Jump to content

Mariusz Saint

Hall of FAme
 • Content Count

  8,201
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

682 Znakomita

About Mariusz Saint

 • Rank
  bo jesteś gruby. heh
 • Birthday 02/16/1984

Sposób kontaktu

 • AIM
  4490659
 • Strona WWW
  http://www.youtube.com/user/MSaint
 • ICQ
  0

Informacje profilowe

 • Płeć
  mężczyzna
 • Skąd
  Nowy Sącz
 • Zainteresowania
  dalsza egzystencja

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Legend of Zelda: Ocarina of Time, Final Fantasy 7, seria Shin Megami Tensei
 • Ulubiony gatunek gier
  RPG
 • Konfiguracja komputera
  AMD Phenom II X4 955, PowerColor Radeon HD5770 1024MB DDR5 128bit, GoodRam 4GB (2x2GB) 1600MHz CL9, Samsung 500GB 7200rpm 16MB cache SATA-II F3, DVD: Samsung SH-S223C SATA, zasilacz OCZ ModXStream Pro 500W, płyta główna AsRock M3A770DE AMD 770, DDR3 1333, chłodzenie: Zalman CNPS10X Flex + SilentiumPC Zephyr 120, obudowa: Gigabyte Luxo M1000 Black, system operacyjny: Microsoft Windows 7 Home Premium OEM 64Bit.

Recent Profile Visitors

45,011 profile views
 1. Mariusz Saint

  Przeniesieni do Hall of FAme / EE

  Chodźcie grać w gry wideo w ten weekend.
 2. Mariusz Saint

  Temat growy

 3. Mariusz Saint

  Fred, w którym 3DS i Wii U

  Wszystko z wątku głównego da się przejść metodą brute force, czyli bezmyślnym grindowaniem. Dobranie właściwych skilli i postaci pomaga, ale nie przypominam sobie sytuacji, gdzie zablokowałbyś się na amen przez błędne decyzje. Nawet Tego Bossa Przy Końcu Gry, przy którym surowo wskazane jest użycie Melii jako lidera, da się pokonać mając solidną ilość leveli wyżej. Jedynie na opcjonalnych superbossów lvl 120 potrzebujesz agility tanka. tl;dr grinduj by przejść wątek główny
 4. Mariusz Saint

  Prezentacja nowego numeru CD-Action

  ]]>
 5. Mariusz Saint

  Witam witam

  wynik early game'u KWW Świetliści to jest jakieś nieporozumienie
 6. Mariusz Saint

  Problemy z forum

  Zgłaszany wcześniej problem został rozwiązany dzięki interwencji yojca, dzięki.
 7. Mariusz Saint

  Fred, w którym 3DS i Wii U

  Noobirus zuploaduj ponownie atak w Bravely Default bo ten dotychczasowy zużyłem
 8. Mariusz Saint

  Fred, w którym 3DS i Wii U

  Najlepszy klasyczny fajnal od czasu FFV według mnie. psst hey kid to już klasyk tak bardzo cię nienawidzę w tej chwili
 9. Mariusz Saint

  Fred, w którym 3DS i Wii U

  W stylu Xenogears? Jestem za
 10. Mariusz Saint

  Fred, w którym 3DS i Wii U

  Mnie bardziej od niewątpliwej wartości kolekcjonerskiej interesują ciekawostki z procesu developerskiego tam zawarte i trochę irytuje mnie, że prawdopodobnie ich nie poznam. Jak znajdę trochę czasu (bo teraz idę przechodzić Earth Temple w Wind Waker a potem chapter 9 w XCX ) to sprawdzę czy ktoś zrobił tłumaczenie tekstowe chociaż a nie skanlację jak było przy PW. Plotki mówią, że Monolith Soft. już pracuje nad sequelem XCX i że ma być to gra bardziej skoncentrowana na fabule, ale ponieważ plotki mówią dokładnie to, co gracze chcą usłyszeć, to nie daję im wiary - może podczas E3 i bardzo prawdopodobnej prezentacji nowej konsoli coś usłyszymy na ten temat. Nie wiem jak gra się sprzedała, ale oby Nintendo podjęło właściwą decyzję i sypnęło jenami na kolejną xenogrę.
 11. Mariusz Saint

  Fred, w którym 3DS i Wii U

  Celica razem z L mieli grać dużo większą rolę w fabule zanim zdecydowano się wywalić pół gry do kosza - gdzieś to czytałem, ale nie mogę znaleźć źródła. Info pochodzi najpewniej z tradycyjnej już książki towarzyszącej grze, a'la Perfect Works (tu czytać jak ktoś nie wie o co chodzi), niestety chyba tylko PW doczekało się tłumaczenia (fanowskiego) na angielski. Książki do Xenoblade Chronicles i XCX chyba na zawsze pozostaną nieprzetłumaczone, a szkoda.
 12. Mariusz Saint

  Czy pozbawić podbiela funkcji moderatorskich

  nie znam go ale go nie lubię
 13. Mariusz Saint

  Fred, w którym 3DS i Wii U

  No to elegancko, Lin coś tam chyba bredziła że pracuje nad tym, ale nie pamiętam dokładnie. Diamenty przeciw orzechom że potrzebne będą jakieś rzadkie itemy do tego, obym je miał już.
 14. Mariusz Saint

  Fred, w którym 3DS i Wii U

  Misje z Mią są hilarious (jeśli lubisz slapstickowy humor oczywiście), dlatego rozejrzyj się. Amdusias lvl 50 według tego poradnika jest pierwszym krokiem do endgame'owego stuffu, no i nie chcę mieć problemów z przejściem wątku głównego. Opcja zakupu flight module pojawia się od razu po przejściu chaptera 9 czy jeszcze trzeba coś po drodze odblokować sobie?
 15. Mariusz Saint

  Fred, w którym 3DS i Wii U

  Tak tylko się pytam, bo mi zostały dwie: i Mia. Sidequest ze sprowadzeniem Celiki i Rocka do miasta pojawia się jakoś tak idealnie po tym, jak walczysz z Ryyz i tym jej potworem, stąd moje przypuszczenie że Celica ma albo jakąś siostrę, albo mocno ukryty aspekt osobowości.Mia jest chyba najtrudniejszą postacią do rekrutacji, bo musisz wykonać serię questów najpierw, z czego ostatni odblokowuje się dopiero po rozdziale 11 i zwiedzeniu istotnej części Cauldros, a ja dziś zamierzam przejść dopiero dziewiąty. Nie startuję do dziesiątego bez Amdusiasa lvl 50.
×