Jump to content

SilentBob

Zwycięzcy Smugglerków
 • Content Count

  1,730
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  31

SilentBob last won the day on July 9

SilentBob had the most liked content!

Community Reputation

2,097 Znakomita

2 Followers

About SilentBob

 • Rank
  Kevin Smith
 • Birthday 08/11/1986

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  Array
 • Wyróżnienia Smugglerkowe
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array
 • Zainteresowania
  Array

Recent Profile Visitors

17,853 profile views
 1. SilentBob

  Zamykamy?

  Jutro Ghost kończy pracę na stanowisku redaktora CD-Action i admina forum. Coś mi się zdaje, że forum nie zostanie przeniesione na "nowy serwis", który jest tak szumnie zapowiadany przez redakcję. No nic...
 2. Cześć! Potrzebny jest mi komputer stacjonarny do pracy biurowej (m.in. program Arcadia Architektura 12.0). Zależy mi na tym, żeby był szybki i mocny. Maksymalnie jestem w stanie wyłożyć na niego 4000 zł. Moje wymagania: szybka pamięć RAM - 32 GB (mniej mnie nie interesuje, musi być jak najszybsza) procesor lepszy od Core i5, który obecnie posiadam i już widzę, że nie daje rady przy poważniejszych projektach. Karta graficzna GeForce. Dysk SSD na system. Dysk HDD 1 terabajt. Windows 10 64bit
 3. SilentBob

  cyberpunk2077

  Zajrzyj pod ten link: https://www.ppe.pl/news/147738/cyberpunk-2077-i-problem-z-edycja-kolekcjonerska-cd-projekt-red.html CD Projekt RED sam dostarczy wersje kolekcjonerskie bez dodatkowych opłat. W razie jakichkolwiek pytań, w artykule jest mail, pod który możesz pisać w tej sprawie.
 4. @Lord Winter zajrzyj pod ten link. https://www.ppe.pl/news/147738/cyberpunk-2077-i-problem-z-edycja-kolekcjonerska-cd-projekt-red.html CD Projekt RED bierze na siebie odpowiedzialność za to zamieszanie.
 5. Nie no, tylko mówię, że Prince of Persia kupiony na Uplay, GOG-u itp. nie ma dubbingu. Można go dorwać za grosze na wyprzedażach, jeśli nie potrafisz ścierpieć dubbingu polskiego, to masz proste na to rozwiązanie.
 6. Cyfrowa wersja gry nie ma polskiego dubbingu.
 7. @konio52 z takim podejściem to ja mogę powiedzieć - daj mi serię gier, a ja znajdę w nich coś, co mogę wyśmiać na poziomie "kolejny reskin tej samej gry".
 8. To, że ty nie czekasz, nie znaczy, że cały świat nie czeka.
 9. Na mapie świata w prawym górnym rogu masz obóz.
 10. Eld chyba jest jeszcze redaktorem na jakimś portalu poświęconemu sportowi. Albo był...
 11. Przykro mi w takim razie, ale żyjemy w innej rzeczywistości. Widziałeś te legiony jutuberów? Co drugi dostaje za friko gry do "recenzji" (w większości marnych i wymuszonych), a nie dysponuje marką taką jak CD-Action. W ogóle sama marka CD-Action zmalała przez lata. Pamiętam, jak ktoś z redakcji pisał, że nazwa wzbudza w wydawcach i innych ludziach z branży uśmiech politowania. To jest fakt. A jeśli chodzi o "granie przez Bartka" - ci jutuberzy tworzący marny tak zwany "kontent" napędzają dzisiaj machinę reklamową. Niestety no... Też mi się to nie podoba, wolałbym, aby ktoś z większym autorytetem to robił, ale nic na to nie poradzę. Mogę tylko ubolewać, że banda dzieciaków woli obejrzeć jakąś pseudowideorecenzję niż przeczytać konkret. Znak czasów.
 12. Znając życie wydawnictwo tylko mydliło oczy.
 13. @BombelKrowka a grałeś w dodatki do AC Odyssey? Ja teraz przechodzę grę, to znaczy leveluję postać tylko po to, żeby zagrać w dodatek z Atlantydą. Idzie mi powoli, bo mam mało czasu na granie, ale też nie męczę się grą, tylko bawię.
 14. Nie wspiera. Data ważności kodu jest podana w każdym numerze, nie przekracza ona trzech miesięcy od wysyłki danego numeru do kiosków. Innymi słowy - jeśli próbujesz zdobyć klucz gry na Steam, którą dołączyli do CDA pół roku temu, to przykro mi, ale nie uda ci się, choćbyś stawał na głowie. Data ważności jest napisana na okładce danego numeru.
×
×
 • Create New...