Skocz do zawartości
Rankin

Temat growy

Polecane posty

A ja mam NiOh, mam The Last Guardian, wkręciłem się znowu w Street Fightera V, do tego Overwatch, Titanfall 2 i FIFA. Tak dużo gier a tak mało czasu, już nawet seriali ostatnio nie oglądam, tylko Taboo na bieżąco :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, b3rt napisał:

A ja mam NiOh, mam The Last Guardian, wkręciłem się znowu w Street Fightera V, do tego Overwatch, Titanfall 2 i FIFA. Tak dużo gier a tak mało czasu, już nawet seriali ostatnio nie oglądam, tylko Taboo na bieżąco :/

 

4 godziny temu, ZygfrydQ napisał:

Z innej beczki, ostatnio znowu rozmyślam nad PS4 (ilość ex'ów coraz bardziej kusi). I tutaj pytanie do znawców tejże konsoli: babrać się w wersję PRO czy olać? Widziałem gdzieś bodajże za 1450zł PS4 1TB z grami TloU, Heavy Rain, Beyond oraz Bloodborne. Dobra cena? Z tych tytułów tylko w HR grałem (na PS3), cała reszta jest na liście exów, które właśnie chciałbym przejść na tej platformie.

Może lepiej używkę i taniej te gry dokupię (+ inne, jak chociażby Nioh)?

Generalnie interesują mnie tylko i wyłącznie gry ograniczone w dystrybucji do tej konsoli, mam mocnego kompa i cokolwiek wyjdzie na niego, na bank będzie mi chodzić lepiej i będzie tańsze, więc żadne overwatche, wiedźminy czy inne gta 5 mnie kompletnie nie interesują.

Pewnie pogram z pół roku i sprzedam...

???

36 minut temu, Arturzyn napisał:

Masz blisko 1100 gier na Stimie, nadrabiaj.

Cały czas staram się nadrabiać, co chwilę przechodzę jakieś nowe tytuły albo odpalam jakieś crapy, które nie mają prawa być sprzedawanymi za pieniądze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ZygfrydQ

Powiem tak, zrób jak uważasz :D. Ja mam "gołą" PS4 i nie planuję zmiany. Bo wszystkie gry chodzą bez problemu a to że gdzieś tam mi 3-4 klatki spadną to nie jest dla mnie żaden problem. Tak samo jak delikatnie lepsza grafika w niektórych grach na PRO. Jeśli jednak bym musiał zmienić (bo np. by się zepsuła) to brałbym pewnie Pro bo to platforma bardziej przyszłościowa i o ile exów się nie spodziewam, o tyle na pewno znajdą się gry które będą na niej działać dużo lepiej. Z tym że ja gram tylko na konsolach i nie planuję sprzedawać, w twoim wypadku (dla exów) to kupiłbym używaną, zwykłą czwórkę za 800 zł. i dobre.

A, no i ogólnie Pro trochę brakuję na rynku ceny są trochę sztucznie zawyżane, uważaj :)

Edytowano przez b3rt
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Stillborn napisał:

https://www.humblebundle.com/freedom

Polecieli po bandzie...

Może dla nas w Polsce to pojazd po bandzie, ale na dolary to chyba połowa premierowej ceny gry AAA czyli kolejna atrakcyjna oferta. W sumie może i bym się szarpnął dla paru tytułów, no ale bieda, tak że tego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, ZygfrydQ napisał:

Alternatywą byłby jeszcze NSwitch, ale widząc ceny gier na tegoż, to mi się trochę słabo robi...

Ceny gier to jedno ale dawanie 1,5k golda żeby pograć w remaster Street Fightera 2, Bombermana, Snake'a czy kilku-kilkunatoletnie indyki (World of Goo...) to średni biznes.

Na ten rok chyba tylko Zelda zapowiada się naprawdę ok (i mówię to serio, gra wygląda genialnie). Mario nie lubię a Xenoblade 2 pewnie w tym roku nie wyjdzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, b3rt napisał:

Ceny gier to jedno ale dawanie 1,5k golda żeby pograć w remaster Street Fightera 2, Bombermana, Snake'a czy kilku-kilkunatoletnie indyki (World of Goo...) to średni biznes.

Na ten rok chyba tylko Zelda zapowiada się naprawdę ok (i mówię to serio, gra wygląda genialnie). Mario nie lubię a Xenoblade 2 pewnie w tym roku nie wyjdzie.

Zawsze byłem za biedny na konsole od Big N, toteż w ich ex'y też nie grałem. Ani w żadne zeldy, ani w żadne Mario (nie licząc klasyka), ani Xenoblade'y czy inne rzeczy. Poza tym koncepcja przenośnych gier na multi, w podróży, wygląda dla mnie też całkiem ciekawie, bo na delegacje często jeżdżę, więc po pracy na wyjeździe byłoby co robić (miejscowość do jakiej jeżdżę to takie z deczka zapupie, gdzie nie ma nic do roboty).

Ale i tak chyba odpuszczę, bo raz, że ceny gier mnie odstraszają, dwa, że właśnie nie widzę jakoś bardzo dużo gierek nadających się do podróżnego multi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ZygfrydQ napisał:

Zawsze byłem za biedny na konsole od Big N

tpe0Hvo.jpg

Ale tak serio - o ile nie masz nic przeciwko sprzedaży gier, to granie na Nintendo jest dość tanie. Gry prawie w ogóle nie tracą na wartości i można kupić nowość za 180 zł, a potem sprzedać za 140 nawet za pół roku-rok.

Chyba że jednak wolisz zbierać albo nie lubisz bawić się w handel, to już gorzej :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ZygfrydQ napisał:

Zawsze byłem za biedny na konsole od Big N

Nie wydaje mi się żeby ceny N były jakoś oderwane od cen innych konsol. Inna sprawa że z dostępnością jest gorzej i ceny nie lecą tak w dół jak np. na PS4 gdzie U4 niecały rok po premierze można kupić za 1/3 ceny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym byciem biednym, to chodziło mi raczej o czasy świetności GB, GBC, GBA, GC... Jak już Wii/WiiU wyszły na rynek, to miałem inną konsolę, a i właśnie ceny gier na N są moim zdaniem dość wysokie. No i tak, raczej rzadko się bawię w odsprzedawanie tytułów i takie tam (Xboxa360 nie odpaliłem chyba od półtorej roku, a wszystkie gry nadal są na półce; mam też ZAFOLIOWANĄ kolekcjonerkę Dying Light, której też nadal nie chciało mi się wystawić do sprzedania). Ale to może nawyk czysto PCtowy.

Edytowano przez ZygfrydQ
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Glockens napisał:

Jeśli jesteś na bieżąco z grami to nie, ale tak to BF4 Premium, BF Hardline z dodatkami, Battlefront, Plants vs Zombies Garden Warfare 2.

Z tego wszystkiego jedynie Battlefront mógłby mnie umiarkowanie interesować. Gry EA mocno mi się znudziły przez lata, bo nie dość że średnie to jeszcze skrajnie nieopłacalne. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...