Jump to content

SilentBob

Zwycięzcy Smugglerków
 • Content Count

  1,712
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  28

SilentBob last won the day on November 14 2019

SilentBob had the most liked content!

Community Reputation

2,092 Znakomita

2 Followers

About SilentBob

 • Rank
  Kevin Smith
 • Birthday 08/11/1986

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array
 • Zainteresowania
  Array

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  Array
 • Wyróżnienia Smugglerkowe
  Array

Recent Profile Visitors

16,867 profile views
 1. Ta, a ostatnio media spuszczały się nad tą sprawą, że "Gry komputerowe ratują życie", co jeden koleś z Anglii został uratowany przez koleżankę z USA, jak dostał jakiegoś ataku w trakcie gry.
 2. No i premiera przesunięta o kilka miesięcy... https://twitter.com/CDPROJEKTRED/status/1217861009446182912
 3. Osoba komentująca przekręciła akronim Microsoftu. Zamiast MS napisał M$. Przekręcanie nazw firm jest na forum według regulaminu zabronione. A z doświadczenia wiem, że to, co na forum zabronione, to zabronione jest też w komentarzach na stronie głównej.
 4. W takim razie pozostaje ci napisanie do reklamacji na reklamacja@cdaction.pl Tylko teraz przez święta nikt ci w tej sprawie nie pomoże z ludzi, którzy mogą coś zrobić. Więc zaczekaj i po świętach wyślij maila.
 5. Forum jest traktowane kompletnie po macoszemu już od lat. Witamy.
 6. X-Morph: Defense 5GTQF-NYPKG-ZFP83 Regular Human Basketball AFEH4-X6H3K-KVYVR Sword Legacy Omen AI6LN-X2LGH-NXC5H Fluffy Horde AE5RV-7E8KR-3VNTE Chasm AMYD8-RDWVE-BTVR9
 7. To jest chyba nielegalne. Proponuję zakupić tę grę na GOG-u, bo na wyprzedażach jest za grosze.
 8. @Coryn mam słabszą kartę graficzną i mniej ramu, a mimo to Star Wars Jedi: Upadły Zakon działa. Co prawda są cały czas spadki klatek, ale jakoś działa. Jadę na ustawieniach "średnich", bo niższych nie ma (albo ja nie umiem przestawić już).
 9. Zmień w ustawieniach, żeby ci sygnaturek nie pokazywało - ignorowanie sygnaturek czy jak to się nazywa. Strona raptr upadła i teraz wszystkie odnośniki do niej są uznawane przez przeglądarkę za niebezpieczne. A właśnie takie odnośniki ma w sygnaturkach wielu użytkowników tego przestarzałego forum.
 10. SilentBob

  O Bogowie!

  No to wykazujesz dosyć dużą ignorancję. W końcu w Inkwizycji główny bohater jest przecież wybrańcem Andrasty, a to największa męczennica tego świata, która spłonęła i przez to stała się symbolem porównywalnym z Jezusem. A nawet kimś bardziej. W każdym razie jeśli podobała ci się Inkwizycja, to polecam zagrać w Origins. Właśnie sobie ponownie przechodzę i jest superancko. Nie jest może tak rozbudowane jak trzecia część, ale idzie poznać ten świat w bardzo przystępny i, jakby nie patrzeć, brutalny sposób. Na GOG-u Dragon Age Origins można dorwać czasem w fajnej cenie promocyjnej. Wersję ze wszystkimi dodatkami itp... (wspomnę też o tym, że EA kiedyś rozdawało za friko tę wersję na Originie). Kawał porządnej gry, w której czuć ducha tego "starego" BioWare.
 11. SilentBob

  O Bogowie!

  Oj, to nie za bardzo się przykładałeś przy przechodzeniu Dragon Age Inkwizycja. Tam jest mnóstwo odniesień i nawiązań do ichniej religii. W ogóle w całej serii Dragon Age jest to dosyć mocno uwydatnione. Pewnie gdzieś na internetach znajduje się jakiś tekst dokładnie opisujący religię w świecie Dragon Age.
 12. Może skontaktujcie się z administratorem, tak jak jest napisane?
 13. Większość z tych użytkowników komentuje newsy na stronie głównej.
×
×
 • Create New...