Skocz do zawartości
Pzkw VIb

Zjazdy II

Polecane posty

Poza tym niziołka miała pod ręką swego osobistego wilka, który był gotów skoczyć wszystkim do gardeł
Oczywiście. Ale to tylko w sytuacjach, gdyby ktoś dawał mi wygrywać w Pana albo w D[żunglę] :]

generalnie przebywali w tym samym pomieszczeniu co Drażliwy Rozpieszczany Awatar Chaosu I Agresji.
Zaraz: jak drażliwy, awatar i agresja, to ja. Jak chaos i rozpieszczenie, to już nie ja. To o co chodzi? :P

I kto wtedy będzie moim następcą na Tronie Mroku?
O, wypraszam sobie! Jedyny istniejący tron mroku jest niepodzielnie zajęty przeze mnie :]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zjazdy, zjazdami, przygoda we Wrocławiu zaprawdę była bardzo miła i na pewno nie zostanie przeze mnie i innych szybko zapomniana. W każdym razie osoby, które mieszkają bardzo blisko Warszawy i zaczęły już tęsknić co do niektórych zjazdowiczów (lub chciałby poznać, bo nie miały jeszcze okazji), mają szansę spotkać się jeszcze w tym miesiącu. Ja wraz z P_aulem chcemy zaproponować wspólną wycieczkę do Warszawskiego Ogrodu Zoologicznego. Zbiórka odbyłaby się pod głównym wejściem, lub w samym już Zoo w godzinach porannych (10-11), 14 sierpnia (czyli piątek). Przyjść może każdy kto ma ochotę pogadać z forumowiczami.

Ponieważ bilety do Zoo Warszawskiego nie są tanie (10 zł ulgowy, 15 normalny), zalecane jest brać własny prowiant. No chyba, że ktoś chce płacić za 0.5l herbaty 5 zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również jestem spod Wa-wy (pociągiem jakieś 18 minut drogi) i raczej bym się na to pisał - zaznaczam, że to byłby mój pierwszy zjazd. :] Chociaż na FA już ponad 3 lata..

PS. Jak ktoś pije niewiele herbaty (IWŚ*), to przejdzie? ;>

*Ilości Wręcz Śladowe

Edytowano przez Vantage
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja! Ja! Ja!

Z wielką chęcią-zoo są fajne, towarzystwo takoż ^^.

Zaraz, w zoo warszawskim nie ma pancerników, tak?

Dracia jest juz oficjalnie klasyfikowana w Bestariuszu jako Zywiolak Pozytywnej Energii.

Hum. A ja nie wampir?

Edytowano przez Dracia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opti, Vantage - zapraszamy ;]

Vantage - to musisz sobie kupić Kubusia, albo coś... nie wiem co się teraz pija... :D

Dracia - weź swojego :P A co do klasyfikacji - wampir z planu pozytywnej energii. Kropka.

Udało mi się też namówić Martynkę (czyli Knighta Martiusa :D), może nawet przybędzie ze swym bratem SeRkiem... No i liczę na jeszcze jakichś zjazdowiczów vide Holy ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pray may be to our beloved P_aul! Możecie się radować, bo mnie na pewno nie będzie. Wracam do Warszawy dopiero 14 sierpnia, więc z przyczyn oczywistych nie mam szans się wyrobić na te godziny poranne. Tym niemniej życzę wam miłej zabawy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem czy napisać tu czy w FoSie, wybrałem tu, jak źle to przepraszam ;) I z góry przepraszam za przerwanie konwersacji o zjeździe.

A teraz do rzeczy. Wybiera się ktoś z was na PGA 2009? Chętnie bym się tam spotkał z forumowiczami :)

Ja tak na 99,9% na PGA jadę ;]

I raczej postaram się być całą sobotę i niedzielę ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się też namówić Martynkę (czyli Knighta Martiusa :D), może nawet przybędzie ze swym bratem SeRkiem...

Mnie nie trzeba było namawiać. ;] Do Warszawy akurat mam stosunkowo blisko, więc jestem w stanie tam trafić. :) Co się zaś tyczy samego przyjazdu - wszystko już potwierdzone. Czyli przyjadę na 99%. :P (Zawsze warto zostawić sobie ten 1% na wypadki losowe...) Tak jest, nikt nie ma nic przeciwko, no i wystarczy, żebym się tam bawił dobrze. :P Może będzie drobny kłopot z powrotem, ale i tak powinienem sobie chyba poradzić. ;] Jedynie spodziewajcie się mnie wcześnie, bo gdzieś tak w granicach 9:00. Aha, a SR nie przyjedzie.

No i mam takie pytanie. Otóż spojrzałem u siebie w domu na mapę Warszawy, także na to, jakimi ulicami dojechać na miejsce. I tu chciałbym wiedzieć: przy wejściu od której ulicy będzie zbiórka? Bo jakoś owego wejścia głównego nie mogłem znaleźć na mapie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiek nie ma znaczenia :)

Po krótkiej rozmowie z Killerem doszliśmy, że jako znak rozpoznawczy weźmy jakiś egzeplarz CDA, i przy wejściu do zoo go trzymajmy po prostu, i w ten sposób sie poznamy :) A co do wejścia... Nie lepiej przy miśkach?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mam takie pytanie. Otóż spojrzałem u siebie w domu na mapę Warszawy, także na to, jakimi ulicami dojechać na miejsce. I tu chciałbym wiedzieć: przy wejściu od której ulicy będzie zbiórka? Bo jakoś owego wejścia głównego nie mogłem znaleźć na mapie...

Główne czyli od ulicy Ratuszowej. Myślałem, że każdy załapie, że mam na myśli tą bramę z zebrami (która zresztą jest remontowana). Rzadko kiedy wchodzę od tam tej strony, bo lepiej jest mi wejść od strony Mostu Gdańskiego (bliżej).

W każdym razie można i pod miśkami, bo akurat są blisko tego głównego wejścia. A znak rozpoznawczy? Albo będę miał niebieską koszulkę z napisem "Fallout3" albo białą koszulę ze "Spore", ewentualnie założę koszulkę Legii (na plecach wielkie "89"), ale zaprawdę nie wiem jak to jest w tej dzielnicy Praga, czy rządzą tam poloniści czy jednak legioniści ;p. Nigdy jakoś nie byłem w stanie dokładniej się dowiedzieć...chociaż zimą biegałem w szaliku Legii, to nic mi się nie stało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zjazdy, zjazdami, przygoda we Wrocławiu zaprawdę była bardzo miła i na pewno nie zostanie przeze mnie i innych szybko zapomniana. W każdym razie osoby, które mieszkają bardzo blisko Warszawy i zaczęły już tęsknić co do niektórych zjazdowiczów (lub chciałby poznać, bo nie miały jeszcze okazji), mają szansę spotkać się jeszcze w tym miesiącu. Ja wraz z P_aulem chcemy zaproponować wspólną wycieczkę do Warszawskiego Ogrodu Zoologicznego. Zbiórka odbyłaby się pod głównym wejściem, lub w samym już Zoo w godzinach porannych (10-11), 14 sierpnia (czyli piątek). Przyjść może każdy kto ma ochotę pogadać z forumowiczami.
To ja zaproponuję konkurencyjny zjazd, w Brzegu, najwcześniej 19 sierpnia :P Co prawda nie mamy Zoo, ale myślę, że niedaleki Przesmyk Dresa powinien dostarczyć wystarczająco dużo atrakcji typu 'z kamerą wśród zwierząt'. Niestety, do końca remontu[który nawet się jeszcze nie zaczął] nie mogę nikomu zaoferować noclegu, a za tutejszy hotel nie odpowiadam, ale to nie powinno was powstrzymywać :P

A tak szczerze: myślę, że jeśli znajdą się chętni, będzie można zaryzykować jakiś nieoficjalny zjazd, np. w listopadzie, o ile jest jakiś długi weekend wtedy[orientuje się ktoś?], we Wrocławiu, w tym miejscu, co wcześniej ;) Póki co to tylko gdybanie, bo oficjalne nieoficjale już od dawna nie były organizowane ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E, to ja chyba do zoa nie jadę, bo za stary jestem (aż 23 lata niemal :P) Chyba że jednak przygarniecie takiego starego dziadka... Dobra, żartuję. Moim znakiem rozpoznawczym będzie brak jakichkolwiek znaków rozpoznawczych, po prostu będę stał obok Osła i/lub Draci i/lub Arniego (zależnie od czasów przybycia :D) Zresztą moja aura moderskiej potęgi powinna mnie od razu zdradzić (chyba, że Arnie ją przyćmi swoją xD)

Niziołko - po 19 to dla mnie nieco późno, będę już pewnie wtedy w stanie szalonego pakowania. Co do listopada póki co wypowiedzieć się nie mogę, ale będę miał to w pamięci i coś pokombinuję (i tak zaczynam myśleć, że warto jednak wpadać do Polski częściej niż raz na pół roku ;])

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martius - z tego co sięorientuję, to wystarczy, że wparujesz do jednego z busów, co jeżdżą z Legionowa (np. Translud) i spokojnie nim dojedziesz na rondo Starzyńskiego, gdzie znajduje się wejście do Zoo. Chyba nic nie pomyliłem, bo chodziłem do szkoły nr 50, niedaleko Ronda i jeździłem tamtędy setki razy. Tak więc jeśli dostaniesz się do Legionowa twój dojazd będzie bardzo prosty, tak samo jak droga powrotna, drogi Smoczusiu :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Główne czyli od ulicy Ratuszowej.

OK, dzięki za odpowiedź. Wprawdzie po zapytaniu się sprawdziłem na mapie w Necie, gdzie jest wejście (i wszystko się zgadza), ale tak dla upewnienia się zostawiłem to pytanie. Więc nieważne, czy przy wejściu głównym, czy pod miśkami, i tak spotkamy się bez trudu? ^_^

Martius - z tego co sięorientuję, to wystarczy, że wparujesz do jednego z busów, co jeżdżą z Legionowa (np. Translud) i spokojnie nim dojedziesz na rondo Starzyńskiego, gdzie znajduje się wejście do Zoo. Chyba nic nie pomyliłem, bo chodziłem do szkoły nr 50, niedaleko Ronda i jeździłem tamtędy setki razy. Tak więc jeśli dostaniesz się do Legionowa twój dojazd będzie bardzo prosty, tak samo jak droga powrotna, drogi Smoczusiu :smile:

No właśnie mnie w domu mówiono podobnie, z tą różnicą, że na Placu Starzyńskiego (a konkretniej na rondzie) będzie trzeba wsiąść do odpowiedniego tramwaju i pojechać przez kilka przystanków - i wtedy jest się niedaleko wejścia do zoo. Przynajmniej tak pamiętam z wczorajszej rozmowy. ;] Niemniej dzięki za chęci - i tak wierzę, że chyba trafię. :D

Dzień czy dwa przed zjazdem prawdopodobnie opiszę siebie, żebyście wiedzieli, że ten gość, którego spotkacie na miejscu, to będę ja. :) I chyba przyślę P_aulowi niemalże obiecane swoje zdjęcie. =]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdym razie tak zupełnie strach takim przeważającym powodem nie jest (choć miał swój udział, przyznaję) - ale Face, nawet na GG napisałem Ci, że w skrócie "chciałem, ale nie mogłem".

Nie było przypadkiem tak, że napisałeś iż chciałeś jechać, ale się bałeś? Chcieć i nie móc to nie grzech. Chcieć i bać się, już tak. Pokonał cię twój własny strach. Zgrzeszyłeś. Sprawa jest prosta - albo się na zjazd jedzie, bo ma sie odwagę, albo nie. I tyle. Sądząc po twojej poprzedniej wypowiedzi odnośnie wyjazdu poza Warszawę to spokojnie mogę założyć, że następnym razem też nie wyjedziesz. Bo będziesz się bał.

Więc bardzo miło by mi było, jakby mnie w temat zjazdu przez pewien czas nie mieszano.

Nie jestem tutaj, żeby być miłym. Jestem tutaj, żeby mówić prawdę. Albo to, co za prawdę uważam moim wąskim umysłem.

O, wypraszam sobie! Jedyny istniejący tron mroku jest niepodzielnie zajęty przeze mnie :]

Zawsze możesz być moją królową.

Zbiórka odbyłaby się pod głównym wejściem, lub w samym już Zoo w godzinach porannych (10-11), 14 sierpnia (czyli piątek).

Skalkulowałem sobie możliwe trasy, prawdopodobieństwo dojazdu na Grójecką z ZOO - bo tego samego dnia będę tam od 13:15 do 19:15 - czas jaki z wami spędzę i w sumie wyszło na to, że nie ma sensu, żebym się tam wybierał. W najlepszym wypadku spędzę z wami góra półtorej godziny. I nie wiem nawet, czy zdążę na czas wrócić tam, gdzie muszę być o 13:15 i to bezwarunkowo. Najwyżej spotkamy się kiedy indziej. Szkoda, ale tak wypadło. Jakbym miał dzień wolny to bym pojechał, ale tak dobrze nie ma. Obowiązki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiek nie ma znaczenia :)

Po krótkiej rozmowie z Killerem doszliśmy, że jako znak rozpoznawczy weźmy jakiś egzeplarz CDA, i przy wejściu do zoo go trzymajmy po prostu, i w ten sposób sie poznamy :) A co do wejścia... Nie lepiej przy miśkach?

No otóż to, mi by tak pasowało. A jeśli chodzi o znak rozpoznawczy, to ja będę miał "ekszynka" z braćmi McCall (dla niekumatych: to ci z nowego Call of Juarez, taki "łestern") xD Chyba że cuś nawali..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz być moją królową.
Wybacz tak perfidnego kosza, ale nie, nie mogę być. Ani ty nie możesz być moim królem. To miejsce jest już zaklepany po wieki wieków :] <tak, wierzę w reinkarnację :P >

Mam takie jedno ALE... Poczekajcie z konkurencyjnymi zjazdami, dopóki nasz się nie skończy (albo nawet ze 2 dni wcześniej), bo zaraz będzie tu mnóstwo postów o 3 różnych zjazdach, i się śmietnik zrobi :P
Noż, a takim czytelnym sarkazmem starałam się rzucić, no! Następnym razem wpiszę to w odpowiednie tagi :] [/sarkazm]

A więc, dla tych, dla których moje żarty są nieczytelne - nie, nie planuję wcale nieoficjalnego zjazdu. Jasne, jak ktoś bardzo chce przyjechać i się zobaczyć, to może coś się uda, ale proponuję jednak podarować sobie ogłaszanie zjazdów od Stolicy aż po Suchą Psinę*.

Swoją drogą - jest całkiem spora szansa, że nie będzie mnie na następnym zjeździe, więc przyjemność z organizacji zostawię innym(choćby Panu Ketsu, który świetnie sprawił się z hotelami, Stefanowi, który ułożył świetną listę i Mateuszowi, który zapomniał dopisać kilku nazwisk, tak, że trzeba było na ostatnią chwilę niektóre zaproszenia rozsyłać :P ). Jak coś już będzie pewne - dam znać.

* - tak, istnieje taka wioska :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...