Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Prywatne pytania do moderatorów

Polecane posty

Gofer, już tak nie narzekaj, ja tu od tego jestem :P przynajmniej jako tako poznaliśmy miasto. Ech, trza było dłużej posiedzieć w Empiku. :3 byliśmy tam zdecydowanie za krótko :C

Ale, Wiesiu, nie martw się. Kiedy wpadniesz do Katowic, to ja Cię tak oprowadzę, że po takiej wycieczce nie będzie już czego po Tobie zbierać. ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było naborów. Po prostu kiedy ktoś chce zostać modem musi przelać odpowiednią kwotę na konto szwajcarskie moderacji :) No albo kiedy potrzeba nam fra kogoś do pomocy, wybieramy sobie jakąś ofiarę pozytywnie wyróżniającego się forumowicza i proponujemy współpracę.

Kath - ojtam, Katowice nie są straszne, chociaż noga mnie do dziś boli =D A tamten Empik nie był fajny, lepsze były ławki, na których [choć nie tylko ]:->] zresztą przespałem... 2 godziny?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katowice nie są straszne
Katowice nie są straszne, bo widziałeś jedynie małe fragmenty Ligoty, Piotrowic, no i samego centrum.

Pf, trza było uważać na schodach... I to wcale nie była moja wina. Po prostu jesteś klipa. :P

A tamten Empik nie był fajny
Jak nie był?! Tam półki uginały się pod ciężarem Pratchetta! (co w katowickim Empiku jest rzadkością. Zuo, apage!)

Ławki były fajne tylko dlatego, że mogłam sobie nareszcie usiąść. :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-.-" To był zamach na moje życie, mam dowody!

A ławki były fajne, mogłem odespać noc x] A tamten Empik był brzydki i urządzony bez gustu, normalnie dzieci z piaskownicy by go ładniej urządziły.

Kazama - a gdzie dokładnie urzędujesz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja dobrze widzę? Moderatorzy ze Śląska są? Jestem lekko zdziwiony.

A pytanie nie wiem czy prywatne, ale mam nadzieję, że tak. Pzkw VIb: czy Ty nie jesteś przypadkiem osobą, która daaawno temu pisała do AR pod pseudonimem Kot Behemot? Po tym poście po Smugglerkach, wpadłem na taki dziwny pomysł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gofruch, a jakież to dowody posiadasz? Ciekawam ich bardzo. ;]

Ejże, książki Pratchetta powinny zastąpić Ci cały wystrój. Jedyne, co mogę zarzucić tamtejszemu Empikowi, to ułożenie półek. Jakieś takie niewygodne.

Moderatorzy ze Śląska są? Jestem lekko zdziwiony.
Cóż w tym dziwnego? Śląsk to region jak każdy inny (tylko trochę lepszy ;P).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja dobrze widzę? Moderatorzy ze Śląska są? Jestem lekko zdziwiony.

Nie wszyscy. Ja na przykład jestem z Wielkopolski. Dokładnie się nie orientowałem, ale sądzę, że to jest podobnie jak z resztą użytkowników, czyli z każdego regionu po trochu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrocław to w sumie całkiem niedaleko [jedynie 150km], kto wie, może kiedyś dam Ci zaprosić się na kolację [o ile masz ładną siostrę] i wręczyć mi łapówkę :)

A śląsk lepszym regionem... Są ładne dziewczyny, jest fajne MZK, jest botnet. W sumie mógłbym mogę się z tym stwierdzeniem zgodzić, gdybyście mieli tam jeszcze góry *patrzy przez okno na cudowną panoramę karkonoszy*.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja dobrze widzę? Moderatorzy ze Śląska są?

Ano są. Ale tylko ci lepsi :P

A tak poważnie, Polska to całkiem nieduży kraj, więc prawdopodobieństwo że na ponad dwudziestu moderatorów przynajmniej kilku będzie z jednego województwa jest dosyć spore. Nie widzę w tym nic dziwnego.

gdybyście mieli tam jeszcze góry *patrzy przez okno na cudowną panoramę karkonoszy*.

Sugerujesz że w woj. śląskim nie ma gór? Pała z geografii się należy jak nic :P

Chyba że mówisz o śląsku jako o regionie, a nie województwie. W takim razie zwracam honor ;)

A co do gór, to i tak najlepiej mają ci z małopolskiego. Mieć Zakopane na własność to sama przyjemność.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wszyscy. Ja na przykład jestem z Wielkopolski. Dokładnie się nie orientowałem, ale sądzę, że to jest podobnie jak z resztą użytkowników, czyli z każdego regionu po trochu.

To juz wiem co wpisze w forumowej ankiecie na miejscu ulubiony moderator :laugh:

A żeby nie było bez zadanego pytania: Czy zdarzyło się, aby mod musiał upomniec innego moda o nie przestrzeganiu regulaminu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do gór, to i tak najlepiej mają ci z małopolskiego.

Szczególnie w zimie, kiedy trzeba dojechać do jakiejś położonej na odludziu miejscowości :) Na szczęście w każdej innej porze roku można pochodzić sobie po lasach, co trzeba robić szybko, póki nie wytną wszystkiego.

Czy zdarzyło się, aby mod musiał upomniec innego moda o nie przestrzeganiu regulaminu?

:lol2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrocław to w sumie całkiem niedaleko [jedynie 150km], kto wie, może kiedyś dam Ci zaprosić się na kolację [o ile masz ładną siostrę] i wręczyć mi łapówkę :)

A śląsk lepszym regionem... Są ładne dziewczyny, jest fajne MZK, jest botnet. W sumie mógłbym mogę się z tym stwierdzeniem zgodzić, gdybyście mieli tam jeszcze góry *patrzy przez okno na cudowną panoramę karkonoszy*.

Nie mam siostry :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie w zimie, kiedy trzeba dojechać do jakiejś położonej na odludziu miejscowości

Dojeżdżałem (i pewnie jeszcze nieraz będę dojeżdżał) do pracy jakieś 40 kilometrów, z czego połowę przez małopolskie, więc co nieco na temat beznadziejnych warunków jazdy w tym rejonie wiem. Sama droga trwająca ponad dwie godziny w jedną stronę nie jest niczym przyjemnym :)

Na szczęście w każdej innej porze roku można pochodzić sobie po lasach, co trzeba robić szybko, póki nie wytną wszystkiego.

Z tego co widziałem to dość ostro drzewiarze jadą z wycinką. Ale dobra, dość już, bo zaraz ten temat zmieni się w kącik geograficzny. A przecież ma być o nas :icon_biggrin:

Czy zdarzyło się, aby mod musiał upomniec innego moda o nie przestrzeganiu regulaminu?

Ho ho, żeby raz :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazama - kuzynka, sąsiadka, koleżanka ze studiów? Jestem otwarty na propozycje :)

A wycinki drzew bardzo mnie denerwują, niestety ich efekty widzę nawet z okna - całkiem [nie]śmieszny widok, gdy nagle na ładnej górze pojawia się mała dziura, która rozprasta się w nieskończoność. Jeśli chodzi o dojazdy, to u mnie też nie jest wesoło w zimę, zwłaszcza w tych wszystkich górskich wioskach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pzkw VIb: czy Ty nie jesteś przypadkiem osobą, która daaawno temu pisałem do AR pod pseudonimem Kot Behemot? Po tym poście po Smugglerkach, wpadłem na taki dziwny pomysł.

Znaczy ja pisałem, czy Ty pisałeś? Bo już nie wiem ocb. Ale nie, nie pisałem do AR jako Kot Behemot, nawet jako Ty. Z tego co pamiętam, to wydrukowano jeden mój list jeszcze sprzed rejestracji na forum i był on podpisany "Q". Natomiast po rejestracji wszystkie już podpisywałem forumowym nickiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę, że prawie codziennie do pracy jeżdżąc, muszę przebijać się autobusami przez centrum, to oczywiste, że ubolewam nad korkami. Natomiast raczej niewiele mogę z tym zrobić. Choć rzecz jasna w lecie może wsiądę na rowerek i będę nim przez miasto pomykał (tylko trzeba będzie jakoś rozwiązać problem docierania do pracy jako mokra, nieświeża szmata :-) ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...