Mysquff

Forumowicze
 • Zawartość

  1814
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  1

2 obserwujących

O Mysquff

 • Tytuł
  Captain James T. Kirk
 • Urodziny 30.05.1997

Informacje profilowe

 • Płeć
  mężczyzna
 • Skąd
  USS Enterprise
 • Zainteresowania
  Poznawanie świata...

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  RPG

Ostatnie wizyty

13307 wyświetleń profilu
 1. Dzięki. Dodałem sobie jej grupy do zakładek. Teraz trzeba będzie czekać, aż mi udostępnią plan i liczyć na to, że nie zapchają mi do tego czasu wszystkich miejsc. BTW - mnie najbardziej bawi ten OGUN.
 2. Ja w następnym roku chciałem się zapisać na lektorat z francuskiego, ale boję się, że będzie mi wtedy mocno brakować czasu wolnego. Myślałem też o zapisaniu się na ogun z brydża, ale tutaj jest taki sam problem. Poza tym tak czy siak mam obowiązek wziąć OGUN humanistyczny lub społeczny, więc doszłoby na pewno coś jeszcze. Ehhh... Tyle chciałbym zrobić, a mam tylko 24 godziny w dobie. Aż się zastanawiam, czy po skończeniu tych studiów nie zapisać się na jakiś byle jaki kierunek i po prostu wziąć sobie wtedy lektoraty i oguny, które by mnie interesowały.
 3. Trzymajcie ją i nie dajcie jej uciec!
 4. Nie wiem, czy konkretnie o to ci chodzi, ale możesz spróbować klikać na czas dodania posta (czerwony prostokąt na obrazku poniżej). Przenosi to do konkretnego komentarza.
 5. A z jakim się odważysz?
 6. Ostatni weekend miałem wolny, ale w ten niestety planowałem pojechać do domu. A co powiecie na sobotę, 27. maja? To ponoć jest teoretycznie "trzeci dzień juwenaliów".
 7. Nie patrzyłem nawet jeszcze na żadne ceny. 140 złotych to rzeczywiście sporo za coś takiego (a może i nie, nie znam się). A z ciekawości, ile kosztuje bilet na ten maraton?
 8. W ogóle to ponoć na początku czerwca do Warszawy ma przyjechać Charles Dance (Tywin Lannister) i Carice van Hauten (Melisandre). Szczegółów nie znam, ale widziałem, że są wymienieni jako goście na Warsaw Comic Con.
 9. Widziałem usunięte za to tematy i chyba nawet osty, ale w sumie w regulaminie nigdzie tego nie znalazłem.
 10. W sumie chyba racja, bo jedna tęczowa flaga to raczej dość mało jak na paradę równości.
 11. +1
 12. Z szybkiego wygoogle'owania dowiedziałem się, że Giertych chyba wziął ostatnio udział w paradzie równości czy coś w tym stylu. Sam napis na dole to jednak ponoć mimo wszystko fake.
 13. Ja też chętnie jak coś. Możemy się spotkać jutro, bo też nie mam jakichś sprecyzowanych planów na jutro. BTW - kto jest czwartą osobą?