Jump to content

Mariusz Saint

Hall of FAme
 • Content Count

  8,201
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

682 Znakomita

About Mariusz Saint

 • Rank
  bo jesteś gruby. heh
 • Birthday 02/16/1984

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Array
 • Ulubiony gatunek gier
  Array
 • Konfiguracja komputera
  Array

Sposób kontaktu

 • Discord
  Array
 • Strona WWW
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array
 • Zainteresowania
  Array

Recent Profile Visitors

47,662 profile views
 1. Chodźcie grać w gry wideo w ten weekend.
 2. Wszystko z wątku głównego da się przejść metodą brute force, czyli bezmyślnym grindowaniem. Dobranie właściwych skilli i postaci pomaga, ale nie przypominam sobie sytuacji, gdzie zablokowałbyś się na amen przez błędne decyzje. Nawet Tego Bossa Przy Końcu Gry, przy którym surowo wskazane jest użycie Melii jako lidera, da się pokonać mając solidną ilość leveli wyżej. Jedynie na opcjonalnych superbossów lvl 120 potrzebujesz agility tanka. tl;dr grinduj by przejść wątek główny
 3. Mariusz Saint

  Witam witam

  wynik early game'u KWW Świetliści to jest jakieś nieporozumienie
 4. Zgłaszany wcześniej problem został rozwiązany dzięki interwencji yojca, dzięki.
 5. Noobirus zuploaduj ponownie atak w Bravely Default bo ten dotychczasowy zużyłem
 6. Najlepszy klasyczny fajnal od czasu FFV według mnie. psst hey kid to już klasyk tak bardzo cię nienawidzę w tej chwili
 7. Mnie bardziej od niewątpliwej wartości kolekcjonerskiej interesują ciekawostki z procesu developerskiego tam zawarte i trochę irytuje mnie, że prawdopodobnie ich nie poznam. Jak znajdę trochę czasu (bo teraz idę przechodzić Earth Temple w Wind Waker a potem chapter 9 w XCX ) to sprawdzę czy ktoś zrobił tłumaczenie tekstowe chociaż a nie skanlację jak było przy PW. Plotki mówią, że Monolith Soft. już pracuje nad sequelem XCX i że ma być to gra bardziej skoncentrowana na fabule, ale ponieważ plotki mówią dokładnie to, co gracze chcą usłyszeć, to nie daję im wiary - może podczas E3 i bardzo prawdopodobnej prezentacji nowej konsoli coś usłyszymy na ten temat. Nie wiem jak gra się sprzedała, ale oby Nintendo podjęło właściwą decyzję i sypnęło jenami na kolejną xenogrę.
 8. Celica razem z L mieli grać dużo większą rolę w fabule zanim zdecydowano się wywalić pół gry do kosza - gdzieś to czytałem, ale nie mogę znaleźć źródła. Info pochodzi najpewniej z tradycyjnej już książki towarzyszącej grze, a'la Perfect Works (tu czytać jak ktoś nie wie o co chodzi), niestety chyba tylko PW doczekało się tłumaczenia (fanowskiego) na angielski. Książki do Xenoblade Chronicles i XCX chyba na zawsze pozostaną nieprzetłumaczone, a szkoda.
 9. No to elegancko, Lin coś tam chyba bredziła że pracuje nad tym, ale nie pamiętam dokładnie. Diamenty przeciw orzechom że potrzebne będą jakieś rzadkie itemy do tego, obym je miał już.
 10. Misje z Mią są hilarious (jeśli lubisz slapstickowy humor oczywiście), dlatego rozejrzyj się. Amdusias lvl 50 według tego poradnika jest pierwszym krokiem do endgame'owego stuffu, no i nie chcę mieć problemów z przejściem wątku głównego. Opcja zakupu flight module pojawia się od razu po przejściu chaptera 9 czy jeszcze trzeba coś po drodze odblokować sobie?
 11. Tak tylko się pytam, bo mi zostały dwie: i Mia. Sidequest ze sprowadzeniem Celiki i Rocka do miasta pojawia się jakoś tak idealnie po tym, jak walczysz z Ryyz i tym jej potworem, stąd moje przypuszczenie że Celica ma albo jakąś siostrę, albo mocno ukryty aspekt osobowości.Mia jest chyba najtrudniejszą postacią do rekrutacji, bo musisz wykonać serię questów najpierw, z czego ostatni odblokowuje się dopiero po rozdziale 11 i zwiedzeniu istotnej części Cauldros, a ja dziś zamierzam przejść dopiero dziewiąty. Nie startuję do dziesiątego bez Amdusiasa lvl 50.
×
×
 • Create New...