Skocz do zawartości
Pzkw VIb

Zjazdy II

Polecane posty

Hah, Fabrycznego to oni nie zrobią do 2015r więc na razie nie ma co się tym przejmować :D

W każdym razie dzięki za informacje i jak już będzie wiadomo co do konkretnych godzin kiedy dany pociąg odjeżdża to się zobaczy czy będę walił (bądź też nie sam) prosto na Wrocek czy też od Koluszek ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łee, sama burżuazja przybywa z północnej części kraju, lecz nikt tu chyba jeszcze nie wspomniał że jedzie z południa.. :P Czyżbym znów miał przebyć całą podróż samotnie? W ubiegłym roku jakoś nie mogłem się "zgrać" z pociągiem którym jechała Oś Zua, w efekcie czego całą trasę przejechałem sam. Czy ktoś z nowo zaproszonych/nieprzybyłych na Zjazd w roku ubiegłym wybiera się z pięknego południa naszej ojczyzny? :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paul... No "jestes dziewczyna"... Czlowieku, jak nawet cierpliwi ludzie czasem prosza mnie, zebym odeszla od kompa, bo jestem nie do uzytku. Jak podejrzewano u mnie depresje (bralam nawet leki - bez skutku). Jak zdarza mi sie plakac (i to nie w sensie kilka lez i cichutkie lkanie, a glosny placz, ktorym sie az dlawie) bez najmniejszego powodu przez godzine. Kiedy mowie, ze reaguje silnymi emocjami - to masz odpowiednik deszczu siarki nad Sodoma. W wolnej chwili moge podrzucic fragmenty logow ze Skype i Xfire... Fragmenty rozmow, w ktorych ludziom braklo cierpliwoscii wobec mnie i poddawali sie. Zwyczajnie bylam nie do zniesienia.

Jesli to kwestia bycia dziewczyna - to ja jestem dziewczyna do kwadratu. Zadna z moich kolezanek nie ma takich zjazdow, moi znajomi pewnie potwierdza, ze i ich kumpele tak nie maja.

To cos jak wieczny PMS polaczony z paczka nitrogliceryny. Dotkniesz - i przy odrobinie szczescia stracisz tylko rece.

Moze to dojrzewanie, ale uprzedzam - poznajecie mnie na wlasna odpowiedzialnosc. Nie odpowiadam za szkody wyrzadzone kontaktem z moja osoba.

Przynajmniej na poczatku zjazdu, potem (jesli tylko sie wciagne) powinno byc lepiej.

A jak ktos nie wierzy - zapytajcie moja niespelniona i nieszczesliwa milosc. Z pewnoscia powie wam, ze tak chorej dziewczyny jeszcze nie widzial.

Juz raz tak powiedzial. Dowiedzialam sie o tym od najlepszego kumpla.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP:Taki jest właśnie zjazd-zlepek ludzi z całego kraju (i nie tylko), których na forum znamy pod całkowicie inną maską niż reprezentują w rzeczywistości.No cóż, nie ma nic, z czym byśmy sobie nie poradzili. Myślę, że Twój PMS znacznie osłabnie jak wyruszysz na wycieczkę z Hrabulą po Armii Krajowej. W ostateczności naślemy na Ciebie ciecia z Piasta i będzie po sprawie. Chociaż IMO to nie będzie potrzebne, całą energię wytracisz na dildo..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PSS. Ja ci dam Ciaptaka. Nadal mam Pewne Zdjęcie i nie zawaham się go użyć!
A se miej. Ale jestem pewna, że zawahasz się, zanim go użyjesz. Tak z 50 razy. A ponieważ posiadasz instynkt przetrwania, to więcej nie podniesiesz tego tematu :]

PS. Wszelkie niziołki obrażone moimi powyższymi insynuacjami na temat płci pięknej proszone są o nie stosowanie patelni w tym przypadku, jako że oczywiście one się do tych stereotypów nie zaliczają i są lśniącym wyjątkiem od powszechnej reguły, z którego każda inna panna, czy nawet pani, powinna brać przykład.
Nie lśniącą, tylko promieniującą. I to Ciemnością. Naucz się wreszcie tytulatury. Lśnić to może... sam wiesz kto... brrr :dry: I oczywiście też "jestem wkurzajaca. A, i stalkuje. I mam niska samoocene. I marudze. I reaguje emocjonalnie..." - ale z wyboru i mogłabym przestać. Gdybym tylko chciała.

Łee, sama burżuazja przybywa z północnej części kraju, lecz nikt tu chyba jeszcze nie wspomniał że jedzie z południa.
Bo my, masa pracująca południowych miast i wsi, nie czujemy potrzeby podkreślania swojego pochodzenia :P Pewnie będę jechać z Opola lub Brzegu, ale nie wiem o której i raczej nie ryzykowałabym umawiania się na jakąś konkretną godzinę - jak przyjadę, to będę ;) Ale dawajcie znać, jakimi pociągami kto jedzie, żebym wiedziała, czy szukać w pociągu innych, czy nie.

Hah, Fabrycznego to oni nie zrobią do 2015r więc na razie nie ma co się tym przejmować biggrin_prosty.gif
W Łodzi to powinni przeprowadzić prace robotnicze polegające na odkuciu skrystalizowanego w powietrzu smogu, zanim zabiorą się za jakieś inne :P
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nzk - czasem mam wrażenie, że powinniśmy założyć grupę kabaretową. Z twoimi tekstami i moją żałosnością będziemy lepsi niż Ani Mru Mru...

Poza tym, jestem teraz starszy, poważniejszy i bardziej odważny. Odważę się użyć, jeśli ma to uratować mnie przed częścią obrażeń fizycznych (i narazić na inne obrażenia fizyczne). Zdjęcie czeka...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hah, Fabrycznego to oni nie zrobią do 2015r więc na razie nie ma co się tym przejmować

Widzę, że zakładasz wariant mega optymistyczny. ;-) Znając życie w połowie będą problemy z funduszami (już coś tam podobno przesuwali "tymczasowo") i poczekamy nadterminowe 3-4 lata. ;-)

Edytowano przez Amdarel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie będę jechać z Opola lub Brzegu, ale nie wiem o której i raczej nie ryzykowałabym umawiania się na jakąś konkretną godzinę - jak przyjadę, to będę ;) Ale dawajcie znać, jakimi pociągami kto jedzie, żebym wiedziała, czy szukać w pociągu innych, czy nie.

Toż to zaledwie jedna stacja przed Wrocławiem.. :P Przy mojej ponad 10 godzinnej podróży to zaiste króciutki odcinek trasy :D

Ja podobnie jak w roku ubiegłym jechać zapewne będę z samego krańca południowo-wschodnich rubieży naszego kraju (tu gdzie wszystkie pociągi jadące w głąb kraju startują.. :D ) - znanego szerzej jako miasto Przemyśl. Zapodam może listę stacji pośrednich, co by zainteresowani nie musieli szukać :wink:

Jarosław, Przeworsk, Łańcut, Rzeszów, Sędziszów Małopolski, Ropczyce, Dębica, Tarnów, Brzesko, Okocim, Bochnia, Kraków, Krzeszowice, Trzebinia, Jaworzno Szczakowa, Mysłowice, Katowice, Zabrze, Gliwice, Kędzierzyn Koźle, Zdzieszowice, Opole, Brzeg, Oława, Wrocław.

Lista wzięta ze strony PKP - mam nadzieję że na wakacjach nadal będzie możliwa podróż przez te stacje (nie wiadomo co przyniesie EURO :P ). Także jak ktoś planuje jechać pociągiem i ma zamiar startować z jednej z wymienionych stacji - można by się umówić - co by tym samym parowozem na miejsce dotrzeć :cheesy: Ponadto jak wiadomo rozkład jazdy do tego czasu zdąży się nie raz zmienić, więc ustalenia czasowe trzeba zostawić "na tydzień przed" Zjazdem :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ave!

Ja oczywiscie wsiadam do pociagu w Katowicach i tutaj w zasadzie pojawia sie takie male pytanko - co prawda dworzec w Katowicach mial byc zrobiony juz rok temu, ale jak ostatnio przechodzilem tamtedy to wciaz organizowane na jego miejscu byly jakies wiosenne wykopki. Ktos bedzie mi w stanie wyjasnic jak to tam teraz funkcjonuje? Wskakuje sie do pociagow w biegu czy jak?

Kwestia nickow (jakby co nie znam osoby, pierwszy raz widze, ale stawiam na "Ilcia") na forum jest o tyle wesola, ze z tego co wiem tylko Golden Lordowi udalo sie wyperswadowac nam przezywanie ja "rozolaczkiem", wiec trzeba sie po prostu przyzwyczaic. Tak jak przyzwyczail sie (mam nadzieje, ze sie przyzwyczail) czlowiek, ktory dostal nick w stylu omnianskim.

Jesli chodzi o zmiennosc charakteru - prywatnie przezylem spotkanie z Dracia (i to dwa razy), wiec zadne stworzenie boze czy nie-boze mi nie straszne.

P_aul - chodzi Ci o to zdjecie, ktore powstalo podstepem w pewien raczej wilgotny dzien?

To samo ;) - P_

Hm a pamiętacie kto był jego autorem :D?.-m(s)

Wiesz, P_aul, Dr Kutner jest smutny, kiedy ryzykujecie swoim życiem - NZK

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 ich bylo i mowili ze Kath nie przyjechala bo mnie nie lubi, to mi dume urazili i musialem rzucic im rekawice.
No, no...

Ktos bedzie mi w stanie wyjasnic jak to tam teraz funkcjonuje? Wskakuje sie do pociagow w biegu czy jak?
He, dla tych wszystkich logistyko-projektanto-organizatoro-budowniczych, którzy musieli obmyślać plan, jak to ludzie będą teraz podróżować, najlepiej by było, gdybyśmy właśnie wskakiwali sobie do pociągów. ;P

Szczerze mówiąc, nie mam pojęcia, jak to tam wygląda... Dawno nie korzystałam z usług PKP; ale prawdopodobnie jeszcze trzeba fatygować się na ten dworzec tymczasowy przy placu Andrzeja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też z południa, do Czech mam jakieś 20km. Do Wrocławia wydaje się że jest blisko ok 100km, ale i tak pokonanie trasy autobusowi trwa ok 2godziny i kosztuje ok 25zł, a wygląda to mniej więcej tak: Nysa-Grodków-Oława-Wrocław . Dlatego sam będę jechać :blink:

Pokonanie trasy pociągiem odpada, z racji na przesiadkę i to przedłuża dojazd, dlatego łatwiej jest autobusem. Do wymienionego Opola mam 50km i trwa to ok 1h15min.

Jestem ciekaw czy ktoś grywa w szachy :P Kiedyś w liceum reprezentowałem szkolę i dostałem się do finału, a tam 7miejsce na 14os, jedyny bez klubu i rankingu.

Edytowano przez RedEvil
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RedEvil -> ja tam wiem jak porusza sie skoczek, co mi sie jakis rok temu przydalo. Inna sprawa, ze jesli grasz na bardziej profesjonalnym poziomie, to bede zadnym wyzwaniem, bo z szachami ostatni kontakt mialem chyba przy okazji 3 zjazdu (taaa, bylem nieswiadomy, niewiedzacy i nie mielismy wtedy jeszcze totemu).

Kathai -> no widzisz, wiec teraz masz bardzo dobra motywacje by jechac na zjazd - badz co badz jakas dobra dusza musi mnie zaprowadzic na miejsce (jako zem geograficznie uposledzony) i pomoc zlapac pociag.

P_aul -> ach, to ktore tak wiele razy podnosilo mnie na duchu w tak ponure, zimowe wieczory...

m(s) -> pamietam, zostal tej osobie wybaczony ow niecny postepek?

Z tego co mi wiadomo, to tak :) .-m(s)

NZK (coz za groznie brzmiacy skrot) -> chyba nie rozumiem zartu, ale Ciebie sie juz nie boje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw czy ktoś grywa w szachy

Ja grałem sporo za czasów gimnazjalnych i wczesnej szkoły średniej, nawet na zawody jeździłem i dyplomy przywoziłem. Ale długo nie grałem, więc podejrzewam że z moich umiejętności nie pozostało wiele :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RedEvil @b3rt

Ja też grywałem. No ale to bardziej, jako hobby. Jakbyśmy mieli mieć jakąś rozgrywkę to pewnie bym szybko skapitulował, bo już dawno się nie grało :happy:

Chociaż kiedyś umiałem zrobić mata w 4 ruchach(no ale inna sprawa, że aby to zrobić przeciwny gracz musi naprawdę nie mieć szczęścia) :laugh:

PS. Potwierdzam swoją obecność na zjeździe i o ile mi nic nie wypadnie to będę na 90%.

@NZK

Szkoda, że byłaś taka niedostępna ostatnio. :/ No ale udało mi się z tymi celtami (o dziwo znalazłem jeszcze nawiązania językowe!), więc te 16/20, które dostałem spokojnie mi wystarczy xd

Edytowano przez Shaker
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ wszyscy szachiści:

W szachy na poprzednim zjeździe parę partii się rozegrało. Grałem ja, Behemort, Yossarian... i nie jestem pewien, czy jeszcze z kimś się nie grało. Głowy nie dam. Nadmienię, że zdecydowanie najlepszy był Yossi - szybko na wierzch wyszło, że do czynienia mieliśmy z poważnym zawodnikiem szachowym (nie chcę kłamać, ale pamięć podpowiada, że wysoki ranking posiadał niegdyś...) W każdym razie jeśli znajdzie się czas i chętni w rzeczonym momencie - jestem chętny i ja. Żadnym wielkim tuzem nie jestem - ze Szkotem przegrałem blitza po niecałych... 2 minutach? Ale cóż - lubię grać i nie obawiam się przegranej, także miło będzie stoczyć choćby jedną batalię na szachownicy podczas zjazdu. ;)

O ile nie będzie się działo coś istotnie zajmującego nader... ;>

BTW: Żeby dostać, Shakerze, mata w 4 ruchach to nie tyle trzeba nie mieć szczęścia, co... hmm... może zabrzmi to delikatniej... tak... więc umysłu trzeba nie mieć. Ot co! ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JamesVoo

O! To możemy się zabrać razem, jak nie masz nic przeciwko ;] Zawsze lepiej w towarzystwie.

Przy okazji dawno już cię nie widziałem(aktywności na forum), choć ja moją obecnością też nie grzeszyłem. Obgadamy na GG w razie czego, o ile masz ten sam numer?

@Veldrash

Mogę zagrać, bo zawsze przyda się coś na rozruszanie szarych komórek. Szczególnie jeśli przeciwny gracz jest wymagający ;]

@edit

Pytanie, kto to wszystko przynosi, czy się jakoś roździela? Czy może przynosimy, co chcemy?

Edytowano przez Shaker
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem zaproszenie. Nie może być! :blink: Z tego co widze załapałem się chyba w samej końcówce zaproszeń. Jestem ogromnie zaskoczony bo ostatnio raczej tu nie zaglądałem, ot napisałem sobie ostatnio kilka postów i od razy taki zaszczyt. ;)

Co do obecności to będe na jakieś 90%, 10 % rezerwuje na ewentualne problemy finansowe które co prawda nie powinny się zdarzyć, ale z tym to jak wiadomo nigdy nic nie wiadomo. Tak czy siak trzeba zacząc nadrabiać forumowe zaległości żeby nie wykazać się zupełną ignorancją.

Jechałby ktoś ewentualnie z Częstochowy?

Edytowano przez Kaktus.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Częstochowy nie, ale z Radomska już tak. Czyli jednym słowem w pociągu spotkasz najprawdopodobniej grupę z Warszawy, Piotrkowa i Radomska (ja i Cragir). Ja sam nie wiem jeszcze na 100% czy pojawię się na zjeździe, rożnie to może być. Mam jednak nadzieję, że będę w stanie przyjechać. Jednak perspektywa zagrania ponownie w mafię powoduje, że już chcę pakować plecak. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To widzę, że w tym roku TLK Baczyński (bo zapewne to tym składem pojedzie przez Piotrków, R-sko i Częstochowę Grupa Warszawska) będzie wyjątkowo zatłoczony. :) Grunt, żeby wszyscy wsiedli i nie powtórzyła się sytuacja z zeszłego roku. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(grunt to nie rzucać się w oczy i nie być Stefanem...)

Lub Osłem. W przypadku Osła to było tak opracowane do perfekcji, że raz nawet sam siebie zabił będąc w mafii.

Osoby wyruszające z Łodzi i okolic: Radzę Wam wybrać się w podróż przy pomocy wyśmienitego środka transportu jakimi niewątpliwie są pociągi. Wychodzi najtaniej i najszybciej jeśli korzysta się z usług TLK Intercity.

Można jeszcze pomyśleć o InterRegio. Cena i szybkość podobna do TLK. Z Sylwestra czymś takim wracałem (choć jechało dosyć dziwnie, bo przez Poznań).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze - ołmajgad, co się stało (znowu) z FA? o_0

Po drugie - znalazłem w spamie (!) mej skrzynki mailowej info o zaproszeniu, za które tradycyjnie chciałbym serdecznie podziękować i życzyć jak zawsze dobrej zabawy!

Po trzecie - w sumie trzeciego punktu nie planowałem, ale trzy zacniej wyglądają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy jadący z Warszawy. Może tym razem przejedziemy się Polskim Busem? Wiem, że nie można się wtedy wydurniać w przedziale, ale bilet TLK z Warszawy do Wrocławia to 31 zł, a Polskiego Busa można podłapać już za 20 zł ;) Zawsze to taniej, więc rzucam taki pomysł pod rozwagę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...