Jump to content

Elano

Forumowicze
 • Posts

  1,907
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Elano last won the day on August 6 2021

Elano had the most liked content!

Reputation

2,119 Znakomita

1 Follower

About Elano

 • Rank
  Zachodni wiatr spienione goni fale
  Skalny Troll

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array

Recent Profile Visitors

18,484 profile views
 1. W mojej firmie nie ma nawet owocowych czwartków PS. Jestem właścicielem.
 2. Elano

  Nauka seo

  Nauka SEO to nie taka łatwa sprawa, jak mogłoby się wydawać. Chcesz się zabrać za naukę SEO, ale nie wiesz, od czego zacząć? Dowiedz się, jak rozpocząć naukę SEO! Dobrze to robię?
 3. Elano

  Buty ślubne

  Nie brałem ślubu, więc moje buty ślubne... no właśnie. Nie istnieją? Nie mają koloru? Są przezroczyste? Trudne pytanie.
 4. 7 stron publicystyki, w tym 3 to Magazyn Kulturalny... Panowie i Panie, co się tutaj odenkowiło? Mam nadzieję, że to tylko tak chwilo, bo odejście Papkina czy coś.
 5. No ciekaw jestem, co tam spikain na temat Xeno napisał, bo dla mnie to okropnie wysoki poziom. Może nie jak Persona 5, ale blisko. Tak to publicystyka i jeszcze jakieś recki gier, w które i tak nie zagram.
 6. Elano

  Temat growy

  Lol z tym chodzeniem na wszystkie zajęcia. Raz nie poszedłem na obowiązkowe praktyki, bo mi się nie chciało, i zabuliłem chyba 200 złotych i musiałem powtarzać xD Ale to było głupie. A co do grania, to gram w Pokemon Silver i znów mam 10 lat.
 7. ssikałeś się?

  1. Elano

   Elano

   Zesrałem, a co, przeszkadza ci?

 8. Ogólnie mam takie wrażenie (może mylne, mam nadzieję, że nie), że piszecie... bardziej dorosłe teksty? A może to ja nie dorastam? (czytam pismo od około 10 lat) Recenzją Hellblade takiego quaza byłem zażenowany, a CormaC, że tak powiem, stanął na wysokości zadania i nie "śmieszkował" z chorób psychicznych, tylko dostarczył świetny tekst (może i faktycznie najlepszy od lat, jak sam napisał na Facebooku). Takich tekstów było w ostatnim czasie oczywiście więcej - recenzje Final Fantasy XII czy Persony 5 chociażby. Czegoś na tym poziomie po polsku właściwie nigdzie indziej nie ma. Wasze nabytki z ostatnich lat - Cross, Papkin (on chyba jest dłużej, ale w ostatnim czasie zaczął pisać więcej), spikain czy 9kier są szczerze mówiąc lepsi niż wasza stara gwardia. Dobrze wybieracie ludzi. Mam nadzieję, że wam się sprzedaż jako tako zgadza, bo choć internet już przygwoździł prasę, to teksty na papierze czyta mi się jednak jakoś o wiele spokojniej, niż te w internecie, przy 15 innych otwartych kartach w przeglądarce. Czytałem różne czasopisma i strony, ale jednak to do CD-Action nadal wracam. No, taka laurka z tego wyszła, ale sama prawda
 9. Nervosol jest tym gościem z L.A. Noire:
 10. Elano

  Temat growy

  Popełniłem bloga: http://www.ppe.pl/blog/53633/8483/nintendo-switch-online-a-co-mi-tam-zaplace.html
×
×
 • Create New...