Jump to content

SilentBob

Zwycięzcy Smugglerków
 • Content Count

  1,690
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  24

SilentBob last won the day on July 26

SilentBob had the most liked content!

Community Reputation

2,084 Znakomita

2 Followers

About SilentBob

 • Rank
  Kevin Smith
 • Birthday 08/11/1986

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array
 • Zainteresowania
  Array

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  Array
 • Wyróżnienia Smugglerkowe
  Array

Recent Profile Visitors

16,084 profile views
 1. Pewnie tak, jak sobie w umowie (umowach) podpisali.
 2. Chciałbym kupić nowe dyski HDD - jeden wewnętrzny 2 TB, drugi zewnętrzny 1 TB. Ktoś mógłby coś doradzić? Bo ja, mówiąc szczerze, nie orientuję się w ogóle. Najlepiej, żeby cena łącznie NIE PRZEKROCZYŁA 500 zł.
 3. Żadne wróżenie z fusów. Proste. Trochę się zawiodłem, bo liczyłem na RPG-a, ale... i tak czekam.
 4. Nie rozumiem, jak ludzie mogą mieć obiekcje co do tej żółtej okładki. Ja na ten przykład otwieram pudełko, spisuję kod na grę, aktywuję grę, zamykam pudełko, odkładam na półkę i tak leży i zbiera kurz... Oczywiście cieszę się, że będą dodatki takie jak pocztówki czy przede wszystkim "Kompendium o świecie gry". Będzie fajnie.
 5. Może i takie testy, ankiety, pierdoły pomagają ocenić jakieś skrajne przypadki. Kiedy ktoś zdrowo podchodzi do rozrywki, to niepotrzebne są takie rzeczy. No i w ogóle słuszna uwaga z tymi innymi środkami uzależniającymi - papierosy, alkohol itp. Naukowcom i psychologom się nudzi, co poradzić?
 6. SilentBob

  Dziecinada

  Trylogia Legend of Heroes: Trails in the Sky jest zarojona dziećmi albo nastolatkami. Poza tym to świetne jRPG-i są. Pokazują drogę do dorastania i, koniec końców, dorośnięcie. Sprostanie oczekiwaniom świata. Bardzo pozytywne gry i można naprawdę mocno zżyć się z każdym z bohaterów.
 7. @TheGhost9919 Wiedźmin 3: Dziki Gon. Jeśli jeszcze nie grałeś.
 8. @Arlekin The Legend of Heroes: Trails in the Sky potem Trails in the Sky Second Chapter, następnie Trails in the Sky the 3rd. Jak już to przejdziesz (po około osiemdziesiąt godzin na grę), bierz się za The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel I oraz II. Trójka "Cold Steel" wychodzi pod koniec roku na PS4 po angielsku, więc mam wielką nadzieję, że w przyszłym roku ujrzymy ją na PC. A potem czwórka.
 9. Handlowanie kontami Steam jest zabronione przez regulamin Steama.
 10. Kolejny "ekspert", który pisze o temacie nic o nim nie wiedząc. Po co? I w ogóle... w Wiedźminie 3 można korzystać z usług prostytutek? Dlaczego dopiero teraz się o tym dowiaduję?
 11. @goliat Przygód Pana Kleksa nie oglądałeś? @seba no jak producent/wydawca zarządzi, to cóż poradzić? Mnie natomiast chodzi o to, że NIE ZAWSZE tłumaczenie nazw własnych to zło i nie wolno tego robić. Nie powiesz mi chyba, że Baldur's Gate ma słabe tłumaczenie tylko i wyłącznie dlatego, że są tam tłumaczone nazwy własne krain geograficznych?
 12. @Tesu ja jestem zwolennikiem tłumaczenia nazw własnych z umiarem. Nie wiem za bardzo jak wyglądają tłumaczenia gier Blizzarda, bo w te po prostu nie gram, ale jeśli tak jak pokrętnie pokazałeś na przykładach, to jest to przesada. Za to tłumaczenia bądź co bądź nazw własnych w RPG-ach żeby daleko nie szukać Pillars of Eternity są robione z wyczuciem. Wszystko zależy od tłumacza.
×
×
 • Create New...