Jump to content

Lord Nargogh

Hall of FAme
 • Posts

  13,055
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  22

Lord Nargogh last won the day on September 8

Lord Nargogh had the most liked content!

Reputation

2,803 Znakomita

1 Follower

About Lord Nargogh

 • Rank
  Kapelan Obśmiewczy
  Balrog
 • Birthday 02/10/1989

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Array
 • Ulubiony gatunek gier
  Array
 • Konfiguracja komputera
  Array
 • Wyróżnienia Smugglerkowe
  Array

Sposób kontaktu

 • Discord
  Array
 • Strona WWW
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array

Recent Profile Visitors

47,972 profile views
 1. Bo na forum zaglądam już tylko gdy naprawdę nie mam nic lepszego do roboty =) >przyjmowanie porad życiowych od anonów z internetu w dziale którego głównym celem istnienia jest trolling i shitposting Also każdy święcie przekonany że jego sposób na życie jest tym jedynym słusznym i na pewno ktoś mieszkający setki km stąd kogo nigdy się na oczy nie widziało nie ma prawa myśleć inaczej i mieć racji (w stosunku do tego co jest dla niego najlepsze) Yeah, podziękuję.
 2. Bo nie mam na to czasu. Jeansy to najbardziej niewygodny strój wyjściowy jaki znam. Nic bardziej nie ogranicza ruchów. Już w garniturze czuję się swobodniej.
 3. Alternatywa jest, bo nadal mam swoje pozostałe hobby - po prostu mając do wyboru jedno albo drugie, priorytet jest dla mnie jasny.
 4. A skąd założenie że porzuciłem swoją własną wolność a nie zrobiłem dokładnie to, co chciałem, hmmm?
 5. A kto mówi o chodzeniu na siłownię? Nie byłem tam ani razu od WFu na studiach. Ćwiczyć można również w domu. Pompki, brzuszki, drążek, hantla. Właśnie celowo robię to w domu a nie na siłowni, żeby rozwijać się naturalnie i proporcjonalnie.
 6. Mam złe doświadczenia jeśli chodzi o płeć piękną lubującą się w graniu. No i jak już gram to i tak single player więc to nie do pogodzenia. A jeśli chodzi o 'niebezpieczność' to skrajnie uogólniasz. Nie ma uniwersalnej reguły, wszystko zależy od osób które się ze sobą spotykają, ich potrzeb i oczekiwań. Niektórzy potrafią funkcjonować w związku w którym widuje się raz na kilka tygodni (kierowcy, marynarze, itp.) więc dlaczego nie mogą istnieć ludzie którzy oczekują czegoś wprost przeciwnego? Ja uznaję za niebezpieczną oznakę jeśli czuję potrzebę odpocząć od osoby z którą planuję wspólną przyszłość. To dość dobra oznaka że może jednak nie warto brać takiej osoby pod uwagę.
 7. To ma wspólnego że nie da się pracować, uprawiać sport i mieć czas na granie ORAZ na spotykanie się z kobietą. Trzeba dokonać wyboru. Albo spotykać się z nią rzadziej, albo zrezygnować z na przykład grania.
 8. No własnie nic z tego grania prawie nie wyszło, bo sobota pracująca, potem trening, a potem w niedzielę trzeba pomóc mamełe w remoncie. Oh well. Dorosłe życie. A co do preorderu Tormenta to pewnie w końcu w niego kiedyś zagram. Nie jest to pierwsza gra jaką kupiłem i w nią nie zagrałem. Ostatnich kilkanaście tytułów kurzy się na półce. Największą głupotą był zakup PS4 którego nie używam wcale. Ale w gruncie rzeczy sam jestem sobie winny bo mogłem lepiej przeprowadzić wywiad na temat gier ruchowych na PS4 przed dokonaniem zakupu (których nie ma, poza jedną taneczną serią), bo to na nich mi najbardziej zależało. Nope. Ćwiczenia i sport są zdrowe i naturalne. Żadnych wspomagaczy chemicznych. A ubranie trzeba nosić tak czy siak. Tylko można w końcu zacząć wyglądac jak na swój wiek i przerzucić się z t-shirtów z logo batmana na normalne koszule. I nosić dobrze dopasowane ubrania podkreślające (a nie ukrywające) budowę ciała. O, własnie to.
 9. Ściął kuca Zrzucił wagę Przypakował Zmienił całkowicie garderobę Praktycznie przestał grać w gry Znowu ma bródkę Także ten, nie narzekam. A chętną już mam =)
 10. To miłe uczucie gdy dwie koleżanki z pracy stwierdzają, że się z ciebie zrobiło ciacho. To nieco mniej miłe uczucie gdy zaczynają opisywać co by robiły z tobą w łóżku... *- panie po 60. roku zycia.
 11. Obejrzałem całe. Śpiewanie kończy się niewiele dalej niż dotrwałeś. A potem jest pierniczenie o bitcoinach. 'Prosimy was o komentowanie tej piosenki, tym razem dla odmiany nie będę usuwać komentarzy hehe' KOMENTARZE DO TEGO FILMU ZOSTAŁY WYŁĄCZONE
 12. A jaka mam gwarancje ze po wypiciu tej herbaty nie zaczne wierzyc ze Smolensk to byl zamach?
 13. Podrywanie zajętych osób jest bezcelowe. Jeśli są wierne, to marnuje się czas. Jeśli nie są wierne, to nie są warte uwagi - każdemu wydaje się że akurat on nie zostanie zdradzony. To błąd.
×
×
 • Create New...