Jump to content

Ylthin

Forumowicze
 • Posts

  3,583
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Ylthin last won the day on October 25 2013

Ylthin had the most liked content!

Reputation

651 Znakomita

About Ylthin

 • Rank
  Official Super Awesome Victory Trunks
  Ent
 • Birthday 03/04/1996

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Array
 • Ulubiony gatunek gier
  Array
 • Konfiguracja komputera
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array
 • Zainteresowania
  Array

Sposób kontaktu

 • Skype
  Array

Recent Profile Visitors

35,585 profile views
 1. Ylthin

  Assassynując

  Kiedyś kupiłam Batmana Arkham Asylum z PKK - w pudełku nie było klucza do GFWL. Jeden mail ze zdjęciem pudełka, płyty i paragonu do Cenegi później, dostałam uprzejmą odpowiedź z przeprosinami za problem i brakującym kluczem właśnie.
 2. Jestem w stanie zignorować rozmyte tekstury, piksele wielkości pięści i ubogie w wielokąty modele (czyli braki techniczne), jeśli twórca lub twórcy będą w stanie zachwycić mnie bardziej... ogólną wizją, nie tylko zresztą audiowizualną.
 3. HoMM4 ucierpiało przez problemy wydawcy (3DO), który dał deweloperom mniejszy budżet i za mało czasu na ukończenie gry. HoMM5... tu winię pewną wtórność względem HoMM3 (chociaż pewne zmiany, np. w systemie rozwoju postaci, są na plus), problemy wieku dziecięcego związane z przejściem w 3D oraz zmianę uniwersum połączoną z większym naciskiem na fabułę (animowane przerywniki w trakcie misji vs. krótki briefing i okienka z tekstem) i ogólną miałkością skryptu.
 4. Jako prawnuczka i wnuczka ubogich chłopów pod ostatnim punktem podpisuję się każdą możliwą kończyną. Władza ludowa była, nie ukrywajmy, straszliwym ścierwem, ale przynajmniej dała moim rodzicom szansę na zdobycie wykształcenia.
 5. Nawet nie chce mi się komentować takich bredni. Pełen szacunek dla OP, trzeba mieć stalowe nerwy, anielską cierpliwość i kilometrowy dystans do życia, żeby nie załamać się przy lekturze.
 6. Ylthin

  Smokor międzygwiezdny

  Drangir? Przestań. Moje kompleksy dostają kompleksów.
 7. Ylthin

  Wstążkowy smok

  Taki... latawcowaty. Albo płaszczkowaty. W każdym razie bardzo fajny, daję okejkę, plusik, coś tam jeszcze, rysuj dalej. <idzie płakać w kąciku>
 8. Słówko od przyszłej studentki weterynarii: o teorii naukowej możesz mówić tylko wtedy, gdy na podstawie twardych, wielokrotnie sprawdzonych i zweryfikowanych na wszelkie możliwe sposoby dowodów możesz opisać dane zjawisko w sposób uogólniony, ustanowić zbiór zasad. O gdybaniu myślimy raczej w przypadku hipotezy lub problemu badawczego - chociaż owo "gdybanie" powinno opierać się na sprawdzonej wiedzy, np. badając wpływ pH gleby na kolor kwiatów musisz znaleźć rzetelne informacje choćby o barwnikach roślinnych, fizjologii badanego gatunku czy wygrzebać tabelki pt. "jaki odczyn ma gleba o takim a takim pH".
 9. Zrobiłam sobie update profilu, bo bezwstydna reklama jest bezwstydna i chamska. I reklamuje.

  1. Aroniusz

   Aroniusz

   przeczytałem /deskrypcję/ - nie myślałaś o programach od adobe :f?

  2. Ylthin

   Ylthin

   Jak mi pożyczysz kilkaset dolców na Flasha, to się przerzucę.

  3. Aroniusz

   Aroniusz

   *porozumiewawczo puszcza oko* bez ryzyka nie ma sztuki!

 10. Musiałeś tam wsadzić "Mustard for Geese", co? Po prostu musiałeś...
 11. Jak będę miała czas (lolnie, medycyna/weterynaria/biotechnologia :v), to być może zapiszę się na kurs rysunku. Do tego czasu zostaje mi bazgrolenie krzywych kubków na skrawkach starych kopert.
 12. tfw przez ostatnie 3 lata tłuczesz fanarty tęczowych salcesonów zamiast nauczyć się podstaw rysunku
 13. Z punktu widzenia europejsko-amerykańskiego gaijina Japonia jest miejscem zarówno dziwacznym, jak i niezwykle fascynującym w swojej ekstrawagancji. Nie inaczej jest z drugiej strony i mieszkańców Nipponu pociąga "obca" kultura Zachodu. To obustronne zainteresowanie przynosi czasami dość... ciekawe owoce, czego przykładem może być przedmiot dzisiejszej (krótkiej, bo co tu dużo gadać) notki. Cofnijmy się w czasie do lat 90. - dokładnie do okolic roku 1995 - załóżmy czapkę +5 do odporności na kicz i obejrzyjmy marketingową perełkę, w której radosny Engrish przeplatany jest tanim cosplayem, głupawą kaskaderką i rozpikselowanymi klipami z nieco zapomnianej już serii automatowych bijatyk. Panie i panowie, live-action promo do Fatal Fury 3: Road to the Final Victory. Youtube Video -> Oryginalne wideo Japonio, nie zmieniaj się. Nigdy, ale to nigdy - nie zmieniaj.
 14. Ylthin

  Jestem piękny

  A co by było, jakby odkryli takie No More Heroes...
×
×
 • Create New...