Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Prywatne pytania do moderatorów

Polecane posty

sleeskee, jak dorobiłeś się tytułu zielonego?

Opisałem to w moim poprzednim poście w tym temacie przy okazji odpowiadania na coś innego:

http://forum.cdaction.pl/index.php?s=&...t&p=1077507

czy mogę też pytać co wy, moderatorzy, myślicie o forumowiczach (np. mnie :tongue: )?

To samo, co szkolny woźny myśli o uczniach. :laugh:

Czy szczegółowe, głupie i/lub bardzo prywatne pytania (podane w dużych ilościach) powodują u Was uśmiech pobłażania, ciężkie westchnięcie czy tik nerwowy wokół dużego czerwonego guziczka "perma-ban"?

Głupie pytanie ma w sobie potencjalny opening na złośliwą odpowiedź, więc przyjemnie się takie combosy czyta :laugh:

Do wszystkich: Czy macie zwierzęta domowe, a jeśli macie, to kto jest szefem, pan czy zwierz?

Ja mam jeno rybki (z 50), za to owa ekipa z pokolenia na pokolenie się trzyma 3/4 mojego życia bez dokupywania nowych osobników. Koty tak nie umiom! :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nieźle Gofer, skoro zostałeś modem z dwoma ostami, to nieźle w łapę musiałeś dać ;p (Tak serio to ja bym od razu skreślił osobę z ostami,jako kandydata na moda) Anyway skoro ktoś taki jak Gofer mógł zostać modem to każdy może (Ja też!)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... zapytany o swoje hobby, powymieniałbym:

- gotowanie;

- fizyka i nauka (nauka jako science, nie learning);

- gry komputerowe;

- rozmaite OST z gier. Mam tego naprawdę dużo;

- polityka;

- medytacja i ostatnio świadome śnienie (dopiero zaczynam);

- chińskie i japońskie filmy kung-fu. Amerykańskie od biedy też mogą być, ale nic nie przebije tych z Dalekiego Wschodu, z charakterystycznym klimatem, humorem i wspaniałą choreografią. W zasadzie uwielbiam wszystkie filmy, w jakich zagrał Jackie Chan (nawet w amerykańskich sprawia się doskonale);

A poza tym to różnie. Ale sądzę że powymieniałem wszystkie stałe elementy mojego działu 'hobby'.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nieźle Gofer, skoro zostałeś modem z dwoma ostami, to nieźle w łapę musiałeś dać ;p (Tak serio to ja bym od razu skreślił osobę z ostami,jako kandydata na moda) Anyway skoro ktoś taki jak Gofer mógł zostać modem to każdy może (Ja też!)

"Anyway skoro ktoś taki jak Gofer mógł zostać modem to każdy może"

Gofer - jak się z tym czujesz? :)

EDIT - Domyślam się :) Bo "wszyscy" to wszyscy - nawet (nie daj Boże) ja. :)

Prędzej Homer oddał by mi swój pomnik ze spiżu, niźli jeszcze... Eh. To może tak. Gofer > Wszyscy. Gofer > Kratos, a już w ogóle Gofer >> sUk. Obrazowo? ^^

Poza tym, w łapę dostałem dużo. Gofer po zostaniu zielonym biegał z mieczem świetlnym i mnie pociął. A alimentów to nie ma komu płacić!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha ha! Ubaw do końca dnia mam, bo chyba byka z matmy nie chciałeś robić? :D ">" to znaczy większy od (lub po prostu pwnz), ale ">>" oznacza zbliżony do, około. Więc jakby na to nie patrzeć to pojechałeś albo po sobie, albo po Gofrze :)

Więc pytanie do moderacji - jak wy czujecie się z matmy? Kagexa nie pytam, bo odpowiedź znam :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ">>" oznacza zbliżony do, około.

Można źródło? Bo ja szczerze mówiąc się z tym symbolem nie spotkałem. Znam jedynie symbol << (tzw. sierżant) i jest on odpowiednikiem notacji o, więc przez analogię >> powinno być odpowiednikie notacji ?.

Więc pytanie do moderacji - jak wy czujecie się z matmy? Kagexa nie pytam, bo odpowiedź znam :D

Generalnie nieźle, ale niekiedy na studiach udowadniają mi jak mało jeszcze wiem (ale pracuję nad tym).

[edit]

Zapomniałem o pytaniu o hobby. Bardzo ogólnie mam to napisane w profilu, dokładnie nie chce mi się wyjaśniać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przedstawia się procentowo balans tematów, które musicie czytać (sprawdzać), a które chcecie ;)?

(jeżeli nie procentowo, poproszę słupki ;))

Ja tam lubię tylko dział ?Banicja i ostrzeżenia?.

A na serio to nie tak działa. Modkiem zostaje się w tych działach, w których się człowiek udziela, gdyż wtedy widać, że się daną tematyką interesuje jaki poziom wiedzy w tej dziedzinie prezentuje. Na siłę nikogo się nie zmusza. Zanim zostałem SM byłem modem w ?Offtopie? (od tego zaczynałem), ?O CDA?, ?Pomocnej dłoni? i ?Ogólnie o grach?. Potem forum się rozrosło i zwyczajnie zaczęło brakować czasu na przejrzenie wszystkiego. Teraz jest powiedzmy tak: ?z obowiązku? przeglądam działy ?Magazyn? i ?Strefa redakcyjna? (ze szczególnym uwzględnieniem wwweekendowych konkursów). Nie mówię, że nie interesuje mnie co się tam dzieje, to ?z obowiązku? bierze się bardziej z jakości postów tam zamieszczanych. ?Ogólnie o grach? - pół na pół. Tzn. gdybym nie był modkiem, to i tak zaglądałbym tam do tematów związanych z gatunkami gier, które mnie interesują, ale do topiku o FPS-ach czy platformówkach już nie. Do działu ?Forumowicze? zawsze zaglądam z chęcią, poza tym czytam wybrane topiki w ?Rozrywce?, ?Pomocnej dłoni?, ?Gramy w sieci? (tu w zasadzie jeden) ? bo chcę. Natomiast do ?bo muszę? trzeba zaliczyć także sprawdzanie raportów, chociaż jeśli nie czuję się kompetentny aby go załatwić, to zostawiam innym (np. działu konsolowego z zasady nie tykam, nie znam się).

Pzkw a Twój nick co oznacza?

http://www.wwiivehicles.com/germany/tanks-...pzkpfw-vi-b.asp

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wy czujecie się z matmy?

Nigdy w szkole nie miałem z matematyką problemu, może tylko w pierwszej klasie technikum, gdzie nie robiłem żadnych zadań i ledwo czwórę miałem. Na studiach matmy było niewiele, ale też różne statystyki etc. nie sprawiały mi problemu, o ile usiadłem nad zadaniem i solidnie je przepracowałem. A że generalnie lubię usiąść nad zadaniami, kombinować itd. żeby wyszło prawidłowo, więc jest okej. Kiedyś znajomy ze studiów technicznych (nie wiem dokładnie jakich) pokazał mi zadania, które mają robić i nawet po dwóch latach przerwy od tego zakresu mniej więcej kojarzyłem, co należy zrobić. Tak więc uważam, że gdybym poszedł na jakieś studia ze sporą liczbą matematyki, to poradziłbym sobie na nich, przy należytym przypomnieniu materiału i przepracowywaniu zadań. Niestety po kilku latach braku kontaktu z "praktyką" zauważam, że sporo zapomniałem, ale sądzę, że w dość krótkim czasie potrafiłbym sobie przypomnieć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dla ścisłości - >> oznacza o "wiele większy od", ale w normalnym zapisie matematycznym (na przykład na kartce). Na komputerze jednak stosuje się inne oznakowania (w przypadku braku lepszych pomysłów, na przykład LaTeXa). A źródło? Choćby stąd http://math.about.com/library/weekly/aa052502a.htm Zakładając że piszemy na komputerze (a to chyba dobre założenie) i nie używamy programów do polepszania czytelności to chyba mogę stwierdzić, że został popełniony błąd? :)

PS Zostawmy to - bo to nie jest miejsce na takie głupoty :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam ciemnej skórki.

Frashoot - okulista stwierdził u mnie astygmatyzm, ale okularów nie noszę. Mnie się pochwalić, że nam dużo lepszy wyrok niż spora część zdrowych ludzi :) Niestety ma to swoje wady - często boli mnie przez to głowa i oczy, ale przywykłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matma - zasadniczo zarówno podłapywanie algorytmów rozwiązywania zadań, jak i delikatna improwizacja przy mniej typowych problemach wychodzą mi całkiem nieźle. Gorzej jest z rachunkami - stosunkowo łatwo popełniam proste, drobne błędy, które wypaczają wynik zadań, mimo poprawnej i konsekwentnie stosowanej metody...

Czystą matmę na studiach już zakończyłem (na moim kierunku tylko 2 semestry i to zbiorczo analiza i algebra, plus nieco o izometriach, teraz będzie stosowanie tego do liczenia belek, ram etc.) i było nieźle, zwłaszcza w drugim semestrze, gdzie zdecydowanie mniej się obijałem i trochę tych całek narozwalałem...

Wzrok - Jestem krótkowidzem i noszę okulary korekcyjne od niemal dziesięciu już lat i chyba na starość dopiero szkieł się pozbędę :P. Prawdopodobnie po kolejnym badaniu wzroku przerzucę się na soczewki kontaktowe, przynajmniej na okres letni - konieczność noszenia ze sobą drugiej pary (z przyciemnianymi szkłami) nie jest zbyt przyjemna, a fotochromy też mnie nie przekonują.

Z drugiej strony - inteligent bez okularów to podobno pół inteligenta ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...