Jump to content

Elano

Forumowicze
 • Posts

  1,907
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Everything posted by Elano

 1. W mojej firmie nie ma nawet owocowych czwartków PS. Jestem właścicielem.
 2. Elano

  Nauka seo

  Nauka SEO to nie taka łatwa sprawa, jak mogłoby się wydawać. Chcesz się zabrać za naukę SEO, ale nie wiesz, od czego zacząć? Dowiedz się, jak rozpocząć naukę SEO! Dobrze to robię?
 3. Elano

  Buty ślubne

  Nie brałem ślubu, więc moje buty ślubne... no właśnie. Nie istnieją? Nie mają koloru? Są przezroczyste? Trudne pytanie.
 4. 7 stron publicystyki, w tym 3 to Magazyn Kulturalny... Panowie i Panie, co się tutaj odenkowiło? Mam nadzieję, że to tylko tak chwilo, bo odejście Papkina czy coś.
 5. No ciekaw jestem, co tam spikain na temat Xeno napisał, bo dla mnie to okropnie wysoki poziom. Może nie jak Persona 5, ale blisko. Tak to publicystyka i jeszcze jakieś recki gier, w które i tak nie zagram.
 6. Elano

  Temat growy

  Lol z tym chodzeniem na wszystkie zajęcia. Raz nie poszedłem na obowiązkowe praktyki, bo mi się nie chciało, i zabuliłem chyba 200 złotych i musiałem powtarzać xD Ale to było głupie. A co do grania, to gram w Pokemon Silver i znów mam 10 lat.
 7. Ogólnie mam takie wrażenie (może mylne, mam nadzieję, że nie), że piszecie... bardziej dorosłe teksty? A może to ja nie dorastam? (czytam pismo od około 10 lat) Recenzją Hellblade takiego quaza byłem zażenowany, a CormaC, że tak powiem, stanął na wysokości zadania i nie "śmieszkował" z chorób psychicznych, tylko dostarczył świetny tekst (może i faktycznie najlepszy od lat, jak sam napisał na Facebooku). Takich tekstów było w ostatnim czasie oczywiście więcej - recenzje Final Fantasy XII czy Persony 5 chociażby. Czegoś na tym poziomie po polsku właściwie nigdzie indziej nie ma. Wasze nabytki z ostatnich lat - Cross, Papkin (on chyba jest dłużej, ale w ostatnim czasie zaczął pisać więcej), spikain czy 9kier są szczerze mówiąc lepsi niż wasza stara gwardia. Dobrze wybieracie ludzi. Mam nadzieję, że wam się sprzedaż jako tako zgadza, bo choć internet już przygwoździł prasę, to teksty na papierze czyta mi się jednak jakoś o wiele spokojniej, niż te w internecie, przy 15 innych otwartych kartach w przeglądarce. Czytałem różne czasopisma i strony, ale jednak to do CD-Action nadal wracam. No, taka laurka z tego wyszła, ale sama prawda
 8. Nervosol jest tym gościem z L.A. Noire:
 9. Elano

  Temat growy

  Popełniłem bloga: http://www.ppe.pl/blog/53633/8483/nintendo-switch-online-a-co-mi-tam-zaplace.html
 10. A Lewandoski i tak je to, co mu lekarze Bayernu zalecą, bo na tej diecie żony to by miał siłę na 45 minut meczu xD
 11. Elano

  Temat growy

  Będzie lepsza konsola do indyczków niż Vita, bo tu nie pójdą tylko te najbardziej wymagające.
 12. No nie wiem. Najlepsze filtrowanie ma twitter, bo tam praktycznie nie zobaczysz czegoś, czego nie chcesz.
 13. Elano

  Temat growy

  Wiedźmin 1 ma Odmęty. W "trójkę" nie grałem, ale to najlepsza lokacja z dwóch pierwszych części.
 14. Elano

  Temat growy

  Grałem multum godzin, ale nowe mapy i bronie kuszą. Widzę, że to raczej duże DLC do jedynki, ale i tak... a potem i tak będzie Xenoblade Chronicles 2, czyli absolutny mus.
 15. Elano

  Temat growy

  @Sergi@Abyss Jakoś muszę sobie uzasadniać ew. wywalenie takiej kasy na konsolę bez gier, no nie? xD Ale w takiego Splatoona 2 to bym zagrał. I może właśnie wtedy, bo będzie bundle konsola + gra, ale to wychodzi dopiero w lipcu.
 16. Elano

  Temat growy

  Owlboy będzie też na Switchu. Kolejny argument za rychłym zakupem tej konsoli. I chyba przy okazji sprzedażą PS4 xD
 17. Jaka sygnatura tam wyżej xD Czuję się jak w roku 2005.
 18. Tak ze 400 złotych z dostawą. http://www.amiami.com/top/detail/detail?gcode=FIGURE-030250&page=top
 19. Z kartofli to tylko placki. Aaalbo w platsterkach, zapomniałem.
 20. Jeszcze jajecznicę się szybko robi albo płatki na mleku. To plus kurczak z ryżem i czymś i tak można żyć. I tak będzie to zdrowsza dieta niż 95% Polaków xD
×
×
 • Create New...