Jump to content

Sergi

[Ekspert] Konsole
 • Content Count

  4,236
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10

Sergi last won the day on December 13 2019

Sergi had the most liked content!

Community Reputation

1,088 Znakomita

1 Follower

About Sergi

 • Rank
  I am a meat popsicle.
 • Birthday 10/10/1988

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  Array
 • Konfiguracja komputera
  Array
 • Wyróżnienia Smugglerkowe
  Array

Recent Profile Visitors

20,454 profile views
 1. 4K to rozdzielczość, nie ma wpływu na kolory. Jeżeli chcesz żeby kolory były bardziej nasycone to szukaj telewizora z HDR10+ albo Dolby Vision. Większość telewizorów na rynku ma matryce 50 lub 60Hz. OLEDy mają 100 albo 120Hz, szybsze są tylko monitory, ale i one mają górą 240Hz. Picture Quality Index, Perfect Motion Rate, Motionflow XR, Motion Clarity Index itp. to ulepszacze, producenci mogą tam wpisać co chcą. Nie zawracałbym sobie nimi w ogóle głowy. W tej cenie trudno będzie znaleźć coś dużo lepszego od tego co masz teraz. Raczej dozbierałbym kasę i poczekał aż OLEDy się upowszechnią i stanieją.
 2. 4K? No to Philips 43PUS6704/12, LG 43UM7500PLA albo Panasonic TX-43FX620. Matryce IPS, pełne podświetlenie LED. Philips i Panasonic mają Dolby Vision, ten pierwszy ma dodatkowo Ambilight (jeśli lubisz ten efekt).
 3. W tej klasie cenowej obydwa są ok. W podobnej cenie są też dwa niezłe LG - 32LM6300 i 32LK6200. Mają podobne parametry do tamtych, a do tego obsługują HDR10 (choć nie jest to "prawdziwy" HDR).
 4. Niezłe parametry, tylko że te matryce to loteria - bleeding, hot spoty i glow. Jak już tyle wydaję to chciałbym mieć pewniaka.
 5. Szukam monitora ~27" z rozdziałką 4K i pełnym HDR, mile widziany FreeSync. Głównie do grania, ale też trochę filmów, amatorskiej grafiki i domowo-biurowych zastosowań. Budżet 3000 złotych (mogę trochę przekroczyć jeśli coś będzie naprawdę super). Wpadł mi w oko PD2700U, tylko mam obawy czy będzie dość szybki. Nie zamierzam na nim grać w CSa, więc nie musi być superszybki, ale nie chcę też ghostingu czy smużenia w szybszych scenach. Myślałem jeszcze nad większą wersją - PD3200U, która jest szybsza, ale matryce są/były podłej jakości.
 6. PS5 prawdopodobnie będzie i tak obsługiwał tylko FullHD, 4K i 8K. Raczej bym zbierał na szybki monitor 4K z HDR.
 7. Podłącz do monitora komputer i spróbuj wymusić rozdzielczość 1080p. Jeśli się nie uda to sorry, nic z tego nie będzie. Jeśli się uda, kup przejściówkę DP - HDMI. Tylko wcześniej upewnij się że przejściówka działa w kierunku DP, wiem że są na rynku takie które puszczają sygnał tylko w drugą stronę.
 8. Chmura jest tylko dla członków PS Plus i nie synchronizuje się z automatu. Jak wysłałeś to możesz teraz pobrać, jeśli nie to nic tam nie będzie.
 9. Sergi

  Zamienione pady?

  Starszy będzie miał teoretycznie niższy numer seryjny. Jeśli ma tylko więcej roboczogodzin to zrób tak: Podłącz oba do komputera i naładuj do pełna. Ściągnij DS4Windows, ustaw "color by battery charge" np. od zielonego do czarnego (zielony najłatwiej odróżnić) i podłącz przez BT. Zagrajcie w coś we dwóch i obserwujcie lightbary. Ten z bardziej zjechaną baterią będzie szybciej zmieniał kolor.
 10. Sergi

  Zamienione pady?

  Nic takiego nie znalazłem. Ale jeśli nie jesteście w stanie ich odróżnić to jakie to ma znaczenie który jest czyj? EDIT: Jeśli jeden jest z Pro albo Slim to będzie na touchpadzie miał widoczny cienki pasek światła z lightbara. Te z Classików tego nie mają.
 11. On zawiera tylko dane które się zmieniły, a błąd jest prawdopodobnie gdzieś w podstawowej funkcjonalności. Spróbuj zainstalować ten kompletny.
 12. Pobrałeś System Software Update File czy Complete System Software File ?
 13. Z tego co widzę to cena wersji Pro idzie w górę i w górę, jakbym sprzedał swoją teraz to bym nieźle zarobił Jeśli jesteś niedzielnym graczem to kup wersję Slim. Raczej i tak nie zobaczysz dużej różnicy w jakości obrazu, a wyjdzie taniej. No i to że wyjdzie PS5 (jeśli faktycznie niedługo wyjdzie) nie oznacza że poprzednia generacja zostanie od razu ubita.
 14. Pograj trochę w gry multi. Jeśli nie będziesz mógł znaleźć serwerów albo dołączyć to będzie znaczyło że NAT powoduje problemy. Jeśli można grać, to nie trzeba nic robić.
 15. Zanim zaczniesz coś robić sprawdź czy faktycznie masz problemy z grą sieciową. Podwójny NAT utrudnia hostowanie gier, ale nie uniemożliwia multiplayera per se.
×
×
 • Create New...