Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Prywatne pytania do moderatorów

Polecane posty

Z kim byście chcieli się spotkać na zjeździe forum?
Sam nie wiem. Jak było powiedziane, ludzie którzy wydają się fajni na FA już w rzeczywistości tacy nie są, ale może też nastąpić sytuacja odwrotna. Najpierw jednak miło było by wiedzieć czy się w ogóle na zjeździe znajdę, żeby głosić bardziej sprecyzowane opinie :D

Do której w nocy zazwyczaj siedzicie?
Różnie bywa. Jeśli gram z kumplami z pewnej grupy to czasami schodzi do 1/2 w nocy a raz wytrzymałem do 3:30. Tyle, że potem się lewituje a nie chodzi :P

Co byście powiedzieli na temat forumowicza Dariusxq? Uwazacie ze ma 18 lat? -.-
Komentarz jest zbędny :-]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam czasu na kolejne głupoty.

głupoty, też coś -_-

<zerka na spam na profilu Aidena>

pan Saint gra w Team Fortress 2...

czy ktoś może ma Modern Warfare 2, i grywa w sieci? (zostać sfragowany przez Gofra - bezcenne)

podoba się wam takie 'rozplanowanie' działów, które są pod waszą opieką? uważacie że macie za dużo, czy możne byście chcieli więcej? niektóre działy mają po 7 modów ;]

uważacie że istnieje coś takiego jak 'uzależnienie' od gier? ; o

Jakie są wasze ulubione emotki? :3

czy lubicie odpowiadać na pytania w tym temacie, czy są dla was nudnawe, i robicie to z obowiązku(bądź w ogóle ;] )

edit: wy wszyscy mnie znacie... prawda? :unsure:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podoba się wam takie 'rozplanowanie' działów, które są pod waszą opieką?

Jakby się nam nie podobało to byśmy się chyba pozamieniali, co nie? To nie jest praca na umowę, że "ty masz robić to, to i to". Zmiany w planach czasami zachodzą, tak aby każdy był zadowolony (a przynajmniej sprawiał takie wrażenie) :)

czy lubicie odpowiadać na pytania w tym temacie, czy są dla was nudnawe, i robicie to z obowiązku(bądź w ogóle ;] )

A czy mamy w ogóle obowiązek tu odpowiadać? Ja na ten przykład nie udzielam się tu praktycznie w ogóle, chyba że widzę jakieś ciekawe pytanie. Obowiązku żadnego nie ma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam czasu na kolejne głupoty.

głupoty, też coś -_-

Bardzo głupie głupoty, jeśli mam być szczery.

<zerka na spam na profilu Aidena>

pan Saint gra w Team Fortress 2...

czy ktoś może ma Modern Warfare 2, i grywa w sieci? (zostać sfragowany przez Gofra - bezcenne)

W życiu nie grałem w MW2, jedynkę przeszedłem tylko w trybie single. Jeśli zabił Cię jakiś Gofer - nie byłem to ja. Z gier sieciowych to tylko Star Craft.

podoba się wam takie 'rozplanowanie' działów, które są pod waszą opieką? uważacie że macie za dużo, czy możne byście chcieli więcej? niektóre działy mają po 7 modów ;]

Ale nie wszystkich 7 modów w tym dziale działa. Taki np. Kagex w Sprzęcie PC się nie udziela.

uważacie że istnieje coś takiego jak 'uzależnienie' od gier? ; o

Nie.

Jakie są wasze ulubione emotki? :3

:3 / ]:-> / C:

czy lubicie odpowiadać na pytania w tym temacie, czy są dla was nudnawe, i robicie to z obowiązku(bądź w ogóle ;] )

Lubię, lubię. Czuje się jak gwiazda =D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pan Saint gra w Team Fortress 2...

czy ktoś może ma Modern Warfare 2, i grywa w sieci?

Na MW2 ja osobiście mam dużo za słaby komputer (TF2 ledwo ciągnie), ale jeśli grasz w TF2 to wskakuj śmiało i dołączaj do gry, bo potrzeba mi achievmenta - "użyj ubercharge na 10 znajomych ze Steama", a z moich wszystkich czterech tylko Aiden gra i brakuje mi 9 jeszcze :P (mój Steam ID to Mariusz_Saint)

podoba się wam takie 'rozplanowanie' działów, które są pod waszą opieką?

Jeśli komuś się nie podoba/nie daje rady, to informuje o tym, to nie jest praca etatowa.

uważacie że istnieje coś takiego jak 'uzależnienie' od gier? ; o

Oczywiście że istnieje, choć nie demonizujmy - dopóki nie przeszkadza to w wykonywaniu obowiązków (szkoła/praca, dom, rodzina), to o "nałogu" można mówić raczej w pobłażliwym kontekście.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie takie do moderatorów.

Czy interesuje się któryś z moderatorów, tematyką drugiej wojny światowej. ? A dokładniej chodzi mnie o przebieg wojny, oraz uzbrojenie. Bo z chęcią bym na ten temat podyskutował. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kim byście chcieli się spotkać na zjeździe forum?

Jest tych osób kilka, z dużym prawdopodobieństwem przypuszczam że zainteresowani sami się mogą domyślić.

Do której w nocy zazwyczaj siedzicie?

23-24. Lubię mój beauty sleep.

podoba się wam takie 'rozplanowanie' działów, które są pod waszą opieką? uważacie że macie za dużo, czy możne byście chcieli więcej? niektóre działy mają po 7 modów ;]

*zerka na listę moderowanych działów* Oczywiście że chcę więcej. Głupie pytanie.

uważacie że istnieje coś takiego jak 'uzależnienie' od gier? ; o

Tak. Tak samo jak uzależnienie od książek/muzyki/herbaty.

Jakie są wasze ulubione emotki?

?_é / ?_? / ????????????

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie takie do moderatorów.

Czy interesuje się któryś z moderatorów, tematyką drugiej wojny światowej. ? A dokładniej chodzi mnie o przebieg wojny, oraz uzbrojenie. Bo z chęcią bym na ten temat podyskutował. :)

Interesuje mnie 2WŚ, ale nie jest to nawet średnie zainteresowanie. Jak gdzieś leci film dokumentalny, albo wpadnę na jakiś tekst w internecie, to czytam. Czasem też jakaś książka. Najbardziej lubię opowieści starych o wojnie. Z całej tej otoczki pasjonują mnie powojenne skarby i tajemnice, a także nazistowskie technologie [z których Ameryka czerpie pełnymi garściami, chociażby samolot-skrzydło].

Ran - dzięki, chętnie też Cię przytule :*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki np. Kagex w Sprzęcie PC się nie udziela.

Zależy. Czasami nawet nie wiadomo, że tam sprzątam, bo nie zostawiam po sobie śladów. Jak nikogo nie ma, forum się wali, a ja sobie gdzieśtam siedzę i knuję to i czasami drani przegonie. Nie ma zasady.

Kagex, cichy bohater działu sprzęt! - GFR

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<zerka na spam na profilu Aidena>

pan Saint gra w Team Fortress 2...

czy ktoś może ma Modern Warfare 2, i grywa w sieci? (zostać sfragowany przez Gofra - bezcenne)

A co to za gry? I tyle jeśli chodzi o moje podejście do FPSów.

podoba się wam takie 'rozplanowanie' działów, które są pod waszą opieką? uważacie że macie za dużo, czy możne byście chcieli więcej? niektóre działy mają po 7 modów ;]

Jeśli chodzi o rozplanowanie, to pewnie zawsze mogłoby być lepiej, ale nie narzekam. Moderuję w tych działach, które mnie interesują, nie mam ani za dużo ani za mało rzeczy pod opieką.

uważacie że istnieje coś takiego jak 'uzależnienie' od gier? ; o

Trudno powiedzieć. Sądzę, że tak, ale nie pytaj się mnie, czy ja jestem uzależniony. Na pewno jestem uzależniony od muzyki.

Jakie są wasze ulubione emotki? :3

Pierwsza emotikonka jaką poznałem, czyli ~. Kto uważnie czytał komiksy Papcio Chmiela, ten wie o co chodzi.

czy lubicie odpowiadać na pytania w tym temacie, czy są dla was nudnawe, i robicie to z obowiązku(bądź w ogóle ;] )

Ci, którzy nie odpowiadają w ogóle najprawdopodobniej nie odpowiedzą Tobie na to pytanie. Obowiązku nie ma, raczej odpowiadam na pytania, chyba, że jakieś wydadzą mi się bez sensu.

edit: wy wszyscy mnie znacie... prawda? :unsure:

Nie miałem przyjemności (?).

MacTavish? Nie znam człowieka, przykro mi - Le Gaufre

Druga wojna światowa kiedyś mnie interesowała, obecnie już nie. Wyrosłem z fascynacji bronią palną i dobrze mi z tym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja słucham wyłącznie rozmaitych Soundtracków. Niektóre producenci łaskawie pozwalają ściągnąć ze swoich stron, inne łatwo wydobyć z folderu z grą, a jeszcze inne są dodawane w formie audio-cd jako bonus do opakowania z grą, oczywiście dodając takiemu tytułowi +20 w mojej prywatnej skali 'must have'.

Telewizji oglądam mało, bo i strasznie zeszła na psy od pewnego czasu. Wszystkie dzienniki/programy publicystyczne/rozrywkowe to ostatnio taki chłam, że się w głowie nie mieści. Jedyne co oglądam z przyjemnością to jakieś hamerykańskie seriale emitowane w rozmaitych stacjach, ale poza tym to praktycznie nic.

Zaraz... ostatnio oglądałem 'Gotowe na Wszystko' na Polsacie. Już ich nie emitują. To było kilka miesięcy temu...

Poprawka - nie oglądam telewizji praktycznie wcale.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądam telewizji. W wolnym czasie wolę posiedzieć przy kompie/poczytać jakąś książkę/przejść się gdzieś niż po raz dziesiąty oglądać to samo, lub też oglądać w mojej ocenie niewiele warte filmy/seriale/programy. Z wymienionych dwóch wolę więc grać na komputerze.

Przeważnie słucham rocka, choć wolałbym nie wymieniać, których wykonawców lubię, a których nie znoszę, bo zajęłoby mi to za dużo czasu. Nie mam też nic przeciwko muzyce poważnej i etnicznej. Znalazłoby się jeszcze paru wykonawców hip-hopowych, których trawię. Pewnie o czymś jeszcze zapomniałem. Raczej nie lubię obecnej muzyki popularnej oraz techno i podobnych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telewizję oglądam tylko jak leci *dobry* film, ew. od czasu do czasu Star Trek (TOS bądź TNG, żadne inne), ale mimo dzikich godzin widziałem już chyba wszystkie odciniki jakie puszczają. Zdecydowanie wolę komputer/książki/muzykę.

Muzyka - różna, różnista i jeszcze inna. Last się upiera że preferuję elektroniczną, ale to tylko dlatego że dobrą elektroniczną najłatwiej znaleźć za darmo (RKO/AR).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiej muzyki słuchacie? Wolicie oglądać telewizję czy grać na komputerze?

Ja słucham ostatnio głównie rocka, ale uwielbiam też trip-hop, downtempo etc. Dobrym rapem też nie pogardzę, ale ostatnio coś nie mam na niego ochoty. Klasyczna, jazz i wszystko inne wykorzystujące instrumenty też potrafi mnie zauroczyć. Nie mam klapek na uszach ;)

W TV oglądam głównie różne wydarzenia sportowe. Grać lubię średnio - jestem raczej kiepskim graczem, więc gram głównie w gierki niewymagające małpiej zręczności i dobrego refleksu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mam bardzo rozbudowany gust muzyczny i słucham wielu gatunków. Death metal, black metal... :P Mówiąc poważnie, to lubię rock, wszystkie odmiany metalu z naciskiem na melodyczny. Chwale sobie też muzykę 8-bitową. Zdarzy się reggae i dancehal, trochę klasycznej. Czasem jakiś pop, niezwykle rzadko hip hop, ale tylko 3-4 kawałki. Jest tego jeszcze więcej, ale nie chce mi się pisać.

A w tv? Dobry film, jeśli jakiś lech. Regularnie Pierwszą Miłość, a ostatnio olimpiada i nawet mecz się zdarzy, co jest w moim życiu nowością. Do tej pory oglądałem tylko finały. Na pc też lubię grać, ale ostatnio jestem bardzo wybredny i ciężko mnie zadowolić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiej muzyki słuchacie? Wolicie oglądać telewizję czy grać na komputerze?
Muzyka? Wpadnij na moje last.fm to się dowiesz, ale muszę dodać, że nigdy nie zamykam się na nowe "doznania estetyczne" i chociaż uwielbiam słuchać metalu a nie cierpię techno & pochodnych to nie straszne mi miksowanie Slipknota z Depeche Mode albo Dream Theater z U2 a nawet gdybym takowóż muzykę posiadał to nawet Lady Gaga z Behemotem pewnie nie była by mi straszne :-] A co wolę? Chyba jednak TV oglądam rzadziej... ;P
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...