Skocz do zawartości
Rankin

Temat growy

Polecane posty

Pograłem chwilę w For Honor i szalu nie ma. To co podoba mi się w tej grze to stylistyka i projekty, sama walka jest ok, wydaje mi się jednak, że szybko zawieje nudą. Na pewno zbyt mało jest trybów gry. Ogólnie pogram jeszcze chwilę później jak mnie najdzie, ale to gra na kupno w okolicy 30 ojro, na pewno nie 60. Wolę wskoczyć do Titanfalla, mimo że to dwie zupelnie inne gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie mam ciśnienia na jakąś grę to może poczekać i nic się nie dzieje. Są jednak gry które muszę mieć JUŻ TERAZ nie boli mnie rzyć kiedy wydaje na nie 220-250 zł. w dzień premiery. Inna sprawa że ja jestem console pleb i 80% gier sprzedaję z niewielką stratą krótko po tym jak je przejdę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@2real4game Jak patrzysz na zagraniczne sklepy to tak 60 euro, w polskich sklepach kosztuje 185 w górę.

Zapewnię i tak nie kupie, mam w co grać znaczy mam co nadrabiać z różnych wyprzedaży, jeszcze troche i będzie można naprawde tanio kupić DOOMa i Dishonored 2.

@b3rt No właśnie 240zł ale można potem odsprzedać więc wydatek tak nie boli, PC miał tą przewagę że gry były tańsze ale komuś odbiła palma i ta zaleta gier PC odchodzi do lamusa, niedługo ceny co konsol i na dodatek nie można tego odsprzedać.

Edytowano przez stach122
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwięcej zapłaciłem za dodatek do StarCrafta II  - Heart of the Swarm, 140zł. jakoś dzień po premierze. W sumie był to ostatni raz, bo zanim pograłem bez problemów minęły jakieś dwa tygodnie. Lepiej poczekać i kupić taniej, i bez upierdliwych bugów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup grę za 160 zł, pograj, sprzedaj za rok za 130 #nintenkomajsterrejs

Jak się napalę na coś to nie ma mowy, bym nie brał na premierę. I biorę głównie na premierę. Najwięcej dałem jakoś 220 złotych za limitkę Xenoblade Chronicles X, ale w tym roku to pobiję. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwięcej wywaliłem na kolekcjonerkę Diablo 3 (prawie 400 jeśli dobrze pamiętam). Nie żałuję, bo o ile gra na początku była słaba (teraz ją połatali), to wydanie jest naprawdę kapitalne. Pamiętam, że przypłaciłem ten zakup naganą w pracy (byłem kierownikiem w pewnej żałosnej firmie na E.). Co tam, warto było :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie wiem, na jaką grę wydałem najwięcej hajsu. W mej pamięci na pewno pojawiają się takie tytuły jak:

Overwatch - 200zł, warto było.

Dying Light Premium - 200zł. W sumie trochę żałuję, ale tylko dlatego, że drugą kopię tej kolekcjonerki wygrałem w konkursie bodajże miesiąc czy dwa po własnym zakupie. Oczywiście olałem temat i jej nie sprzedałem (cena wtedy jakoś śmiesznie spadła), więc nadal leży na półce zafoliowana.

No Man's Sky - 196zł, żałuję do dziś.

Portal 2 - na premierę, wersja konsolowa, bodajże 179zł albo 169zł. Trochę żałuję, bo wybuliłem tyle na konsolówkę z nadzieją, że żona będzie grać ze mną, a nie pykło.

Halo 4 - j.w.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lordeon napisał:

W sumie mnie też by nie bolało, jakby gra była tego naprawdę warta i zapewniała kilkadziesiąt godzin zabawy.

Czyli jakby była warta ale oferowała 9 godzin zabawy to już by bolało?

A co do najdroższych zakupów to nie wiem w sumie, na PC chyba cyfrowe Dynasty Warrios 8 za jakieś 60 Euro. Na konsole ciągle kupuję coś po 220-260 zeta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, 2real4game napisał:

Było to kilkanaście lat temu i może cena przesadnie wygórowana nie była

ale my to mówimy o swoich pieniądzach, a nie o pieniądzach rodziców

no chyba że w wieku dwunastu lat miałeś już jakieś źródło dochodu :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...