Skocz do zawartości
Pzkw VIb

Zjazdy II

Polecane posty

A Wy wszyscy, którzy wymigaliście się od pojawienia się we Wrocku, miejcie świadomość- zwaliliście sprawę!
Eeejże, wcale nie zawaliliśmy. No i ten. Ja po prostu chciałam Was uchronić przed niszczącym skutkami przebywania ze mną w tym samym budynku. A wyobraźcie sobie, co by się działo, gdybym siedziała z Wami w jednym pomieszczeniu! ;)

A bardziej serio - cieszę się, że tak dobrze się bawiliście ^^ mam nadzieję, że za rok będę mogła Was w końcu poznać :>

*patrzy wymownie na wies.niaka* ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, kim jest Smuggler.

Damn.

Sama chcialas. Bylo warto? :)

Nie do końca chciałam, ale na zjeździe trudno byłoby tego uniknąć,więc się poddałam XD.

Gamwalkera czyta się ciekawiej ^^

Ludzie, do tematu "Grafika" lećcie. Dano tam bardzo ciekawy obrazek ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się rozpisywać nie zamierzam(wiem, wiem, że to dziwne :tongue: ). Ci, którzy nie przyjechali niech biją się w pierś(lub obie), stracili wiele. Chciałbym tylko pozdrowić:

-Wszystkich zjazdowiczów

-Całą ekipę grającą w d...totem, a szczególnie tych, którzy nie zadali mi ran kłutych i siecznych

-Sąsiada z naprzeciwka za wizyty i chęć pracowania

-Sąsiada mieszkającego po lewej za duże oczy na "growe hasła"

-Uzdolnionych rysowników Osła i Mafcia(mimo że malowali oni na innej płaszczyźnie, to wszystkie ich prace były udane)

-Konstruktorów łóżek znajdujących się w pokojach dwuosobowych

-Metha za obywatelską postawę i godne przykładu zachowanie

-Face'a i Holiego za braterską i solidarną postawę

-Arniego za odwagę i "walkę do końca"

-Pana podłogę czyli P_aula za możliwość stoczenia pojedynków w PESa

-BotNet w jednoosobowym składzie za spam zdjęciami, które zostaną cennymi pamiątkami

-EGMa za bezcenną minę

-Ghosta za miłe przyjęcie i polecenie dobrej knajpy

-Smugglera(tak, tak on istnieje i mało co nie straciłem wzroku, gdyby nie okulary Mafcia :blink: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dziękuję wszystkim zjazdowiczom za świetną zabawę :smile:. Nie będę wymieniał, bo na pewno kogoś pominę i będzie dym, więc dziękuje wszystkim :tongue:.

Na pewno gra w Totem to to, co zapamiętam z tego zjazdu. Łokieć boli mnie do dzisiaj :tongue:. No ale poza tym obeszło się bez poważniejszych obrażeń, wszyscy wróciliśmy cali, zdrowi i szczęśliwi. Do zobaczenia za rok :smile:.

Z tego miejsca chciałem też pozdrowić Panią "mam 82-lata i boli mnie kręgosłup!", ja mam 19 i dziesięć minut do odjazdu, a jakoś nie odpychałem nikogo od okienka xD No i kilka ciepłych słów za tekst roku dla Pana, co zajmował miejsce za mną i Arnim w kolejce do automatu z biletami. "Wygrywasz, to graj!" i tego będę się w życiu trzymał!

Aż się zdziwiłem, że facet nas nie opieprzył od góry do domu, bo kolejka robiła się coraz większa :tongue:.

Metha i Arniego (nicknamed "przemarsz armii radzieckiej")

-Arniego za odwagę i "walkę do końca"

Dwóch powyższych postów nie rozumiem, zwłaszcza tej armii radzieckiej :tongue:.

Szczególne podziękowania dla pana Ripera, który swoimi pięknymi metaforami na temat Pokera, sztuczkami i umiejętnościami krupierskimi uczynił nam kolejny wspaniały karciany maraton oraz pana Arniego, dla którego zestawienie słów "gorzki" i "żołądek" już nigdy nie będzie nacechowane brakiem sensu :D

Też pozdrawiam i dziękuję ^^.

Sama chcialas. Bylo warto? :)

Nie do końca chciałam, ale na zjeździe trudno byłoby tego uniknąć,więc się poddałam XD.

To ja moze nic nie powiem wiecej bo kazdy komentarz tutaj bylby jednoznacznie dwuznaczny :laugh:

Strzelam, że P_aul może mieć z tym coś wspólnego :biggrin:.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś wojowniczą duszą, nie musisz tego rozumieć (ani nawet pamiętać o tym :>), ważny jest sam fakt :wink::tongue:

Kathai:

Ja po prostu chciałam Was uchronić przed niszczącym skutkami przebywania ze mną w tym samym budynku. A wyobraźcie sobie, co by się działo, gdybym siedziała z Wami w jednym pomieszczeniu! ;)

-Myślę, że niszczące wpływy wpływały w takich ilościach, że najwyżej można by spisać na straty jedno krzesło więcej :happy:

Niziołka:

Swoją drogą - cieszę się, że obsługa hotelowa po raz kolejny zdała test zjazdowy i zniosą nas(być może) także za rok :D Ciekawe, czy do tego czasu wymienią meble, czy zaczną je kleić taśmą klejącą :D

-Nie jestem pewien czy aby znoszenie nas nie było podyktowane tym, że Dziadek-Terminator z ochrony przysypiał na dole na krześle :tongue: Inaczej to może Maniek nie wróciłby z którejś eskapady na korytarz :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, kim jest Smuggler.

Kto? A, masz na myśli Huta?

Poza tym, kop dla Mafcia.Pióra powyrywam.

I kto wtedy będzie moim następcą na Tronie Mroku?

No i ten. Ja po prostu chciałam Was uchronić przed niszczącym skutkami przebywania ze mną w tym samym budynku. A wyobraźcie sobie, co by się działo, gdybym siedziała z Wami w jednym pomieszczeniu!

Odważne słowa. Trzy największe jedyne Zła tego forum siedziały w jednym pokoju...

-Face'a i Holiego za braterską i solidarną postawę

Zaprzeczam! To wszystko niepotwierdzone kłamstwa!

Na pewno gra w Totem to to, co zapamiętam z tego zjazdu.

Ten artefakt był nawet w stanie zniszczyć miłość. Ludzie łamali sobie ręce. Krwawili. A mimo to nadal go pożądali. Zrobiliby wszystko dla tego przedmiotu. Dla berła.

Ze swojej strony stwierdzam, że to był mój najlepszy zjazd jak do tej pory. Same pozytywy. Jednak podliczając ostateczną liczbę zjazdowiczów przyszło mi na myśl, że albo zaproszeń jest mało, bo wyjątkowych forumowiczów jest mało - w czym mogę się mylić - albo naprawdę niewielka liczba odpowiada na zaproszenie i stawia się we Wrocławiu. Na zjeździe było wesoło, ale to pewnie dlatego, że największe ponuraki (Gofer, Kagex, Polipolik)* nie przyjechały.

* Zgodnie z teorią odwróconego forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zjeździe było wesoło, ale to pewnie dlatego, że największe ponuraki (Gofer, Kagex, Polipolik)* nie przyjechały.

Ba. A wiesz co by się stało? Ja bym porwał wszystkie kobiety (całe dwie [*]), Polip cały alkohol (0 litrów [*]), a Gofer wam by demonstrował siebie nago i prawdopodobnie by się do wszystkich łasił. Warto by było? Naaah. Ja tam się lepiej bawiłem międzyczasie gdzieś indziej :}

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze swojej strony stwierdzam, że to był mój najlepszy zjazd jak do tej pory. Same pozytywy. Jednak podliczając ostateczną liczbę zjazdowiczów przyszło mi na myśl, że albo zaproszeń jest mało, bo wyjątkowych forumowiczów jest mało - w czym mogę się mylić - albo naprawdę niewielka liczba odpowiada na zaproszenie i stawia się we Wrocławiu. Na zjeździe było wesoło, ale to pewnie dlatego, że największe ponuraki (Gofer, Kagex, Polipolik)* nie przyjechały.
Szczerze? Uzbierało się 66 osób, które w ciągu 6 lub mniej lat sobie pracowały na zaproszenie ;) prawie 1/3 z nich przyjechała, drugie tyle napisało, że nie przyjedzie, a reszta nawet nie dała znaku życia :]

Ten artefakt był nawet w stanie zniszczyć miłość.
A tam. No, może troszkę nadwyrężyć :P
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dżizusie, teraz jak czytam, to aż mi się chce płakać, że odpisałem Niziołce, że nie przyjadę ;(

Wygląda to na fajną zabawę, ehh, mam nadzieję, że w przyszłym roku też zostanę zaproszony. Więc wszyscy obecni w tym roku - przekazuję Wam wyrazy NAJGŁĘBSZEJ ZAZDROŚCI. Farty...

;(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dżizusie, teraz jak czytam, to aż mi się chce płakać, że odpisałem Niziołce, że nie przyjadę ;(

Wygląda to na fajną zabawę, ehh, mam nadzieję, że w przyszłym roku też zostanę zaproszony. Więc wszyscy obecni w tym roku - przekazuję Wam wyrazy NAJGŁĘBSZEJ ZAZDROŚCI. Farty...

;(

Prawie nie zdarza się, żeby ktoś nie dostał zaproszenia na kolejny zjazd, jeśli już raz miał ^_^ Co prawda w tym roku listę trzeba było tworzyć od nowa(poprzednia się zagubiła), jednak wydaje mi się, że zdecydowana większość zasłużonych dostała zaproszenie ;)

Także jeśli ktoś jest aktywny na forum i pisze na poziomie, może się czuć spokojny ^_^

Zjazdy organizujecie regularnie ?? Czy wyrywkowo co ile?? Bo ja sie dopiero teraz dowiaduje
Zjazdy odbywają się od 2004 regularnie w sierpniu :) Czasami zdarzają się też zjazdy nieoficjalne, ale one zwykle są raczej lokalne ;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zjazdy odbywają się od 2004 regularnie w sierpniu :) Czasami zdarzają się też zjazdy nieoficjalne, ale one zwykle są raczej lokalne ;)

Regularnie w terminie, który mi regularnie od 3 lat nie pasuje. Skaranie jakieś, że gdy odpadły mi problemy finansowe, to akurat termin zbiega się czasowo z innym ważnym eventem. Niedługo zacznę błagać o przesunięcie terminu o tydzień w tę lub we wte.

Poza tym zawsze się frustruję, gdy po zjeździe zaczyna się rodzić całe mnósto hermetycznych pogadanek :cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ave!

Paul -> a nie mogles wczesniej powiedziec, ze w tej grze zwyciezca jest niewazny? Moze nie dawalibysmy wtedy Draci takich wielkich forow.

Znaczy się,już od dawna twierdziłam,że na forum są fajni ludzie,ale myślałam, że na-forum-only.

to ja tytulem wyjasnienia dla niewtajemniczonych: mnie sie nie zalicza do grona ludzi, a tym bardziej do grona "fajnych". Dracia byla pewnie wymeczona ostatnia noca i sie jej zapomnialo.

Poza tym, kop dla Mafcia.Pióra powyrywam.

wszyscy przeciez juz wiemy, ze sadystyczna wiekszosc Twojej natury lubi takie figlarne zabawy, wiec prosze - nie krepuj sie.

Ja po prostu chciałam Was uchronić przed niszczącym skutkami przebywania ze mną w tym samym budynku. A wyobraźcie sobie, co by się działo, gdybym siedziała z Wami w jednym pomieszczeniu! ;)

ekhmm... zjazdowicze (nie liczac osi, ale oni sami w sobie sa niszczacym wplywem) generalnie przebywali w tym samym pomieszczeniu co Drażliwy Rozpieszczany Awatar Chaosu I Agresji. Watpie bys byla w stanie stanac z nia w szranki. Jednakze jesli nawet, to w imie zasady "moze byc tylko jedna" urzadzilibysmy ring i sprzedawali bilety na zaglade uniwersum.

Dwóch powyższych postów nie rozumiem, zwłaszcza tej armii radzieckiej

nie przejmuj sie - niektorzy po prostu nie potrafia maszerowac

I kto wtedy będzie moim następcą na Tronie Mroku?

od czego masz Dracie?

Ja bym porwał wszystkie kobiety

to chyba tutaj miales teraz na mysli Shadowcat i ewentualnie Metha. Proba zblizenia sie do Nizi zakonczylaby sie zgarnieciem na klate jej ataku wzrokowego "zgin, przepadnij!", a Dracia jest juz oficjalnie klasyfikowana w Bestariuszu jako Zywiolak Pozytywnej Energii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze: aby porwać Szadoł, Kagex musiałby najpierw pokonać całą Oś Zła w pewnej szlachetnej konkurencji. Moim skromnym zdaniem nie jest to możliwe :laugh:

Po drugie: o ewentualności bycia postrzeganym jako kobieta decyduje w pierwszej kolejności rozmiar biustu- także chyba nie o mnie powinieneś się obawiać Mavciu :cool::wink:

Czyli jakby nie patrzeć- kłamiesz Pan, Panie Kagex :cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Myślę, że niszczące wpływy wpływały w takich ilościach, że najwyżej można by spisać na straty jedno krzesło więcej happy.gif
Najwyżej jedno krzesło? Stanowczo za mało 8)

Odważne słowa. Trzy największe jedyne Zła tego forum siedziały w jednym pokoju...
Aż dziw bierze, że wszyscy wrócili cało... Chyba.

Wtajemniczeni będą wiedzieć o co chodzi (co nie drużyno P.K.P. ? :D
Huahah, nawet nie zdają sobie sprawy, że są w naszej mocy :>

PS - Owc, chcesz zarobić? Nie, to nie jest oferta pracy...

ekhmm... zjazdowicze (nie liczac osi, ale oni sami w sobie sa niszczacym wplywem) generalnie przebywali w tym samym pomieszczeniu co Drażliwy Rozpieszczany Awatar Chaosu I Agresji. Watpie bys byla w stanie stanac z nia w szranki. Jednakze jesli nawet, to w imie zasady "moze byc tylko jedna" urzadzilibysmy ring i sprzedawali bilety na zaglade uniwersum.
Co Ty, co Ty. Żeby jeszcze z tego urządzać pojedynek? Czyżbyś narzekał na zbyt małą ilość zniszczeń? Roznosić cały budynek, to chyba przesada 8)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huahah, nawet nie zdają sobie sprawy, że są w naszej mocy :>

Keep tellin' this to yourself, darlin :biggrin:

nie przejmuj sie - niektorzy po prostu nie potrafia maszerowac

Ja bym zaliczył do Armii Radzieckiej jeszcze Komisarza "Naprzód" Osła, bo nas po tym Zoo ze Stefanem musztrował :smile:

Proba zblizenia sie do Nizi zakonczylaby sie zgarnieciem na klate jej ataku wzrokowego "zgin, przepadnij!", a Dracia jest juz oficjalnie klasyfikowana w Bestariuszu jako Zywiolak Pozytywnej Energii.

Poza tym niziołka miała pod ręką swego osobistego wilka, który był gotów skoczyć wszystkim do gardeł :wink:

Do osób, których nie było skieruję oddzialny akapit. Ludzie! Przestańcie się strachać, że was tam potną nożami, bo jakoś w jednym przedziale i po pokojach łazili ze sobą poloniści z legionistami i do większych burd nie doszło. Wtedy nie będziecie narzekać "szkoda, że mnie nie było", no i do licha niektóre osoby mają moralność dziewic (chciałyby na zazd, ale boją się). P_aul będzie wiedział kogo mam na myśli :whistling:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ten problem pojawia się co roku po zlotach i zawsze musimy przypominać - fajnie się wspomina pobyty na zlotach, ale posty takie jak powyżej (Owieca) są niedopuszczalne. Proszę o bardziej twórcze wypowiedzi, bo regulamin obowiązuje również tutaj. Dotyczy to zwłaszcza tych, którzy na zjeździe nie byli, bo oni już zupełnie nie mają co wspominać :tongue:.

No ale to takie wtrącenie natrętnego moderatora, wspominajmy dalej, ale bez przesady :smile:.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do osób, których nie było skieruję oddzialny akapit. Ludzie! Przestańcie się strachać, że was tam potną nożami, bo jakoś w jednym przedziale i po pokojach łazili ze sobą poloniści z legionistami i do większych burd nie doszło. Wtedy nie będziecie narzekać "szkoda, że mnie nie było", no i do licha niektóre osoby mają moralność dziewic (chciałyby na zazd, ale boją się). P_aul będzie wiedział kogo mam na myśli :whistling:

O jeny, prawda, że mocno się wahałem, czy by tam nie pojechać - ale kiedy już chciałem i porozmawiałem na ten temat w domu jeszcze raz, to wyszło na to, że jednak nie pojadę. I nie pojechałem. Przykro mi, że tak wyszło, ale nie tylko moje zdanie się liczy. Zresztą nawet SR stwierdził, że przy mnie to trzeba się bać - a to coś z pewnością znaczy. ;] W każdym razie tak zupełnie strach takim przeważającym powodem nie jest (choć miał swój udział, przyznaję) - ale Face, nawet na GG napisałem Ci, że w skrócie "chciałem, ale nie mogłem".

Zaraz pewnie doczekam się postów w stylu, że nie ma się czego bać itd. - jednakże pewnie nic one nie zmienią. Pozostaje mi tylko zacząć niedługo pracować nad sobą, bo same rady to za mało (puste zapewnienia zresztą też...). A wszelkie wtrącenia na ten temat, jak np. tamto od Face'a, po prostu mnie drażnią. Więc bardzo miło by mi było, jakby mnie w temat zjazdu przez pewien czas nie mieszano.

No, ale i tak żałuję, że nie udało mi się do Was trafić - relacje wies.niaka i reszty nastrajają optymistycznie na następne takie okazje. Ale wiadomo: takie życie. ^_^' Podczas lektury postu wies.niaka jeszcze myślałem, że zobaczę Was na zdjęciach i filmikach - ale niedoczekanie, bo oferta dostępna jest tylko dla obecnych na ostatnim zjeździe. No to nie będę prosił. ;] Może Kathai spróbuje go "przekonać" do udostępnienia jej materiałów. :D

W każdym razie - mam nadzieję, że jeśli za rok też dostanę zaproszenie, to już wtedy uda mi się pojechać. Zresztą po co to mówić - na razie są to puste słowa, wypowiedziane bez sensownego pokrycia...

EDIT: Właśnie Face mi powiedział, że nie miał na myśli mnie konkretnie (choć ten fragment ogólnie też poniekąd się odnosił do mnie...). Sorry. ^_^'

Edytowano przez Knight Martius
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...