Mysquff

Forumowicze
 • Zawartość

  1814
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  1

2 obserwujących

O Mysquff

 • Tytuł
  Captain James T. Kirk
 • Urodziny 30.05.1997

Informacje profilowe

 • Płeć
  mężczyzna
 • Skąd
  USS Enterprise
 • Zainteresowania
  Poznawanie świata...

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  RPG

Ostatnie wizyty

14567 wyświetleń profilu
 1. Do tej pory nie ogarniam, dlaczego wszyscy podniecają się tak wynikami z Rotten Tomatoes. Ich agregator patrzy na wszystkie skatalogowane recenzje całkowicie binarnie (pozytywna/negatywna) i nie bierze nawet pod uwagę dawanych przez recenzentów ocen. Moim zdaniem taki system jest kompletnie niemiarodajny i przeczytanie choćby jednej losowej recenzji powie mi dużo więcej o filmie niż rating na RT.
 2. Nie przesadzałbym -- poza dobrze nakręconymi scenami akcji nic w tych filmach genialnego nie ma. Jedynkę bardzo lubię, bo jest dla mnie idealnym czystym filmem akcji -- proste revenge story i świetna akcja. Niczego więcej nie potrzebowałem. Dwójka natomiast mnie już trochę zirytowała, bo poszli w rozwój i wyjaśnianie lore (ten hotel, monety, itp), które dużo bardziej podobało mi się jako coś enigmatycznego. Poza tym, zdenerwowało mnie to, że film nie był zamkniętą całością tak jak część pierwsza i kończy się praktycznie teaserem trójki.
 3. Jakaś okazja? BTW - ta książka to "What if coś tam"? Widziałem ją kiedyś w księgarni i nawet się zastanawiałem nad kupnem. Wyglądała bardzo ciekawie.
 4. Ktoś ostatnio w ogóle napisał coś w stylu "nk zapro dla sermacieja", ale jak można się domyślić, wszyscy byli zbyt leniwi, żeby to zrobić.
 5. Przedostatnią faza postępującego zgonu forume będzie ostatni, jeden jedyny temat w /lj/ skupiony na narzekaniu na to, że forume umiera. Ostatnim etapem będzie za to blogowy wpis Abyssa zamykający blogosferę.
 6. Nie wiem, może to uległo zmianie, ale jak pierwszy raz zmieniałem język, to wystarczyło zmienić nazwę dwóch plików z nazwa_pliku_INT na nazwa_pliku_POL i wszystko śmigało po angielsku. Za drugim razem tylko użyłem tej apki, którą zalinkowałem i też nic nie pobierałem.
 7. inb4 nevya wbija na discord Co to w ogóle znaczy?
 8. FYI: o ile pamiętam, to nie trzeba nic pobierać -- wystarczy zmienić nazwy kilku plików. Ale najłatwiej jest w sumie ściągnąć programik przygotowany przed fanów, który zrobi to wszystkie za ciebie.
 9. W skrócie: lepiej przestaw się na angielską. Polecam, sam tak zrobiłem -- przeszedłem ME1 po polsku, dowiedziałem się, jaka jest sytuacja z ME2 i ME3, więc od tamtej pory zacząłem grać w ME tylko i wyłącznie po angielsku.
 10. To IMO lepiej od razu zmień język na angielski, bo w ME3 nie doświadczysz polskiego dubbingu w ogóle. Poza tym w dwójce część DLC nie jest chyba spolszczona w ogóle.
 11. Dzięki. Dodałem sobie jej grupy do zakładek. Teraz trzeba będzie czekać, aż mi udostępnią plan i liczyć na to, że nie zapchają mi do tego czasu wszystkich miejsc. BTW - mnie najbardziej bawi ten OGUN.
 12. Ja w następnym roku chciałem się zapisać na lektorat z francuskiego, ale boję się, że będzie mi wtedy mocno brakować czasu wolnego. Myślałem też o zapisaniu się na ogun z brydża, ale tutaj jest taki sam problem. Poza tym tak czy siak mam obowiązek wziąć OGUN humanistyczny lub społeczny, więc doszłoby na pewno coś jeszcze. Ehhh... Tyle chciałbym zrobić, a mam tylko 24 godziny w dobie. Aż się zastanawiam, czy po skończeniu tych studiów nie zapisać się na jakiś byle jaki kierunek i po prostu wziąć sobie wtedy lektoraty i oguny, które by mnie interesowały.
 13. Trzymajcie ją i nie dajcie jej uciec!