Jump to content

Ghost

Ghost
 • Content Count

  5,854
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About Ghost

 • Rank
  Admin

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Zainteresowania
  Array

Recent Profile Visitors

89,784 profile views
 1. Jutro mój ostatni dzień na forum jako redaktora CD-Action i admina forum. Dziękuję wszystkim za te fajne lata. Do widzenia,
 2. Na stronie 120 pisma jest instrukcja, w której podaliśmy, że klucz pobrany z serwisu kody.cdaction.pl należy użyć na stronie bitdefender.pl/rejestracja i dopiero z niej dostaniecie klucz aktywacyjny do programu.
 3. Oczywiście, że potrzebne jest nowe konto. Jest to wyraźnie napisane na stronie ze zdrapką.
 4. Strona z kodami działa cały czas. W przypadku gdy ktoś kilka razy błędnie zaloguje się na konto albo za często odświeża stronę z kodami, wtedy serwis z kodami na kilka godzin blokuje jego IP. Gdy to zrobi pojawia się w przeglądarce komunikat o tym, że strona z kodami jest nieosiągalna. Trzeba w takim wypadku odczekać kilka godzin i dopiero po takim czasie spróbować się zalogować.
 5. Jeśli kilka razy błędnie się zalogujesz, strona z kodami jest blokowana na pewien czas.
 6. Skorzystaj z instrukcji na stronie 130.
 7. W tej sprawie pisz do prenumeraty (prenumerata@bauer.pl). Oni zajmują się przydzielaniem do odpowiedniej grupy. Odnośnie zmiany komu przysługuje specjalna ranga to zmiana została zrobiona bez powiadomienia mnie o tym fakcie. Stąd moja odpowiedź.
 8. Póki co nie spotkałem się z modem, który by można wdrożyć na forum, a który potrafiłby coś takiego wyłapać.
 9. @dikPatrz strona 130. Jak wyszło z różnych badań mało kogo on interesuje, więc uznaliśmy, że szkoda na niego miejsca.
 10. Coenn dużo piszesz o tym o tamtym. Rzecz w tym, że nie piszesz o niczym nowy. Naprawdę myślałeś, że dopiero uczymy się jak je obsługiwać? Wdrożyliśmy sporo różnych rozwiązań, które zmniejszyły atak spambotów na forum. Wprowadzenie pytań kontrolnych zmniejszyło liczbę ich rejestracji kilkukrotnie. Przed wprowadzeniem tego potrafiło się na forum zarejestrować 300-500 dziennie. Teraz jest tego ponad 10- krotnie mniej. Blokowanie IP stosujemy, ale boty używają IP z całego świata, w tym również z Polski. W wielu wypadkach poblokowane są całe klasy numerów, ale mówimy tu o kilku miliardach adresó
 11. To nie jest nadawane z automatu. Jeśli masz prenumeratę w wersji kolekcjonerskiej to napisz do działu prenumeraty podając odpowiednie dane i nazwę konta na forum. Przesuną cię do odpowiedniej grupy.
 12. Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 13/2018 1. Shadow Tactics: Blades of the Shogun PL/EN (Steam) 2. Stasis PL/EN 3. Monaco: What’s Yours Is Mine EN Bonus 1. Kod na miesiąc nauki języka angielskiego eTutor. 2. Kod zniżkowy na głośnik WonderBoom.
 13. Nie jest zbędne. Sporo botów reklamowych się do tego odbija.
 14. Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 09/2018 BONUS 1. Podkładka pod mysz z miejscem na obrazek lub fotografię 10 x 15 cm. PEŁNE WERSJE 3. Shooting Stars! EN (Steam, DVD) 2. Grotesque Tactics II: Dungeons and Donuts EN (Steam, DVD) 1. Trials Fusion EN (Uplay, kod)
 15. Witam

  Nie wiem czy wiecie ale niektórzy nie mogą wygenerować numerów seryjnych do Might & Magic VII. "Nie znaleziono wolnych numerów seryjnych. Skontaktuj się z adminem."

×
×
 • Create New...