Skocz do zawartości
Pzkw VIb

Zjazdy II

Polecane posty

Czerwiec się rozpoczyna, a więc warto zacząć myśleć o Szóstym Oficjalnym Zjeździe Forum CD-Action!

Póki co najprawdopodobniejszą datą jest 1-4 sierpnia. Odbędzie się we Wrocławiu. Cena motelu wynosi zwykle do 30 złotych za dobę, a więc należy przygotować co najmniej 90 złotych za sam nocleg(proponuję jednak profilaktycznie wziąć więcej pieniędzy). Do tego dochodzą posiłki(każdy płaci za siebie; często zdarzają się wypady do Misz-Masza, gdzie można dostać naprawdę porządny obiad w bardzo niskiej cenie), należy także doliczyć bilet do Wrocławia i z powrotem, a także wziąć dodatkowe pieniądze na wydatki dodatkowe, np. wizyty w empiku.

Prawdopodobnie będzie także możliwość odwiedzenia redakcji, za co serdecznie dziękujemy ;)

Do uczestnictwa w zjeździe uprawnia zaproszenie. Niezależna i samorządna komisja(bez nazwisk :P ) zajmie się tworzeniem listy zjazdowiczów w ciągu tego weekendu. Najpewniej wysyłanie ich będzie podzielone na dwie tury - pierwsza uwzględniająca przeszłych bywalców a także tych spośród młodszych forumowiczów, którzy w ciągu ubiegłego roku mocno odcisnęli swoje piętno na forum(i to w sensie pozytywnym, oczywiście). W drugiej turze będziemy wysyłać zaproszenia tym, o których zapomnieliśmy przy poprzednim wysyłaniu(w końcu jesteśmy tylko ludźmi, a wyszukiwanie spośród ~40.000 osób do najłatwiejszych nie należy), a także tych 'z listy rezerwowej'.

W każdym razie za tydzień o tej porze część z was powinna znaleźć w swojej skrzynce e-mail lub w Prywatnej Skrzynce odpowiednią wiadomość.

Swoje własne albo czyjeś kandydatury proszę ew. przysyłać na moje PW lub na GG, jednak proponowałabym zaczekać z tym aż do końca wysyłania zaproszeń w pierwszym terminie - kto wie, może już wtedy się znajdziecie na tej liście :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja od razu mogę napisać, że znów mnie nie będzie. Pierwszy weekend sierpnia koliduje z biegiem organizowanym przez teścia. W organizowaniu ja biorę też udział, co oznacza, że mam zajętą całą sobotę oraz niedzielę. Może jeszcze jakoś udałoby się wyrwać, ale na dodatek jest to XXX bieg... A wiecie, co się dzieje jak się podpadnie teściowi :sweat:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro dwa lata temu - o ile się nie mylę - byłem na zjeździe, to chyba wliczam się w szeregi przeszłych bywalców. Nevertheless jeśli chodzi o termin 1-4 sierpnia to mogę powiedzieć tyle, że istnieje prawdopodobieństwo mojego pojawienia się w tym okresie. W okolicach do końca lipca mogę być niezdolny do jakiegokolwiek ruchu (o ile nie załatwię sprawy z administracją), więc chętnie bym widział określony pewny termin zjazdu, żeby mógł poczynić pewne ustalenia w moich planach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie zjazd we Wrocławiu jest trochę nie fair :P Moim zdaniem zjazdy te powinny być organizowane gdzieś bardziej w centrum Polski, np. w Warszawie czy Łodzi. Dlaczego? Ano dlatego, że na przykład ja, Lubelak, mam do Wrocławia drogi przez cały prawie kraj. A myślę że do wyżej wymienionych przeze mnie miast nikt nie podróżowałby dłużej niż 8h...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedz sobie na pytanie, gdzie znajduje się redakcja CDA. Tym samym odpowiesz sobie na pytanie, dlaczego zjazdy oficjalne FA odbywają się tam, gdzie się odbywają. Poza tym dostanie zaproszenia przez osobę, która dołączyła wczoraj jest raczej mało prawdopodobne. Co prawda ja się tym nie zajmuję, ale znam już nieco wieloletnią praktykę...

A tak w ogóle to pewnie znowu się na zjeździe nie pojawię. Cóż, życie, a nie jestem Feanorem, żeby się wciskać w jego stylu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle to pewnie znowu się na zjeździe nie pojawię. Cóż, życie, a nie jestem Feanorem, żeby się wciskać w jego stylu...
Nawet mnie nie drażnij -_- na pewno dasz radę, choćby na jeden dzień x]

Dla mnie zjazd we Wrocławiu jest trochę nie fair :P Moim zdaniem zjazdy te powinny być organizowane gdzieś bardziej w centrum Polski, np. w Warszawie czy Łodzi. Dlaczego? Ano dlatego, że na przykład ja, Lubelak, mam do Wrocławia drogi przez cały prawie kraj. A myślę że do wyżej wymienionych przeze mnie miast nikt nie podróżowałby dłużej niż 8h...
Tak jak napisał Turambar - ponieważ jest to oficjalny zjazd forum, zjazdy odbywają się w stolicy redakcji, czyli we Wrocławiu.

Pierwsza lista zaproszeń jest już ułożona. Mamy nadzieję, że nie pominęliśmy nikogo zasługującego na wyjazd. Do wtorku powinniśmy zdążyć rozesłać wszystkie zaproszenia. Jak tylko je otrzymacie - dajcie proszę znać na PW lub GG, że je otrzymaliście i jak mam nadzieję, że będziecie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turczyn, nie rób jaj. Ja mam w te wakacje rajd po Polsce po ludziach z FA. Liczyłem, że większość modów 'zaliczę' na zlocie ;/

Dificult - i co, redaktorzy mieliby jechać do Warszawy za wami? Zresztą ja mam niedaleko Wrocław i jest mi on na rękę. Mi i sporej ilości ludzi, więc wątpię, żeby zmieniło się miejsce spotkań oficjalnych. No ale 'nieoficjalne' spotkanie możesz w Wawie zrobić, nikt Ci raczej nie zabroni. Ale załatw jakąś salę, miejsce do spotkania, pokoje dla gości VIP(redaktorzy). W końcu goście nie powinni za siebie płacić, no nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turczyn, nie rób jaj. Ja mam w te wakacje rajd po Polsce po ludziach z FA. Liczyłem, że większość modów 'zaliczę' na zlocie ;/

A ja mam w te wakacje (10 lipca) pracę licencjacką do obronienia. Tak więc akcja "gaining money" zacznie się deko późno, by zakończyła się sukcesem. A innych źródeł poza własną pracą nie mam :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz bodajże czwarty serdeczne dzięki za umieszczenie mnie w gronie potencjalnych zjazdowiczów i tradycyjnie bawcie się dobrze, bowiem jak szła ta piosenka, ja do "Wroca nie chodzę, bo jest mi nie po drodze". Czy coś. W każdym razie bardziej niepasującego nikomu terminu się chyba wybrać nie dało. =D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżbyś się wybierał na Woodstock? :P

Ja na tę chwilę mogę powiedzieć, że na 75% będę i to na całości zjazdu. Oczywiście pewność będę miał dopiero ok 20 lipca. Więc pojawię się na pewno, ale czy na całość, czy znów wycieczkę, tego nie wiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gofer - wybij to se ze łba, mnie nie będziesz zaliczał =)

Tur - wybij to se ze łba, jedziesz nawet jeśli musiałbym zorganizować napad na bank albo oficjalną zbiórkę kasy

I wreszcie - w zeszłym roku nie było tak źle jak się bałem (:D) więc i tym razem się wybiorę. Zwłaszcza że to dla mnie jedna z ostatnich okazji do pobalowania przed "nieco" dłuższym wyjazdem... Oczywiście zostawiam sobie margines niespodziewanych wypadków losowych, ale możecie się mnie spodziewać ;)

Mam tylko dwa warunki:

1. Będziecie trzymali Mavcia z dala ode mnie.

2. Nie każecie mi prowadzić sesji.

To chyba tyle do zobaczenia w sierpniu =)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaproszenia I tury zostały wysłane :) Przypominam, aby pisać do mnie lub do pozostałych organizatorów z informacjami o waszej obecności(lub nie) na zjeździe. Póki co tylko połowa zaproszonych zadeklarowała swoją decyzję w tej sprawie :]

Staraliśmy się też wysłać zaproszenia z 'II tury' - czyli dla osób, o których zaproszeniu mogliśmy zapomnieć na początku(w końcu jesteśmy tylko ludźmi...). Jednak lista dalej nie jest zamknięta - jeśli ktoś był już na zjeździe, albo nie był, ale uważa, że zasłużył na zaproszenie, niech skontaktuje się ze mną w tej sprawie (najlepiej na gadu gadu), zobaczymy, co się da zrobić :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, no offence. Dlaczego tworzy się listę tych którzy mogą przyjechać? Nie mówie tu o sobie, bo i tak termin chyba mi nie pasuje, ale dlaczego bronicie przyjechać tym, którzy chcą, a nie otrzymali zaproszenia od kółka adoracji? Otwórzcie się na innych :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to spotkanie "przyjaciół i znajomych z forum CDA", a nie "fanów CDA". Ktoś kto ma 20 postów na pewno nie jest dość dobrze znany by móc się nazywać "przyjacielem/znajomym". Zresztą to spotkanie forumowiczów, redakcja ma z nim tyle wspólnego, że znajduje się w tym samym mieście i nie będzie bardzo marudziła jeśli wpadniemy pozwiedzać. Inna sprawa, że nie marudzą jak wpadają inne grupy zorganizowane lub mniej fanów, więc zjazd nie jest "jedyną okazją by zobaczyć smóglera".

No i jeszcze jedna kwestia - większość użytkowników jest niepełnoletnia, a na zjeździe każdy jest odpowiedzialny za siebie. Jeśli gram z kimś od roku na sesji, do tego gadam od czasu do czasu na gg lub ircu to jestem skłonny uwierzyć, że nie wywinie żadnego numeru (albo też, w przypadku niektórych, doskonale wiem do czego są zdolni ]:-> ). Jeśli widze nową ksywkę to taka osoba jest dla mnie wielką niewiadomą.

Having said all that - co roku do listy dopisywana jest kupa ksywek, to nie jest tak, że jeździ zawsze te same 10-15-20 osób. Wręcz przeciwnie. Dlatego każdy kto chce nas spotkać na żywo (żadna atrakcja w moim przypadku, co potwierdzą zeszłoroczni zjazdowicze :D ) musi tylko sporo pisać, dać się poznać (i to lepiej z dobrej strony) i spokojnie czekać na zaproszenie za rok. No i liczyć, że będzie mi się chciało przyjechać :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, no offence. Dlaczego tworzy się listę tych którzy mogą przyjechać? Nie mówie tu o sobie, bo i tak termin chyba mi nie pasuje, ale dlaczego bronicie przyjechać tym, którzy chcą, a nie otrzymali zaproszenia od kółka adoracji? Otwórzcie się na innych :)
Poza tym, co napisał P_aul, spójrz także na to: na forum jest ponad 40.000 użytkowników. Załóżmy, że na zjazd nie przyjadą 3/4. Albo Chociaż niech 1 tysiąc przyjedzie. Gdzie ty ich wszystkich zakwaterujesz? ;] Już w tej chwili lista jest chyba największa jak do tej pory (blisko 70 osób), z czego wielu jest nowych. Zakładając z góry, że połowa pewnie niestety nie przyjedzie(póki co, to jest i tak optymistyczna wersja, bo pewnie nie będzie znacznie większej ilości osób), to te 20-30 osób, które znają się nawzajem całkiem dobrze(dzięki sporej aktywności na forum, a nie rejestracji 'na jeden dzień przed zjazdem), będzie się bawiło całkiem dobrze.

Oczywiście, jeśli masz fundusze i możliwości, żeby zorganizować jednak pod Wrocławiem kilku-kilkudziesięciotysięczną imprezę ForumActionumFest, to chętnie przyjadę x]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę dodać coś od siebie: nie ma co ukrywać, że otrzymanie zaproszenia to pewna forma gratyfikacji za wniesienie swoją osobą czegoś do forum. Oczywiście nie jest tak, że jeśli nie dostaniesz zaproszenia a pojawisz się na zlocie, to ktokolwiek powie ci 'proszę zabrać stąd swoje szanowne cztery litery' (delikatnie mówiąc). Ale prawda jest taka, że jeśli będziesz na tyle zaradny by samemu sobie wszystko zorganizować, to i tak raczej nie ma problemu byś się pojawił ;]

Ale tak naprawdę podstawowa jest kwestia o której wspomina Paul. Nie daj boże komuś się coś stanie i co wtedy? Redakcja umywa ręce, bo zjazd nie ma jej oficjalnego patronatu, a wszelkie służby zapytają pierwsze 'kto jest organizatorem?' I co wtedy? Niby każdy odpowiada za siebie, ale jest kopa nieletnich - więc niby ktoś nad tym czuwa i w razie nieszczęścia to on beknie. I ten niby ktoś to właśnie organizator. Zabawa zabawą, ale d*pochron przede wszystkim, pardon my french.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra. Dostałem zaproszenie, więc wypada coś napisać ;)

Na szczęście (wasze, a moje nieszczęście :tongue: ) mnie nie będzie. Cóż, żałuję, ale mam już zaplanowany ten czas.

Niemniej dziękuję.

I jeszcze jedno. Jesli dobrze pamiętam, to chcecie noclegować w Hotelu "Piast".

Ostatnio kilku moich znajomych chciało tam wynająć pokoje od piątku do niedzieli. Jak się okazało, wszystkie pokoje były już zarezerwowane. Więc radzę, byście szybko zaklepali sobie pokoje, bo może się okazać, że będziecie zmuszeni spać pod mostami Warszawskimi ;)

To tyle.

I jeszcze raz dziękuję za zaproszenie :)

Spakojno, tawariszcz, w wakacje Piast jest wolniuteńki - to zaoczni okupują w czasie roku wszystkie miejsca w weekendy. - CRD

Edytowano przez Cardinal
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...