Jump to content

SilentBob

Zwycięzcy Smugglerków
 • Content Count

  1,684
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  22

SilentBob last won the day on March 8

SilentBob had the most liked content!

Community Reputation

2,081 Znakomita

2 Followers

About SilentBob

 • Rank
  Kevin Smith
 • Birthday 08/11/1986

Informacje profilowe

 • Płeć
  mężczyzna
 • Skąd
  spod sklepu
 • Zainteresowania
  Różne.

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  Przygodówki
 • Wyróżnienia Smugglerkowe
  [2017] Najzabawniejszy użytkownik
  [2016] Diamentowy Interlokutor && Władca/Władczyni polszczyzny

Recent Profile Visitors

15,861 profile views
 1. @TheGhost9919 Wiedźmin 3: Dziki Gon. Jeśli jeszcze nie grałeś.
 2. @Arlekin The Legend of Heroes: Trails in the Sky potem Trails in the Sky Second Chapter, następnie Trails in the Sky the 3rd. Jak już to przejdziesz (po około osiemdziesiąt godzin na grę), bierz się za The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel I oraz II. Trójka "Cold Steel" wychodzi pod koniec roku na PS4 po angielsku, więc mam wielką nadzieję, że w przyszłym roku ujrzymy ją na PC. A potem czwórka.
 3. Handlowanie kontami Steam jest zabronione przez regulamin Steama.
 4. SilentBob

  Dosyć typowy MSM…

  Kolejny "ekspert", który pisze o temacie nic o nim nie wiedząc. Po co? I w ogóle... w Wiedźminie 3 można korzystać z usług prostytutek? Dlaczego dopiero teraz się o tym dowiaduję?
 5. SilentBob

  CD-Action 05/2019 - zapowiedź

  @goliat Przygód Pana Kleksa nie oglądałeś? @seba no jak producent/wydawca zarządzi, to cóż poradzić? Mnie natomiast chodzi o to, że NIE ZAWSZE tłumaczenie nazw własnych to zło i nie wolno tego robić. Nie powiesz mi chyba, że Baldur's Gate ma słabe tłumaczenie tylko i wyłącznie dlatego, że są tam tłumaczone nazwy własne krain geograficznych?
 6. SilentBob

  CD-Action 05/2019 - zapowiedź

  @Tesu ja jestem zwolennikiem tłumaczenia nazw własnych z umiarem. Nie wiem za bardzo jak wyglądają tłumaczenia gier Blizzarda, bo w te po prostu nie gram, ale jeśli tak jak pokrętnie pokazałeś na przykładach, to jest to przesada. Za to tłumaczenia bądź co bądź nazw własnych w RPG-ach żeby daleko nie szukać Pillars of Eternity są robione z wyczuciem. Wszystko zależy od tłumacza.
 7. SilentBob

  CD-Action 05/2019 - zapowiedź

  Tu bym dyskutował, ale nie o tym jest ten temat.
 8. Na muve gra Ni No Kuni II Revenant Kingdom - The Prince Edition za 88,40 PLN. Zwykła edycja jakieś dwadzieścia złotych mniej. Warto, bo gra jest świetna, a do tego dzisiaj udostępnione zostało fanowskie tłumaczenie.
 9. SilentBob

  Przyszłość CD-Action

  Tja, wszystko fajnie, pięknie, ale na forum to redakcja zagląda sporadycznie. Nie wiem czy zaglądną do tego tematu. Trzeba by wezwać kogoś z zarządzających pismem, na przykład tak, o: @spikain lub @CormaC. Ale nadal wątpliwe jest, czy to od nich zależy, w jakim kierunku pójdzie, bądź co bądź, pismo, a wraz z nim, marka CD-Action.
 10. SilentBob

  Przyszłość CD-Action

  Kiedyś CDA zrobiło 2 (słownie: "dwa") odcinki "programu" dla graczy na twitchu. Wszystko na żywo i w ogóle. Wyszło okropnie.
 11. CD-Action oferuje numery archiwalne do roku wstecz. Starszych nie mają.
 12. SilentBob

  Jak edytować post

  To by wyłączyli konto @Interia.
 13. SilentBob

  Temat growy

  Kurczę. Obejrzałem sobie na youtubie materiał o grze Blade Runner i tak mnie jakoś nakręciło. Jest to gra, w którą na pewno chciałbym zagrać. Niestety są dwie rzeczy stojące na drodze. Pierwsza to że cały kod źródłowy został stracony. Nie ma tego, więc nie ma na czym pracować przy dostosowywaniu gry do współczesnych systemów. Ech. Druga sprawa, to prawa do tej gry częściowo należą do Electronic Arts. I bądź tu mądry i miej nadzieję, że takie EA puściłoby tę odrestaurowaną grę na GOG-a. No nic. A teraz gram sobie w Hollow Knighta. Tak skaczę - z jednej gry na drugą. Bo nie potrafię się ostatnio wciągnąć w dłuższe granie w jedną produkcję. Mam masę gier, wiele które bardzo chcę przejść, ale co zacznę, to odkładam na rzecz innej. Czy to objaw jakiejś choroby?
 14. @Khalim nie napisałeś zbyt konkretnie. Pamiętasz okładkę - ale czego? Gry, czy numeru CDA, do którego była ta gra dołączona? Może to? http://www.przygodoskop.pl/143/encyklopedia.htm Ale to nie było dodane do CDA.
×