Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Prywatne pytania do moderatorów

Polecane posty

Jako że znam serial od pierwszego odcinka, muszę powiedzieć, że jestem w szoku. Od samego początku Majka reprezentowała sobą to, co w kobietach jest najlepsze. Dobro, bezinteresowność, wierność, zasady i oczywiście urodę [nie najwyższych lotów, ale jednak urodę]. Teraz jednak zachowuje się tragicznie. Puszcza się, kłamie i zachowuje wstrętnie w stosunku do męża. Z drugiej strony ją rozumiem, w końcu Paweł z Magdą [taki pasztet modelką?] też nieźle poczynał, co sprowokowało Majkę do takiego zachowania.

Jeśli Marysia nie pojedzie z Michałem nad morze, zerwie z nim kontakt i pogodzi się z Pawłem, to będę skłonny wybaczyć jej ten błąd. Nie jestem też zdecydowany co do tego, czy powinna wyznać mu prawdę. Ja chyba nie potrafiłbym spojrzeć w oczy kobiecie, która uprawiała takie coś na boku...

Jeśli jednak mam być szczery, to bardziej martwi mnie sytuacja Perfect Patryka. Niestety chłopak ciągle leci na Renatę, a ten jej mąż jest jakiś chory! Obawiam się, że mogą wyniknąć z tego poważne kłopoty. Tylko co zrobić w takiej sytuacji? Wyjazd oznaczałby wykluczenie z serialu, pozostanie w mieście jest niebezpieczne. Ojojojojoj :(

No i jeszcze Błażej... Znajomość z Interem może okazać się dla niego ciężka. Nie przypuszczałem, że ten chłopak jest na tyle ciapowaty, żeby nie umieć się postawić. Chociaż Sabinie się postawił... Całe szczęście, bo denerwował mnie ten rozpieszczony bachor.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marysia cały czas wkurzająco gada o swojej 'trudnej sytuacji' i próbuje zrobić z siebie ofiarę. A prawda jest taka, że wykorzystuje zarówno Stasiaka jak i Pawła. Straciłem całą sympatię dla tej postaci. Uważam, że powinna powiedzieć całą prawdę Pawłowi. Jeszcze jak się ogląda rozterki Pawła, któremu wydaje się że jest złym mężem i który stara się być dla niej jak najlepszy i zarazem doszukuje się winy w sobie za obecne kłótnie które z nią prowadzi... żałosna sprawa.

Denerwuje mnie że jej siostra ją kryje. Nie powinna zdradzać tajemnicy swojej siostry i wygadywać się Pawłowi, ale też nie powinna jej kryć i dla niej kłamać.

Jak myślisz - jak się ta sprawa ostatecznie zakończy?

PS: Magda rzeczywiście jest pasztetem, ale ma czym oddychać ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, sytuacja Pawła jest kiepska. Martwię się, że jeśli Marysia pociągnie to dalej, to chłopak może wrócić do alkoholu. A Stasiak sam sobie na to zasłużył. Przecież ile czasu Marysia mu się opierała? Ale nie, on męczył ją dalej, mimo tego, że ona miała męża i odmawiała. Jemu akurat należą się problemy.

A Kinga od zawsze była postrzelona. Najpierw myślała, że wie dokładnie wszystko na każdy temat i że może kontrolować każdą sprawę. Jak wiadomo - myliła się. Teraz też z tym romansem daje ciała, a wcześniej z traktowaniem Rafała jak śmiecia. Rafał to fajny chłopak, zasługuje na kogoś lepszego, kto bardziej go kocha.

Jaki będzie finał tego romansu? Myślę, że Paweł odkryje prawdę, kiedy Marysia pojedzie z Michałem nad może.

PS - płuca to nie wszystko. Chociaż od czego są papierowe worki? :P

Panowie, nie ten temat... [wies.niak]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do tego zaznaczylibyście z łaski swojej spoilery :D A jeśli na emeryturze zdołam obejrzeć wszystkie Archiwum X, Mac Gyvery itd, a nawet Modę na Sukces i zechcę obejrzeć dla odmiany polskie seriale? To co, z góry mi Majkę z repertuaru wykluczacie?:P

Jeśli chodzi o telewizję - nie oglądam. Nie mam na to czasu, bo albo się uczę, albo nadrabiam growo-książkowe zaległości ;]

Jeśli zaś chodzi o muzykę - to głównie metalu, folku, klasycznej, jazzu, rocka i, poezji śpiewanej i wariacji powyższych :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam inne pytanie, bardziej unikatowe. :P

Czy któryś z moderatorów, w swojej główce, rozmyślał kiedyś nad planem przejęcia forum CDA ? :D Wybaczcie za takie złowieszcze pytanie, ale ciekawość mnie zjada. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Spriggs - niejednokrotnie. Generalnie do moderki wkręciłem się po to, by kiedyś przejąć władzę nad forum, niestety okazało się, że jest to niemożliwe - zostając modkiem podpisuje się krwią cyrograf. Jeśli złamie się choć jeden jego punkt Smuggler nasyła Wanię. SMG jest wszechwiedzący, więc żadne knowania nie wchodzą w grę ;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Spriigs. W życiu... przecież my (up... a no to ja i ktoś tam jeszcze) należymy do botsieci Ghosta i jako tako nie mamy fizycznej formy :P Odgórne algorytmy nie przewiduję opcji buntu na pokładzie tak więc - nie. Nie myślałem. Jest dobrze IMO i fajnie już teraz więc po co kombinować z przewrotem? :-) Tylko nerwy człowieka wezmą...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo głupie pytanie... Co miałoby mi dać takie przejęcie? Więcej roboty, na co nie mam czasu i ochoty, więc FA by padło. Zrobić inne forum, albo nawet podczepić się ze swoim portalem pod FA - owszem, przeszło mi przez myśl. Podbój FA i przejęcie CDA już nie.

Nizołko - przepraszam ;*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy umysłem zbiorowym, stanowimy wspólną świadomość. Żyjemy sobie tylko i wyłącznie w obrębie forum. Nasze ciała obecnie są podtrzymywane przy życiu w specjalistycznych szpitalach, lecz nasze jaźnie znajdują się nierozerwalnie na forum.

Jesteśmy zarazem wszystkimi naraz, jak i każdym z nas oddzielnie. Ten tekst wygenerowaliśmy tylko i wyłącznie siłą swojej woli. Między sobą porozumiewamy się tylko i wyłącznie kodem binarnym. BTW, przypomniał nam się binarny dowcip:

01001110001010001 1010011 1000101 0100?
-10010101001.
-11100001110100101?
-100011101010010!

:lol2:

A tak poważnie: głupie pytanie, głupia odpowiedź. =)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie raczej nie oglądam filmów, ale jak napisał przedpiszca dobra parodia nie jest zła. Zależy od poziomu danego filmu, różnie bywa. Parodii 300 nie widziałem (samego filmu 300 chyba również nie, a przynajmniej nie przypominam sobie).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, to zależy. Generalnie te parodie są po brzegi wyładowane debilnym wręcz humorem. Myślę, że do pytania zmotywował Cię film Poznaj Moich Spartan, czy jak to szło. Jest tam parę fajnych momentów, jak te wszystkie napisy 'Tu byłem' na ciele Carmen, czy charakteryzacja grubaska na mięśniaka. Poza tymi dwoma momentami film mi się nie podobał. Ten pękający garb, żałosna przeróbka 'this is sparta' <to mogło być fajne, ale panowie nie wiedzieli, kiedy przestać>, przyszywanie sutków zszywaczem... A pingwin to już kompletna porażka.

Podsumowując - tak, lubię parodię, ale tylko te przemyślane i ze smakiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do wies.niaka. Wchodzisz czasem na roflcopter.pl?

        if(odpowiedz1='tak') {
                              cout << "Czy rozumiesz (prawie) wszystkie cytaty tam zamieszczone?";
                              cin >> odpowiedz2;
                              cout << "Który cytat jest Twoim ulubionym? Czyżby właśnie ten o czarownicy na stosie";
                              cin>>odpowiedz3; }

Oczywiście inni też mogą odpowiedzieć na to pytanie jeśli chcą(i potrafią zrozumieć :P ).

PS. Wiem, że ten post jest żałosny(np. dlatego, że nie ma deklaracji zmiennych :D ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza deklaracją zmiennych brakuje:

- #include <iostream> (w końcu używasz strumieni),

- using namespace std; (używasz cout, cin, a nie std::cout, std::cin),

- funkcji int main() i całej związanej z tym otoczki (program bez tego nie zadziała).

Więc ja wykrzaczam się na etapie kompilacji. ;p Do poprawki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ ja dobrze wiem, że tego wszystkiego tam brakuje. Oczywiście mogę napisać cały kod.

#include<iostream>
using namespace std;
char odp1, odp2, odp3;
int main() {
cout << "wies.niak, wchodzisz czasem na roflcopter.pl?";
cin >> odp1;
         if(odp1='t') {
                              cout << "Czy rozumiesz (prawie) wszystkie cytaty tam zamieszczone?";
                              cin >> odp2;
                              cout << "Czy twoim ulubionym cytatem jest właśnie ten o czarownicy na stosie?";
                              cin>>odp3; }
system("pause");
}

Proszę bardzo. Aj, beznadziejny ten kod. Chyba przydałyby się tu stringi albo przynajmniej coś w stylu char odp3[40];

EDIT: @wies.niak - no cóż, tyle się namęczyłem żeby taki ładny/brzydki kod napisać. Szkoda.

@Gofer - a na jaką szkołę byś zmienił?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie jeszcze parodii jeśli można ? ;)

W zasadzie zapytałem się bo byłem ciekaw, i tutaj zapytam się też. Czy jeśli mielibyście kiedyś oglądać jakąkolwiek parodie z jakiejś gry, no zrobioną w grze ale w formie filmu. To czego byście oczekiwali ? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Latas - na taką, która nie da mi możliwości rozumienia waszej wymiany zdań.

Spriggs - a bo ja wiem =O Zawsze chciałem zobaczyć kampanię Warcrafta 3 w formie filmu realizowanego w 'jakimś' mmo. No i jeszcze Trzystu w Tibii - to jedyne mmo jakie znam, które faktycznie umożliwia obronę kilku gości przed setkami najeźdźców :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parodia? Bardzo chętnie ujrzałbym teksty z Wielkich Mixów albo Polskich YTP bezpośrednio w jakiejś grze w postaci montażu :D Nawet nie potrzeba zrobienia specjalnego filmu w stylu Disaster Movie, który btw. jest okropny & na trzeźwo obejrzeć się go nie da. Niby nic wielkiego, ale miałbym niezły ubaw :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli mielibyście kiedyś oglądać jakąkolwiek parodie z jakiejś gry, no zrobioną w grze ale w formie filmu. To czego byście oczekiwali ?
Żeby była śmieszna, czyli na poziomie. Jakoś nie umiem wymyślić niczego innego, co mogłoby charakteryzować dobrą parodię :P Oczywiście miło by było, gdyby była to gra, którą znam i która rzeczywiście czepia się rzeczy w grze, które aż się o to proszą, a nie 'wymyślane na siłę'.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parodia? Bardzo chętnie ujrzałbym teksty z Wielkich Mixów albo Polskich YTP bezpośrednio w jakiejś grze w postaci montażu :D Nawet nie potrzeba zrobienia specjalnego filmu w stylu Disaster Movie, który btw. jest okropny & na trzeźwo obejrzeć się go nie da. Niby nic wielkiego, ale miałbym niezły ubaw :-)

Hmmm, czyli na przykład. Jak by ktoś zrobił PYTP z cutscenek z gier np. Tiberium Sun i zamiast Kane raz, dać na to Leonidasa z "This is sparta", to byś był zadowolony ? :P

Nizołko, masz racje. W ostatnim czasie parodie tworzone za pomocą gier, to dno ale. Jest kilka osób na youtube które tworzą świetne parodie na przykład. Moooras u którego występuje jako aktor. :) To tylko podany przykład. :P Ale odnośnie jeszcze parodii. Jak słyszycie teksty w stylu. "Zgwałcę cię buhahaha" i dodać do tego syntezator mowy Ivona. To macie ochotę pociąć się żyletkami ? :) Bo ja mam taką ochotę. :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...