Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Uwagi i pytania do moderatorów III

Polecane posty

@ mario21211 - a co w nim takiego nieprawidłowego? Może jest nieco złośliwy, ale w granicach rozsądku. Poza tym nieprawidłowe posty zgłasza się poprzez naciśnięcie przyciska "raportuj" w lewym dolnym rogu każdego posta. Publiczne zgłaszanie jest niewskazane, tym bardziej, że raport jest dużo wygodniejszy.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeraża mnie to, jak niektórzy lubią donosić. :huh:

Chciałbym donieść sam na siebie. Serio. Przy logowaniu dodałem jedno (w sumie to dwa) "i" za dużo i zalogowałem się na moje drugie konto KLIK. Nie pamiętam abym takowe założył, nigdy nie miałem bana/ostrzeżenia, raczej nie założyłem w celu jakiegoś oszustwa (uczciwy jestem :)), więc nie wiem dlaczego je stworzyłem. Dziwne. Zaburzenia dysocjacyjnego tożsamości raczej u mnie nie stwierdzono. Proszę o sprawiedliwy wyrok i łagodny wymiar kary.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem widać, a czasem nie. To jest kwestia tego, że przeważnie nie chce nam się otwierać okna Pełnej edycji, bo sporo z tym zachodu. Tam możemy ustawić, czy chcemy, by pole "ostatnio edytowane przez" było widoczne i tam możemy wpisywać powód edycji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież może zmienić coś i wmawiać, że czegoś nie napisał itp. Oczywiście jest to sytuacja czysto teoretyczna. :)

Teoretycznie może, ale jak już m(s) napisał pozostaje po tym jakiś ślad w logach. Zresztą taka sytuacja nie miała miejsca raczej i nie będzie jej, bo osoby, które zostają moderatorami są z reguły dobrze wybrane. Wystarczy przypomnieć, że od bardzo dawna żaden moderator nie został usunięty z grona za karę po jakimś wybryku. Oczywiście, czasem zdarza się, że ktoś napisze o słowo za dużo, czy zrobi coś pochopnie, ale to tylko wykroczenie na reprymendę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Moderacjo,

Pytanie me brzmi - Czy jak ktoś ma moderację postów to ma włączoną też moderację komentarzy?

Pytam bo mam w profilu taki jeden, który oczekuje na akceptację i nie wiem o co chodzi.

EDIT: Właściwie to miałem taki. Już zaakceptowałem.

EDIT2: @ DOWN OK. Dzięki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, chyba mogę tutaj zapytać.. Mianowicie chciałbym, aby do spisu tematów muzycznych został dodany mój, niedawno stworzony temat:

http://forum.cdaction.pl/index.php?showtop...p;#entry2362410

Z góry dziękuję i przepraszam, jeśli pomyliłem fora, ale wydaje mi się, że tutaj mogłem o to spytać ^^

Załatwione. - MD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...