Jump to content

Fivtyen

Forumowicze
 • Content Count

  1,816
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

65 Dobra

About Fivtyen

 • Rank
  [...]
 • Birthday 01/01/1867

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  Array

Recent Profile Visitors

19,311 profile views
 1. Polska 20:25 Słowenia. Nie ma co się czarować, beznadziejny mecz naszej ekipy. Brak Jureckiego widać było zdecydowanie bardziej niż w meczu ze Szwecją, nie mogliśmy przebić się przez obronę, ani nawet wymusić faulu na rzut karny (dwa w całym meczu), nie było przejęć i kontr, nie pokazali się skrzydłowi (poza dobrym początkiem Wiśniewskiego), a zamiast Wyszomirskiego można by w bramce zawiesić ręcznik (jedna udana interwencja w pierwszej połowie). Wygrana Niemców uratowała nasz ćwierćfinał, gdzie prawdopodobnie zmierzymy się z Chorwatami, ale z taką grą ich nie przejdziemy (przypomnę tylko bolesne spotkanie z nimi na ostatnim Euro).
 2. Sprawdź, czy w opcjach masz zaznaczoną synchronizację ze Steam Cloud. Nie zaszkodzi też sprawdzenie spójności plików.
 3. Jaki masz system? Próbowałeś uruchomić grę z uprawnieniami administratora?
 4. Jeśli dobrze kojarzę, gdzieś w ustawieniach zachowania powinna być opcja puppet mode/tryb marionetek, która odpowiada za SI. Automatycznej pauzy nie ma, ale pewnie znajdzie się jakiś mod z taką funkcją.
 5. Mecz z Brazylią zdecydowanie poniżej oczekiwań. Standardowo brak pomysłu na rozegranie w środku pola, zastąpione przez "wjadę w sam środek i jakoś to, he he, jakoś to będzie", do tego nie zagrali dziś, zwykle nadrabiający te braki, kołowi. Obrona dziurawa, środkowi Brazylii grali momentami swobodnie jak na sparingu z drugoligowcem, ładując co tylko się dało i przechodząc na szósty metra na jednym zwodzie. Jedyny pozytyw to gra Daszka, ładny mecz w jego wykonaniu, świetna skuteczność, co jest miłą odmianą, od niewidocznych zwykle skrzydłowych. Jeden Daszek niestety meczu nam nie wygra, a już na pewno nie pociągnie drużyny przez cały turniej (nawet do spółki z próbującym, jak zwykle, szarpać drużynę do przodu Jureckim). edytka: Wygląda to jeszcze dziwniej, kiedy spojrzy się na statystyki, szczególnie skuteczność rzutów i kontrataków. Oceniając tylko po liczbach, można by się mocno zdziwić, że ten mecz przegraliśmy.
 6. Wypróbuj skrót [Alt]+[Enter]. Możesz też sprawdzić, czy pomoże zaznaczenie opcji "uruchom zmaksymalizowane" we właściwościach (po kliknięciu PPM na skrócie).
 7. Skrótem [Windows]+[R] wywołaj okno "Uruchamianie", wpisz cmd i kliknij enter. Potem wpisz w konsoli ping google.com -t. Pozostaw test na kilka minut (wyłączasz skrótem [Ctrl]+[C]) i sprawdź, czy skoki powtarzają się regularnie (skok, ping stabilizuje się, skok, itd.).
 8. Przekonasz się, kiedy spojrzysz w wymagania sprzętowe. Próby uruchomienia gry na sprzęcie, na którym nie będzie działać, tylko po to, by przekonać się, że nie będzie działać - brzmi to raczej jak niepotrzebna strata czasu.
 9. Możesz próbować programami do odzyskiwania danych, ale nie ma gwarancji, że pliki będą nieuszkodzone.
 10. Skoro pasuje Ci Korn, to może zerknij jeszcze na Slipknot, Stone Sour i Mudvayne.
 11. @Akron Sprawdź Rise Against, Disturbed, Papa Roach, Avenged Sevenfold, Killswitch Engage, może jeszcze Korn, System of A Down, Deftones.
 12. Od dłuższego czasu z taskbarem do góry i jest mi tak zdecydowanie najwygodniej. Nie rozumiem tylko, dlaczego MS potrafił w W10 domyślnie umieścić go na dodatkowych monitorach, ale już nie potrafił dodać tam zegara i ikon tray'a.
 13. Kiedyś była do tego opcja w menu, ale jeśli dobrze się orientuję to ją usunięto. Nie grałem w HotS od dawna, więc nie wiem, jak to teraz wygląda.
 14. Ten plik powinien być w Dokumenty\Heroes of the Storm. Jeżeli go tam nie ma - nie mam innego pomysłu.
×
×
 • Create New...