Jump to content

SilentBob

Zwycięzcy Smugglerków
 • Posts

  1,739
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  31

Everything posted by SilentBob

 1. W punkt, panie Yoda, w punkt. Tylko tak przewrotnie przyczepię się do tego, co Ty napisałeś. Internet jest nazwą własną, więc powinno się go pisać z wielkiej litery. Oczywiście nie kiedy jest przymiotnikiem, bo, jak wiadomo (mam nadzieję), przymiotniki piszemy zawsze małą literą. Trochę mnie przeraża, że... ludzie, którzy zajmują się wychowaniem dzieci i młodzieży, którzy piszą jakieś publikacje itp... Są tak leniwi, że nie sięgają do nowych badań, nowych wniosków, nowych sposobów wychowania. Widziałem to jak chodziłem do szkoły (przeszło dwadzieścia lat temu), a teraz widzę, że nic się pod tym względem nie zmienia. Smutne. I trochę niepokojące...
 2. Netflix to nie jest "telewizja prywatna" tylko serwis streamingowy. Jeśli nie widzisz różnicy, to cóż... A co do twojego pytania - nie widziałem komentarzy pod facebookowym wpisem. Jak byś jakieś przytoczył, może łatwiej byłoby podyskutować. A tak... Absolutnie nic. TVP nie wyprodukowałaby takiego serialu jak Kajko i Kokosz choćby dostała pięćdziesiąt miliardów peelenów dotacji od rządu.
 3. Ja tam w Residenty nie gram, ale i tak uważam że to dziwny ruch producenta. W dobie, kiedy coraz więcej gier ma chociaż polskie napisy, to jest dla mnie dziwne po prostu i tyle. Pamiętam, jak się cieszyłem, że GTA V jest po polsku. Nie za sprawą wydawcy polskiego, lecz producent przygotował tłumaczenie. Rockstar o to dba. Jak wykazałeś w tekście, jest kilku producentów tak robiących. EA, Ubisoft... Ci wielcy nie ignorują naszego rynku. Co to się dzieje, to ja nie wiem.
 4. Po pięciu latach już nie jesteś dzieciakiem?
 5. GOG na zawsze w moim serduszku. <3
 6. To nie jest z CD-Action. Wszystkie segregatory, w ogóle wszystkie dodatki z CD-Action zawsze miały na sobie logo CD-Action. Te okrągłe czarne segregatory o których wspomniał @goliat również miały logo. W tym przypadku nie widzę loga pisma, więc nie.
 7. Przepraszam, co ma rodzaj słuchanej muzyki do tego czy ktoś kłamie, czy nie? Czemu winny japoński pop?
 8. Brawo. Nie ma o czym gadać. Powiedz mi jeszcze na kogo głosowałem w wyborach prezydenckich, bo chyba zapomniałem.
 9. @KlaudiuszDruzus W którym miejscu proponuję zamykanie gospodarki? Jestem ostatnim, który by nawoływał do zamykania gospodarki. Bardzo mi przykro, że wyczytujesz z moich słów to, czego nie ma.
 10. @KlaudiuszDruzus brak słów. W marcu i kwietniu, kiedy była największa panika związana z koronawirusem, a zachorowania sięgały ok. 200 wykrytych przypadków, gospodarka była zamknięta. To jest fakt. Teraz, kiedy dzisiaj ponad 20 000 potwierdzonych przypadków koronawirusa jest, gospodarka może nie hula pełną parą, ale też nie jest zamknięta. A niebezpieczeństwo zarażenia się jest znacznie większe! I co tu ma do rzeczy porównanie do innych krajów? Nie rozumiem.
 11. Jutro Ghost kończy pracę na stanowisku redaktora CD-Action i admina forum. Coś mi się zdaje, że forum nie zostanie przeniesione na "nowy serwis", który jest tak szumnie zapowiadany przez redakcję. No nic...
 12. Nie wiedziałem, że "media prywatne" mają być synonimem słowa "obiektywne". Na TVP też są nie lepsi jeśli chodzi o popieranie PiS-u. I co?
 13. Cześć! Potrzebny jest mi komputer stacjonarny do pracy biurowej (m.in. program Arcadia Architektura 12.0). Zależy mi na tym, żeby był szybki i mocny. Maksymalnie jestem w stanie wyłożyć na niego 4000 zł. Moje wymagania: szybka pamięć RAM - 32 GB (mniej mnie nie interesuje, musi być jak najszybsza) procesor lepszy od Core i5, który obecnie posiadam i już widzę, że nie daje rady przy poważniejszych projektach. Karta graficzna GeForce. Dysk SSD na system. Dysk HDD 1 terabajt. Windows 10 64bit
 14. SilentBob

  cyberpunk2077

  Zajrzyj pod ten link: https://www.ppe.pl/news/147738/cyberpunk-2077-i-problem-z-edycja-kolekcjonerska-cd-projekt-red.html CD Projekt RED sam dostarczy wersje kolekcjonerskie bez dodatkowych opłat. W razie jakichkolwiek pytań, w artykule jest mail, pod który możesz pisać w tej sprawie.
 15. @Lord Winter zajrzyj pod ten link. https://www.ppe.pl/news/147738/cyberpunk-2077-i-problem-z-edycja-kolekcjonerska-cd-projekt-red.html CD Projekt RED bierze na siebie odpowiedzialność za to zamieszanie.
 16. Nie no, tylko mówię, że Prince of Persia kupiony na Uplay, GOG-u itp. nie ma dubbingu. Można go dorwać za grosze na wyprzedażach, jeśli nie potrafisz ścierpieć dubbingu polskiego, to masz proste na to rozwiązanie.
 17. Cyfrowa wersja gry nie ma polskiego dubbingu.
 18. @konio52 z takim podejściem to ja mogę powiedzieć - daj mi serię gier, a ja znajdę w nich coś, co mogę wyśmiać na poziomie "kolejny reskin tej samej gry".
 19. To, że ty nie czekasz, nie znaczy, że cały świat nie czeka.
 20. Na mapie świata w prawym górnym rogu masz obóz.
 21. Eld chyba jest jeszcze redaktorem na jakimś portalu poświęconemu sportowi. Albo był...
 22. Przykro mi w takim razie, ale żyjemy w innej rzeczywistości. Widziałeś te legiony jutuberów? Co drugi dostaje za friko gry do "recenzji" (w większości marnych i wymuszonych), a nie dysponuje marką taką jak CD-Action. W ogóle sama marka CD-Action zmalała przez lata. Pamiętam, jak ktoś z redakcji pisał, że nazwa wzbudza w wydawcach i innych ludziach z branży uśmiech politowania. To jest fakt. A jeśli chodzi o "granie przez Bartka" - ci jutuberzy tworzący marny tak zwany "kontent" napędzają dzisiaj machinę reklamową. Niestety no... Też mi się to nie podoba, wolałbym, aby ktoś z większym autorytetem to robił, ale nic na to nie poradzę. Mogę tylko ubolewać, że banda dzieciaków woli obejrzeć jakąś pseudowideorecenzję niż przeczytać konkret. Znak czasów.
×
×
 • Create New...