Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Prywatne pytania do moderatorów

Polecane posty

Witam, jak po świętach? Brzuszek urósł?

Czyżbyś sugerował że święta to okres godowy dla moderacji, i w związku z tym się... rozmnażamy? :P

Hmm... Macie jakieś własne określenia na osty/ bany?

Różnie się to nazywa. Łakocie, klapsy, bananki i inne tego typu słodkie określenia.

Hm, dobrze wiedzieć :D [wies.niak]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urósł, urósł... Sam jestem w szoku, że potrafiłem pochłonąć takie ilości jedzenia. Chociażby wczorajsza kolacja - ponad litr barszczu z uszami, wielka micha sałatki, parę bułek z pasztetem, litr soku, dwie pomarańcze i wielka porcja karpatki... Ho ho ho, święta :)

Urlop - najpopularniejsze są u nas chyba bananowe wakacje.

Ban - baniak, eksterminacja, strzelić banhammerem [chociaż tego używam tylko jak gadam do siebie].

Ostrzeżenie - strzał z ostownicy, procenty, nagroda.

Generalnie każdy pisze jak chce i tak idzie się zrozumieć [w końcu nasze mózgi podłączone są do jednego serwera].

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pzkw VIb jak trafiłeś na Forum Actionum?
Bardzo prosto ? miałem jakiś problem z grą dołączoną do CDA. Zarejestrowałem się na forum, zadałem pytanie i otrzymałem odpowiedź. I tak już zostałem.

Byłeś kiedyś moderatorem na jakimś innym forum?
Nie. I na razie nie mam zamiaru. Wbrew pozorom nie jest to taka luzacka fucha polegająca na szpanowaniu kolorkiem nicka i wstawianiu ostów. Tak może być na małych, prywatnych forach, gdzie jest trzydziestu userów, piętnaście postów dziennie i pięciu moderatorów. Dałem się ?wkręcić? w to forum, gdyż je lubiłem i lubię. Jest tu wielu fajnych ludzi, z którymi można pogadać. Chociaż wraz z rozwojem forum coraz mniej czasu mam na pisanie normalnych postów, więcej zajmuje mi ?sprzątanie?. Ale na razie nie narzekam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, a wy też macie takie reakcje ludzi? Że się was boją, unikają, nie chcą gadać?
Wręcz przeciwnie! Z pieśnią i uśmiechem na ustach piszą mi na GG/PW kiedy jest coś, czym trzeba się zająć w dziale, a czego jeszcze reszta dzielnej ekipy Przedszkolanek nie wyłapała. A między sobie ciągle coś mówią o mnie, o groźbach i patelni! Pewnie chodzi o to, że wiedzą, że jestem tak dobra, kochająca i milutka, że jak będą niegrzeczni, to im nie zrobię dobrych naleśników na patelni, bo będzie mi smutno! Przecież od dawna wszyscy wiedzą, że stosunki między forumowiczami a modami 'wywołujący strach' i 'odczuwający strach' są bardzo negatywne, dlatego też wprowadzamy stosunki przyjacielsko-przyjacielskie, z kolorowymi tęczami, tatuażami z wesołymi obrazkami na podkręgosłupiu i tak dalej. Aby wszystkim żyło się weselej i milusiej! =^.^=
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niepokojące rzeczy piszesz, MacTavish...

A ja tak z innej beczki, nie macie czasem ochoty rzucenia tego wszystkiego w cholerę i na powrót stać się zwykłym śmiertelnikiem, głuchym na cudze błędy gramatyczne i nie muszącym uciszać co głośniejszych matołów?

Edit. Jezu, wesołe obrazki na podkręgosłupiu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, sam jestem moderatorem na jednym z większych forów, i wiem, że to trochę zabija moderatora, bo ludzie są ostrożni, boją się dyskutować i ogólnie "nas" unikają.

U nas każdy się chce podlizać :P Aleee cichooo, bo się gdzieś tu zieloni czają ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie macie czasem ochoty rzucenia tego wszystkiego w cholerę i na powrót stać się zwykłym śmiertelnikiem

Tak, ale w bardzo nielicznych sytuacjach i nigdy na tyle, by zacząć to rozważać na poważnie. Jakoś człowiek szybko się przyzwyczaja do "dobrego" (cudzysłów nieprzypadkowy).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od czasu do czasu mam ochotę rzucić w diabły nie tylko moderkę ale i całe FA (np. w trakcie ostatniej sesji egzaminacyjnej). Zwłaszcza gdy na Sesji zastój, nikt nie pisze i resztki weny idą w diabły. Ale jako mod prawie nie mam pracy (tu czasem coś posprzątać, tu jakiś temat podtrzymać przy życiu), więc sama rezygnacja z moderki nijak by mojej sytuacji w sumie nie zmieniła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolorem.

Oczywiście uprawnieniami. Najmniej ma ich junior moderator, nie ma mocy w części działów, do których moderator ma dostęp z urzędu. Dalej mamy super moda, który ma usprawnienia praktycznie wszędzię a dodatkowo ma parę specjalnych mocy, których zieloni nie mają - chociażby wycinanie sygnatur. Junior smerf ma dostęp wszędzie, tam, gdzie supermod i jeszcze dalej. Gdzie dokładnie, to nie wiem. Jeszcze wieśkowi na konto nie wchodziłem. A Admin, czyli miłościwie panujący nam Ghost, jest po prostu bogiem. Może zrobić wszystko, na co tylko ma ochotę. Skasować Ci konto, dać mi awans, wyczyścić serwerowe dyski itd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja na tym mrozie siedzę codziennie od 15.30 do 20. Powinienem nie lubić go całym sercem, ale jakoś nie mogę się przemoc. Zawsze lubiłem i będę lubił zimę, mogłaby trwać nawet cały rok. Oczywiście pod warunkiem, że wszystkim płaciliby więcej, a zboże i owoce rodziły się też zimą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolę wiosnę/jesień. Co prawda lepsza zima niż lato (nie znoszę słońca), ale jednak zimy też nie lubię.

Hm, dawno tu nie zaglądałem.

@Gofer Junior admin nie różni się od admina kolorem, więc nie wprowadzaj ludzi w błąd. ;p

A ja tak z innej beczki, nie macie czasem ochoty rzucenia tego wszystkiego w cholerę i na powrót stać się zwykłym śmiertelnikiem, głuchym na cudze błędy gramatyczne i nie muszącym uciszać co głośniejszych matołów?

Czasem ludzie mnie denerwują i zadziwiają, ale nie sprawia to, że chcę rzucić tą robotę, bo widzę, że jest ona potrzebna. Aczkolwiek miałem taki okres, że poważnie rozważałem zrezygnowanie z zupełnie innych powodów (dla niektórych osób na forum wiadomych).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym podsumowaniem będzie ten obrazek. A tak poważniej to każda pora roku jest dobra i potrzebna, dopóki nie ma w tym przesady, czyli gdy nie ma -20 stopni, nie nawali pół metra śniegu (kto czyta temat "urlopy" ten wie, że machanie łopatą wyrabia muskuły, podobnie noszenie drewna i worków z węglem do palenia) i tym podobne niezbyt przyjemne rzeczy. Wiosną/latem jest przyjemniej, bo nie trzeba odśnieżać i ogrzewać domu, za to potrafi być tak uciążliwie gorąco, że człowiek zatęskni za zimą. Poza tym jak spadnie śnieg, to ukrywa brzydotę okolicy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy lubię zimę? Odpowiem dyplomatycznie - każda pora roku ma swoje wady i zalety. Uwielbiam widok białego puchu, ale już nie lubię przejmującego chłodu (prawie, że do szpiku kości ;P). Z kolei "złota" jesień, jeśli tylko nie zamieni się w błoto pod strugami deszczu również ma swój urok. A lato & wiosna... eh, ciepło, pięknie... chce się żyć i czeka się tylko do końca roku szkolnego :-] Jednak swojej ulubionej pory roku nie wskażę :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Junior Admin od Admina różni się tym, że ten drugi ma pełen dostęp do serwera, to tzw. Root Admin. Dostęp do forumowego Panelu Administratora mają identyczny.

No masz. Teraz, gdy poznał naszą najgłębszą tajemnicę, to musimy go zabić. Zadowolony? - Lord

Yhym, bo już to zrobiłem :ninja:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...