Jump to content

Bronex

Forumowicze
 • Content Count

  2,171
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Bronex

 1. Bronex

  Zjazdy II

  Nie oszukujmy się - co za różnica w jakim mieście będziemy siedzieć, skoro hostel opuszczamy tylko po to by iść do sklepiku po amunicje albo coś zjeść do najbliższego fastfood'a. Możemy nawet wynająć parę domków nad jakimś jeziorem i też będzie fajnie. Podrzucę temat u Osi bo pewnikiem będą zainteresowani.
 2. Cześć Potrzebuje na szybko jakiegoś zestawu, głównie do internetów i prostych prac biurowych. Do wymiany w komputerze będzie procesor, płyta główna i RAM. W budżecie musi się też zmieścić SSD ale nie musi być gigantem - 120GB wystarczy. Obudowa, zasilacz, napęd i HDD są w porządku. Karta graficzna wystarczy zintegrowana, więc fajnie gdyby procesor sobie radził w tej materii. Obecny zestaw już niedomaga a w planach jest zmiana Win7 na Win10. Jeśli to ważne to komponenty będą kupowane w Austrii.
 3. Cześć, na sprzedaż karta graficzna GeForce GTX 750Ti od Gigabyte'a 2GB VRAM z pojedynczym 100mm wentylatorem. Karta jest sprawna, posiadam ją od maja 2014 roku, nie była podkręcana ani przesadnie obciążana (najbardziej wymagający tytuł jaki na niej odpaliłem to GTA V na średnio-wysokich ustawieniach). Karta w oryginalnym opakowaniu, płyta ze sterownikami, instrukcja obsługi oraz przejściówka z 2xMolex na 6PIN. Specyfikacja na stronie producenta: https://www.gigabyte.com/Graphics-Card/GV-N75TD5-2GI#ov Cena: 300zł
 4. Bronex

  Karta graficzna Gigabyte GeForce GTX 750Ti 2GB

  Karta sprzedana, temat można zamknąć.
 5. Bronex

  Zjazdy II

  Organizuje się zjazd w tym roku?
 6. Bronex

  Zjazdy II

  @b3rt ja na łazienkę nie narzekałem @podbiel ja bym raczej powiedział, że hymnem jest Testoviron vs Barbra Streisand, Feanor się cieszył jak dziecko
 7. Bronex

  Zjazdy II

  Dla mnie również coroczne zgrupowanie polskiej kadry w trójboju siłowym się zakończyło. Karuzela śmiechu kręciła się nieprzerwanie, a Doin jak co roku nie chciał umrzyć. Szkoda tylko, że 'there is no goblins', a za rok wracamy do Cynamona.
 8. Bronex

  Zjazdy II

  Ręczniki po 5 zł? Hrabula bierze wszystkie
 9. Bronex

  Zjazdy II

  @org to nie startujesz z domu rodzinnego? Kto Ci kanapki na drogę zrobi?
 10. Bronex

  Zjazdy II

  @Veldrash Ty już lepiej ścian nie maluj @Meth kto jak kto ale Ty musisz być. Domowe obiadki same się nie zjedzą
 11. Bronex

  Zjazdy II

  @JamesVoo podeślij mi na PW numer konta bo się jeszcze nie doczekałem.
 12. Cześć. Jakiś czas temu wypadł mi mój Galaxy S5 i nieszczęśnik trafił aparatem na jakieś kamyczki i pękła szybka głównego aparatu. W autoryzowanym serwisie Samsunga powiedzieli za wymianę samej szybki 420-450zł. Aż taki bogaty nie jestem i szukam tańszej opcji naprawy. Wiem też, że można to zrobić samemu (KLIK) ale nie jestem pewien swoich zdolności manualnych, więc chciałbym aby zrobił to ktoś kto się zna. Do tego dochodzi uszkodzona ramka całego telefonu. Jej wymiana wiąże się z wymianą tylnego korpusu telefonu. Czy zna ktoś serwis, który zrobiłby to taniej niż Samsung? Zależałoby mi też, żeby można było to załatwić wysyłkowo ew. żeby serwis był w okolicach Łodzi. Druga sprawa - wyskrobałem szybkę aparatu, żeby móc jako tako robić zdjęcia jednak po jej usunięciu aparat nie łapie ostrości. Czy obecność szybki coś zmienia? Z wymianą szybki jakoś sobie poradzę ale teraz powstaje pytanie czy aparat nie został uszkodzony skoro nie łapie ostrości? Jakieś zarysowania na soczewce czy tak jest zawsze? Wrzucam zdjęcia, żeby było wiadomo o co mi chodzi. 1 2 3 P.S. Wiem, że naprawa w zwykłym komisie wiąże się z utratą gwarancji ale cóż.
 13. Bronex

  Zjazdy II

  Jestem w miare chętny jeżeli będzie Gofer z koleżanką.
 14. Bronex

  Zjazdy II

  Nie wiem kto się bawił w mnq ale wiem kto się bawił na jego tablicy na fb. Jestem pewien, że otrzymał od nas rzetelną relację ze zjazdu. A parę zdjęć się znajdzie, choć nie jest to tak obszerna fotorelacja jak w zeszłym roku.
 15. Bronex

  Zjazdy II

  Z Hrabulą pewnie nikt ale za to z Feanorem! Jako jeden z niewielu byłem w jego kąciku rozkoszy i poletzam motzno niczym Jerzy Piłsudski cały zjazd. @t3tris Czy jestem gó**em?
 16. Bronex

  Zjazdy II

  Było fajnie choć ludzie to g**no. Pies P_aula [*]
 17. Bronex

  Zjazdy II

  Na Morgana Freemana i Stulejorza się piszę.
 18. Bronex

  Zjazdy II

  P_aul podaj numer konta.
 19. Bronex

  Zjazdy II

  Powiedzcie tylko kiedy - będę.
 20. Bronex

  Wojsko, militaria, paintball, AS

  Tak naprawdę nie opłaca się kupować niczego poniżej 1200zł. Smętek niby ok na początek ale on jest głównie na militarkę. Jeżeli chcesz zacząć na poważnie (jakieś monetki itp) to tak jak mówię - 1200zł i/lub więcej, jeśli chcesz, żeby rozróżniał kolory i miał sporą dyskryminacje. EDIT: Kolega ma Teknetics Delta i nie narzeka, a i mi się całkiem przyjemnie na nim 'pracowało'.
 21. Bronex

  Wojsko, militaria, paintball, AS

  To może ja się wypowiem bo sam chodzę do LO o profilu wojskowym. IMO każda szkoła ma własne wymagania przy rekrutacji. W przypadku mojej szkoły brali pod uwagę polski, język obcy, wf i historię a niedługo przed wakacjami mieliśmy testy sprawnościowe, które każdy musiał zaliczyć. Szkoła nie jest powiązana z MONem, więc dużo nie daje przy rekrutacji do wojska poza przygotowaniem pod względem fizycznym i 'psychicznym' (hahahaha ). Ćwiczymy musztrę, sporo jest strzelania, mamy wycieczki do jednostek wojskowych coby zapoznać się z ich funkcjonowaniem i strukturami oraz ze sprzętem. Jeździmy też na paintball i areny ASG. Tak naprawdę nic szczególnego - zwykłe LO, które jako tako Cię przygotuje do służby w wojsku.
 22. Bronex

  Forumowicze o Sobie X

  A ja z dwojga złego jednak wybieram taką pogodę, bo droga mimo iż mokra to przyczepność samochodu jest nieporównywalnie lepsza. I już lepsze kałuże niż lód na drogach, a że jest ciapa? Trudno, mi tam ona nie przeszkadza. W moich butach mogę chodzić po wszystkim.
 23. Bronex

  Wojsko, militaria, paintball, AS

  MP5 używają ale tylko w taktyce czarnej. Jeżeli chodzi o zieloną to raczej HK416 lub ładnie stuningowane M4 (a i pewnie G36 też mają). Niech się więc kolega KwiatekCompany zastanowi w 'jaki' GROM chce się bawić, to wtedy się coś wymyśli.
 24. Dobrze. W czołgi sobie gram.

×