do tego święta i czekam na nie.

W MW2 nie gram, ale wydaje się być mimo całego szumu wśród graczy całkiem solidną grą - gdy/jeśli stanieje o połowę, to śmiało kupuj :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam/miałem moderkę na kilku niszowych forach (np. forum komiksu SpellCastera, pamiętacie takiego człeka, bywał na FA :D) ale jedynie na FA jestem naprawdę aktywny. Choć i tu nikt pewnie mnie nie zauważa o ile nie trafi przypadkiem do Jamy ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stosunek religijny i emocjonalny do tych świat żywię, chociaż ostatnio są dla mnie raczej niemile. Dlaczego? Nieważne, sprawa prywatna.

A fora? FA to właściwie pierwsze moje forum internetowe, na którym zabawiłem dłużej ze względu na Jame. Wcześniej żadne forumy mnie nie bawiły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieją inne fora, na których moderujecie? Czy FA jest waszym jedynym i stwierdzacie, że lepiej jedno a dobrze niż dużo a byle jak?

Kilka stron wcześniej zadałem to samo pytanie tylko inaczej sformułowane. I nikt na nie nie odpowiedział, a na to zadane przez kicka i owszem. O czym to świadczy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O czym to świadczy?

a) że nikt cię nie lubi i każdy z nas marzy o tym żeby cię zbanować

b) że Murzyni z Borneo mają lewy palec wskazujący nieco dłuższy

c) że nikomu akurat się nie chciało

odpowiedzi wysyłajcie pod numer...

czy na forum moderujecie z czystej satysfakcji, czy też dostajecie wynagrodzenie?

Dla satysfakcji. Kiedyś niejeden raz trafiało mnie coś gdy widziałem śmieciowe posty w Dyskusjach i OoG, teraz mogę to samodzielnie sprzątnąć. A wraz z lordową inicjatywą działu zagadkowego przyszła okazja zrobienia fajnych rzeczy na forum... :)

Święta za pasem. Jaki macie do nich stosunek? Emocjonalny, cz tylko kupić prezenty i mieć z głowy ?

Jeden z najfajniejszych okresów w roku, tyle ode mnie :]

Czy istnieją inne fora, na których moderujecie?

Jakiś czas moderowałem pewne okrutnie niszowe forum (dość powiedzieć że nowy użytkownik trafiał się raz na koło pół roku, jeśli w ogóle), było tam bardzo mało roboty; potem wypadłem z sieci i gdy tam się zmienił skrypt, przestałem być modem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieją inne fora, na których moderujecie? Czy FA jest waszym jedynym i stwierdzacie, że lepiej jedno a dobrze niż dużo a byle jak?

Kilka stron wcześniej zadałem to samo pytanie tylko inaczej sformułowane. I nikt na nie nie odpowiedział, a na to zadane przez kicka i owszem. O czym to świadczy?

O tym, że nikt nie ma obowiązku udzielania odpowiedzi na prywatne pytania. Ja np. nie miałem nic do napisania, ktoś inny mógł tutaj nie zajrzeć i tyle. Jeśli uważasz, że innym odpowiadamy, a tobie nie, bo np. cię nie lubimy (co nie jest prawdą, bo np. mi jesteś obojętny jak śnieg leżący za oknem), to napisz to wprost, a nie zadawaj jakichś zawoalowanych pytań sugestii. Palec mnie świerzbi na cynglu, gdy widzę coś takiego.

O świętach nic nie sądzę. Lubię sobie zjeść śledzika i inne świąteczne specjały, ale szczególnej atmosfery, religijnej czy innej nie odczuwam. Ot, dzień wolny i okazja do spotkania się z dalszą rodziną, którą raczej lubię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie zacni moderatorzy :wink: Święta za pasem. Jaki macie do nich stosunek? Emocjonalny, cz tylko kupić prezenty i mieć z głowy ?

Fajny czas, który można spędzić z rodziną. Nie mają co prawda już tej atmosfery, jak wtedy kiedy byłem małym szkrabem, bo raz, że okres świąteczny zaczyna się obecnie zbyt wcześnie, a dwa, że jednak ja też się trochę zmieniłem. Ale lubię święta, bo to jest ten czas, w którym ludzie przypominają sobie, że można być dobrym, szkoda tylko, że część z nich zaraz po świętach o tym zapomina.

A jeśli chodzi o inne fora, to nigdzie poza FA nie moderuję. Na kilku się udzielam, czasem pomagam jednemu adminowi z pewnego forum, ale uprawnień żadnych tam nie mam. Jeśli ktoś chce szukać, to proszę bardzo, napiszę tylko, że szukanie po nicku na niewiele się zda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej wies.niak! Wyczytalem na Twoim profilu, ze mieszkasz w Gliwicach, tak jak ja. I w zwiazku z tym mam pytanie:czy lubisz to miasto? Aha i jeszcze, na którym uniwerku studjujesz? W Gliwicach czy gdzieś indziej?(mam nadzieje, ze nie jest to zbyt osobiste pytanie) :P

Numer konta dostałeś na PW, akta Wiesia wyśle zaraz po zaksięgowaniu pieniędzy - Tajemnieczy Różowy Muczaczo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak lubię Gliwice - są ciekawym i (zazwyczaj) ładnym miastem. Różowy Muczaczo może potwierdzić, bo przeciągnąłem go oraz Kathai Nawijkę po mieście jak kiedyś się spotkaliśmy. Całkiem miły spacer, tylko oboje jakoś się szybko męczyli :P

Ja i uniwerek? Tfu! Jedyna, słuszna Politechnika Śląska, w Gliwicach ;-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...