Jump to content

Qbuś

Hall of FAme
 • Posts

  8,393
 • Joined

 • Last visited

Reputation

147 Znakomita

About Qbuś

 • Rank
  Your neighbour
  Smok
 • Birthday 05/12/1984

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  Array
 • Wyróżnienia Smugglerkowe
  Array

Sposób kontaktu

 • Strona WWW
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array
 • Zainteresowania
  Array

Recent Profile Visitors

41,248 profile views
 1. Ach i och. Szkoda, że tak tu pusto na tym forum Nikt nawet nie napisał, że Blizzard w końcu dodał blokadę duplikatów nie tylko dla legend.
 2. Qbuś

  Zjazdy II

  Tym oto sposobem stałeś się jedną z niewielu osób, które wiedzą, jak Qbuś wygląda
 3. Qbuś

  Zjazdy II

  @Knight Martius - Świetnie. Ja też nadal mam @P_aul - O, nieźle. Ale czas poza MGowy też będziesz miał? Może uda się znaleźć jakiś czas na ten forumowy stolik?
 4. Qbuś

  Zjazdy II

  Puk, puk. A kto zaś wpada na Pyrkon? Może znajdzie się ktoś chętny na forumowy soczek przy konwentowym stoliku?
 5. Ktoś chce się rozwodzić? Ja z forum rozwiodłem się dawno. Jestem tylko przejazdem
 6. Ech i och... Wiem, że czas forów przemija. Wiem, że mnie samego nie było tu od dawien dawna, ale i tak jakoś mi smutnawo widzieć takie pustki w niegdysiejszej domenie mojej
 7. Blizzard chce pocieszyć biednych Paladynów, którzy stracą m.in. Minibota i Avenge A tak serio - dawno na mym średnio aktywnym serwerze nie widziałem tyle osób na niskolevelowych terenach. Dobrze, że miałem Druida na 13 poziomie - po wbiciu na 15 --> Dungeon Finder --> Wailing Caverns --> Lady Liadrin.
 8. Tak na prawdę to musieli taką zmianę wprowadzić. Każda gra karciana, która osiągnęła sukces i do dziś bywa grywana ma podobny system. Choć w sumie znam go głównie z M:TG. Mi się cały zamysł podoba. Ale, ale. Jest nieco problemów. Główną zagadką jest wycofanie starych packów/przygód ze sklepu. Dlaczego? Jest to o tyle dziwne, że Blizzard pozbawia siebie kasy, a nowych graczy, którzy jednak chcieliby spróbować sił w Wild, pozbawia dostępu do fury op kart z GvG (Boom, Shredder itp.). Mogliby je przecenić albo coś. Dziwne to. Ja gram od koncówki bet, więc nawet bez kasy mam znośną (choć ubogą w legendy) kolekcję, ale dla nowych Wild będzie ciężką przeprawą.
 9. To ja sprowadzę rozmowę na temat katastrofalnych omyłek. Na całe szczęście tym razem to nie moja. Gram swoim Paladynem przeciw Rogue'owi. Dość mocno zostałem zbity, ale odzyskałem board control. Zostało mi 7 punktów życia, mam Loatheba z tauntem i furę drobnych minionów. Za turę wygrywam. Ale... Rogue: hero power, Poisoned Blade, Blade Flurry, Eviscerate. Qbuś martwy. Nie? Nie! Jak to? Eviscerate poszedł w Loatheba. What? Nie zdziwiłoby mnie to za bardzo, gdyby nie to, że ten Rogue był złoty. Albo komuś omsknęła się myszka/palec na ekranie albo ja nie rozumiem.
 10. Jeśli nie masz to Dr. Boom - najbardziej uniwersalny ze wszystkich legend. Ja na Arenie jeszcze 12 nie wbiłem nigdy, a najlepszą 9 wbiłem Rogue właśnie.
 11. Podoba mi się aktualny Brawl. Mocno losowy, ale jednak z odpowiednim dodatkiem kombinowania. A ponadto powtarza się to, że nie potrafię oceniać swoich decków Arenowych - w ramach sprawdzania mniej granych na Arenia klas wydraftowałem sobie Druida. Myślałem, że to jeden ze słabszych decków ostatnich, a tu mam na razie 6-2.
 12. Datamining to jednocześnie coś niesamowitego i przekleństwo. Podziwiam osoby, które z czasem na tyle rozpracowały zasoby gry, by wszystko z niej wyciągać, i które siedzą po nocach, by to szybko wrzucić na stronę w uporządkowany sposób. Ale jednocześnie zabija to częściowo radość z odkrywania nowego dodatku. Wiem, wiem - można świadomie unikać wszelkich takich stron i data dumpów, ale przez te miesiące trudno nigdzie zupełnie nie zaglądać. Ja staram się być w miarę na świeżo, tylko czasem podbudowując sobie hype.
 13. Ze mnie jest gracz dziwny, bo gram na tyle nieregularnie i w dziwnych porach (rzadko przed północą), więc ani nie raiduję (poza LFR) ani PVP nie męczę. WoW to dla mnie taka gra single-playerowa, w która gra jednocześnie dużo innych ludzi. Legion na pewno kupię, zwłaszcza, że od pewnego czasu tokeny kupuję za złoto, a i tak ciągle mam ponad 300 tysięcy. Gram w zasadzie ciągle jedną postacią. Grywam też w DIII i HS, bo we wszystkich tych grach da się "coś" zrobić w 15-30 minut. A Legionu jestem też ciekaw od strony lore.
 14. Oj tam, oj tam. Jak się okazuje Reno Jackson pozwala bardzo ciekawe decki robić. Poza tym od początku wiele osób komentuje, że ten dodatek jest mocno arenowy.
 15. Ja też przeważnie gram do jednego zwycięstwa i też wolę te z gotowymi deckami. Questy brawlowe zawsze odrzucam (choć miałem chyba tylko ze dwa razy). Ale, ale - z punktu widzenia konstruktorsko-planowego, to ten aktualny Brawl jest bardzo ciekawy. Można sobie spróbować zaprojektować grę tura po turze ze sporą dokładnością.
×
×
 • Create New...