Skocz do zawartości
Pzkw VIb

Zjazdy II

Polecane posty

Jestem grzeczny i aktywny - jednego i drugiego dokładnie tyle, ile potrzeba. Nie więcej i nie mniej :)

'Odpowiednia' aktywność na forum zapewne spowodowała by utratę pracy i narzeczonej,

natomiast 'odpowiednia' grzeczność .. no cóż, nie jestem chamem ani prostakiem, cenie przede wszystkim dobry dowcip..

A że poczucie humoru mam specyficzne ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem grzeczny i aktywny - jednego i drugiego dokładnie tyle, ile potrzeba. Nie więcej i nie mniej
No, to już oceni komisja zjazdowa ;)

Ano właśnie, jeżeli chce się na taki zjazd CDA jechać, to trzeba się udzielać na forum, tak?
Tak, tak zwana "pozytywna aktywność" - czyli pisanie przede wszystkim mądre, potem częste; unikanie łamania regulaminów, a nawet inicjatywa dotycząca różnych pomysłów na forum - i pomysły, i ew. pomoc w organizacji. Forumowicze muszą i chcieć tę osobę poznać, ale i być pewnym, że nie będzie psuła zabawy i robiła żadnych głupich akcji.

I nie jest to oczywiście 'zjazd CDA' tylko 'zjazd forumowiczów Forum Actionum' - CD-A nie bierze za nas odpowiedzialności.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, to już oceni komisja zjazdowa

:D Oj nie, nie ... Nie zrozum mnie źle :)

Bynajmniej nie zgłaszam Komisji swojej kandydatury :)

Jako dżentelmen nie śmiałbym się tak zachować.

Zaproszony to i owszem. Nigdy się nie wpraszam na zabawy ;)

A wiesz, tak zapytam. Jaki jest przedział wiekowy zjazdowiczów i jak mniej więcej się to ilościowo rocznikami przedstawia, że tak zakręcenie zapytam ? :)

Edytowano przez 3m2oo5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz, tak zapytam. Jaki jest przedział wiekowy zjazdowiczów i jak mniej więcej się to ilościowo rocznikami przedstawia, że tak zakręcenie zapytam ?
Nie prowadzimy statystyk ;] Powiem tak: bardziej obchodzi nas dojrzałość forumowiczów, niż ich wiek - chociaż ci mający poniżej 18. roku życia muszą oczywiście powiadomić swoich rodziców (którzy puszczają je na własną odpowiedzialność - bo my jej za nikogo nie bierzemy). Jedynym sposobem na badanie tego byłoby zajrzenie do profili osób, które przyjechały i porównywanie wieku. W każdym razie rozpiętość bywa niezła - od kilkunastolatków po osoby mające już kilkunastoletnie dzieci ;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się to zdarzyć - zwykle gra się w to, co kto przyniesie. Od grupowych rozgrywek w Fify, po planszówki, Mafię, Dildo i tak dalej. Wszystko zależy od kreatywności i pojemności plecaków przyjeżdżających. Jednak na wiedzę, co będzie na najbliższym zjeździe musisz zaczekać aż do lipca, kiedy to wszyscy ogłaszają plany ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalne zjazdy są tylko we Wrocławiu, i to się nigdy nie zmieni (a już zwłaszcza tak długo, jak jest tam redakcja CD-Action). Aczkolwiek raz na bardzo rzadki czas forumowicze organizują jakieś pojedyncze spotkania w różnych innych miejscowościach, poza zjazdem (np. jakiś wspólny wypad do Zoo, planszówki albo coś w tym stylu).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(tylko w tym roku biba była u jednego z użytkowników...) :)

No i ciężko to było nazwać "Warszawą" ;). Długo przebijałem się autem do siebie, a do tego ul. Dźwigowa - najlepszy przejazd między Bemowem a Ursynowem - jest zamknięta. Ja oczywiście o tym zapomniałem i trochę się pokręciłem, zanim udało mi się znaleźć sensowny przejazd :).

Inna sprawa, że można znowu się gdzieś spotkać, np. w Paradoxie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żart z telefonem był jednym z niewielu powiewów świeżości, naprawdę Arnie, mógłbyś grać automatyczne sekretarki. Czarne pantery mnie w końcu dopadły i nie pozwoliły nawet wspomnieć o tych żartach - jesteś następny, Hrabciu. Przemijanie to temat rzeka, w którym można tego konia umyć, zresztą to działka Velda. Garnitury i tak się zmarnowały, więc po co odgrzebywać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się - Osioł miał manię prześladowczą, że go dopadną czarne pantery. Początkowo nie było źle, ale szybko stoczyło się do poziomu powtarzania co 30 sekund "czarne pantery". Oczywiście tylko w wykonaniu Osła bo nawet podbiele nie chcą go kopiować :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli chyba nadal prowadzę w tej kategorii, bo ostatnio "słyszę" pewien tekst swojego (podobno) autorstwa, od ludzi, których w większości w tak samo nie znam, jak i oni genezy czy kontekstu owego zwrotu. W każdym razie ta sława mnie przygiotła, niczym Pawła Zduńskiego po 3. odcinku "M jak Miłość"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Oficjalne zjazdy organizowane są raz do roku na przełomie lipca i sierpnia.

2. W oficjalnym zjeździe może brać udział każdy zaproszony forumowicz. Zaproszenia są wysyłane do wyróżniających się w sensie pozytywnym ludzi z forum.

3. Jak to na zlotach. Wspólnie organizujemy sobie czas. Gramy w różne gry (planszówki, mafia w wersji zjazdowej, RPGi, karcianki itp), odwiedzamy Zoo oraz redakcję i ogólnie wspólnie spędzamy czas świetnie się przy tym bawiąc.

4. Oficjalny pewnie* latem.

Poza zjazdami oficjalnymi są jeszcze zjazdy nieoficjalne, które rządzą się własnymi prawami (np. przeważnie zaproszony jest każdy, kto ma ochotę się zjawić).

* Pewnie, ponieważ Euro może nam pokrzyżować plany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Zawsze na wakacje - początek sierpnia, czasem od końca lipca. Choć za zjazd CD-Action nie bierze odpowiedzialności, to dzięki wspólnemu uzgadnianiu terminu co roku udawało się organizować spotkanie z redakcją.

2) Brać udział w zjeździe mogą osoby, które otrzymały zaproszenie (aktualne). Są one zwykle rozsyłane najpóźniej na miesiąc przed zjazdem, aby upewnić się, ile osób będzie obecnych.

3) Zwykle to, co na forum - rozmawia w ogromnych ilościach. Dochodzą do tego jeszcze różnego typu gry (Prawo Dżungli, planszówki, Mafia, Sesje RPG i tak dalej), do tego wspólne wyjścia (np. do redakcji, do zoo, zwiedzanie Wrocławia i co tylko sobie forumowicze wymyślą i będzie legalne ;) ).

4) W 2012, pod koniec lipca/na początku sierpnia :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up: i do czego komu ta informacja? Poza tym jest też trzecie przeciwwskazanie: musisz dostać zaproszenie.

Starczy męczenia. Pytanko jest: wybiera się może ktoś z zacnej forumowej braci na tzw. "Konfrontacje rockowe" (na których zagra Brodka)? Ja tam jadę tylko żeby jechać, bo nie ma co w chałupie siedzieć... We Wrocku to będzie, 3.12 a.d. 2011. Ewentualnie na 4.12 na Lady Pank?

W tym roku jakoś nie przewija się pomysł minizjazdu. Heloł?

@down: rozwieloraczenia jaźni czasem się ze sobą zgadzają całkowicie, także mogą przedstawiać się jako jedna osoba

Edytowano przez podbiel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...