Elano

Forumowicze
 • Zawartość

  1906
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  5

2 obserwujących

O Elano

 • Tytuł
  Zachodni wiatr spienione goni fale

Informacje profilowe

 • Płeć
  mężczyzna

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  RPG

Ostatnie wizyty

17421 wyświetleń profilu
 1. No ciekaw jestem, co tam spikain na temat Xeno napisał, bo dla mnie to okropnie wysoki poziom. Może nie jak Persona 5, ale blisko. Tak to publicystyka i jeszcze jakieś recki gier, w które i tak nie zagram.
 2. Lol z tym chodzeniem na wszystkie zajęcia. Raz nie poszedłem na obowiązkowe praktyki, bo mi się nie chciało, i zabuliłem chyba 200 złotych i musiałem powtarzać xD Ale to było głupie. A co do grania, to gram w Pokemon Silver i znów mam 10 lat.
 3. Przekleństwa to część języka. Pasują do danego serialu, sceny i postaci - można je dać. Nic w tym "cool" czy odwrotnie.
 4. @nevya @47 Jak mogłem o tym zapomnieć (ta na M to Missandei). Dzięki, wielbiciele kobiecych walorów.
 5. Zawiódłbym się ostatnim sezonem jeśli chodzi o cycki. Nie było w ogóle, o ile dobrze pamiętam (a zwracam na to uwagę!).
 6. No i o to chodzi. Przy okazji jest to wzorowo zrealizowane - ogromny jak na serial budżet robi swoje. Wiadomo, że nie brakuje głupotek (Jaime i Bron pływają w zbroi płytowej lepiej od Phelpsa w samych gatkach), jak i głupot wielkich (z ostatniego sezonu choćby Benjen ratujący Jona (co za deus ex machina) czy słabe rozwiązanie wątku mistrza intryg Littlefingera, którego przejrzała raczej nie słynąca z intelektu Sansa), ale można na to przymknąć oko na korzyść widowiskowości. Już lepiej, żeby coś się działo, niż nie działo się nic, jak w sezonie 5 i 6. Praktycznie każdy serial z czasem traci na jakości, ale GoT przynajmniej wygląda na coś, co skończy się na poziomie, bo do takich Wikingów straciłem cierpliwość po trzecim sezonie. Chyba wyszedłem na jakiegoś fanatyka GoT, ale po prostu lubię sobie to obejrzeć w przerwie pomiędzy czytaniem Nietzschego a kolejną sesją crossfitu c'nie.
 7. ssikałeś się?

  1. Elano

   Elano

   Zesrałem, a co, przeszkadza ci?

 8. Ogólnie mam takie wrażenie (może mylne, mam nadzieję, że nie), że piszecie... bardziej dorosłe teksty? A może to ja nie dorastam? (czytam pismo od około 10 lat) Recenzją Hellblade takiego quaza byłem zażenowany, a CormaC, że tak powiem, stanął na wysokości zadania i nie "śmieszkował" z chorób psychicznych, tylko dostarczył świetny tekst (może i faktycznie najlepszy od lat, jak sam napisał na Facebooku). Takich tekstów było w ostatnim czasie oczywiście więcej - recenzje Final Fantasy XII czy Persony 5 chociażby. Czegoś na tym poziomie po polsku właściwie nigdzie indziej nie ma. Wasze nabytki z ostatnich lat - Cross, Papkin (on chyba jest dłużej, ale w ostatnim czasie zaczął pisać więcej), spikain czy 9kier są szczerze mówiąc lepsi niż wasza stara gwardia. Dobrze wybieracie ludzi. Mam nadzieję, że wam się sprzedaż jako tako zgadza, bo choć internet już przygwoździł prasę, to teksty na papierze czyta mi się jednak jakoś o wiele spokojniej, niż te w internecie, przy 15 innych otwartych kartach w przeglądarce. Czytałem różne czasopisma i strony, ale jednak to do CD-Action nadal wracam. No, taka laurka z tego wyszła, ale sama prawda
 9. Dobry Sezon GoT, zwłaszcza w porównaniu do ostatnich dwóch, które nigdzie nie zmierzały. PS. Czekam na to, aż
 10. Popełniłem bloga: http://www.ppe.pl/blog/53633/8483/nintendo-switch-online-a-co-mi-tam-zaplace.html
 11. A Lewandoski i tak je to, co mu lekarze Bayernu zalecą, bo na tej diecie żony to by miał siłę na 45 minut meczu xD
 12. Wbiłem na tego discorda, ale za mało elitarny się okazałem i wywalili mnie xD
 13. A, to tak to działa. No ok xD