Jump to content

MikaelDorren

Moderatorzy
 • Content Count

  14,123
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

MikaelDorren last won the day on August 21

MikaelDorren had the most liked content!

Community Reputation

236 Znakomita

1 Follower

About MikaelDorren

 • Rank
  Balrog
 • Birthday 06/04/1981

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Array
 • Ulubiony gatunek gier
  Array
 • Konfiguracja komputera
  Array

Sposób kontaktu

 • Strona WWW
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array
 • Zainteresowania
  Array

Recent Profile Visitors

25,409 profile views
 1. Problem rozwiązany, więc temat zamykam. W razie potrzeby otwarcia tematu, autor jest proszony o kontakt przez PW z którymś z aktualnie obecnych na forum moderatorów.
 2. Problem rozwiązany, więc temat zamykam. W razie potrzeby otwarcia tematu, autor jest proszony o kontakt przez PW z którymś z aktualnie obecnych na forum moderatorów.
 3. Widzę mały problem: Bieżący tryb ekranu 1024x768 - czyli niska rozdzielczość o proporcjach 3:4, podczas ekran zapewne jest przystosowany do pracy w 16:9 lub 16:10 oraz wyższej rozdzielczości. Próbowałeś najprostszej metody - p-klik na pulpicie, Ustawienia/Rozdzielczość Ekranu i ręczna zmiana rozdzielczości?
 4. Tak szczerze - laptop ma dwa miejsca na pamięć, maks. 16 GB. Zamiast szukać kości do obecnych 4 GB (zapewne jakakolwiek DDR3L o zegarze 1600 MHz z CL11 była by OK), nie lepiej było by kupić 2x8 GB np. https://allegro.pl/oferta/pamiec-ddr3-16gb-2x8gb-sodimm-1600mhz-1-5v-pc3-9277531394?
 5. Zacznijmy od rzeczy podstawowych: 1) Podziel się z nami konfiguracją swojego komputera 2) Sprawdź, czy wszystko jest OK w Menedżerze Urządzeń 3) Jak wyżej w ustawieniach ekranu.
 6. @mandan3: Chyba najpewniejszym rozwiązaniem będzie zaopatrzenie się w najnowszą, kompatybilną z Windows 10 wersję programu: https://www.insert.com.pl/programy_dla_firm/sprzedaz/mikrosubiekt/wymagania_systemowe.html PS. Na drugi raz załóż osobny temat, wątpię by po trzech latach autor jeszcze się swoim interesował.
 7. Problem rozwiązany, więc temat zamykam. W razie potrzeby otwarcia tematu, autor jest proszony o kontakt przez PW z którymś z aktualnie obecnych na forum moderatorów.
 8. Problem rozwiązany, więc temat zamykam. W razie potrzeby otwarcia tematu, autor jest proszony o kontakt przez PW z którymś z aktualnie obecnych na forum moderatorów.
 9. Problem rozwiązany, więc temat zamykam. W razie potrzeby otwarcia tematu, autor jest proszony o kontakt przez PW z którymś z aktualnie obecnych na forum moderatorów.
 10. Problem rozwiązany, więc temat zamykam. W razie potrzeby otwarcia tematu, autor jest proszony o kontakt przez PW z którymś z aktualnie obecnych na forum moderatorów.
 11. Problem rozwiązany, więc temat zamykam. W razie potrzeby otwarcia tematu, autor jest proszony o kontakt przez PW z którymś z aktualnie obecnych na forum moderatorów.
 12. Problem rozwiązany, więc temat zamykam. W razie potrzeby otwarcia tematu, autor jest proszony o kontakt przez PW z którymś z aktualnie obecnych na forum moderatorów.
 13. @SolInvictus "Masz ograniczone mozliwosci umyslowe" "osoba, ktora przychodzi po porade sprzetowa na forum(...) napotyka na swojej drode debila" Jeśli uważasz, że "to nie jest obrażanie, lecz stwierdzenie faktów", to możesz mieć taką opinię. Jest jeden malutki problem - Twoja opinia trochę się nie pokrywa z rzeczywistością. Nie krzywda dla Ciebie, lecz korzyść dla innych. O "krzywdy" osobników wykazujących elementarne braki w kulturze wypowiedzi nikt tu nigdy nie dbał. Tacy nie są potrzebni na żadnym porządnym forum, nawet zdechłym. No patrzcie, przejrzał mnie.. Dawno nie było żadnego urlopu ani bana, więc na kogoś musiało paść. A tak poważnie - dostałeś urlop, bo na niego uczciwie i ciężko zapracowałeś. Swoją kulturą wypowiedzi oraz ignorowaniem uwag administracji forum. PS. Na tym forum, nawet w jego stanie agonalnym, obowiązują pewne zasady postępowania w sytuacji otrzymania ostrzeżenia/urlopu/bana. Człowiek, który nie ma "ograniczonych możliwości umysłowych" po kilku latach bycia aktywnym użytkownikiem powinien nie tylko je znać, ale i umieć zastosować.
 14. Problem rozwiązany, więc temat zamykam. W razie potrzeby otwarcia tematu, autor jest proszony o kontakt przez PW z którymś z aktualnie obecnych na forum moderatorów.
 15. Problem rozwiązany, więc temat zamykam. W razie potrzeby otwarcia tematu, autor jest proszony o kontakt przez PW z którymś z aktualnie obecnych na forum moderatorów.
×
×
 • Create New...