Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Prywatne pytania do moderatorów

Polecane posty

Ja bym nawet do biura nie szedł po kasę. Na co mi takie grosze? Dziennie więcej na reklamach z FA dostaję, ale ciiiii.

A poważnie, to przedterminowa spłata wszystkich rat i kredytów, remont domu, prawko, rower, samochód [smart], jakaś plazma/LCD ~25" do mojego małego pokoiku + zestaw konsol i gier, prezenty w podziękowaniu dla znajomych, którzy okazali mi wsparcie w ciężkich chwilach. IPhone 3GS, jakieś fajne słuchawki muszlowe. Własna siłownia do użytku własnego, niekomercyjnego. Resztę podzieliłbym na pół, połowa do banku na procent, połowa na cele charytatywne.

To i tak ledwie odrobina z tego, co bym zrobił.

EDIT

Zapomniałem o najważniejszym. Po cichu marzę o rozkręceniu własnego wortalu traktującego o IT. Wiadomo - testy sprzętu, gier, nowinki, może i forum. Niestety na początku trzeba w interes trochę złożyć, więc marzenie jest póki co marzeniem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupił nowy komputer, parę innych rzeczy do domu, resztę wpłacił na konto/lokaty i żył skromnie, acz wygodnie z procentów do końca życia :laugh:

PS Kontrolnie obczaiłem już gdzie dokładnie w Krakowie jest miejsce, gdzie się wybiera wygraną, teraz tylko trzeba zacząć grać!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne pytanie, ale to pierwsze które przyszło mi na myśl :) Jeśli było przepraszam :icon_redface:

Ile wyciskacie na klatę :P Moglibyśmy się was przestraszyć w innym miejscu niż forum? :)

Edit: ahhh zapomniałem, że większość ekipy to byty wirtualne podłączone do wspólnego serwa (tj. mózgu Ghosta).:)

No, ale jak z resztą, która ma jeszcze ciała?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie szóstkę w totka.

To dawaj tą szóstkę i lecę do kolektury.

Co robicie? :wink:

Jeszcze nie wiem, ale zapewne się nie zmarnuje.

Centralnym botem jest wies.niak, który jak najbadziej istnieje w sensie fizycznym, tzn. jest on na stałe podpięty do głównego serwera, na którym mieści się forum i tej wersji będziemy się trzymać. Ja już dałem się wchłonąć, a więc nic nie wyciskam na klatę, bo istnieję tylko jako impuls elektryczny.

A teraz przepraszam na chwilę.

*Wysyła maila do Wani o treści:

Użyszkodnik o nicku "sarmant" poznał naszą drugą najbardziej skrywaną tajemnicę, sztuk jedna, zlikwidować.*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale chodziło mi o te resztki uczuć w matrycach:)... wiem że ta praca jest bardzo ciężka i gdy moderatorem raz się zostało to się jest nim do śmierci (albo do formata) ale chodziło mi czy widząc idiotyczne posty to czy przeklinacie, zastanawiacie się czemu ludzie są tacy głupi czy po prostu machinalnie rozdajecie banany etc. etc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie akurat chyba najbardziej wkurzają osoby, które nie potrafią dobrze nazwać tematu.

Wpada taki Jasiu Kowalski do działu sprzęt, nazywa temat "problem help!!! pilne!!!", a w treści pisze o problemach z paskiem startu w winblows.

Jest to gwałt na netykiecie, już nie mówiąc o braku wyobraźni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zy widząc idiotyczne posty to czy przeklinacie, zastanawiacie się czemu ludzie są tacy głupi czy po prostu machinalnie rozdajecie banany etc. etc.

To zależy od nastroju i przypadku. Wypisywanie po raz kolejny "pirat" z czasem powszednieje. Choć kiedy piszesz to po raz piąty z rzędu w krótkich odstępach czasu, to siłą rzeczy trochę się wkurzysz. Czasem ludzie bywają naprawdę niemożliwi, typu ktoś poda zabronionego linka i dostanie za to ostrzeżenie, ktoś 3-4 posty niżej podaje linka do tego samego zabronionego serwisu :wallbash: Wtedy aż się gra z

przypomina. I tak, czasem chciałbym stanąć twarzą w twarz z człowiekiem, który palnął jakąś głupotę i zapytać go, dlaczego to zrobił.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie szóstkę w totka. Co robicie? :wink:

Wyjeżdżam do jakiegoś fajnego kraju, bo Polska zaczyna mnie nudzić.

A tak na poważnie: jak reagujecie na pospolitych trolli i spamerów?

Uśmiecham się pod nosem na zachowanie niektórych osób, a potem używam środków reakcji (ost, urlop, ban). Czasem próbują wracać, czym dostarczają dodatkowej rozrywki - lubię sobie czasem przeprowadzić śledztwo.

MSaint>>>tylko uważaj, żeby nie popaść w jakąś paranoję czy co ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie szóstkę w totka. Co robicie?

Rzucam studia, kasę wrzucam na lokatę oszczędnościową i do końca życia żyję z odsetek.*

*-skąd pewność że szóstka wystarczy? Ano stąd że w ogóle nie uwzględniam grania o wygrane mniejsze od 20 mln złotych. Dla mnie to trochę... głupie gdy ktoś z zapałem walczy w loterii o tak małej szansie na wygraną o jakieś 'śmieszne' 500 tys zł, nie wspominając już o tym że taka mała kwota nie wystarczyłaby na zaspokojenie moich potrzeb, a jedynie narobiłaby mi większego smaku.

A tak na poważnie: jak reagujecie na pospolitych trolli i spamerów?

Wzdycham, przeładowuję obrzyna i wkraczam do akcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w dziale o urlopach, banicji itd zauważyłem coś takiego jak "ostrzeżenie za wycieczki osobiste do innego forumowicza". Co to znaczy? Że ktoś sobie poszedł odwiedzić innego forumowicza? Groził mu w stylu "wiem gdzie mieszkasz! Już nie żyjesz! ;)"?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładając że jest to poważne pytanie: "wycieczki osobiste" to nieco starszy i bardziej, hm, elokwentny odpowiednik "wymyśla mu". "Wymyśla mu" natomiast oznacza mniej więcej tyle co "nazywa go takim i owakim". Pomogłem? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wies.niak

Może to głupie pytanie ale Ty już skończyłeś studia czy jeszcze studiujesz? :)

I na jakim kierunku jesteś? Bo jakoś nigdzie nie widziałem, żebyś się tym chwalił ^^

Wiem tyle, że na pewno na informatyce jesteś :D

Niezbyt szczęśliwe miejsce na ten post, nie uważasz? Przenoszę.

[wies.niak]

No racja, tu mogłem od razu pisać ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem złośliwie: skoro piszesz "Wiem tyle, że na pewno na informatyce", to na jedno pytanie już sobie odpowiedziałeś. A właściwie na oba, bo użyłeś czasu teraźniejszego.

Ja tylko dodam, że nie zaprzeczam. Poza tym chyba jednak ktoś, kiedyś o to spytał w tym temacie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca - pracę w zawodzie znaleźć można. Tylko nie ma co liczyć na jakieś bajońskie sumy, student tylko po uczelni ciągle ma podstawy i nic więcej. Trochę więcej o tym było w temacie "Studia", w dziale "Programowanie i webmastering".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kim byście chcieli się spotkać na zjeździe forum?

Do której w nocy zazwyczaj siedzicie?

Tur - przyłącz się do OA, chciałbym w to z tobą zagrać :D

Co byście powiedzieli na temat forumowicza Dariusxq? Uwazacie ze ma 18 lat? -.-

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kim byście chcieli się spotkać na zjeździe forum?

Osobiście nie znam żadnej osoby, która regularnie udziela się na forum, więc nie ma takiej osoby. Ludzie w internecie potrafią zachowywać się zupełnie inaczej niż w realnym świecie.

Do której w nocy zazwyczaj siedzicie?

Nie siedzę po nocach, bo gdzieś na świecie jest wtedy dzień. Tak normalnie, jeśli mam wolne, to do 3-4 czasu Warszawskiego.

Co byście powiedzieli na temat forumowicza Dariusxq? Uwazacie ze ma 18 lat? -.-

Nie mam zamiaru publicznie oceniać żadnego z forumowiczów. Moja opinia na ich temat pozostanie moją słodką tajemnicą. Wieku nie da się ocenić na podstawie zachowania na forum. Znam ludzi dorosłych, którzy zachowują się jak dzieci oraz dzieci, które zachowują się jakby byli dorosłe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kim byście chcieli się spotkać na zjeździe forum?

Face Dancer, Holyś, Martius i resztę Sesji RPG. Miło z poprzedniego zjazdu wspominam Obiego i budkę z lodami, to też chciałbym powtórzyć. Znalazłoby się jeszcze parę osób, długo by wymieniać.

Do której w nocy zazwyczaj siedzicie?

Zależy. Czasem idę spać już o 22, czasem o 5.

Co byście powiedzieli na temat forumowicza Dariusxq? Uwazacie ze ma 18 lat? -.-

Nie takie rzeczy się w życiu widziało ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kim byście chcieli się spotkać na zjeździe forum?

Może z Rankinem, żeby mu powiedzieć "RANKIN, MAH BOI" :) Choć żadnych planów wybierania się na jakikolwiek zjazd nie mam.

Do której w nocy zazwyczaj siedzicie?

Staram się wyłączać komputer w okolicach północy i położyć się spać, zazwyczaj się to udaje. Po pierwszej w nocy prawie nigdy mnie na forum nie zobaczycie.

Co byście powiedzieli na temat forumowicza Dariusxq?

Hm? A to ktoś szczególny?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...