Jump to content

MikaelDorren

Moderatorzy
 • Content Count

  14,116
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

MikaelDorren last won the day on August 21

MikaelDorren had the most liked content!

Community Reputation

236 Znakomita

1 Follower

About MikaelDorren

 • Rank
  Balrog
 • Birthday 06/04/1981

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Array
 • Ulubiony gatunek gier
  Array
 • Konfiguracja komputera
  Array

Sposób kontaktu

 • Strona WWW
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array
 • Zainteresowania
  Array

Recent Profile Visitors

25,172 profile views
 1. @SolInvictus "Masz ograniczone mozliwosci umyslowe" "osoba, ktora przychodzi po porade sprzetowa na forum(...) napotyka na swojej drode debila" Jeśli uważasz, że "to nie jest obrażanie, lecz stwierdzenie faktów", to możesz mieć taką opinię. Jest jeden malutki problem - Twoja opinia trochę się nie pokrywa z rzeczywistością. Nie krzywda dla Ciebie, lecz korzyść dla innych. O "krzywdy" osobników wykazujących elementarne braki w kulturze wypowiedzi nikt tu nigdy nie dbał. Tacy nie są potrzebni na żadnym porządnym forum, nawet zdechłym. No patrzcie, przejrzał mnie.. Dawno nie było żadnego urlopu ani bana, więc na kogoś musiało paść. A tak poważnie - dostałeś urlop, bo na niego uczciwie i ciężko zapracowałeś. Swoją kulturą wypowiedzi oraz ignorowaniem uwag administracji forum. PS. Na tym forum, nawet w jego stanie agonalnym, obowiązują pewne zasady postępowania w sytuacji otrzymania ostrzeżenia/urlopu/bana. Człowiek, który nie ma "ograniczonych możliwości umysłowych" po kilku latach bycia aktywnym użytkownikiem powinien nie tylko je znać, ale i umieć zastosować.
 2. Problem rozwiązany, więc temat zamykam. W razie potrzeby otwarcia tematu, autor jest proszony o kontakt przez PW z którymś z aktualnie obecnych na forum moderatorów.
 3. Problem rozwiązany, więc temat zamykam. W razie potrzeby otwarcia tematu, autor jest proszony o kontakt przez PW z którymś z aktualnie obecnych na forum moderatorów.
 4. Problem rozwiązany, więc temat zamykam. W razie potrzeby otwarcia tematu, autor jest proszony o kontakt przez PW z którymś z aktualnie obecnych na forum moderatorów.
 5. Po kolei: @SolInvictus Nad emocjami można i należy panować. Masz 14 dni na ochłonięcie, gdyż to nie jest Twój pierwszy raz. @Daimyo Pierwsza rzecz - za wymianę "opinii" dostajesz jeden punkt karny. To Twoje pierwsze przewinienie, więc obędzie się bez urlopu. Druga - miej troszkę szersze spojrzenie na problem. Nie zawsze na pytanie "jaką kartę kupić za x złotych?" poprawną odpowiedzią jest " kup kartę za x złotych" @olejoo Zapomnij o karcie. Te 500 złotych wydaj na porządny zasilacz oraz obudowę, swobodnie obie te rzeczy w tej kwocie kupisz. Twój komputer kiedyś Ci się za to odwdzięczy.
 6. Solinvictus 14 dni na naukę panowania nad emocjami
 7. Daimyo Za wdawanie się w zbyteczne kłótnie.
 8. Tematy o zakupach peryferiów i sprzętu multimedialnego (w tym kart dźwiękowych) zakładamy w dziale "Peryferia i sprzęt multimedialny". Wątek został przeniesiony.
 9. Tematy o zakupach peryferiów i sprzętu multimedialnego (w tym kart dźwiękowych) zakładamy w dziale "Peryferia i sprzęt multimedialny". Wątek został przeniesiony.
 10. Problem rozwiązany, więc temat zamykam. W razie potrzeby otwarcia tematu, autor jest proszony o kontakt przez PW z którymś z aktualnie obecnych na forum moderatorów.
 11. Problem rozwiązany, więc temat zamykam. W razie potrzeby otwarcia tematu, autor jest proszony o kontakt przez PW z którymś z aktualnie obecnych na forum moderatorów.
 12. Tematy o zakupach peryferiów i sprzętu multimedialnego (w tym kart dźwiękowych) zakładamy w dziale "Peryferia i sprzęt multimedialny". Wątek został przeniesiony.
 13. Problem rozwiązany, więc temat zamykam. W razie potrzeby otwarcia tematu, autor jest proszony o kontakt przez PW z którymś z aktualnie obecnych na forum moderatorów.
 14. Problem rozwiązany, więc temat zamykam. W razie potrzeby otwarcia tematu, autor jest proszony o kontakt przez PW z którymś z aktualnie obecnych na forum moderatorów.
 15. Problem rozwiązany, więc temat zamykam. W razie potrzeby otwarcia tematu, autor jest proszony o kontakt przez PW z którymś z aktualnie obecnych na forum moderatorów.
×
×
 • Create New...