Skocz do zawartości
Pzkw VIb

Zjazdy II

Polecane posty

Czuję się zaszczycony tym, że zostałem zaproszony na zjazd :). Miło, że ktoś o mnie pamiętał.

Niestety muszę powiadomić, że nie będzie mnie na zjeździe. Powód? Mieszkam bardzo daleko od Wrocławia, jestem niepełnoletni, co dodatkowo utrudnia moje przybycie. Niestety mnie nie będzie - życzę jednak wszystkim uczestnikom miłej zabawy! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, nie sądziłem, że jestem aż tak (nie)fajny, że dostaję zaproszenie na zjazd. :trollface:

Niestety, nie pojawię się na nim. Brak finansów, problemy z uzyskaniem zgody od rodziców, plany różniste i tysiąc innych, małych i większych, przeszkód stoi mi na drodze do pacnięcia Wiadomo-Kogo (jeśli pojedzie :trollface: ) i spędzenia kilku dni z forumowiczami.

Mimo wszystko serdecznie dziękuję za zaproszenie. :) Kto wie, może za rok lub dwa pojadę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za zaproszenie. Niestety tak jak u kilku innych osób na przeszkodzie stoi brak kasy i przede wszystkim wiek więc nie ma szans, żebym się pojawił. Może w przyszłości, jeśli nadal będę mile widziany :P.

brylant- to samo pomyślałem :D.

Edytowano przez Fivtyen
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzę w skrzynkę, a tu "Nowa Wiadomość". No tak, pewnie zalegam z odpisem na Sesję dla BS'a.

...

Jestem mile zaskoczony. Od czasu do czasu tu(do Zjazdy) zaglądam i wiem co i jak, ale nie spodziewałem się zaproszenia. Dzięki. :happy:

Niestety, nie mogę na razie potwierdzić mojej (nie)obecności, gdyż dopiero pod koniec czerwca, ew. na pierwszy tydzień lipca będę znał stan funduszy i plany wakacyjne. Wcześniej nie dam rady dać odpowiedzi. Proszę o cierpliwość.

Chyba, że to pomyłka.

:)

Edytowano przez brylant
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za ponowne zaproszenie na zjazd ;] Bardzo chętnie spotkałbym się ze społecznością forumową, jednakże... jak już mówiłem w zeszłym roku, jak i w tym... Nie wiem czy będę, bo wyjeżdżam gdzieś z rodziną i to od nich zależy, co i jak. Zapytam się jeszcze o dokładne terminy i odpowiem :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesamowite zaskoczenie, gdy otrzymałem zaproszenie. Swoją osobą nie wnoszę raczej nic ciekawego na to forum, więc tym bardziej jestem zdziwiony :) Tak niesamowitych ludzi, jacy się tu udzielają trudno spotkać w swoim otoczeniu. Na prawdę chciałbym wszystkich poznać, zobaczyć czy kobieta-graczka to nie mit i spędzić miło czas, ale mam na ten termin zaplanowany już wyjazd, z którego głupio by zrezygnować. Poza tym nie nawiązałem tu z nikim jakiś bliższych relacji, więc obawiam się, że trudno było by odnaleźć się w grupie nieznajomych ludzi (tym bardziej, że nikt chyba nie będzie miał zaznaczonego nick'u :)), między sieciowymi dyskusjami, a prawdziwą rozmową tkwi ogromna przepaść, nie wyobrażam sobie jakbym się na tym zjeździe odnalazł.

Edytowano przez Zodiak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaszczyconym móc otrzymać po raz drugi drugi zaproszenie, oczywiście dzięki za pamięć.

Jakby nie patrzeć, lada chwila mija 6 lat na FA i poznałem tu sporo ciekawych osobistości, tak więc niezmiernie miło mi będzie (mam nadzieję) towarzyszyć Wam na zjeździe. W zasadzie jedyne co stoi pod znakiem zapytania, to koszty (nie mam już ulgi studenckiej, więc i wszelakie bilety zauważalnie droższe, wydatków dużo, a wpływów niewiele), tak więc po wstępnych kalkulacjach dam ostateczną odpowiedź. Jeżeli więc całość zamknie się w akceptowalnym dla mnie progu - nie widzę przeszkód.

Okazja zobaczenia forumowego zajęca w akcji nie zdarza się często, więc... jeżeli nie macie nic przeciwko, by taki ponurak* jak ja się wybrał - why not? :smile:

* rewelacyjna autopromocja, wiem. :tongue:

@ Ylthin - mi dają 5 lat mniej, niż mam, więc nie jesteś w najgorszej styuacji. :tongue:

Edytowano przez Prometheus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze... Jakim cudem dostałam zaproszenie, skoro swoją obecnością na forum nie wnoszę nic? Za ilość postów? Za piękne oczy i płeć?

Anyway - szanse na to, że się zjawię wynoszą (1*10^-75)%. Finanse, brak zgody, mój wiek i wygląd*... A wielka szkoda, z chęcią wzięłabym udział.

*) Mam ponad 16 lat. Wyglądam na niecałe 13 (Iskier potwierdzi). Utrudnia to życie jak nic.

@up - Czy w ciągu ostatnich trzech lat odmówiono ci w Empiku sprzedaży Assasin's Creed i pytano (gdy chciałeś płacić kartą): "To twoja karta?"

Czy ludzie traktują cię jak dziecko i mówią per "dziewczynko/chłopczyku"?

Jeśli nie - zazdroszczę. Bo mimo wszystko uznają cię za osobę dorosłą.

Ja jestem dla ogółu dzieckiem. Nawet nie dziewczyną - dzieckiem.

Edytowano przez Ylthin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to nie spodziewałem się zaproszenia w tym roku, bo niecały rok stażu mam dopiero na Forum Actionum. Ale naprawdę dziękuję i śpieszę poinformować, że wstępnie jadę i jeśli nic nie zawale w szkole, to chyba bezproblemowo się powinienem pojawić. Naprawdę chciałbym porozmawiać w rzeczywistości z niektórymi forumowiczami i szansa na to w tym roku jest całkiem spora.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja aktualizuję(wprawdzie pm'a wysłałem), że przyjadę i jestem bardzo happy że zostałem zaproszony, choć nie znam nikogo, mało się udzielam. Dostałem pewnie zaproszenie dzięki wygraniu Typera...

Pozdrawiam

Edytowano przez RedEvil
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za zaproszenie, naprawdę dużo to dla mnie znaczy. :)

Choć już w zeszłym roku zarzekałem się, że już na ten rok się odpowiednio przygotuję i będę na pewno, to niestety, ale takie to pewne nie jest. A dlaczego? Jeśli wszystko pójdzie dobrze, a taką właśnie mam nadzieję, pod koniec Lipca wyjadę do Londynu popracować przez cały sierpień. Wtedy bym wreszcie mógł sobie uzbierać kasę na nowego kompa, więc chyba rozumiecie o co się toczy stawka. :D

No, skoro to już zostało powiedziane to spieszę dodać, że wcale nie musi to pójść tak dobrze i ostatecznie może się okazać, że mi ojciec tam pracy nie znajdzie - w takim wypadku obecny będę na 90%. ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie info - mimo, że większość planowanych zaproszeń już rozesłaliśmy, nie wykluczamy, że zapomnieliśmy jakąś ksywkę, przegapiliśmy kogoś/coś, ewentualnie kogoś chętnego nie wzięliśmy pod uwagę. Nadal jest szansa na otrzymanie zaproszenia, najprościej poprzez napisanie PW do mnie lub Optiego. Im szybciej tym lepiej. Ostrzegam jednak, że nie każdy chętny zostanie zaproszony, ale nie powinno być BARDZO trudno przejść przez nasze sito :D

Ylthin - potwierdzam, to kwestia oczu :P I nie przejmuj się, niecałe dwa lata i będziesz mogła niedowiarkom błyskać dowodem. A póki co pogadaj z rodzicami, bo już młodsi na Zjazd przyjeżdżali i wracali w jednym kawałku. Jakby co to ktoś poważnie brzmiący może też potwierdzić przez telefon, że wszystko będzie dobrze (ja lepiej nie, bo raz, nikt nie uwierzy, że jestem poważny, a dwa, że w Danii siedzę i trochę by drogo wyszło =) ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czuję się zaszczycony otrzymaniem zaproszenia już drugi raz z rzędu. Jest to dla mnie zaskoczenie, jako że w tym roku udzielałem się znacznie mniej.

Niestety z ogromną przykrością muszę dać negatywną odpowiedź. Jak część zaproszonych osób jestem niepełnoletni i pomimo usilnych prób przekonania rodziców nie udało się. Dlatego też na zjeździe się nie pojawię, nad czym niezwykle ubolewam, jednak życzę wszystkim przybyłym udanej zabawy :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Och jej...strasznie tu dużo ksywek, które widzę pierwszy raz w życiu! Chyba za mało siedzę na forum i zbyt ograniczam się do jednego działu.

Młodziki, lepiej zróbcie wszystko co możecie aby przyjechać, bo potem można tylko żałować, że się przegapiło takie fajne forumowe spotkanie. A jest co potem wspominać, jak ktoś wyżej wspomniał, wystarczy poczytać relacje z poprzednich edycji. A pokonanie dużej odległości to naprawdę nie problem. Prędzej czy później, sami będziecie podróżować po świecie.

I ponawiam pytanie, 27 maj rozumiem nieaktualny? Jeżeli nie uzyskam odpowiedzi to oznacza, że tak. Mam pracę, więc muszę rozplanowywać wszystko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam na 1wszym zjeździe było tylko 3-4 osoby pełnoletnie, a mimo wszystko obyło się ofiar w ludziach :) Dodatkowo Zlot był w tak fantastycznym terminie, że ludzie zlatywali się prosto z Woodstocka ;>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze... Jakim cudem dostałam zaproszenie, skoro swoją obecnością na forum nie wnoszę nic? Za ilość postów? Za piękne oczy i płeć?

Anyway - szanse na to, że się zjawię wynoszą (1*10^-75)%. Finanse, brak zgody, mój wiek i wygląd*... A wielka szkoda, z chęcią wzięłabym udział.

*) Mam ponad 16 lat. Wyglądam na niecałe 13 (Iskier potwierdzi). Utrudnia to życie jak nic.

W razie czego jeśli załatwisz problem finansów, to oferuję pomoc w przekonaniu rodziców - zawsze będą się czuli spokojniejsi, jeśli będą wiedzieli, że są tam też inne dziewczyny (tym bardziej, że na pierwszy zjazd pojechałam mając lat 15). Wykorzystam wszystkie swoje aktorskie talenta, aby przekonać, że na tych zjazdach jest spokojnie i bezpiecznie <

walczy z tikiem nerwowym w trakcie pisania tych słów

>.

Feanor -> 3-4? Kto poza DIONem i COBRą?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym momencie wkleję treść PW, wysłanej optiemu...

(...)Znam moich rodziców wystarczająco dobrze, by wiedzieć, że absolutnie nie wyrażą zgody...

1. Bardzo niechętnie pozwalają mi na wyjazdy poza np. obozami czy koloniami, ew. wizytami u rodziny. Nawet jeśli, to muszę być w towarzystwie dorosłego (starszego brata, który niekoniecznie ma czas i chęci).

2. Gry i Internet to dla nich zło wcielone i źródło problemów wszelakich. Za sam fakt posiadania konta na forum gotowi są urządzić mi awanturę.

3. Nie lubią, gdy spotykam się z nieznajomymi lub osobami poznanymi w sieci. Winię niechęć do Internetu i kampanie "Cześć Aniu, też mam 12 lat".

4. Wpakowałam się w klopoty. Po raz kolejny. Dość powiedzieć, że w pewnych kręgach [internat] mam łatkę "niezrównoważonej furiatki uzależnionej od komputera" (sic!), nałożono mi szlaban na wszelkie komputery do końca czerwca i "skrócono smycz". Już wcześniej rodzice byli surowi, ale teraz będzie jeszcze gorzej.

Sytuacja bardzo nieprzyjemna, bo chciałabym pojechać... W końcu nie na co dzień ma się taką okazję. Ale trudno.

Zasadniczy problem to poinformowanie o koncie na FA, zaproszeniu na zlot i jego zasadach... Oraz modlitwie do sił wyższych - abym uniknęła awantury.

Swoją drogą... Dziękuję wam bardzo za chęć pomocy. Jesteście wspaniali :happy:.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, dzięki za zaproszenie. :) Niestety nie skorzystam. :) Raz, że mam robotę, w której płacą mi tak marnie, że mnie zwyczajnie nie stać, a dwa... jestem mało mobilny i nic nie zmusi mnie do tego by choćby spojrzeć na nasze wspaniałe polskie pociągi, nie mówiąc już o tym by myśleć żeby do jakiegoś wsiadać. No i nie lubię zjazdów. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matulu. Czuję się jak człowiek, który będąc w Bieszczadach kichnął... A po chwili zasypała go lawina. Jesteście naprawdę wspaniali ;).

Z rodzicami pogadam najwcześniej na początku lipca (późny koniec roku szkolnego, bo dopiero 29.06, trochę to obsuwa...), gdy minie szlaban i sprawa przycichnie. Do tego czasu muszę pilnować ocen i strzec się wpadek. Być grzeczną ogólnie... A nuż puszczą (mama kiedyś mówiła, że nie ma nic przeciw forom - o ile jestem ostrożna i dbam o prywatność. Nic to, najwyżej tymczasowo zamknę bloga i wyczyszczę profil z treści niepożądanych... I wtedy zapytam. Oczywiście wszelkie zmiany będą tymczasowe, inaczej ludzie się zapłaczą za mną... No i zmiana nicku. Niestety).

Jeszcze raz - dawno nie spotkałam tak wspaniałych ludzi, dziękuję wam bardzo serdecznie. Jeśli będą wątpliwości "drugiej strony" - skorzystam z pomocy ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam w razie czego mogę podrzucić dane osobowe i kontaktowe (łącznie ze skanem dowodu osobistego, co mi tam :P) żeby było na kogo zwalić jeśli gdy porwą cię łowcy niewolników i sprzedadzą arabom. Przy okazji, ma ktoś aktualny numer telefonu do księcia Ahmeda? Bo ostatnio zmieniał, a mam dla niego nową porcję towaru...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mnie wzywał? Daje za tą młodą damę 12 wielbłądów ;3

Kto był pełnoletni jeszcze? Chyba Czimek (ale go nie było chyba na pierwszym) Regizowaty i Ja :) Teraz to na forum same stare dziady siedzą, a kiedyś był tu kwiat nastoleniej inteligencji :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja funduję Ylthin bilet kolejowy do Wrocławia, z dowolnego miejsca w Polsce :) Pod warunkiem, że nie zostanie sprzedana Panu wyżej. Nikt bogatemu nie zaborni.

No i jeszcze taka uwaga. Bierz ten skan dowodu od P_aula, jeszcze kiedyś będziesz chciała dom kupić/postawić. Po co sobie zdolność kredytową psuć, jak można się na Skandynawach wyżyć? :P

@EDIT

Tak w ogóle, to kogo wyście pozapraszali? Wszyscy zdziwieni i w swej opini nie zasługują, a co najgorsze nie mają pieniędzy ;)

Edytowano przez Lord Hrabula
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...