Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Uwagi i pytania do moderatorów III

Polecane posty

Dlaczego nie można pisać postów na forum będąc pod wpływem alkoholu? I skąd wiecie, że ktoś się nadźgał (macie wbudowany alkomat w kompa?)? Tu cytat z imć Niziołki :
Dlatego, że forum zakłada pisanie na poziomie umożliwiającym dyskusję. Jeśli ktoś zostawia wiadomość

"jeztem pijany poprosze ban jak zwyke!!! szybko zanim cos odpitole!!!... "

a potem całą serię głupich tekstów, to raczej nie możemy spodziewać się, aby był w stanie prowadzić rozsądną dyskusję z kimkolwiek (tym bardziej, iż jego wypowiedzi były obraźliwe). Podobnie jak z crackami - jeśli ktoś pisze, że używa cracka, to nie sprawdzamy, czy ma go na komputerze, czy tylko żartuje, że ma. Poza tym było to tylko dodatkowe obciążenie dla jego posta z Religii.

Do tego, o ile się nie mylę 'imć' jest tytułem nadawanym mężczyznom.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz... trochę się z tą reklamą zapędziłem... :P Mam w końcu sygnaturkę :D Tak więc daruję sobie pytanie do Ghosta :D

Ja się tak zastanawiam co to z problem żeby włożyć płytę do napędu i odpalić grę. Jeśli napęd zaczyna rysować to wystarczy go wymienić. Crack nie dość że nie raz potrafi psuć grę (może powodować blue screeny itp. mimo że gra uruchamia się i jakiś czas dobrze działa) to jeszcze potrafi być programem szpiegowskim czy wirusem.

[ciach]

Takie informacje są zbędne.-mateusz(stefan)

@Stefan

Jakoś tak się rozgadałem. Dyskusja ciekawa :D Ale chyba i tak lepiej nie pisać co się robi prywatnie, bo nikogo to nie obchodzi. Czyż nie?

Kiedy smuglerki sie zaczynają bo nie jestem w temacie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Niziołka - teraz czaję bazę, jakbyś tak napisała w uzasadnieniu to bym się nie czepiał, a sama przyznasz, że uzasadnienie typu: dostał urlop bo pisał po pijaku jest (delikatnie mówiąc) nieprzekonujące. A co do cracków, to bana dostaje ludzik który go posiada?, ja posiadam paczkę ruskich fajek - to też nielegalne, ale od ścigania takich rzeczy jest policja a nie moderatorzy. Kto to wymyślił?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz na to forum jako gość. Gospodarz, który zaprasza do siebie różne osoby może oczekiwać od nich określonych zachowań. Tym gospodarzem jest Ghost. Policja jest od złapania Cię, żebyś mógł dostać wyrok śmierci w sądzie za posiadanie cracków. Natomiast każdy obywatel ma prawo wyprosić ze swojego mieszkania kogo zechce. I na tej zasadzie działa karanie za chwalenie się posiadaniem cracków, z tym że nie wylatujesz od razu, a najpierw dostajesz kilka upomnień.

Polskie prawo nie ma tu nic do rzeczy (chociaż akurat stoi po naszej stronie). Nie jest to forum państwowe, a w rękach prywatnych ludzi i mogą oni sobie zażyczyć czego tylko chcą od swoich forumowiczów, nawet wysyłania ciasta jagodowego za każdy tydzień użytkowania forum. Jak komuś się nie podoba, to ma prawo po prostu zrezygnować z używania tego forum, tak samo jak my mamy prawo oczekiwać na nim określonych zachowań. I to brzmi okrutnie w założeniu, ale jest bardzo łatwe do spełnienia dla forumowiczów w praktyce, bo nasze wymagania nie są kosmiczne, wymagają po prostu reprezentowania swoją osobą jakiegoś poziomu. I ogromna większość forumowiczów nie ma z tym najmniejszego problemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, mógłbym wstawić sobie na awatarkę zdjęcia zniekształconych ludzi, wyjątkowo nieatrakcyjnie zrośniętych bliźniaków syjamskich czy osób chorych, z przypadłościami wyjątkowo uwypuklającymi brzydotę? Nie żebym chciał, ciekawi mnie natomiast czy taka estetyka byłaby akceptowalna na forum.

Albo zdjęcia starych pomarszczonych kobiet w stroju kąpielowym. Czy coś.

Co do odwróconych krzyży - jak jest z takim, na którym przedstawiona jest postać Jezusa? Czy rzekomy zakaz ustawienia takowego nie jest aby obrazą uczuć religijnych satanistów (lub kinder-satanistów, jak zwał tak zwał)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz na to forum jako gość. Gospodarz, który zaprasza do siebie różne osoby może oczekiwać od nich określonych zachowań.

(nie będę cytował całości)

Bardzo ładnie to ująłeś. Warto wspomnieć też że na forum może wejść np rodzic który by nie chciał żeby jego dziecko używało nielegalnych rzeczy, czy miało dostęp do nieodpowiednich treści. Wymyślając takie a nie inne zasady Ghost też dbał o własny spokój. Po co ma się potem włóczyć po sądach z powodu tego że jego forum "rozpowszechnia", "promuje" czy "popiera" piractwo. Dla kogoś to może się wydawać śmieszne jednak nie raz można było w gazetach czytać o rozprawach sądowych które się zaczęły od głupiego, drobnego donosu.

I pytanie na koniec - czy to już koniec tematu o crackach itd?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, mógłbym wstawić sobie na awatarkę zdjęcia zniekształconych ludzi, wyjątkowo nieatrakcyjnie zrośniętych bliźniaków syjamskich czy osób chorych, z przypadłościami wyjątkowo uwypuklającymi brzydotę? Nie żebym chciał, ciekawi mnie natomiast czy taka estetyka byłaby akceptowalna na forum.

Zrób to, a trafisz do ignorowanych. Nawet będzie to dopuszczalne na forum. Nie widzę potrzeby wstawiania sobie czegoś, co jest - delikatnie mówiąc - odrzucające. Miałem okazję być wśród ludzi z problemami skórnymi i nie zmuszałem się do patrzenia na ich zmiany. Swoimi też nie paradowałem przed nimi, choć się swojej kondycji nie wstydzę i mam odwagę chodzić w krótkich spodniach oraz koszuli bez rękawów w wyjątkowo upalne dni. Przecież nie założysz na twarz i inne części ciała maski czy bandaża, jeśli akurat tam będziesz miał zmiany. Takie życie. Nie uważam ich przez to za gorszych ludzi, ale nie ma sensu udawadniać komuś czegoś w taki sposób. Tyle ze strony nieaktracyjnego człowieka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko chciałem zgłosić tematy które można już zamknąć. A tak się zapytam: czy powinienem tu zgłaszać takie rzeczy? Czy takie tematy jakoś specjalnie wadzą? Bo jeśli nie to nie będę o nich mówił. Niechciałbym być postrzegany jako ktoś nadgorliwy. ;)

http://forum.cdaction.pl/proble-z-rejestra...am-t150511.html

http://forum.cdaction.pl/index.php?showtop...p;#entry2269253

http://forum.cdaction.pl/index.php?showtopic=156257

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tematy do zamknięcia, raportuję (ktoś z moderacji tak radził, ale już nie pamiętam kto).

Uważam, że raportowanie jest dużo wygodniejszym (zarówno dla userów jak i modów) i pewniejszym sposobem, od wysyłania PW (choć w zasadzie, raport do tego nie służy).

Czy robię źle?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponadto jest nieco za wcześnie na przecieki do najnowszego numeru. Zwykle zaczynają się one w środę poprzedzającą wydanie numeru. Numer listopadowy ukaże się 25 października, więc myślę, ze 19 już zabawa w zgadywanie pełniaków będzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można i tak. Na pewno wygodniej jest dla moderatora działu jak dostanie kilka linków i sobie spokojnie je odwiedzi i "obsłuży" niż jak ma czytać kilka raportów i je odhaczać za każdym razem.

Rzeczywiście, dla moderatorów PW jest wygodniejsze, ale po pierwsze, nie wiem który z nich akurat będzie (zazwyczaj takie tematy raportuję w nocy lub nad ranem), a po drugie, najczęściej przeglądam forum za pomocą telefonu, zatem, w moim przypadku podawanie wielu linków jest wykluczone. Pozostanę, więc przy swoim sposobie, dzięki za odpowiedzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...