Mysquff

Forumowicze
 • Zawartość

  1814
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  1

2 obserwujących

O Mysquff

 • Tytuł
  Captain James T. Kirk
 • Urodziny 30.05.1997

Informacje profilowe

 • Płeć
  mężczyzna
 • Skąd
  USS Enterprise
 • Zainteresowania
  Poznawanie świata...

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  RPG

Ostatnie wizyty

13313 wyświetleń profilu
 1. Nie wiem, może to uległo zmianie, ale jak pierwszy raz zmieniałem język, to wystarczyło zmienić nazwę dwóch plików z nazwa_pliku_INT na nazwa_pliku_POL i wszystko śmigało po angielsku. Za drugim razem tylko użyłem tej apki, którą zalinkowałem i też nic nie pobierałem.
 2. inb4 nevya wbija na discord Co to w ogóle znaczy?
 3. FYI: o ile pamiętam, to nie trzeba nic pobierać -- wystarczy zmienić nazwy kilku plików. Ale najłatwiej jest w sumie ściągnąć programik przygotowany przed fanów, który zrobi to wszystkie za ciebie.
 4. W skrócie: lepiej przestaw się na angielską. Polecam, sam tak zrobiłem -- przeszedłem ME1 po polsku, dowiedziałem się, jaka jest sytuacja z ME2 i ME3, więc od tamtej pory zacząłem grać w ME tylko i wyłącznie po angielsku.
 5. To IMO lepiej od razu zmień język na angielski, bo w ME3 nie doświadczysz polskiego dubbingu w ogóle. Poza tym w dwójce część DLC nie jest chyba spolszczona w ogóle.
 6. Dzięki. Dodałem sobie jej grupy do zakładek. Teraz trzeba będzie czekać, aż mi udostępnią plan i liczyć na to, że nie zapchają mi do tego czasu wszystkich miejsc. BTW - mnie najbardziej bawi ten OGUN.
 7. Ja w następnym roku chciałem się zapisać na lektorat z francuskiego, ale boję się, że będzie mi wtedy mocno brakować czasu wolnego. Myślałem też o zapisaniu się na ogun z brydża, ale tutaj jest taki sam problem. Poza tym tak czy siak mam obowiązek wziąć OGUN humanistyczny lub społeczny, więc doszłoby na pewno coś jeszcze. Ehhh... Tyle chciałbym zrobić, a mam tylko 24 godziny w dobie. Aż się zastanawiam, czy po skończeniu tych studiów nie zapisać się na jakiś byle jaki kierunek i po prostu wziąć sobie wtedy lektoraty i oguny, które by mnie interesowały.
 8. Trzymajcie ją i nie dajcie jej uciec!
 9. Nie wiem, czy konkretnie o to ci chodzi, ale możesz spróbować klikać na czas dodania posta (czerwony prostokąt na obrazku poniżej). Przenosi to do konkretnego komentarza.
 10. A z jakim się odważysz?
 11. Ostatni weekend miałem wolny, ale w ten niestety planowałem pojechać do domu. A co powiecie na sobotę, 27. maja? To ponoć jest teoretycznie "trzeci dzień juwenaliów".
 12. Nie patrzyłem nawet jeszcze na żadne ceny. 140 złotych to rzeczywiście sporo za coś takiego (a może i nie, nie znam się). A z ciekawości, ile kosztuje bilet na ten maraton?
 13. W ogóle to ponoć na początku czerwca do Warszawy ma przyjechać Charles Dance (Tywin Lannister) i Carice van Hauten (Melisandre). Szczegółów nie znam, ale widziałem, że są wymienieni jako goście na Warsaw Comic Con.