Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Temat growy

Polecane posty

Skoro przy Wieśku jesteśmy to niedawno ukończyłem. W jedynkę wprawdzie nie grałem (bo mnie odrzuciła po kilku godzinach), a dwójkę pominąłem (bo głupio było mi zaczynać nie znając pierwszej), ale jakoś się przemogłem bo kupiłem Xboxa One i uznałem, że czas nadrobić zaległości w grach. Odpaliłem więc Dziki Gon i się zakochałem. Ostatni raz kiedy tak się wciągałem w granie samemu było to w przypadku GTA V. Świetny świat, dialogi i zadania. Kilka pomniejszych wad było, ale nie miały większego znaczenia. Jedyną wkurzającą rzeczą był spadek klatek do około 20 w Novigradzie. Spędziłem łącznie 80 godzin, z czego chyba 10 w gwincie. Czekają jeszcze dodatki, ale odłożę sobie je na kiedy indziej. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem się przełamałem zdesperowany perspektywą dobrych kilku(nastu) godzin zbierania śmieci (dosłownie) po całym Tokyo i za grosze zalegające na moim koncie eshop kupiłem sobie DLC "Godslayer needs Macca" do SMT4A. Jest... niespodziewanie OK. Działa ono na takiej zasadzie, że w każdej chwili mogę się telepnąć na taką plażę, gdzie spawnują się wrogowie mniej więcej wyskalowani do mojego poziomu. Tak zupełnie prości do ubicia oni nie są, a w zamian dropią przedmioty, które można sprzedać za konkretne pieniądze (oraz parę całkiem OK przedmiotów które wolę użyć, w tym tomy awansujące o poziom, AP do telefonu itd.). All in all, mogę się szybko wzbogacić bez czucia jak jakiś cheater.

 

p.s. pełny zestaw wrzucony powyżej:

Spoiler

C4EurlEXAAEm60w.jpg

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Glockens napisał:

Skoro przy Wieśku jesteśmy (...) zadania.

Znajdź patelnię, przyprowadź kozę, namaluj trollowi herb Polski, przejdź przez serowy labirynt, pokonaj Tailora Durdena w walce na gołe klaty.

Pół giga śmieszkowania można by spokojnie wyciąć i gra by na tym zyskała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwiniesz? Bo nie za bardzo łapię, o co chodzi. Co w tym screenie jest tak bardzo strasznego?

Alien z bronią to chyba najbardziej typowy screen, jaki jestem sobie w stanie wyobrazić. ME1 miało prawie analogiczne, jeśli dobrze widzę:

masseffect-pc-screenshot1_656x369.jpg?cb=1412975088

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale serio, graficznie ten nowy ME wygląda strasznie biednie, chyba tylko trochę lepiej niż ME3. A to mimo wszystko źle świadczy o grze, bo to przecież grafiki promocyjne, a nie screen jakiegoś losowego gracza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się. Ale cały czas obawiam się, że grafika i dziwne modele postaci to będzie najmniejszy problem tej gry....

Mimo to zagram tak czy siak i przekonam się osobiście, bo jednak kocham tę serię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak twórcy sztucznie podkręcają grafikę na materiałach promocyjnych to źle.

Jak tego nie robią to źle.

I tory, tory też były złe.

@Abyss

Dlaczego kupiłeś ten marny klon Outlasta zamiast jak mężczyzna ginąć teraz w Feudalnej Japonii? :D 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, b3rt napisał:

Jak twórcy sztucznie podkręcają grafikę na materiałach promocyjnych to źle.

ale nie chodzi o to że są podkręcane czy nie, tylko o to, że po podkręceniu nadal wygląda tak kijowo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...