Jump to content

antros22

[Ekspert] Sprzęt PC
 • Content Count

  6,273
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

antros22 last won the day on August 31 2012

antros22 had the most liked content!

Community Reputation

263 Znakomita

About antros22

 • Rank
  Primaaprilisowy Ekspert Niszowy

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Array
 • Ulubiony gatunek gier
  Array
 • Konfiguracja komputera
  Array

Sposób kontaktu

 • Strona WWW
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array
 • Zainteresowania
  Array

Recent Profile Visitors

10,600 profile views
 1. antros22

  Media II

  Większość mediów głównego nurtu jest "dżender", względnie w miarę są feministycznie nastawione. Wcale nie mam nic przeciwko temu, ale wyjątkowa nagonka na Magdalenę Ogórek bardzo mnie zniesmaczyła - często kobiety (feministki), które - za przeproszeniem owych - modliły się o "kobietę na lewicy", odsądzają tę osobę od czci i wiary. Hipokryzja czy oportunizm? =]
 2. @up Nihil novi sub sole, ja chyba (nie chce mi się sprawdzać) napisałem na początku tego tematu coś podobnego. Mimo wszystko nieco mi zgrzyta taka kobieta jak mężczyzna... =)
 3. Dlaczego w Gothikach nie ma dzieci? =)
 4. http://www.purepc.pl/podkrecanie/jak_podkrecic_procesor_poradnik >> Zasilacz: Delta DPS 460DB A 385W (Czarna lista chyba prawda?) Nieprawda.
 5. Ważne jaka jest temperatura w praktyce, czyli w grach. Niemniej jednak temperatury około dziewięćdziesięciu stopni w testach są trochę niepokojące. W każdym razie przypadkiem nie obawiaj się, że procesor się spali. =)
 6. Wygląda na to, co pisałem, czyli chłodzenie raczej niesprawne. Kosztami takowych niezbyt się interesuję, więc tu Ci nie pomogę. Moim zdaniem byłoby dobrze, gdybyś oddał kartę do serwisu (jakiegoś porządnego/zaufanego), aby to dokładnie sprawdzili, aczkolwiek to dodatkowe koszty... Może więc lepiej od razu kupić nowe chłodzenie?
 7. Wszystko powinno raczej się zgodzić. Moim zdaniem powinieneś kupić najpierw dobry zasilacz (choć wcale nie przesądzam, że jest to jego wina, co więcej raczej nie sądzę, że jest). Potem możemy pomyśleć. =)
 8. Takie głupstwo (które całkiem możliwe, że nie ma nic do rzeczy, ale dlatego to proponuję, że właśnie jest łatwo to zrobić) - zmień profil zasilania na laptop (oczywiście, jeśli nie masz ustawionego takiego) Z płytami od Asrocka jest pod względem "dziwnie". =)
 9. Dygresja natury ogólnej (szczególnie dotycząca MD) - moim zdaniem najpierw powinno się sprawdzić problem od strony programowej (niestety, czy chcesz, czy nie chcesz, najprostszym sposobem sprawdzenia tego jest dla laika zrobienie formatu). Jeśli ktoś szuka rozwiązania problemu sprzętowego, najpierw - według mnie - powinien wyeliminować możliwość problemu programowego. Dlatego w tym przypadku nie "zgorszyły" mnie propozycje zrobienia formatu.
 10. Karta nadal się grzeje. Zatem albo, rzeczywiście nie nałożyłeś poprawnie pasty, albo jej chłodzenie szwankuje (nie wykluczam innych możliwości, lecz owe są o wiele mniej prawdopodobne), stąd też może brać się ten dźwięk. Dodatkowo temperatura procesora - do chłodnych nie należy, ale to może być efekt tego, że karta jest gorąca. Za tym, że chłodzenie na karcie źle działa, może przemawiać to, iż HWM odnotowuje takie wolne obroty wentylatora, acz ten program - takoż i inne - może podawać różne dziwne i nieprawdziwe rzeczy. Proponuję, abyś pobrał ten program, ustawił w nim obroty wentylatora karty na full i sprawdził w praktyce (grając), czy coś się nie poprawiło / nie zmieniło. Spróbuj też ponownie zmienić pastę.
 11. Płyta może ogólnie nawalać, acz najpierw sprawdziłbym ten RAM (testy, "żonglerka") oraz wejścia, jak i samą klawiaturę. Poza tym zasilacz masz dobry, ale nawet taki może szwankować (gdy zaczyna wszystko świrować, można go podejrzewać).
 12. Próbowałeś reinstalacji (ewentualnie innych) sterowników karty graficznej?
×
×
 • Create New...