Abyss

Moderatorzy
 • Zawartość

  4569
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  70

2 obserwujących

O Abyss

 • Tytuł
  Moshi Moshi
 • Urodziny 12.11.1993

Sposób kontaktu

 • Strona WWW
  http://
 • ICQ
  0

Informacje profilowe

 • Płeć
  mężczyzna
 • Skąd
  mam wziąć pieniądze?
 • Zainteresowania
  Gry i sprzęt komputerowy, kino, książki - standard.

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Za dużo wymieniania.
 • Ulubiony gatunek gier
  RPG

Ostatnie wizyty

27370 wyświetleń profilu
 1. Kiedy ja zawsze byłem/będę zgorzkniały i dziwne by było gdybym nagle napisał coś miłego ¯\_(ツ)_/¯
 2. Cóż, żyje w takiej jaskini że nie trafiają do mnie praktycznie żadne polecane z polskiego jutuba (co wcale nie jest takie trudne do osiągnięcia) i choć kojarzę jak wygląda gimper to musiałem sprawdzać jak wygląda stuu czy inny idol ludzi niezbyt wymagających rozrywkowo xD
 3. No popularny jest głównie wśród dzieciarni i właśnie dlatego nasunęło ci się porównanie takie a nie inne xD
 4. Czy można być większym gimbem niż wtedy, kiedy porównuje się ludzi do jakiś popularnych wśród dzieciarni jutuberów?
 5. Ciesz się póki możesz, bo po tych magicznych osiemnastkach to impreza jak każda inna. Zresztą już teraz powinna być jak każda inna bo gimby chlejo już grubo przed 18 rokiem życia.
 6. Absolutnie nic tutaj już nie słychać.
 7. Chyba nie grałeś w gry gdzie rzeczywiście postać bardzo klei się do osłon. Akurat z tego co pamiętam Conviction i Blacklist mają po mistrzowsku dopracowany cover system, który teraz UBI implementuje chyba we wszystkich tych swoich nowych produkcjach z TPP.
 8. Czy ty masz 15 lat Glockens... MAM PROBLEMY Z PRZYJACIÓŁKĄ I INNA NIE ODWZAJEMNIA MOICH SZCZERYCH UCZUDŹ : __ (
 9. Ani w Hollow Knighta, który artystycznie takie Dust moim zdaniem przeżuwa i wypluwa jakoś tak w drugiej lokacji. Ten furry deviantartowy styl jest taki jakiś niepokojący.
 10. Serio lubisz najgorszy element tej gry jakim jest Dante i jego teksty. Prawdopodobnie jesteś pierwszy na świecie.
 11. Przeczytałem "chrystusy" i pomyślałem że to jakaś wyrafinowana obraza.
 12. Kiedy kupiłem Hollow Knighta na steamowej wyprzedaży i odpaliłem go po raz pierwszy już wiedziałem, że to prawdopodobnie będzie najładniejsza gra w jaką grałem w tym roku. Po prawie 20 godzinach gry jestem zdania, że jest to nie tylko najładniejsza gra w jaką grałem w tym roku, ale również jedna z najlepszych gier w ogóle, a już na pewno najlepszy indyk. Hollow Knight to jakieś takie dziwne połączenie pełne absolutnie uroczego uroku w skondensowanej dawce i jeszcze dziwniejszej melancholii, która z początku zdaje się nie pasować do kierunku artystycznego. Jeszcze to połączenie dobrej nieco staroszkolnej metroidvanii z domieszką magii Dark Souls i cholera jak to dobrze działa! Nie dość że gra robi robotę w kwestii wizualnej i dźwiękowej to jeszcze sam gameplay i poziom trudności nie nużą mnie i zachęcają jak rzadko kiedy. Historia niby też jest, ale jest podawana baaaardzo oszczędnie do stopnia w którym po tych prawie 20 godzinach mało co konkretnego udało mi się o niej stwierdzić, może po jakiejś lekturze forów od ichniejszych maniaków lore uda mi się dowiedzieć czegoś bardziej konkretnego, ale nawet bez historii to diabelnie dobra metroidvania. Tak dobra, że jeszcze jej nie skończyłem i już musiałem skrobnąć tutaj jakiegoś posta. @47 Zdaje się, że to po twoich rekomendacjach gdzieś tutaj ostatecznie się przekonałem, więc dzięki.
 13. W sumie już kilka razy byłem i podpisuje się pod tym, bo zabawa jest przednia.
 14. Klawa historia brachu! No popatrz pan, metalówy najczystsze pod księżycem, no no. A wie pan że taka świnia to też podobno bardzo czyste zwierzę, a cały dzień w chlewie siedzi. Jaki ten świat poukładany, no pomyśl pan! (bardzo podoba mi się opis ludzi jak jakiegoś gatunku zwierzęcia, a już zwłacza metali)