• Ogłoszenia

  • yojc

   Smugglerki 2017   07.01.2018

   https://forum.cdaction.pl/forum/249-smugglerki/

SilentBob

Zwycięzcy Smugglerków
 • Zawartość

  1496
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  8

1 obserwujący

O SilentBob

Informacje profilowe

 • Płeć
  mężczyzna
 • Skąd
  spod sklepu
 • Zainteresowania
  Różne.

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  Przygodówki
 • Wyróżnienia Smugglerkowe
  [2016] Diamentowy Interlokutor && Władca/Władczyni polszczyzny

Ostatnie wizyty

13367 wyświetleń profilu
 1. Tej też nie mam.
 2. @Sefnir kurde, kupiłbym, ale nie mam jak zapłacić. Nie mam Paypala.
 3. To nie jest gra jak Baldur. Nie klikasz tam myszką ani nic. Pierwsze dwie części mają specyficzny system walki. To znaczy - nie ma przycisku odpowiadającego za atak. Zamiast tego trzeba podejść do wroga tak nie bezpośrednio od przodu, tylko tak bokiem. Wtedy ty zadasz mu obrażenia, a on tobie nie. Bohater sam tnie potwora bez twojego udziału, ty musisz tylko iść na niego. W Ys Origin to już jest standardowy powiedziałbym japoński hack'n'slash. Jest to zdecydowanie najłatwiejsze Ys w jakie grałem. Tak czy siak serię polecam. Czekam na przeceny kolejnych części, żeby kupić. Ale ja nie o tym miałem... aha! Kiedyś pytałem tutaj o to, w jakiej kolejności grać, polecono mi zagrać od Origin. No i myślę, że to był błąd. Origin dzieje się jeśli mnie pamięć nie myli kilkaset lat przed pierwszym Ys i ma wiele nawiązań do dwóch pierwszych części, które wyszły najpierw. Jakbym mógł cofnąć czas, zagrałbym najpierw w Ys I i II a potem w Origin. Cóż... Tak jak wcześniej wspomniałem, na pewno polecam i pozdrawiam. W pierwszych dwóch częściach trzeba się przyzwyczaić do dziwnej mechaniki, ale to kwestia kilku godzin z grą. Potem jakoś leci.
 4. Ys Origins przeszedłem z nieskrywaną przyjemnością. Ys I i II to chyba klasyki gatunku, im dalej tym bardziej skomplikowanie jest. Przyjemne gry, ale trudne. Jedynkę skończyłem ostatnich dwóch bossów pokonując cudem i po wielokrotnych próbach. Dwójkę musiałem obejrzeć na youtube, bo stopień skomplikowania później był już za duży jak dla mnie. Grałem jeszcze w The Ark of Napishtim, ale nie przeszedłem. Nie ciągnie mnie, żeby do niej wrócić, ale kto wie? Kolejnych części nie tyknąłem jeszcze. Jak lubisz dużo grindować, cofać się do miejsc dawno odwiedzonych (po kilka razy) i w ogóle główkować a przy okazji zarzynać potwory, to spróbuj. Ale ja tu nie jestem za bardzo ekspertem od Ys. Bardziej by trzeba @Rankin zawołać. A on chyba forume już nie odwiedza?
 5. Pakiet Agarest: The Complete Saga jest też tanio. Wszystkie trzy części za 32,39 cebulonów. Zaczekam do godziny 19:00, zobaczę czy i jakie promocje się jeszcze pojawią i kupię sobie to Complete Saga.
 6. @Sefnir widzę właśnie, ale nie mam parcia, żeby kupić te gry. A ty przeszedłeś Berserię?
 7. A-ale osławiony ukryty dział dla prenumeratorów!
 8. Tutaj, na forum.
 9. Na kody.cdaction.pl musisz założyć NOWE konto, gdyż to, z którego piszesz na forum, nie jest do niego przypisane.
 10. >.<
 11. A nie masz rangi "Prenumerator". Może to dlatego?
 12. Kupiłem sobie Final Fantasy XIII i XIII-2. Bo czemu nie? Mam tylko milion pińćset gier do ogrania, połowę z nich zaczętych, ale była okazja, to se kupiłem. I teraz pobieram XIII. 50 giga do pobrania. No i podobno kilka długich pierwszych godzin służy za tutorial, więc... Aha, nie mam teraz za bardzo czasu na granie. Znaczy mam, ale przez to będę zaniedbywał inne obowiązki... Czemu ja to tutaj piszę, to się nadaje do żali... Problem w tym, że się cieszę z tego zakupu i zobaczymy, ile godzin utopię w świecie z tej edycji Finala. Jeszcze tylko Lighting Returns mi brakuje, ale nie sądzę, żebym obie trzynastki przeszedł tak szybko, więc...
 13. Od dzisiaj @Germanotta to Elf.