Skocz do zawartości
Pzkw VIb

Zjazdy II

Polecane posty

No wlasnie przez Poznan na pewno bym musial przejechać, jadac pociągiem... No i poza moimi sklonnosciami do zagubien, to towarzystwo w czasie podrozy warto jest miec chocby po to, zeby nie umrzec z nudów... ;P

To jesli jeszcze NIE rezerwowales miejsc w hotelu, to jesli mozesz - powiedz kiedy masz zamiar to zrobic. ;) Chociaz silne mam przeczucie, ze wlasnie to robisz ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakkolwiek jest trochę prawdy w tym, że na szacunek trzeba sobie zasłużyć,

Istnieje subtelna róznica między brakiem szacunku, a chamstwem...

Potwierdzam już oficjalnie, że na zlocie sie nie pojawie... Praca, i późniejszy wyjazd do Anglii skutecznie mi to uniemożliwiają. Także przepraszam "wszystkie osoby, które z moją obecnościa na zlocie wiązały pewne plany" (xD lol miesiąca, jak dla mnie xD ) i do zobaczenia w przyszłym roku. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szansa na moje pojawienie się drastycznie spadła do jakichś 50%. Prawdopodobnym jest, że mniej więcej na początku sierpnia będę musiał załatwiać pewne sprawy w Krakowie. Niemniej cały czas mam nadzieję na swoją obecność na zjeździe. W każdym razie mną się nie przejmujcie i jeśli nie przyjadę, to również przepraszam wszystkie osoby, które z moją obecnością na zlocie wiązały pewne plany. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem przed chwilą do Piasta - wstępnie zarezerwowałem 3 pokoje 6 osobowe, co w połączeniu z listą przesłaną mi przez Niziołkę da zapas 2-3 miejsc. W razie czego zawsze można jakiś pokój wziąść po przyjeździe - jak (chyba) już wspominałem obłożenia jakiegoś wielce dużego nie mają, by zmiany nie były możliwe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a także wziąć dodatkowe pieniądze na wydatki dodatkowe, np. wizyty w empiku.

I torbę drobnych, np. na wizyty w pokoju stałych zlotowiczów =) Jeśli macie wątpliwości co do tego, ile pieniążków wziąć - to z wieloletniego doświadczenia zlotowego, mogę poradzić, żeby zorganizować sobie jakieś 300-400 złotych. Oczywiście, można i za o wiele mniej przeżyć (np. 40 złotych, vide Feo), ale jeśli preferujecie spokojny relaks, "bez niespodzianek" to ta kwota powinna go Wam zapewnić :)

A tak swoją drogą - co tak zlot się wykrusza? To brak Chimcia, to Pan Gruby nie może, Wafla też zabraknie, Blak PRL znowu dał ciała o Qbusiu już nie wspominając. Jednak jestem w stanie ich zrozumieć, ponieważ to będzie dla mnie chyba pierwszy od 5 lat zlot, na którym nie będę się mógł pojawić (nagłe w życiu zmiany). Do tego nie wiem nawet czy dostałem zaproszenie, bo skrzynki na którą mam założoną konto praktycznie nie odwiedzam. Możliwe, że nie dostałem biorąc pod uwagę zeszłoroczną scysję pomiędzy mną a Panią* Niziołką :)

W każdym razie życzę udanej zabawy, wspomnijcie Wojtka, przytulcie Ghosta, wypijcie z EGM'em, oskubcie Smuga z gratisów, przerżnijcie w karty ile wlezie i miło wspominajcie. Może jakimś cudem na parę godzin się pojawie :)

* - Jeszcze póki co Panną ;] W każdym razie i tak życzę Wam zdrowia i szczęścia :wink: - NZK

Edytowano przez niziołka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, gratisy :cool: . Każdy przecież po to właśnie na zlot jedzie :devil: . Którego dnia organizujemy nalot na redakcję xD?

Nie każdy. A wydaje mi się, że niektórzy nawet wcale na zjazd nie jadą. Przypomnij mi... dostałeś zaproszenie? - NZK

Ekhm... tego, tak... to ja sprawdzę czy mnie w innych tematach nie ma xD.

Edytowano przez Piccolo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyjazd doi Wałbrzycha i zwiedzanie zamku Książ. Zabawa na cały dzień, ale Furstenstein to jeden z najciekawszych obiektów architektonicznych średniowiecznej i renesansowej Europy...
A w dodatku blisko do mojego miejsca zamieszkania, bo do Wałbrzycha mam niecałe 40 kilosków wiec każdy będzie mógł poczuć swojski klimat moich nie takich znowu najbliższych okolic :D

ale niziołka właśnie odzyskała internet i stwierdziła, że nie byłoby dobrze, gdybym był na zjeździe, jeśli najpierw nie przeproszę EGMa
Ja widzę, że wy tu jakąś kiepską telenowelę kręcicie. sprawa była, o ile mnie pamięć nie myli, tak jakby zamknięta. Generał nie wyglądał mi na arcyzainteresowanego całą sprawą więc po co to drążyć i wyciągać jakieś dotkliwe konsekwencje.

PS. Aha byłbym zapomniał. Czy sie pojawię na zlocie dam znać tak końcem lipca, bo nijak nie jestem w stanie zaplanować moich zajęć na początku sierpnia, więc co ma być to będzie. Ale z uwagi na to, ze ja mam zakwaterowanie we własnym zakresie, a do Piasta trafię już sam (nie tak jak ostatnio - hi mateusz(stefan), hi niziołka :D ) nie musicie się mną przejmować jakoś specjalnie.

Edytowano przez !Gacek!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gacek, jak to nie musimy się przejmować?!?!?! Masz się stawić na zjazd, bo jak to tak żebyś się nie stawił? Nie wypada :cool: Bierz pod uwagę nasze uczucia, które zostaną zawiedzione jeśli się w Piaście nie pojawisz, choćby i z takiego cichacza jak poprzednio :tongue: A pamiętaj- całe życie zarabiasz na szacunek, możesz stracić w sekundę swój dobry wizerunek :sleep:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy paraf... Warszawiacy. Jest sprawa. Sprawa przyznam dla mnie bardzo ważna i wymagająca waszej bliskiej współpracy. Na początek opiszę sytuację, potem wyjaśnię propozycję:

Tuż po zjeździe mam szansę na chwilę skoczyć do Zakopanego, gdzie przebywać będzie się moja rodzinka. Początkowo planowałem pojechać tam pociągiem, jednak szybki wywiad na stronie pkp uświadomił mi, że wycieczka ta trwałaby minimum 8 godzin. Tą samą trasę samochodem pokonuje się w 4 godziny, połowę drogi jadąc autostradą (choć A4 czasem na to szczytne miano nie zasługuje). Stąd zacząłem rozważać opcję, którą początkowo odrzuciłem - wybranie się na zjazd samochodem. Ta opcja jednak przy aktualnych cenach paliwa jest rozsądna tylko w jednym wypadku - gdy znajdę 2 lub 3 osoby chętne zabrać się ze mną i dorzucić do wachy. Koszty przedstawię za chwilkę. Ponadto nie jestem pewien, czy będę miał gdzie zostawić mojego krążownika, a póki co próby dokonania wywiadu spełzły na niczym. Dodam, że nie mam najmniejszego zamiaru tłuc się pociągiem do Zakopca, więc jeśli plan nie wypali zmuszony zostanę do powrotu do Warszawy zaraz po zjeździe, a moja rodzinka do tłuczenia się pociągiem do domu :D

Jak widzicie zależy mi na znalezieniu współpodróżnych i jest to dla mnie bardzo wygodne... ale i ewentualni kandydaci nie stracą. Dokonałem wyliczeń, które wskazują, że przy średnio oszczędnej jeździe i trzech pasażerach wystarczy mi ściągnąć od każdego po 30 zł aby nie być stratnym. Jest to również cena niższa niż przejazd pociągiem pośpiesznym na bilecie ulgowym (co kosztuje ok. 38 zl). W związku z tym nie mam bladego pojęcia jak "uczciwie" wyłonić ewentualnych współpodróżnych. Znajomości nie sprawdzą się, bo znam większość zjazdowiczów z Wawy. Oferta jest ważna tylko w jedną stronę (do Wrocławia), z powrotem mogę za to zabrać kogoś jadącego do Krakowa lub gdzieś po drodze ;)

Osobna jest kwestia zostawienia samochodu już na miejscu... Czy ktoś orientuje się dość dobrze we Wrocku, by choćby powiedzieć mi, czy parking przed pkp jest darmowy? :D Albo zna jakieś inne darmowe/tanie miejsce?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z powrotem mogę za to zabrać kogoś jadącego do Krakowa lub gdzieś po drodze ;)

O, powrót prosto do Krakowa byłby mi całkiem na rękę, więc chętnie bym się zabrał. ;] Z tym, że moja obecność na zjeździe jest jeszcze niepewna, także miejsca sobie nie rezerwuję ;)

Edytowano przez Arglebargle
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, cześć i czołem. Ostatnio mój wyjazd stanął pod znakiem zapytania, albowiem doszedłem do wniosku, że wolę sobie kupić konsolę niż wywalić tyle kasy na zlot xP

Wszystkich, którzy wiązali jakieś nadzieję z moim przyjazdem proszę o miłe słowa otuchy, bo roli co jestem rozdarty i może jednak się pojawie =P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobna jest kwestia zostawienia samochodu już na miejscu... Czy ktoś orientuje się dość dobrze we Wrocku, by choćby powiedzieć mi, czy parking przed pkp jest darmowy? :D Albo zna jakieś inne darmowe/tanie miejsce?

Pod dworcem jest płatny, ale chociazby pod budynkami politechniki masz jakieś miliard parkingów, które przez wakacje stoja praktycznie puste. Jakieś 10 minut tramwajem od piasta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich osób, które wybierają się z Warszawy.

Chciałbym oznajmić...lub raczej wstępnie zaproponować, żebyśmy w dniu 20 lipca około godziny popołudniowej (lub jeszcze później...byleby nie za późno...fajnie byłoby punkt 12:00) wstawili się na Dworcu Centralnym. Naszym celem naturalnie jest kupno wspólnie biletów oraz przy okazji zapoznanie się z nowymi osobami, które pierwszy raz będą jechać na zjazd (dzięki temu gdy będziemy oczekiwać na pociąg, nie będzie problemu z identyfikacją warszawskich zjazdowiczów). A teraz, jaki pociąg proponuję? Najciekawszą ofertę jaką zdołałem znaleźć jest o taka. Cena w jedną stronę, ulgowo, bez miejscówek 34zł i czas prawie 6 godzin. Żadnych przesiadek, tylko bezpośrednio jedzie on do Wrocławia (z postojami naturalnie). Jeżeli jednak ktoś znalazł jakiś haczyk w tym, albo ma lepszą ofertę, to proszę poinformować ; p, bo sam przez te głupie strony PKP oraz IC zmarnowałem około godziny życia. ;[

Ach...miała być konferencja na gg czy coś. Ale stwierdziłem, że wygodniej będzie napisać o tym tu, na forum (bo z tego co wiem, całkiem sporo osób z Wawy jedzie). Jeżeli komuś nie pasuje termin kupna, proszę napisać, a postaramy się dostosować grafik, aby każdemu przypasował.

Dziękuje za uwagę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

około godziny popołudniowej (lub jeszcze później...byleby nie za późno...fajnie byłoby punkt 12:00)

Punkt 12 to południe, nie popołudnie :tongue:. A serio - mi pasuje każdy dzień, byleby po 14. Do 24 lipca pracuję i kończę mniej więcej właśnie koło 14, a że robotę mam blisko Dworca, to mógłbym szybko skoczyć. W najgorszym wypadku sam się pofatyguję po ten bilet, ale fajnie byłoby was poznać osobiście :smile:.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P_aul - Chcesz jechać samochodem, a nie wiesz nic odnośnie parkingu? Z ciekawości tylko spytam: jak daleko możesz dojść od samochodu do zjazdu i czy będziesz sprawdzał co jakiś czas, czy dalej stoi on na (bezpłatnym) parkingu? Jak dla mnie to nieco ryzykowna zagrywka, ale to w końcu nie mój samochód, nie moja sprawa i nie mój kłopot...

Osioł - Jakiś znak rozpoznawczy? Znam ciebie, P_aula i -shadowcat-, ale cześci obecnego składu Grupy Warszawskiej nie było na zjeździe chyba. Za mną też, niestety, nie kroczy aura zła i ciemności, a kamień nie pleśnieje pod stopami. Także nie podażąją za mną nietoperze wraz z krukami i wronami, a i czarnych kolorów trudno na mnie szukać. Może po prostu będę odzywał się do losowych ludzi w stylu: "Mroczni Bogowie pozdrawiają was"?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po rozważeniu za i przeciw i lekkiej modyfikacji planów, jaka wyszła po drodze, jednak nie biorę samochodu. Zakopane co prawda kusiło, ale okazało się, że mam też co robić w Warszawie tuż po zjeździe... więc jadę z resztą ekipy ciapongiem :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info - WP zaoferowało mi dalszą współpracę i od drugiego tygodnia sierpnia nie będę już miał wakacji :P, więc wyjazd absolutnie-muszę-tam-pojechać musiałem przenieść na 3-9 sierpnia, co koliduje z terminem zjazdu. Mam nadzieję, że ten wyjazd wypali, więc na razie proszę mnie skreślić z listy chętnych na zjazd. Może się to zmieni, ale proszę traktować, jakbym nie jechał, ew. potem sam sobie będę radził.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym oznajmić...lub raczej wstępnie zaproponować, żebyśmy w dniu 20 lipca [...] wstawili się na Dworcu Centralnym

Hehe, mam nadzieję że jak już się wstawiliście, to nie krzyczeliście dookoła żeście spotkanie magazynem CDA inspirowali. Nie byłaby to najlepsza reklama :)

Edytowano przez Obi-San
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... Ja się nie wstawię jednak. Ani na spotkanie Układu Warszawskiego, ani na zjazd. W wyniku kilku dziwnych zdarzeń, które miały ostatnio miejsce, muszę w tym czasie być gdzieś indziej.

No więc:

a) Ci, co mnie trawią, niech już zaczną płakać z rozpaczy

b) Ci, co nie trawią mej osóbki, niech otworzą ze szczęścia szampan dla dzieci Piccolo

c) Ci, którzy mnie nie kojarzą, niech zaczną nadrabiać zaległości. :P

Przepraszam, dziękuję i życzę miłej zabawy! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, teraz, kiedy zostało mniej niż 10 dni do zjazdu, mam informację dla zjazdowiczów, którzy przyjeżdżają po raz pierwszy i robią to bez kogoś, kto już był na zjeździe: Na gg jestem gotowa podać numer mojej komórki, żeby ułatwić kontakt tuż przed i na zjeździe.

Poza tym - spotkanie na dworcu PKP we Wrocławiu odbędzie się pewnie jak zwykle na schodach McDonalda, spodziewajcie się od początku co najmniej 1-2 osób, w tym jednej, nad której głową będą nietoperze i aura ciemności :P

Poza tym - aby odebrać wszystkich planuję pojawić się jako pierwsza(tak mi dopomóż, budziku), więc byłabym wdzięczna, gdybyście podali godziny przyjazdu upatrzonych pociągów ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...