Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Rankin

Temat growy

Recommended Posts

No siemanko

Zbliżam się powoli do końca F3AR, jestem na zrujnowanym lotnisku. Karabin maszynowy rządzi, podobnie jak dwa ingramy; gorzej z resztą broni, ale cóż, dwie satysfakcjonujące to już i tak dużo. Jak skończę, pewno wrócę do Gothica 3 (+CP1.75), to ogromna i wymagająca bestia.

Link to comment
Share on other sites

Ja gram w Personę 3 Portable, ale łapię się na tym, że zapominam zapisywać i jeśli ginę, to tracę z 5 godzin gry za jednym razem. Nie, żeby była jakaś trudna, ale w dungeonie czasem zdarza się trudniejszy mobek raz na jakiś czas.

No i WipEout Pure. :3

Link to comment
Share on other sites

Ja gram w Personę 3 Portable, ale łapię się na tym, że zapominam zapisywać i jeśli ginę, to tracę z 5 godzin gry za jednym razem.

To mnie odrzuciło od Persony 1. Pisząc "to" mam na myśli, że w P1 sejwy były za daleko od siebie i nieraz game over czy zwykła konieczność sprawiała, że traciłem dużo postępu :(

Najlepsza broń ever

Odruchowo splusowałem, a dopiero po chwili dotarło do mnie, że to super shotgun, nie podstawowy :(

Link to comment
Share on other sites

To mnie odrzuciło od Persony 1. Pisząc "to" mam na myśli, że w P1 sejwy były za daleko od siebie i nieraz game over czy zwykła konieczność sprawiała, że traciłem dużo postępu sad_prosty.gif

Nawet nie chodzi o savepointy. Jak idziemy do dungeonu, to mamy sejwa przy wejściu, do którego możemy się wrócić bo prawie na każdym piętrze mamy teleport (a potem możemy chyba przejść na co 5 piętro). Po prostu o tym zapominam.

Link to comment
Share on other sites

Dobra. F3AR zakończony, i to zakończeniem satysfakcjonującym. Tylko Point Man się w ogóle nie odezwał, co chyba jednak nie zaskoczyło nikogo. W sumie trochę szkoda, że w zasadzie seria powinna nazywać się The Incredible Misadventures of Alma & Paxton, czy coś w ten deseń i wątek jednostki FEAR został bardzo szybko i dokładnie zakopany po dodatkach do jedynki.

Link to comment
Share on other sites  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...