Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Prywatne pytania do moderatorów

Polecane posty

Co czuliście zapoznając się panelem narzędzi moderatorskich? Rozczarowanie? Potęgę? Chęć gnębienia maluczkich?

Jeśli chodzi o aktualny panel to mniej więcej: blink_prosty.gif. Dzisiaj jest lepiej i jest to już tylko co.gif

To wy nie macie obowiązków? :O

A co to takiego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co czujecie banując kolejnego użytkownika? Smutek? Złość? Radość? Dreszcz podniecenia?

Nie pamiętam. To już pewnie będzie z rok, jak ostatnio komuś głowę urwałem. Odkąd dodali nowych SM jakoś nie ma roboty, bo ten botnet wszystko załatwia. Albo mnie po latach gnębienia userów w końcu sumienie ruszyło?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy po tylu latach moderowania Wasze serca ogarnął mrok i nienawiść? Co czujecie banując kolejnego użytkownika? Smutek? Złość? Radość? Dreszcz podniecenia?

Szczerze mówiąc, to albo ktoś obrywa zasłużenie i potrafi to zrozumieć (co jest niestety rzadkością), albo zapracował sobie na osta i będzie pracował na bana. Także w pierwszym przypadku nic, a w drugim - ponurą satysfakcję jeśli już.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radość? Dreszcz podniecenia?

Z jakiej racji? Niby dlatego, że znalazł się kolejny średnio mądry, który nie potrafił przeczytać regulaminu ze zrozumieniem? Raczej zawód i powątpiewanie w ludzką inteligencję. Nie widzę powodów do radości, no chyba, ze mi ktoś zalazł za skórę, ale nikt nie jest na tyle nierozsądny i niemądry by to robić...

A ci co są zostają potem moderatorami. - Bethezer

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do oszczenia, to robię to bardzo niechętnie. Publicznie się przyznawać nie powinienem, ale zdarza mi się naciągnąć regulamin do własnego widzimisię, byle usera nie oszczać... Ale zasady to zasady i czasem trzeba.

Lubicie jeść buraki?

. . .

Konsole vs PC jeśli chodzi o granie?

Co za różnica? Gra się na tym, co jest pod ręką.

Ile dziennie spędzacie przed kompem?

Wystarczająco, żeby zauważyć, że Ty zbyt dużo. Przestań spamować nudnymi pytaniami. Ni to ciekawe, ni zabawne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dzisiaj dość "frywolny" nastrój (stąd też pisanie w "Polityce"; to się u mnie rzadko zdarza), więc mam pytania do Pzkw VIb (pierwotnie chciałem Cię zgłosić do dawnego "pod ostrzałem", ale to chyba lepsze miejsce): dlaczego tak się uwziąłeś na 8azyliszka i Helmuda, czy to coś osobistego (;)), czy ma to jakiś bardziej merytoryczny wymiar (jeśli - to jaki? xD).

BTW, "udzielam Ci dyspensy" i możesz mnie w swoim stylu wyśmiać (nawet poniekąd o to mi chodzi, Twoje poczucie humoru ogólnie mi odpowiada, acz nie w każdym przypadku :)). I jeszcze jedno: uważam, że tak naprawdę z Twoich wypowiedzi emanuje dobro, tylko, iż ich odbiór jest nieco inny. ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby co miałoby być osobiste? Czyjś nick mi się nie spodobał? Nie, po prostu nie lubię ignorantów, ściemniaczy i besserwisserów. Sam wyznaję zasadę, że piszę tylko o tym, na czym się znam i o czym mam wiedzę (znajdź mój post w dziale konsolowym). Jak widzę, że ktoś wypisuje głupoty, wykłada prawdy objawione, czyli ogólnie mówiąc pieprzy tak, że mi ziemniaki w piwnicy gniją a kot dostaje opryszczki, to ripostuję. Mam swój styl, ale mam do niego prawo. Przez lata spędzone na FA mogę powiedzieć, że zauważam trzy typy reakcji na moje posty. Pierwszy, niestety w zaniku, merytoryczna odpowiedź, nawet jak jest zjadliwa, a wzasadzie wtedy jest ciekawiej. Drugi, brak odpowiedzi, co uznaję za przyjęcie mojej racji. Trzeci, napisanie tego samego co wcześniej, ale w tonie oburzenia i z pretensjami, to uznaję za przejaw ograniczenia umysłowego. Takim userom obce są wszelkie środki stylistyczne, a jeszcze do tego robią za nadętą orkiestrę pod batutą. Przypadki z punktu pierwszego hołubię jak rarogi, rzadko się trafiają i są cenne. Natomiast z trzeciego się wyśmiewam. I zwykle im żyłka pęka i popełniają critical error. Po prostu wychodzi z nich to, co starannie chcą ukryć przed społecznością FA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie... jakoś tak ostatnie przelewy się opóźniają lol.gif

Drzewniej bywało... jakiś dyplom, uścisk admina (za gardło), uśmiech SMG (odciśnięty w betonie)... teraz to już tylko orka jak w korporacji trollface.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...