Jump to content

Sergi

[Ekspert] Konsole
 • Content Count

  4,231
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

Sergi last won the day on July 12

Sergi had the most liked content!

Community Reputation

1,086 Znakomita

1 Follower

About Sergi

 • Rank
  I am a meat popsicle.
 • Birthday 10/10/1988

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  Array
 • Konfiguracja komputera
  Array
 • Wyróżnienia Smugglerkowe
  Array

Recent Profile Visitors

20,161 profile views
 1. PS5 prawdopodobnie będzie i tak obsługiwał tylko FullHD, 4K i 8K. Raczej bym zbierał na szybki monitor 4K z HDR.
 2. Podłącz do monitora komputer i spróbuj wymusić rozdzielczość 1080p. Jeśli się nie uda to sorry, nic z tego nie będzie. Jeśli się uda, kup przejściówkę DP - HDMI. Tylko wcześniej upewnij się że przejściówka działa w kierunku DP, wiem że są na rynku takie które puszczają sygnał tylko w drugą stronę.
 3. Chmura jest tylko dla członków PS Plus i nie synchronizuje się z automatu. Jak wysłałeś to możesz teraz pobrać, jeśli nie to nic tam nie będzie.
 4. Sergi

  Zamienione pady?

  Starszy będzie miał teoretycznie niższy numer seryjny. Jeśli ma tylko więcej roboczogodzin to zrób tak: Podłącz oba do komputera i naładuj do pełna. Ściągnij DS4Windows, ustaw "color by battery charge" np. od zielonego do czarnego (zielony najłatwiej odróżnić) i podłącz przez BT. Zagrajcie w coś we dwóch i obserwujcie lightbary. Ten z bardziej zjechaną baterią będzie szybciej zmieniał kolor.
 5. Sergi

  Zamienione pady?

  Nic takiego nie znalazłem. Ale jeśli nie jesteście w stanie ich odróżnić to jakie to ma znaczenie który jest czyj? EDIT: Jeśli jeden jest z Pro albo Slim to będzie na touchpadzie miał widoczny cienki pasek światła z lightbara. Te z Classików tego nie mają.
 6. On zawiera tylko dane które się zmieniły, a błąd jest prawdopodobnie gdzieś w podstawowej funkcjonalności. Spróbuj zainstalować ten kompletny.
 7. Pobrałeś System Software Update File czy Complete System Software File ?
 8. Z tego co widzę to cena wersji Pro idzie w górę i w górę, jakbym sprzedał swoją teraz to bym nieźle zarobił Jeśli jesteś niedzielnym graczem to kup wersję Slim. Raczej i tak nie zobaczysz dużej różnicy w jakości obrazu, a wyjdzie taniej. No i to że wyjdzie PS5 (jeśli faktycznie niedługo wyjdzie) nie oznacza że poprzednia generacja zostanie od razu ubita.
 9. Pograj trochę w gry multi. Jeśli nie będziesz mógł znaleźć serwerów albo dołączyć to będzie znaczyło że NAT powoduje problemy. Jeśli można grać, to nie trzeba nic robić.
 10. Zanim zaczniesz coś robić sprawdź czy faktycznie masz problemy z grą sieciową. Podwójny NAT utrudnia hostowanie gier, ale nie uniemożliwia multiplayera per se.
 11. Sergi

  Nowy dysk do PS4

  2TB to trochę overkill, sam mam 1TB i jeszcze nie musiałem niczego usuwać. Z hybrydowych dobry jest Seagate SSHD ST1000LM014. Jeśli chcesz tradycyjny HDD to np. HGST 1TB Travelstar 7K1000 jest większy i szybszy od standardowego nośnika w PS4. Jest jeszcze opcja kupna taniego dysku zewnętrznego na USB 3.0. Jeśli nie potrzebujesz dużej szybkości to możesz w ten sposób łatwo dołożyć kilkaset gigabajtów.
 12. Różnica w jakości gier pomiędzy X a S jest nieproporcjonalna do różnicy cen, szczególnie jeśli chcesz grać w gry z poprzedniej generacji. Cała para idzie w gwizdek, więc lepiej wybrać Xbox One S albo po prostu kupić X360, a za resztę pieniędzy ulepszyć peceta.
 13. Jeśli masz X360, to XONE traci główną przewagę - kompatybilność wsteczną. Dlatego radziłbym PS4, za którym przemawia dobra biblioteka gier niedostępnych na innych platformach. Co do pada, to ja na przemian używam tego od X360 i dualshocka 4 - są na tyle podobne że nie trzeba się nawet "przestawiać".
 14. Wygląda na problem z routerem. A inne urządzenia podpięte do niego nie mają takiego problemu?
 15. A nie prościej było zrobić screena? Ustaw konsolę w ten sposób: Set up Internet Connection > Custom IP Address Settings: Manual IP Address: 192.168.0.140 Subnet Mask: 255.255.255.0 Default Gateway: 192.168.0.1 Primary DNS: 9.9.9.9 Secondary DNS: 8.8.8.8 MTU: Automatic Proxy Server: Do Not Use
×
×
 • Create New...