Jump to content

SilentBob

Zwycięzcy Smugglerków
 • Content Count

  1,739
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  31

SilentBob last won the day on July 9 2020

SilentBob had the most liked content!

Community Reputation

2,100 Znakomita

1 Follower

About SilentBob

 • Rank
  Kevin Smith
 • Birthday 08/11/1986

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  Array
 • Wyróżnienia Smugglerkowe
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array
 • Zainteresowania
  Array

Recent Profile Visitors

18,404 profile views
 1. W punkt, panie Yoda, w punkt. Tylko tak przewrotnie przyczepię się do tego, co Ty napisałeś. Internet jest nazwą własną, więc powinno się go pisać z wielkiej litery. Oczywiście nie kiedy jest przymiotnikiem, bo, jak wiadomo (mam nadzieję), przymiotniki piszemy zawsze małą literą. Trochę mnie przeraża, że... ludzie, którzy zajmują się wychowaniem dzieci i młodzieży, którzy piszą jakieś publikacje itp... Są tak leniwi, że nie sięgają do nowych badań, nowych wniosków, nowych sposobów wychowania. Widziałem to jak chodziłem do szkoły (przeszło dwadzieścia lat temu), a teraz widzę, ż
 2. Netflix to nie jest "telewizja prywatna" tylko serwis streamingowy. Jeśli nie widzisz różnicy, to cóż... A co do twojego pytania - nie widziałem komentarzy pod facebookowym wpisem. Jak byś jakieś przytoczył, może łatwiej byłoby podyskutować. A tak... Absolutnie nic. TVP nie wyprodukowałaby takiego serialu jak Kajko i Kokosz choćby dostała pięćdziesiąt miliardów peelenów dotacji od rządu.
 3. Ja tam w Residenty nie gram, ale i tak uważam że to dziwny ruch producenta. W dobie, kiedy coraz więcej gier ma chociaż polskie napisy, to jest dla mnie dziwne po prostu i tyle. Pamiętam, jak się cieszyłem, że GTA V jest po polsku. Nie za sprawą wydawcy polskiego, lecz producent przygotował tłumaczenie. Rockstar o to dba. Jak wykazałeś w tekście, jest kilku producentów tak robiących. EA, Ubisoft... Ci wielcy nie ignorują naszego rynku. Co to się dzieje, to ja nie wiem.
 4. Po pięciu latach już nie jesteś dzieciakiem?
 5. GOG na zawsze w moim serduszku. <3
 6. Brawo. Nie ma o czym gadać. Powiedz mi jeszcze na kogo głosowałem w wyborach prezydenckich, bo chyba zapomniałem.
 7. @KlaudiuszDruzus W którym miejscu proponuję zamykanie gospodarki? Jestem ostatnim, który by nawoływał do zamykania gospodarki. Bardzo mi przykro, że wyczytujesz z moich słów to, czego nie ma.
 8. Jutro Ghost kończy pracę na stanowisku redaktora CD-Action i admina forum. Coś mi się zdaje, że forum nie zostanie przeniesione na "nowy serwis", który jest tak szumnie zapowiadany przez redakcję. No nic...
 9. Cześć! Potrzebny jest mi komputer stacjonarny do pracy biurowej (m.in. program Arcadia Architektura 12.0). Zależy mi na tym, żeby był szybki i mocny. Maksymalnie jestem w stanie wyłożyć na niego 4000 zł. Moje wymagania: szybka pamięć RAM - 32 GB (mniej mnie nie interesuje, musi być jak najszybsza) procesor lepszy od Core i5, który obecnie posiadam i już widzę, że nie daje rady przy poważniejszych projektach. Karta graficzna GeForce. Dysk SSD na system. Dysk HDD 1 terabajt. Windows 10 64bit
 10. SilentBob

  cyberpunk2077

  Zajrzyj pod ten link: https://www.ppe.pl/news/147738/cyberpunk-2077-i-problem-z-edycja-kolekcjonerska-cd-projekt-red.html CD Projekt RED sam dostarczy wersje kolekcjonerskie bez dodatkowych opłat. W razie jakichkolwiek pytań, w artykule jest mail, pod który możesz pisać w tej sprawie.
 11. @Lord Winter zajrzyj pod ten link. https://www.ppe.pl/news/147738/cyberpunk-2077-i-problem-z-edycja-kolekcjonerska-cd-projekt-red.html CD Projekt RED bierze na siebie odpowiedzialność za to zamieszanie.
 12. Nie no, tylko mówię, że Prince of Persia kupiony na Uplay, GOG-u itp. nie ma dubbingu. Można go dorwać za grosze na wyprzedażach, jeśli nie potrafisz ścierpieć dubbingu polskiego, to masz proste na to rozwiązanie.
 13. Cyfrowa wersja gry nie ma polskiego dubbingu.
 14. @konio52 z takim podejściem to ja mogę powiedzieć - daj mi serię gier, a ja znajdę w nich coś, co mogę wyśmiać na poziomie "kolejny reskin tej samej gry".
×
×
 • Create New...